Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
110 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:36
2022-09-22 20:28:55
Klaudia Walczak NINA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
109 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:40
2022-09-22 20:15:57
Katarzyna Potocka HANA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
108 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:44
2022-09-22 19:16:28
Maja Szafrańska SIWY
  • 2x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
107 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:48
2022-09-22 19:11:11
Michalina Mulka FERA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
106 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:52
2022-09-22 19:10:52
Tobiasz Mulka SAMSON A
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
105 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:55
2022-09-22 19:05:01
Oliwia Bojnowska PASJONATA DOUGLAS
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
104 ACCEPTED 2022-09-23 07:53:59
2022-09-22 19:01:38
Zuzanna Bojnowska FERA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
103 ACCEPTED 2022-09-23 07:54:03
2022-09-22 18:42:42
Anna Sobańska FUERTA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-09-22 18:28:15
2022-09-22 13:02:50
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-22 12:07:57
2022-09-22 09:21:05
Aleksandra Związko NOTA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
100 ACCEPTED 2022-09-22 12:08:01
2022-09-22 09:20:27
Patrycja Konowalska HURAGAN
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
99 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:02
2022-09-21 20:25:36
Maria Gniazdowska ENDURO
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
98 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:07
2022-09-21 20:23:27
Marta Kubacka OLGIDA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
97 ACCEPTED 2022-09-21 20:22:48
2022-09-21 20:22:43
Marta Kubacka POWER
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-09-21 20:22:32
2022-09-21 20:20:29
Patrycja Grzechowiak NADIA VAN DER WERKMANHOEVE
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-09-21 20:22:36
2022-09-21 20:07:01
Eliza Lorenc AGASSI MPM
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2022-09-21 20:22:41
2022-09-21 19:57:44
Oliwia Szymczyk AMANT MPM
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
93 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:11
2022-09-21 19:57:30
Martyna Wieczorek ARTEMOR MPM
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:19
2022-09-21 19:57:14
Martyna Wieczorek AMANT MPM
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
91 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:24
2022-09-21 19:56:41
Magdalena Miłowska GINO ROSSI KG
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:29
2022-09-21 19:55:06
Oliwia Szymczyk ARTEMOR MPM
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:34
2022-09-21 19:54:04
Magda Długa AGASSI MPM
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
88 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:39
2022-09-21 19:53:48
Maria Gniazdowska ENDURO
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
87 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:44
2022-09-21 19:53:32
Oliwia Szymczyk FRIDA MPM
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:49
2022-09-21 19:51:48
Marysia Giza FRIDA MPM
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:54
2022-09-21 19:46:44
Marysia Giza TOSKANIA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2022-09-22 08:24:59
2022-09-21 19:46:11
Aniela Szawuła TOSKANIA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
83 ACCEPTED 2022-09-22 08:26:05
2022-09-21 19:32:19
Zofia Wartecka R-FOOD ARTO A-Z
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
82 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:07
2022-09-21 15:25:53
Zofia Roth SAMSON A
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
81 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:12
2022-09-21 15:25:31
Weronika Połok ISKRA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
80 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:17
2022-09-21 15:24:02
Mateusz Kłos ISKRA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
79 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:22
2022-09-21 14:38:52
Sebastian Kryniewiecki KARINO K
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:28
2022-09-21 11:30:05
Olga Dobrzykowska TIRANA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:33
2022-09-21 10:34:07
Zuzanna Fabiś KARAT
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:06
2022-09-20 22:38:36
Kinga Nosek MIRON
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:11
2022-09-20 22:36:10
Oliwia Kołodziej PERS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:14
2022-09-20 21:52:29
Oliwia Jaskólska NEPTUN S
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:20
2022-09-20 21:51:55
Oliwia Jaskólska MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
72 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:24
2022-09-20 21:51:24
Oliwia Jaskólska CUIDAMME
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:29
2022-09-20 21:44:56
Krzysztof Zygaj KARAT
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:33
2022-09-20 11:39:26
Marta Górna BLANSZ
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
69 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:38
2022-09-20 11:39:11
Gabriela Marzec BLANSZ
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
68 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:43
2022-09-20 11:38:43
Agnieszka Łukaszewicz DIAMENT
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
67 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:48
2022-09-20 11:37:58
Sandra Paszkiewicz DIAMENT
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:53
2022-09-20 09:20:32
Agnieszka Walentyn FADO
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-21 09:24:57
2022-09-20 09:20:08
Sebastian Kryniewiecki FADO
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:01
2022-09-19 21:26:09
Julia Walorczyk EDI
  • 2x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
63 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:05
2022-09-19 20:46:36
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
62 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:10
2022-09-19 20:46:15
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
61 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:14
2022-09-19 13:57:27
Zuzanna Gronostaj GRACE
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:16
2022-09-19 13:17:28
Oktawia Majchrzak DREAM WAY
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
59 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:17
2022-09-19 13:17:14
Sandra Białobrzeska BANDERA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:21
2022-09-19 10:29:41
Nikola Twardowska GUCIO
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
57 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:22
2022-09-19 10:27:37
Julia Ćwiklińska NUCKA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
56 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:23
2022-09-19 10:26:23
Maja Kwarcińska NUCKA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
55 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:39
2022-09-18 22:06:55
Lena Skowronek DAFNE
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:38
2022-09-18 22:06:15
Lena Skowronek BASIA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:39
2022-09-18 21:01:35
Oliwia Krysiak JAGODA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:40
2022-09-18 20:27:08
Maria Frąckowiak WILDA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:42
2022-09-18 20:21:36
Agata Dzięciołowska ANECZKA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
50 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:44
2022-09-18 20:20:02
Magdalena Baszczyn ANECZKA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
49 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:45
2022-09-18 19:06:18
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-19 17:34:47
2022-09-18 19:05:59
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-18 18:24:46
2022-09-18 14:34:03
Julia Jankie WILDA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-09-18 18:24:49
2022-09-18 14:31:21
Katarzyna Madaj DAFNE
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-09-18 18:24:51
2022-09-18 08:51:37
Zosia Czerniak BASIA
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
44 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:44
2022-09-18 08:47:04
Alicja Piotrowska WOLTIARA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:49
2022-09-18 08:46:38
Emilia Koziczak WOLTIARA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-09-18 18:25:00
2022-09-18 08:46:04
Marta Hellwich GLAMOUR
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
41 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:15
2022-09-17 19:01:26
Zofia Jankowska CHANEL
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
40 ACCEPTED 2022-09-17 20:23:40
2022-09-17 18:49:01
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-17 20:23:42
2022-09-17 18:48:47
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:19
2022-09-16 10:35:08
Małgorzata Paszkiewicz IRWITA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-09-18 18:25:03
2022-09-16 10:34:29
Karolina Paszkiewicz SILVANA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:25
2022-09-16 10:32:59
Marta Paszkiewicz AMEBA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:28
2022-09-15 18:35:47
Stanisław Ewald ZEUS
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
34 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:36
2022-09-14 19:56:54
Amelia Salbach GLORIA
  • 2x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-09-14 11:43:25
2022-09-14 10:12:24
Dagmara Topór MIENIAK
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:40
2022-09-13 19:31:31
Lena Pertek ZEUS
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
31 ACCEPTED 2022-09-17 17:29:43
2022-09-13 19:31:13
Gabriela Sonntag GŁOS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:19
2022-09-13 19:30:58
Maja Kulwas QUINO15
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-09-14 11:43:38
2022-09-13 19:30:38
Marika Roszak GLOSA
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-09-14 11:43:41
2022-09-13 19:30:24
Amelia Salbach PARALLELOS
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-09-12 11:54:26
2022-09-12 11:26:11
Miłka Wtorek LENNY
  • 2x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:59
2022-09-11 23:20:59
Hanna Łochyńska MIKI
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
25 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:57
2022-09-11 23:20:29
Antonina Filipiak MIKI
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
24 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:55
2022-09-11 23:20:00
Natalia Swoboda MIKI
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:54
2022-09-11 23:19:32
Marta Swędrzyńska NIGERIA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:52
2022-09-11 23:19:18
Alicja Gracz HANA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:50
2022-09-11 23:19:01
Maja Grala NIGERIA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
20 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:46
2022-09-11 23:17:51
Zuzanna Biedna GUCIO
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
19 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:44
2022-09-11 23:17:32
Maria Bzdręga ORZESZEK
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
18 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:42
2022-09-11 23:17:04
Zuzanna Gajewska ORZESZEK
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:41
2022-09-11 23:13:23
Maria Bzdręga BALTAZAR
  • 1x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
16 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:39
2022-09-11 23:12:51
Zofia Bzdręga BALTAZAR
  • 2x 1/Zabawowy 30/Dokładności art. 238.1.1 dla niedoświadczonych zawodników i młodych koni
15 ACCEPTED 2022-09-22 08:25:54
2022-09-11 22:42:59
Katarzyna Potocka PIANELLA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
14 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:33
2022-09-11 21:01:41
Hanna Wilska ARROW
  • 2x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:32
2022-09-08 23:20:24
Julia Koch SAMSON A
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
12 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:30
2022-09-08 23:16:05
Natalia Chmielewska HAIZI
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:26
2022-09-08 23:15:37
Olga Wołochowicz PASJONATA DOUGLAS
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:23
2022-09-08 23:14:23
Zuzanna Kaczmarek ISKRA
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:22
2022-09-08 23:13:06
Zuzanna Majchrzak HAIZI
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:20
2022-09-08 23:12:41
Natalia Chmielewska FERA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:18
2022-09-08 23:12:20
Barbara Ancutko SAMSON A
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-09-12 08:59:17
2022-09-08 23:11:44
Olga Wołochowicz FERA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-09-08 15:11:05
2022-09-08 07:44:51
Michał Burzyński SACCO
  • 1x 4/LL 80/Zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5/L 100/Zwykły art. 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-09-21 09:25:24
2022-09-07 11:47:52
Aleksandra Czajkowska MAXIMUS
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-09-08 15:11:13
2022-09-06 11:50:45
Oliwia Słomińska KENDI MEN
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-09-05 17:42:08
2022-09-04 17:03:32
Zuzanna Płachetka ATENA
  • 1x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL 70/Z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-09-05 17:42:10
2022-09-03 18:32:35
Milena Słuszczak BUMBLEE THE BRAVE
  • 2x 2/Debiuty 50/Z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ancutko Barbara Stajnia Huffero
S
brak
2. Baszczyn Magdalena Stajnia Gang Szaraków
2010 (JM.)
Brak
3. Białobrzeska Sandra Stajnia Goodwill
S
O054389
4. Biedna Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
5. Bojnowska Oliwia Stajnia Hufferp
2016 (Mł.)
None
6. Bojnowska Zuzanna Stajnia Huffero
2013 (Mł.)
brak
7. Burzyński Michał St. J Baborówko
S
O025153
8. Bzdręga Maria Stajnia Leśnego Duszka
2017 (Mł.)
Brak
9. Bzdręga Zofia Stajnia Leśnego Duszka
2014 (Mł.)
Brak
10. Chmielewska Natalia stajnia Huffero
2010 (JM.)
none
11. Ćwiklińska Julia Stajnia Leśnego Duszka
2009 (JM.)
Brak
12. Czajkowska Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
13. Czerniak Zosia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2013 (Mł.)
Brak
14. Długa Magda Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
15. Dobrzykowska Natasza Stajnia ARGO
2004 (J.)
Brak
16. Dobrzykowska Olga KJ Sokół Damasławek
2004 (J.)
0041815
17. Dzięciołowska Agata Stajnia Gang Szaraków
2007 (JM.)
Brak
18. Ewald Stanisław Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2015 (Mł.)
Brak
19. Fabiś Zuzanna Star Horse Gębarzewo
2008 (JM.)
Brak
20. Filipiak Antonina Stajnia Leśnego Duszka
2010 (JM.)
Brak
21. Frąckowiak Maria Stajnia Pruśce
2009 (JM.)
Brak
Brak
22. Gajewska Zuzanna Stajnia Leśnego Duszka
2011 (Mł.)
Brak
23. Giza Marysia Stajnia Grzybowice
2012 (Mł.)
Brak
24. Gniazdowska Maria Stajnia Grzybowice
S
Brak
25. Gniazdowska Maria Stajnia Grzybowice
S
Brak
26. Górna Marta STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (J.)
X
27. Gracz Alicja Stajnia Pruśce
2005 (J.)
Brak
28. Grala Maja Stajnia Leśnego Duszka
2009 (JM.)
Brak
29. Gronostaj Zuzanna Agroturystyka Gronostaj
2010 (JM.)
brak
30. Grzechowiak Patrycja Brak
S
Brak
31. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
32. Hellwich Marta Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
S
Brak
33. Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
34. Jankie Julia Stajnia Pruśce
2009 (JM.)
brak
35. Jankowska Zofia Brak
2008 (JM.)
O075417
36. Jaskólska Oliwia KJ Sokół Damasławek
2001 (MJ.)
O037258
37. Kaczmarek Zuzanna stajnia Huffero
2004 (J.)
none
38. Kłos Mateusz stajnia Huffero
S
none
39. Koch Julia stajnia Huffero
2007 (JM.)
none
40. Kołodziej Oliwia UKS MASTER
2006 (J.)
brak
41. Konowalska Patrycja Stajnia Nota
2008 (JM.)
brak
42. Koziczak Emilia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2006 (J.)
Brak
43. Kryniewiecki Sebastian Klub Jeździecki Sokół Damasławek
S
O062666
44. Kryniewiecki Sebastian Brak
S
Brak
45. Krysiak Oliwia Stajnia Pruśce
2008 (JM.)
O080633
46. Kubacka Marta bpk
2002 (MJ.)
O047188
47. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
48. Kwarcińska Maja Stajnia Leśnego Duszka
2006 (J.)
Brak
49. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
50. Lorenc Eliza Stajnia Grzybowice
2009 (JM.)
Brak
51. Łochyńska Hanna Stajnia Leśnego Duszka
2008 (JM.)
Brak
52. Łukaszewicz Agnieszka Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
2009 (JM.)
O063367
53. Madaj Katarzyna Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2009 (JM.)
Brak
54. Majchrzak Inga Stajnia Leśnego Duszka
55. Majchrzak Oktawia Stajnia Goodwill
2001 (MJ.)
Brak
56. Majchrzak Zuzanna Stajnia Huffero
2007 (JM.)
brak
57. Marzec Gabriela Stajnia Tarnowo Pałuckie
2011 (Mł.)
X
58. Miłowska Magdalena bpk
2008 (JM.)
O052920
59. Mulka Michalina Stajnia Huffero
2014 (Mł.)
None
60. Mulka Tobiasz Stajnia Huffero
2012 (Mł.)
None
61. Nosek Kinga Uczniowski Klub Sportowy Master
2008 (JM.)
brak
-
62. Palinkiewicz Oliwia Stajnia Leśnego Duszka
2008 (JM.)
Brak
63. Paszkiewicz Karolina bpk
S
brak
64. Paszkiewicz Małgorzata bpk
S
brak
65. Paszkiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
66. Paszkiewicz Sandra STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2011 (Mł.)
X
67. Pertek Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2015 (Mł.)
Brak
68. Piotrowska Alicja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2006 (J.)
Brak
69. Płachetka Zuzanna bpk
S
brak
70. Połok Weronika Stajnia Huffero
2010 (JM.)
brak
71. Potocka Katarzyna Stajnia Pruśce
S
Brak
72. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
73. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
74. Roth Zofia Stajnia Huffero
2012 (Mł.)
brak
75. Salbach Amelia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2002 (MJ.)
brak
76. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
77. Skowronek Lena Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
2010 (JM.)
Brak
78. Słomińska Oliwia bpk
2003 (MJ.)
brak
79. Słuszczak Milena Brak
2005 (J.)
Brak
80. Sobańska Anna St. J Baborówko
S
O008606
81. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
82. Swędrzyńska Marta Stajnia Leśnego Duszka
2005 (J.)
Brak
83. Swoboda Natalia Stajnia Leśnego Duszka
2007 (JM.)
Brak
84. Szafrańska Maja Ponny
2012 (Mł.)
Brak
85. Szawuła Aniela Stajnia Grzybowice
2013 (Mł.)
Brak
86. Szymczyk Oliwia Stajnia Grzybowice
2007 (JM.)
Brak
87. Topór Dagmara Stajnia Gang Szaraków
2005 (J.)
Brak
88. Twardowska Nikola Stajnia Leśnego Duszka
2010 (JM.)
Brak
89. Walczak Klaudia SJ Dragon Gniezno
2004 (J.)
O056407
90. Walentyn Agnieszka KJ Sokół Damasławek
S
O062665
91. Walorczyk Julia Bez Przynależności Klubowej
2002 (MJ.)
O046903
92. Wartecka Zofia LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2009 (JM.)
O063351
93. Wieczorek Martyna Stajnia Grzybowice
2004 (J.)
Brak
94. Wilska Hanna RIO GRANDE Krosinko
2011 (Mł.)
Brak
95. Wołochowicz Olga Stajnia Huffero
2010 (JM.)
brak
96. Wtorek Miłka Brak
2010 (JM.)
brak
97. Związko Aleksandra Oj Kalina
2002 (MJ.)
brak
98. Zygaj Krzysztof Star Horse Gębarzewo
S
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

67

AGASSI MPM WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610150418
2.

68

AMANT MPM WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007610030616
3.

36

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
4.

50

ANECZKA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/kuc:125 F: Nero
M: Anja
Brak Brak
5.

24

ARROW - POL 2008 wałach gniada/mk:140 F: -
M: -
- -
6.

72

ARTEMOR MPM WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach gniada/165 F: Rumianek
M: Astoria
Brak 616007670016017
7.

14

ATENA TINKER POL 2016 klacz srokata/mk:157 F: nn /
M: nn /
brak -
8.

25

BALTAZAR KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:115 F: Brak
M: Brak
Brak 616013680058009
9.

46

BANDERA WLKP POL 2017 klacz srokata/163 F: Romeo /
M: Bella /
brak 616007610015117
10.

41

BASIA KUC POL 2005 klacz gniada/130 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610271805
11.

59

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
12.

15

BUMBLEE THE BRAVE TINKER POL 17.05.2015 gelding piebald/skewbald/mk:145 F: NN
M: NN
none 6169996101585
13.

11

CHANEL HAFLINGER POL 2006 klacz jasnokasztanowata/kuc:144 cm F: Brak
M: Brak
Brak DE434340366506
14.

57

CUIDAMME SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Vandamme / Guidam
M: Centuria / Lavendel
K015685 POL009610227108
15.

13

DAFNE SP POL 12.03.2009 klacz gniada/166 F: Nikiel
M: Diuna
Brak 616009640069009
16.

60

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/kuc:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
17.

45

DREAM WAY WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz gniada/mk:155 F: Lord Star
M: Donia
Brak 616007610019218
18.

62

EDI WLKP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Rulon / Orkisz
M: Elma / Piko
K031503 616 00761 01663 16
19.

70

ENDURO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/160 F: Caretino K
M: Emancjq
Brak 616098200157494
20.

74

ENDURO WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/162 F: Caretino K
M: Emancja
Brak 616098200157494
21.

61

FADO SP POL 2009 wałach kasztanowata/166 F: Bajou Du Rouet / Baloubet Du Rouet
M: Fairy Twing / Enjoy Plan
K015891 616009590125609
22.

19

FERA HUCULSKA POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Neszor
M: Lauda
brak
23.

65

FRIDA MPM KUC POL 2018 klacz srokata/kuc:144 F: Apatyt
M: Enka
Brak 616013610150618
24.

86

FUERTA SP POL 2012 klacz ciemnogniada F: Izaurus / Contender Son
M: Ferara / Contender Son
K026625 616007610194412
25.

73

GINO ROSSI KG SP POL 2012 wałach skarogniada/162 F: Chaltaire Z /
M: Gina KG /
K026968 616009610071512
26.

42

GLAMOUR WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/172 F: Lintasboy R
M: Gama
Brak POL 007600117709
27.

37

GLORIA KOŃ MAŁY POL 2018 klacz gniada/mk:147 F: Lord Star
M: NN
Brak 616 999 51 02238 18
28.

32

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
29.

6

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
30.

44

GRACE KONIK POLSKI POL 2017 klacz myszata/mk:144 F: MAKS
M: GALERA
brak 616011610051717
31.

26

GUCIO KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:130 F: Brak
M: Brak
Brak 616999760124612
32.

21

HAIZI HAFLINGER POL 2009 mare light chestnut/kuc:148 F: nn
M: nn
none 616999610235812
33.

28

HANA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Cary
M: Hemera
Brak 616007610131514
34.

84

HANA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/165 F: Cary
M: Hemera
Brak 616007610131514
35.

81

HURAGAN SP POL 2005 wałach gniada/165 F: Oskariusz
M: Hana
brak 009610063605
36.

35

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak -
37.

22

ISKRA SP POL 2005 mare bay/165 F: nn
M: nn
none 616999640067505
38.

64

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
39.

48

JAGODA HUCUŁ POL 2017 klacz srokata/kuc:140 F: Halif
M: Japa
brak 616012610128817
40.

82

JEGGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin
M: Jara
brak 616009600113917
41.

39

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
42.

78

KARAT WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/164 F: West
M: Karotka
brak 007610125108
43.

58

KARAT WIELKOPOLSKA POL 2008 wałach gniada/164 F: West
M: Karotka
Brak 007610125108
44.

76

KARINO K WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/168 F: Arctic
M: //
Brak 616007610028917
45.

17

KENDI MEN Koń Wielkopolski POL 2015 wałach ciemnogniada/165 F: Amant
M: Kalifornia
brak 616007610092415
46.

51

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus
M: Kuszka
K020861 616013640040510
47.

30

LENNY GIPSY COB POL 2016 wałach srokata/kuc:155 F: b/d
M: b/d
brak 826073001644784
48.

56

MAX OBOLENSKY GOLD Z ZANG POL 2017 wałach kara/165 F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
49.

2

MAXIMUS TINKER POL 2015 wałach siwa/kuc:145 F: King /
M: Equine /
brak 826073001854411
50.

63

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
51.

31

MIENIAK KONIK POLSKI POL 2017 ogier myszata/kuc:142 F: Dorato P
M: Miruna
Brak B0109412S
52.

29

MIKI KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/mk:145 F: Brak
M: Brak
Brak 123
53.

53

MIRON KOŃ MAŁY POL 23.04.2014 wałach kasztanowata/mk:153 F: Rewir I
M: Majja
brak 616013610079414
54.

66

NADIA VAN DER WERKMANHOEVE HAFLINGER POL 2003 klacz izabelowata/mk:145 F: Amarok
M: Netty van de S-Hoeve
Brak Hf.26657
55.

55

NEPTUN S SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Numerus / Numero Uno
M: Nina /
brak A0012011S
56.

27

NIGERIA SP POL 2010 klacz tarantowata/160 F: Brak
M: Brak
Brak 616999610216010
57.

83

NINA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz siwa/170 F: Kormoran /
M: Norta /
brak A0009008S
58.

80

NOTA XX POL 2014 klacz ciemnogniada/168 F: Indyk Champ
M: Nemi
brak 616POL14008277T
59.

47

NUCKA KUC POL 2011 klacz srokata/kuc:150 F: Brak
M: Brak
Brak 6160136100948
60.

71

OLGIDA Pełna Krew Angielska POL 1999 klacz gniada/168 F: Saphir
M: Olgierda
brak POL990000003182
61.

18

ORZESZEK KUC POL 2016 wałach tarantowata/kuc:120 F: Brak
M: Brak
Brak 616999610222716
62.

33

PARALLELOS Czysta Krew Arabska POL 2018 wałach siwa/kuc:147 F: Elferus
M: Palestrina
Brak 616POL18012355A
63.

23

PASJONATA DOUGLAS WELSH PONY POL 2008 gelding white/kuc:135 F: Wolling's Lion King
M: TIJD VLIJT'S DANTE
none POL013610131508
64.

54

PERS Niemiecki Kuc Wierzchowy POL 2011 wałach gniada/kuc:156 F: -
M: -
brak 616999610217212
65.

3

PIANELLA WLKP POL 2008 klacz gniada/165 F: Nn
M: Piastunka
Vrak 616007610290208
66.

38

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
67.

69

POWER MŁP POL 2013 Wałach siwa/163 F: Sadam /
M: Perła /
brak 616006570095313
68.

7

QUINO15 Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach gniada/173 F: Quidams Rubin
M: Tonja 5933
Brak DE 456-3703096-07
69.

79

R-FOOD ARTO A-Z KUC WALIJSKI POL 2011 wałach bułana/kuc:129 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Rotgers Annelyn / Vechtzicht's Cymro Bach
K031145 616013600129911
70.

16

SACCO WLP POL 2016 wałach gniada/178 F: Bankiet / Landos
M: Sandy / Aron
K031622 616007610124816
71.

20

SAMSON A SP POL 2004 gelding bay/164 F: Ignam
M: Setka-A
none POL009600094604
72.

43

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: //
M: //
Brak 616999580411117
73.

85

SIWY TINKER POL 2021 ogier siwa/mk:66 F: X
M: X
Brak 64$577
74.

52

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
K032431 DE422.220035712
75.

77

TIRANA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz gniada/158 F: Jape / Alleged
M: Tassinaia / Enjoy Plan
K031319 616POL11007225T
76.

75

TOSKANIA TINKER POL 2013 klacz srokata/kuc:140 F: Bahar Tiger
M: Talbota
Brak 616013530090313
77.

40

WILDA KON HUCULSKI POL 2008 klacz kara/129 F: Paragraf
M: Walia
Brak POL 012 61 02478 08
78.

49

WILDA HUCUŁ POL 2008 klacz kara/kuc:129 F: Paragraf
M: Walia
Brak 012 61 02478 08
79.

12

WOLTIARA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz tarantowata/160 F: Bajerant
M: Wisła
Brak 616009640035213
80.

5

ZEUS KUC POL 2016 wałach siwa/105 F: NN
M: NN
Brak 616999610235616
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ancutko Barbara
Stajnia Huffero
2022-09-24
2
Baszczyn Magdalena
Stajnia Gang Szaraków
ANECZKA (50)
2022-09-24
14
Białobrzeska Sandra
Stajnia Goodwill
BANDERA (46)
2022-09-24
15
2022-09-24
12
Biedna Zuzanna
Stajnia Leśnego Duszka
GUCIO (26)
2022-09-24
1
2022-09-24
Bojnowska Oliwia
Stajnia Hufferp
2022-09-24
14
Bojnowska Zuzanna
Stajnia Huffero
FERA (19)
2022-09-24
1
Bzdręga Maria
Stajnia Leśnego Duszka
2022-09-24
1
2022-09-24
1
Bzdręga Zofia
Stajnia Leśnego Duszka
2022-09-24
1
Chmielewska Natalia
stajnia Huffero
FERA (19)
2022-09-24
1
HAIZI (21)
2022-09-24
23
Ćwiklińska Julia
Stajnia Leśnego Duszka
NUCKA (47)
2022-09-24
14
Czajkowska Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-24
21
2022-09-24
25
Czerniak Zosia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
BASIA (41)
2022-09-24
1
Długa Magda
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
24
Dobrzykowska Olga
KJ Sokół Damasławek
TIRANA (77)
2022-09-24
2022-09-24
Dzięciołowska Agata
Stajnia Gang Szaraków
ANECZKA (50)
2022-09-24
Ewald Stanisław
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (5)
2022-09-24
1
Fabiś Zuzanna
Star Horse Gębarzewo
KARAT (78)
2022-09-24
20
Filipiak Antonina
Stajnia Leśnego Duszka
MIKI (29)
2022-09-24
14
Frąckowiak Maria
Stajnia Pruśce
WILDA (49)
2022-09-24
13
Gajewska Zuzanna
Stajnia Leśnego Duszka
2022-09-24
1
2022-09-24
Giza Marysia
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
2022-09-24
25
Gniazdowska Maria
Stajnia Grzybowice
ENDURO (70)
2022-09-24
31
Gniazdowska Maria
Stajnia Grzybowice
ENDURO (74)
2022-09-24
Górna Marta
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
BLANSZ (59)
2022-09-24
1
Gracz Alicja
Stajnia Pruśce
HANA (28)
2022-09-24
18
Grala Maja
Stajnia Leśnego Duszka
NIGERIA (27)
2022-09-24
15
Gronostaj Zuzanna
Agroturystyka Gronostaj
GRACE (44)
2022-09-24
24
2022-09-24
19
Grzechowiak Patrycja
Brak
2022-09-24
25
2022-09-24
15
Grzybowska Małgorzata
Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
MEDUZA (63)
2022-09-24
9
2022-09-24
10
Hellwich Marta
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
GLAMOUR (42)
2022-09-24
11
2022-09-24
30
Jach Michalina
Klub Jeździecki Herkules Wapno
KRESKA (51)
2022-09-24
1
2022-09-24
6
2022-09-24
3
2022-09-24
2
Jankie Julia
Stajnia Pruśce
WILDA (40)
2022-09-24
22
Jankowska Zofia
Brak
CHANEL (11)
2022-09-24
27
2022-09-24
Jaskólska Oliwia
KJ Sokół Damasławek
2022-09-24
5
2022-09-24
5
2022-09-24
13
2022-09-24
13
2022-09-24
2
2022-09-24
1
Kaczmarek Zuzanna
stajnia Huffero
ISKRA (22)
2022-09-24
10
Kłos Mateusz
stajnia Huffero
ISKRA (22)
2022-09-24
7
Koch Julia
stajnia Huffero
2022-09-24
8
Kołodziej Oliwia
UKS MASTER
PERS (54)
2022-09-24
1
2022-09-24
Konowalska Patrycja
Stajnia Nota
HURAGAN (81)
2022-09-24
5
2022-09-24
17
Koziczak Emilia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2022-09-24
27
Kryniewiecki Sebastian
Klub Jeździecki Sokół Damasławek
FADO (61)
2022-09-24
6
Kryniewiecki Sebastian
Brak
2022-09-24
4
2022-09-24
28
Krysiak Oliwia
Stajnia Pruśce
JAGODA (48)
2022-09-24
23
Kubacka Marta
bpk
POWER (69)
2022-09-24
26
2022-09-24
7
OLGIDA (71)
2022-09-24
20
2022-09-24
12
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-09-24
6
2022-09-24
23
Kwarcińska Maja
Stajnia Leśnego Duszka
NUCKA (47)
2022-09-24
23
Lembicz Patryk
bpk
PLEJADA (38)
2022-09-24
7
2022-09-24
8
KALINKA (39)
2022-09-24
4
2022-09-24
3
Lorenc Eliza
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
19
Łochyńska Hanna
Stajnia Leśnego Duszka
MIKI (29)
2022-09-24
1
Łukaszewicz Agnieszka
Budzyński Klub Sportowy Kłos Sekcja Jeździecka
DIAMENT (60)
2022-09-24
11
Madaj Katarzyna
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
DAFNE (13)
2022-09-24
18
Majchrzak Inga
Stajnia Leśnego Duszka
NUCKA (47)
2022-09-24
4
Majchrzak Oktawia
Stajnia Goodwill
2022-09-24
28
2022-09-24
21
Majchrzak Zuzanna
Stajnia Huffero
HAIZI (21)
2022-09-24
3
Marzec Gabriela
Stajnia Tarnowo Pałuckie
BLANSZ (59)
2022-09-24
1
Miłowska Magdalena
bpk
2022-09-24
21
2022-09-24
32
Mulka Michalina
Stajnia Huffero
FERA (19)
2022-09-24
21
Mulka Tobiasz
Stajnia Huffero
HAIZI (21)
2022-09-24
14
Nosek Kinga
Uczniowski Klub Sportowy Master
MIRON (53)
2022-09-24
26
2022-09-24
Palinkiewicz Oliwia
Stajnia Leśnego Duszka
NIGERIA (27)
2022-09-24
6
Paszkiewicz Karolina
bpk
SILVANA (43)
2022-09-24
10
2022-09-24
29
Paszkiewicz Małgorzata
bpk
IRWITA (35)
2022-09-24
14
2022-09-24
16
Paszkiewicz Marta
bpk
AMEBA (36)
2022-09-24
12
2022-09-24
30
Paszkiewicz Sandra
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
DIAMENT (60)
2022-09-24
9
Pertek Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (5)
2022-09-24
14
Piotrowska Alicja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2022-09-24
Płachetka Zuzanna
bpk
ATENA (14)
2022-09-24
5
2022-09-24
Połok Weronika
Stajnia Huffero
ISKRA (22)
2022-09-24
1
Potocka Katarzyna
Stajnia Pruśce
2022-09-24
15
2022-09-24
24
HANA (84)
2022-09-24
8
Remisz Michał
St. Kraju Jumping Team
2022-09-24
18
2022-09-24
4
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (32)
2022-09-24
10
2022-09-24
2
Roth Zofia
Stajnia Huffero
2022-09-24
21
Salbach Amelia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-09-24
17
2022-09-24
22
GLORIA (37)
2022-09-24
17
2022-09-24
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
JEGGER (82)
2022-09-24
29
2022-09-24
19
Skowronek Lena
Stajnia Black Born- Kuźnica Czarnkowska
DAFNE (13)
2022-09-24
12
BASIA (41)
2022-09-24
14
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (6)
2022-09-24
3
2022-09-24
19
Swoboda Natalia
Stajnia Leśnego Duszka
MIKI (29)
2022-09-24
Szafrańska Maja
Ponny
SIWY (85)
2022-09-24
2022-09-24
Szawuła Aniela
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
14
Szymczyk Oliwia
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
26
2022-09-24
16
2022-09-24
27
Topór Dagmara
Stajnia Gang Szaraków
MIENIAK (31)
2022-09-24
7
2022-09-24
22
Twardowska Nikola
Stajnia Leśnego Duszka
GUCIO (26)
2022-09-24
1
Walczak Klaudia
SJ Dragon Gniezno
NINA (83)
2022-09-24
8
2022-09-24
18
Walentyn Agnieszka
KJ Sokół Damasławek
FADO (61)
2022-09-24
11
Walorczyk Julia
Bez Przynależności Klubowej
EDI (62)
2022-09-24
17
2022-09-24
Wartecka Zofia
LKJ Kiekrz - Stajnia Kaliński
2022-09-24
20
2022-09-24
9
Wieczorek Martyna
Stajnia Grzybowice
2022-09-24
8
2022-09-24
14
Wołochowicz Olga
Stajnia Huffero
FERA (19)
2022-09-24
16
2022-09-24
13
Wtorek Miłka
Brak
LENNY (30)
2022-09-24
11
2022-09-24
Związko Aleksandra
Oj Kalina
NOTA (80)
2022-09-24
16
2022-09-24
14
Zygaj Krzysztof
Star Horse Gębarzewo
KARAT (58)
2022-09-24

Number of Riders: 98

Number of Horses: 80

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: Zmierzczas.pl
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-052015-1, Tomasz Szymoniak)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl