Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

MISTRZOSTWA PODKARPACIA + Zawody Regionalne i Towarzyskie
Glinik Zaborowski, 1-2 października 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
106 ACCEPTED 2022-09-28 07:17:03
2022-09-27 22:17:52
Justyna Maciejko DALIA
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
105 ACCEPTED 2022-09-27 18:12:42
2022-09-27 13:20:46
Jana Tresová COTTON EYE JOE
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
104 ACCEPTED 2022-09-27 18:12:37
2022-09-27 13:19:40
Jana Tresová CONSALWE
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
103 ACCEPTED 2022-09-27 18:12:35
2022-09-27 13:18:58
Alexandra Karabová SR CHARMING ELA
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
102 ACCEPTED 2022-09-27 09:50:13
2022-09-26 19:50:00
Barbara Urban-Jimenez PROMYK
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-27 09:50:24
2022-09-26 19:48:51
Barbara Urban-Jimenez CORISTO
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
100 ACCEPTED 2022-09-26 07:33:32
2022-09-26 07:32:42
Alina Sitek KAREZZO WP
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
99 ACCEPTED 2022-09-28 19:46:06
2022-09-25 20:38:48
Milena Soja DAKOTA
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
98 ACCEPTED 2022-09-27 09:51:13
2022-09-25 20:23:26
Alexandra Karabová CHIMERIC PRANKSTER CHARIZARD
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2022-09-25 19:05:16
2022-09-25 18:22:13
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
96 ACCEPTED 2022-09-25 19:05:31
2022-09-25 10:49:14
Aleksandra Stach CANDY
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2022-09-25 19:05:36
2022-09-24 13:14:13
Faustyna Świętoń CONCRETOSS
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:13
2022-09-24 11:26:43
Olga Pawlowska IVO
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
93 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:18
2022-09-24 11:23:54
Rafal Włodarczyk IBERIA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
92 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:23
2022-09-24 11:23:22
Klara Włodarczyk PIKSEL
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
91 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:29
2022-09-24 11:22:52
Lena Puszkarewicz WAKAT
  • 1x 1/LL (ZR) 60 cm/I PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL (ZR) 80 cm/II PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
90 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:36
2022-09-24 11:22:20
Anna Pomiankowska PASJONATA LOTAR
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
89 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:42
2022-09-24 11:21:48
Julia Pomiankowska BACO
  • 1x 1/LL (ZR) 60 cm/I PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL (ZR) 80 cm/II PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
88 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:49
2022-09-24 11:21:19
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
87 ACCEPTED 2022-09-24 12:19:53
2022-09-24 11:20:39
Tomasz Plewa MIGHTY
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
86 ACCEPTED 2022-09-24 12:20:00
2022-09-24 11:20:11
Hanna Pis PARIS D’OR
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
85 ACCEPTED 2022-09-24 12:20:04
2022-09-24 11:19:42
Hanna Pis CRYSTAL SKY
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-09-24 12:20:10
2022-09-24 11:17:21
Joanna Cebulak NOAM W
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-28 19:46:20
2022-09-23 19:30:07
Paulina Halys-Urban UMERA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
82 ACCEPTED 2022-09-28 19:46:32
2022-09-23 19:29:29
Paulina Halys-Urban CANDICE
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-09-22 22:31:10
2022-09-22 19:20:42
Adam Kaźmierczak BAJASZA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-22 22:31:16
2022-09-22 19:18:30
Sonia Gaj COFFEE
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-22 22:31:21
2022-09-22 19:14:47
Adam Kaźmierczak CASSAL V
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
78 ACCEPTED 2022-09-22 08:32:28
2022-09-22 06:08:40
Maya Bodden IKAR
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N 120cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW klasy N – 120 cm, ART.273.3.2
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
77 ACCEPTED 2022-09-22 08:33:23
2022-09-21 22:08:14
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
76 ACCEPTED 2022-09-22 08:33:26
2022-09-21 22:07:41
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
75 ACCEPTED 2022-09-22 08:32:45
2022-09-21 12:45:32
Weronika Banaszek QUINT
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
74 ACCEPTED 2022-09-20 08:36:32
2022-09-19 21:13:53
Marek Duszkiewicz DOMINANTA Z
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-20 08:36:40
2022-09-19 21:03:52
Hubert Duszkiewicz BUSTINOV
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
72 ACCEPTED 2022-09-20 08:36:45
2022-09-19 21:03:02
Andrzej Duszkiewicz STRADIVARIUS
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-20 08:36:50
2022-09-19 21:02:19
Hubert Duszkiewicz KIRA
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
70 ACCEPTED 2022-09-25 19:08:52
2022-09-19 20:05:46
Kaja Hus LOOKALIKE B
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
69 ACCEPTED 2022-09-19 19:15:35
2022-09-19 18:55:41
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C 130cm/FINAŁ MOP W KATEGORII SENIORÓW klasy C –130 cm, ART.273.3.2
68 ACCEPTED 2022-09-19 19:15:48
2022-09-19 18:07:30
Martyna Chrzan JOWISZ
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
67 ACCEPTED 2022-09-25 19:05:52
2022-09-19 16:42:19
Amelia De Sternberg Frodyma MEGI MAGNOLIA
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
66 ACCEPTED 2022-09-20 20:33:12
2022-09-19 13:39:02
Alicja Gunia EHROS
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-20 20:33:17
2022-09-19 13:38:23
Alicja Gunia CARRERA
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
64 ACCEPTED 2022-09-19 19:38:52
2022-09-19 08:38:01
Ján Novotný CLIPS
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 14/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
63 ACCEPTED 2022-09-19 19:38:56
2022-09-19 08:34:12
Ján Novotný CAPRI SONNE
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-09-19 19:39:00
2022-09-19 08:28:17
Nina Čeryová APPLE JACK
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-09-19 19:39:03
2022-09-19 08:27:28
Viktória Novotná SINDY
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
60 ACCEPTED 2022-09-20 20:33:37
2022-09-18 21:44:21
Patrycja Tomaszewska PI DOR
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
  • 1x 14/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
59 ACCEPTED 2022-09-20 20:33:44
2022-09-18 21:03:32
Bartłomiej Przybyś ELBRUS
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
58 ACCEPTED 2022-09-27 11:04:52
2022-09-18 19:45:45
Rena Majchrowicz VALINOR
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-09-19 19:33:22
2022-09-18 19:11:05
Magdalena Sojka FAMORA VAN DE RIJSDIJK
  • 1x 1/LL (ZR) 60 cm/I PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL (ZR) 80 cm/II PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/LL 80cm/FINAŁ MOP W KATEGORII DZIECI klasy LL – 80 cm, ART.238.2.2
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-19 19:33:25
2022-09-18 17:29:49
Wiktoria Klimasz DAGOBERT
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-27 09:51:42
2022-09-18 15:12:33
Aneta Szpunar PRINCESSA
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
54 ACCEPTED 2022-09-22 08:36:44
2022-09-18 14:09:13
Julia Malmuk EKSTAZA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-22 08:43:10
2022-09-18 14:06:24
Julia Ścisłowicz PRIMERO
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-20 20:34:56
2022-09-18 13:11:57
Maja Biesiadecka GENEWA
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
51 ACCEPTED 2022-09-19 19:34:17
2022-09-18 13:11:35
Katarzyna Zwirn HORYŁKA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
50 ACCEPTED 2022-09-19 19:35:09
2022-09-18 13:04:46
Agnieszka Cebulak QUINCY
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-19 19:35:13
2022-09-18 13:04:18
Agnieszka Cebulak COCO CHANEL DE LAUBRY Z
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-22 08:41:17
2022-09-17 17:28:42
Robert Kukułka KALIFORNIA M
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-22 08:41:09
2022-09-17 14:49:23
Piotr Mroczka PERFECT BOY
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-27 09:51:59
2022-09-17 14:45:21
Piotr Mroczka QUENTIN'S STAR M
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
45 ACCEPTED 2022-09-27 18:13:30
2022-09-17 11:34:09
Klaudia Sołtys FIGHTING FOR LIFE
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:31
2022-09-16 15:16:38
Patrycja Kotula LILLY MARLENE
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:34
2022-09-15 10:44:29
Natalia Leczek ANTHONY
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-09-20 20:35:26
2022-09-15 10:36:14
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
41 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:44
2022-09-15 10:35:30
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 11/N 120cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW klasy N – 120 cm, ART.273.3.2
40 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:47
2022-09-15 10:35:00
Julia Mrozowska CASSIS
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
39 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:50
2022-09-15 10:34:33
Julia Mnich MAJOR
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
38 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:55
2022-09-15 10:33:41
Antonina Litwa DAISY DREAM
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
37 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:57
2022-09-15 10:31:59
Julia Fijas CASSIANO
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-09-17 08:47:59
2022-09-15 10:31:31
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-09-20 20:35:22
2022-09-14 20:43:30
Małgorzata Jemioło FAMATA-B
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
34 ACCEPTED 2022-09-14 22:35:35
2022-09-14 20:08:14
Karolina Sulowska COSTAKO
  • 2x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-14 22:35:40
2022-09-14 18:19:56
Oliwia Ciszewska CALIMERO-A
  • 2x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 2x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
32 ACCEPTED 2022-09-14 22:35:43
2022-09-14 17:02:01
Julia Szypiło LARISA
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-09-14 22:35:48
2022-09-14 16:16:31
Maja Opalińska HASZIM
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-14 07:52:06
2022-09-13 19:42:06
Michał Ćwikła LADY DI CALCIO
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-09-14 07:52:10
2022-09-13 18:27:04
Kaja Klejnowska GREAT HEART
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-09-14 07:52:13
2022-09-13 18:26:40
Karolina Wróbel BRYZA
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
27 ACCEPTED 2022-09-14 07:52:16
2022-09-13 18:26:07
Zuzanna Walawender BRYZA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-09-13 16:06:28
2022-09-13 14:53:53
Natalia Niedbała ELIRENA
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
25 ACCEPTED 2022-09-13 16:06:32
2022-09-13 14:53:12
Anna Wiglusz MÓJ BASK
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
24 ACCEPTED 2022-09-25 19:06:37
2022-09-13 14:52:34
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
23 ACCEPTED 2022-09-13 16:06:40
2022-09-12 17:15:04
Martyna Cyganik ROCKY
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-09-27 09:51:54
2022-09-12 17:12:21
Anna Cyganik-Kozimor FLOT
  • 2x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-09-13 16:06:48
2022-09-12 17:12:02
Inga Radwańska KOLIBRA
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
20 ACCEPTED 2022-09-13 16:06:53
2022-09-12 17:11:42
Anna Gorczyńska CONLOU
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
19 ACCEPTED 2022-09-25 19:06:44
2022-09-12 17:11:23
Mikołaj Węgrzyn ELEKT
  • 1x 3A/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1 + konkurs otwarty
  • 1x 7A/P (ZR) 110 cm/II PÓŁFINAŁ OPEN zwykły art.238.2.1
  • 1x 10A/P 110cm/FINAŁ MOP W KATEGORII OPEN art.238.2.2
18 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:02
2022-09-12 17:11:00
Martyna Węgrzyn LEONIDAS
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:08
2022-09-12 17:10:28
Bartosz Kut SUPER STAR
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
16 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:12
2022-09-12 17:10:01
Ewa Kut SURPRISE BALOU
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
15 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:17
2022-09-12 11:14:53
Kinga Baran A’CON ACANTHINE ”KA”
  • 2x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:21
2022-09-12 11:12:29
Kinga Baran LEMERS
  • 1x T3/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
13 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:26
2022-09-12 10:55:35
Weronika Wojarska GLORIUS II
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
  • 1x T7/LL (ZT) 90 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:30
2022-09-12 09:08:25
Noemi Bełch PAOLO
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T6/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:41
2022-09-11 17:09:32
Kaja Hus OBELIX DE FINIBUS TARRAE
  • 1x 1/LL (ZR) 60 cm/I PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 5/LL (ZR) 80 cm/II PÓŁFINAŁ DZIECI dokładności art.238.1.1
  • 1x 9/LL 80cm/FINAŁ MOP W KATEGORII DZIECI klasy LL – 80 cm, ART.238.2.2
10 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:47
2022-09-11 17:07:32
Kaja Hus BELLA
  • 1x 2/L1 (ZR) 105 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 6/L1 (ZR) 105 cm/II PÓŁFINAŁ JUNIORÓW MŁODSZYCH zwykły art.238.2.1
  • 1x 10/L1 105cm/FINAŁ MOP W KATEGORII JUNIORÓW MŁODSZYCH klasy L1 105 cm, ART.273.3.2
9 ACCEPTED 2022-09-13 16:07:57
2022-09-11 14:04:54
Adriana Owczorz WENECJA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:01
2022-09-11 14:04:28
Adriana Owczorz MERIDA
  • 1x T1/LL (ZT) 60 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:05
2022-09-11 11:53:23
Jaroslav Sibal DAYMON WALK "S"
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
6 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:10
2022-09-11 11:52:45
Jaroslav Sibal FAIRY TALE "S"
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
5 PRE-APPROVED 2022-09-13 16:08:15
2022-09-11 09:39:41
Mateusz Chojnowski BERETTA
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C 130cm/FINAŁ MOP W KATEGORII SENIORÓW klasy C –130 cm, ART.273.3.2
4 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:20
2022-09-11 09:38:36
Mateusz Chojnowski JAVALLI HDH
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 8/N1 (ZR) 125 cm/II PÓŁFINAŁ SENIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 12/C 130cm/FINAŁ MOP W KATEGORII SENIORÓW klasy C –130 cm, ART.273.3.2
3 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:25
2022-09-09 19:22:57
Stanislav Podlesný LANDON W & W
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/N (ZR) 120 cm/I PÓŁFINAŁ SENIORÓW szybkości art.239 + konkurs otwarty
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1
2 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:29
2022-09-09 19:22:20
Stanislav Podlesný LOVER W&W
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
1 ACCEPTED 2022-09-13 16:08:34
2022-09-09 19:21:47
Sandra Podlesná JABADABA DOO
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 3/P (ZR) 110 cm/I PÓŁFINAŁ JUNIORÓW zwykły art.238.2.1
  • 1x T8/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 13/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. 5 minut
2. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
3. Baran Kinga BPK
S
O052333
4. Barszcz Gabriela KJ Leśna Wola
S
O039151
5. Bawor Julia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2006 (J.)
brak
6. Bełch Noemi Stadnina Twardowski
2006 (J.)
O061708
7. Bieda Oliwia JKS Pogórze
2008 (JM.)
O059719
8. Biesiadecka Maja UKJ Stubno
2009 (JM.)
brak
9. Bodden Maya Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2006 (J.)
O060787
10. Cebulak Agnieszka KS Jumping Team Wiercany
S
O021799
11. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
12. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
13. Čeryová Nina JK Pegas Cassovia
2001 (MJ.)
6966
14. Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
S
O023447
15. Chrzan Martyna Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O061017
16. Ciszewska Oliwia Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O057548
17. Ćwikła Michał KJ Equireno Zaklików
2007 (JM.)
O047234
18. Cyganik Martyna UKJ Lalin
2012 (Mł.)
brak
19. Cyganik-Kozimor Anna UKJ Lalin
S
O062352
20. De Sternberg Frodyma Amelia Niezrzeszony
2011 (Mł.)
Brak
21. Duszkiewicz Andrzej KJ Stajnia Jaślany
S
O008809
22. Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
2007 (JM.)
O042590
23. Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany
S
O002545
24. Farej Milena Klub z stajnia z fantazją
25. Fijas Julia Klub Jeździecki Leśna Wola
2008 (JM.)
O066824
26. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
27. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
28. Gorczyńska Anna UKJ Lalin
2004 (J.)
O039732
29. Gunia Alicja KJ Equistro Wierzawice
S
O014016
30. Halys-Urban Paulina Kj Palomino
S
Numer
31. Hus Kaja Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2009 (JM.)
O064585
32. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (MJ.)
O034025
33. Karabová Alexandra JK PEGAS CASSOVIA
S
01271
34. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
35. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
36. Klimasz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2002 (MJ.)
O048232
37. Kotula Patrycja LKJ Zabajka
2002 (MJ.)
Brak
38. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
39. Kut Bartosz UKJ Lalin
S
O009034
40. Kut Ewa UKJ Lalin
S
O009195
41. Leczek Natalia UKJ Lalin
2004 (J.)
brak
42. Litwa Antonina Klub Jeździecki Leśna Wola
2007 (JM.)
O057549
43. Maciejko Justyna Bez Przynależności Klubowej
S
O053176
44. Majchrowicz Rena BPK
S
O033298
45. Malmuk Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
Brak
46. Mazur Antonina Klub z stajnia z fantazją
47. Mnich Julia BPK
2005 (J.)
O044758
48. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
49. Mrozowska Julia BPK
2007 (JM.)
-
50. Niedbała Natalia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
51. Novotná Viktória JK- Novoteam Abrahámovce
2007 (JM.)
9005
52. Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
S
03331
53. Opalińska Maja Kj Palomino
2008 (JM.)
brak
54. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
55. Owczorz Adriana Brak
2007 (JM.)
O057731
56. Pawlak Klaudia JKS Pogórze
2006 (J.)
O056323
57. Pawlowska Olga Kj leśna wola
A
58. Pis Hanna Kj Leśna Wola
2010 (JM.)
O054946
59. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
60. Podlesná Sandra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
2009 (JM.)
09037
61. Podlesný Stanislav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
S
00976
62. Pomiankowska Anna Brak
2012 (Mł.)
O073468
Brak
63. Pomiankowska Julia Klub Sportowy Jumping Team Wiercany
2010 (JM.)
O057728
64. Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team
S
O004187
65. Puszkarewicz Lena Kj leśna wola
2011 (Mł.)
O073450
66. Radwańska Inga UKJ Lalin
2004 (J.)
O039721
67. Ścisłowicz Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
brak
68. Sibal Jaroslav Slovak Jumping Academy Prešov
S
01339
69. Sitek Alina JKS Pogórze
S
O014542
70. Skowron Lena SMK ARABIAN
2009 (JM.)
Brak
71. Smaś Julia Stajnia z Fantazją
72. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2008 (JM.)
O048422
73. Soja Milena Stadnina Koni Palomino
2010 (JM.)
brak
74. Sojka Magdalena UKJ Stubno
2008 (JM.)
Brak
75. Sołtys Klaudia LKJ Zabajka
2010 (JM.)
O069743
76. Stach Aleksandra -
2009 (JM.)
brak
77. Sulowska Karolina Klub Jeździecki Equireno
2006 (J.)
O058391
78. Świętoń Faustyna JKS Pogórze
S
brak
79. Szpunar Aneta Bez Przynależności Klubowej
S
O043491
80. Szypiło Julia KJ Equireno Zaklików
2002 (MJ.)
O049555
81. Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
82. Tomaszewska Patrycja UKJ Stubno
2002 (MJ.)
brak
83. Tresová Jana JK PEGAS CASSOVIA
S
1358
84. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
85. Uchwat Marika JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2005 (J.)
O040968
86. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
87. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
88. Urban-Jimenez Barbara BPK
S
brak
89. Walawender Zuzanna Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2010 (JM.)
brak
90. Węgrzyn Martyna UKJ Lalin
2005 (J.)
O062354
91. Węgrzyn Mikołaj UKJ Lalin
2005 (J.)
O062353
92. Wiglusz Anna Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
S
brak
93. Wiktor Magdalena JKS Pogórze
94. Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O052120
95. Włodarczyk Klara Kj leśna wola
2012 (Mł.)
O071637
96. Włodarczyk Rafal Kj leśna wola
S
O073453
97. Wojarska Weronika Klub Jeździecki Equireno
2007 (JM.)
O066562
98. Wróbel Karolina Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2005 (J.)
brak
99. Zhul Alona UKRAINA
100. Zwirn Katarzyna UKJ Stubno
2006 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

138

A NEW PEARL WESTF POL 2013 klacz gniada/165 F: Aerobic / Carthago
M: La Gloria / Lancer III
K028250 DE44411329913
2.

32

A’CON ACANTHINE ”KA” Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: CONSUS
M: A’LIS
BRAK 616 009 54 00258 15
3.

133

AI AI VAN'T KONINGSHOF Z ZANGERSHIDE POL 2017 klacz siwa/165 F: Aganix du Seigneur Z
M: Lovely Castershoeve
K033790 056015z55651417
4.

88

Akellah Hero Z TINKER POL 2014 Klacz inna/kuc:143 F: .
M: .
brak
5.

137

Antonio SP Polska 2011 wałach siwy/172 F: Solaris
M: Apia PG
616009660473411
6.

71

APPLE JACK Slovak Warmblood SVK 2015 Gelding bay/170 F: Color of Love
M: Equus Alouette
10664
7.

95

BACO KWPN POL 2006 wałach kasztanowata/169 F: Tangelo van de Zuuthoeve
M: A
K026277 A
8.

37

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo / Balou du Rouet
M: Ella / Embassy I
K028085 DE431319625813
9.

42

BERETTA HOLSZ. POL 2009 klacz ciemnogniada/172 F: CHEETANO
M: Hagita
K020111 DE421000170409
10.

49

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
11.

74

BUSTINOV SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
K029076 616009630151414
12.

51

CALIMERO-A SP POL 2014 wałach skarogniada/172 F: Almanzor L
M: Candy Girl III PG
K025473 616009600158114
13.

117

CANDICE WESTFALSKA POL 2016 klacz gniada/160 F: C
M: C
Numer Numer
14.

104

CANDY MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Hebab
M: Czeremcha
brak 006580175909
15.

70

CAPRI SONNE Slovak Warmblood SVK 2016 gelding bay/162 F: Color of Love
M: Cinaya
11358 703002001111
16.

9

CARRERA PKSP POL 2016 klacz gniada/166 F: Hippica Koh-I Noor
M: Carmen du Rouet / Bajou du Rouet
K031670 616 009 63 00763 16
17.

60

CASSIANO / POL / wałach siwa// F: /
M: /
K018831 /
18.

57

CASSIS - POL 2017 wałach skarogniada/- F: -
M: -
- -
19.

56

CHACITOL - POL 2005 wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
20.

111

CHIMERIC PRANKSTER CHARIZARD Slovak Warmblood SVK 2018 gelding bay/171cm F: Charles Blue
M: Philip
11729 703002662121418
21.

69

CLIPS HANNOVER SVK 2013 Mare grey/170 F: Clinton I
M: Esta Mae
9885
22.

68

COCO CHANEL DE LAUBRY Z ZANG. BEL 2012 Klacz gniada/172 F: Cornet Obolensky
M: Pastel/Azur de Paulstra
K024586 -
23.

131

COLIDOR Z F:
M:
24.

105

CONCRETOSS HOLST POL 2008 wałach siwa/170 F: Concreto
M: Tinta
Brak DE421000606608
25.

28

CONLOU OLD GER 2011 ogier kara/172 F: Contendros / Contendro I
M: Namula / Balou Du Rouet
K019324 DE418184047611
26.

21

CONSALWE ST SVK 2017 mare bay/mk:163cm F: Color of Love
M: GranSalwe
11787 703002702106717
27.

124

COOL LADY HOLSZT POL 2018 klacz gniada/172 F: COLMAN
M: QUANTUM
BRAK 123
28.

110

CORISTO MAŁOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/168 F: Hurmak
M: Castra
Brak 006660260507
29.

50

COSTAKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: SANDOKAN 290
M: COSTA BRAVA L
K028067 616009610075815
30.

20

COTTON EYE JOE BW GER 2008 gelding dark bay/172 F: Isper
M: Landwind II
11379 DE481811140308
31.

99

CRYSTAL SKY WESTF POL 2011 wałach siwa/162 F: Cornet obolensky
M: A
A A
32.

55

CSILLAG SP POL 2015 wałach kasztanowata/167 F: nn
M: nn
brak brak
33.

65

DAGOBERT KWPN POL 2008 wałach gniada/170 F: Wittinger VDL
M: Mira
K017904 528003000812268
34.

59

DAISY DREAM OLD POL 2013 klacz siwa/- F: Number One
M: Delicija
K025111 -
35.

115

DAKOTA SP POL 2008 klacz siwa/165 F: NN
M: NN
Brak Brak
36.

114

DALIA SP POL 2006 klacz siwa/168 F: NN
M: NN
K034620 616-999-63-02600-06
37.

40

DAYMON WALK S Slovenský Teplokrvník SVK 2009 Klacz siwa F: Marco Pollo
M: Constance
9609
38.

73

DOMINANTA Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z
M: Letty
K033637 ---
39.

1

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
40.

139

EGIRIAN F:
M:
41.

8

EHROS KWPN NED 2009 wałach gniada F: Zahros R
M: Zatinka / Ovidius
K029429 528003200900871
42.

83

EKSTAZA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/164 F: BIBIGAR
M: ESSA
Brak 616006580394414
43.

78

ELBRUS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Amadeusz
M: Elza
K033942 616006630103416
44.

3

ELEKT SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Elman
M: Elta
K029632 616 009 63 00223 14
45.

6

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
46.

24

ELIRENA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/kuc:146 F: Maran
M: Etura
brak 616POL13009434A
47.

41

FAIRY TALE S Slovenský Teplokrvník SVK 20.1.2011 kobyla grey/162 F: Marshal S
M: Constance
10959 12648
48.

5

FAMATA-B KWPN NED 2010 klacz siwa/164 F: Lucky Boy
M: Tamata
K018950 528003201011753
49.

62

FAMORA VAN DE RIJSDIJK HAFLINGER NED 2013 klacz kasztanowata/mk:150 F: Wallenstein
M: Fabien Van De Rijsdijk
brak Hf.528005000033373
50.

16

FIGHTING FOR LIFE Pełna Krew Angielska POL 2012 klacz kasztanowata/163 F: Cape Benedict
M: Fallujah
K034934 616POL12007675T
51.

2

FLOT SP POL 2013 wałach kara/170 F: Master
M: Felicja / Fabricio
K032501 616009610202614
52.

13

GENEWA SP POL 2009 klacz kara/170 F: Player
M: Gujana
brak POL009580168909
53.

34

GLORIUS II Szlachetna Półkrew POL 2007 wałach gniada/172 F: EVER FOR PLEASURE
M: GRANADA PG
K012120 POL 009 66 03712 07
54.

48

GREAT HEART ANGLO EUROPEAN POL 2018 wałach siwa/170 F: Emita
M: Gama
brak 616094501006877
55.

118

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
K023419 528000320120759
56.

53

HASZIM SP POL 2008 wałach gniada/162 F: Jurysta
M: Harfa
KO28435 0000
57.

66

HORYŁKA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/160 F: Heban
M: Historia
brak 616006580127111
58.

91

IBERIA SP POL 2008 klacz siwa/168 F: Bajou du rouet
M: X
K016299 A
59.

79

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
60.

134

IMAGO KWPN NED 2013 Wałach siwa/176 F: Corland / Cor De La Bryere
M: Blenchi-A / Emilion
K025297 528003201300191
61.

81

Incredible BWP BEL 2016 klacz gniada/172 F: Echo Van Het Neerenbosch / Chin Chin
M: Tialotta Z / Toulon
K030101 056002W00314048
62.

90

IVO KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Dexter R
M: Emir R
K017137 -
63.

46

JABADABA DOO SACHSEN-ANHALT SVK 1999 kobyla seal brown/168 F: Lehnbach
M: Juranda
11508 87-00955-99
64.

43

JAVALLI HDH KWPN NED 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Etoulon VDL
M: Charyzma Z / Cream Top
K027319 528003201408367
65.

103

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
K027575 528003201402435
66.

135

JOOST AES NED 2014 wałach kara/168 F: Cuipers E.B.
M: Leola
K034010 826002140873660
67.

64

JOWISZ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach siwa/170 F: Krotoszyn
M: Jawa
K031977 616009630061316
68.

85

KALIFORNIA M SP POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Lasko
M: Kalinka
K034081 616009630144918
69.

108

KAREZZO WP KWPN POL 2015 wałach kasztanowata/174 F: Arezzo VDL
M: Geranda
K031411 528003201503588
70.

63

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
K029660 528003201504980
71.

89

Kigali Progles Z EST. SPORT. EST 2013 Klacz kara/. F: Close Harmony
M: Ortega / Orly Chin de Muze
K026440
72.

82

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
73.

27

KOLIBRA NIEM. SPORT. GER 2011 Klacz siwa F: Kolibris Greyfire / Kolibri
M: Lavera / Lesohto
K020907 DE456370249411
74.

76

KYRA - POL - klacz siwa/- F: -
M: -
- -
75.

47

LADY DI CALCIO PKSP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Calcio
M: Lira II / Car
K030223 616009640077315
76.

44

LANDON W & W ANGLO EUROPEAN SVK 2017 valach bay/173 F: Lincolm L
M: Costella W & W Z
11249 826002170880586
77.

52

LARISA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/172 F: Empire
M: Lautrential L / Cruzeiro L
K025404 616009661273813
78.

33

LEMERS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kara/170 cm F: Emerson
M: Liza
brak 616009630163209
79.

29

LEONIDAS OLD POL 2014 wałach gniada/175 F: Lyjanero
M: Eida
K028722 DE 433330558214
80.

122

LIBONACCI KWPN POL 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa
brak 528003201608847
81.

54

LILLY MARLENE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz ciemnosiwa/164 F: Farezzo B
M: Lakonia
brak 616007520076716
82.

123

LIMONCELLO`S GLEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH VDL
M: FRIATA-S/ CLASSE VDL
BRAK 528003201601250
83.

107

LOOKALIKE B KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH vdl/
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
84.

119

LORELEY EXPRESS J.P.P. KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/168 F: Global Express / Orient Express
M: Colisca J.P.P. / Quaprice Z
K031293 528003201608594
85.

45

LOVER W&W BWP SVK 2018 valach seal brown/169 F: Lincolm M
M: Castella W&W
11672 Brak
86.

58

MAJOR - POL 2007 wałach skarogniada/- F: -
M: -
K011006 -
87.

120

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
Brak Brak
88.

126

MANELLA BLUE J KWPN Holandia 2017 klacz siwa/168 F: Zirocco Blue VDL
M: / For Pleasure
89.

140

Megi Magnolia F:
M:
90.

106

MEGI MAGNOLIA KUC FELIŃSKI POL 2010 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
Brak 616999630234010
91.

39

MERIDA MAŁOPOLSKA(AA) POL 2017 klacz gniada/150cm F: Elaborat
M: Mikara
K032989 616 006 63 00188 17
92.

97

MIGHTY KWPN POL 2017 klacz siwa/168 F: Cornet obolensky
M: A
A A
93.

121

MISS MARVELOUS KWPN NED 2017 klacz gniada/169 F: Carrera VDL
M:
brak brak
94.

25

MÓJ BASK Czysta Krew Arabska POL 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Ganges
M: Mu-Deneb
brak POL090000006997
95.

125

NAVARINO GILLINGHAM SW KWPN POL 2018 wałach gniada/175 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Wybalia II
brak 528003201810364
96.

100

NOAM W KWPN POL 2018 wałach gniada/170 F: Luidam
M: X
A A
97.

36

OBELIX DE FINIBUS TARRAE KUC POL 19.05 .200 wałach siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K023383 028071
98.

141

PALOMA F:
M:
99.

35

PAOLO WIELKOPOLSKA POL 2005 wałach gniada/165 F: Avero
M: Parada
brak 616 007 61 01378 05
100.

98

PARIS D’OR CZECH WARMBLOOD POL 2013 klacz siwa/168 F: Coupé D’or
M: A
A A
101.

87

Pasja Stary Młyn SP POL 2013 Klacz kasztanowata F: Szkrab
M: Baja
000000
102.

94

PASJONATA LOTAR KUC POL 2011 wałach kasztanowata/130 F: A
M: A
K020776 A
103.

84

PERFECT BOY ANGLO EUROPEAN POL 2018 ogier gniada/163 F: Cassiopeia
M: Parisela I
K034079 826002180884931
104.

10

PI DOR SP POL 2010 wałach kasztanowata/165 F: Love Affair
M: Pelga
brak 616009630149710
105.

92

PIKSEL KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:128 F: A
M: A
A A
106.

86

PRIMERO MAŁOPOLSKA POL 17.03.2015 wałach gniada/170 F: BIBIGAR
M: PAMELA
brak 616006580045615
107.

19

PRINCESSA MAŁY KOŃ POL 2016 klacz kasztanowata/mk:155 F: Krotoszyn
M: Perełka
K031976 616013630061216
108.

109

PROMYK TYP SZLACHETNY POL 2018 wałach kasztanowata/179 F: Leopard
M: Prognoza
brak B0114620S
109.

128

PRZERWA F:
M:
110.

17

QUENTIN'S STAR M ANGLO EUROPEAN POL 2018 klacz skarogniada/161 F: Quentin Z
M: Starka
K034080 826002180883876
111.

67

QUINCY BWP BEL 2016 ogier siwa/164 F: Echo v/h Neerenbosch
M: Vernie / Verdi
K030100 056-002-W00314047
112.

80

QUINT DUŃSKA POL 2014 wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
K028382 208333201403522
113.

96

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
114.

127

REVIRADA F:
M:
115.

26

ROCKY KUC POL 2018 wałach kara/mk:150 F: nn
M: nn
brak brak
116.

130

SACHARINE Z ZANG POL 2017 klacz siwa/168 F: Sir Obolensky
M: Holly M
Xxx Xxx
117.

61

SEPIA SP POL 2014 klacz gniada/- F: Salazar / Elmero
M: Liza / NN
K024958 -
118.

72

SINDY CZEWB SVK 2010 mare roan/172 F: CALANTHANO
M: SILVA
11359 000063953
119.

129

Special Star AB BEL 2018 wałach gniady F: Le Blue Diamond Van`t Rouytershof
M: Vie en Rose/ Calvados
056-002-W00319485
120.

136

SR Charming Ela F:
M:
121.

22

SR CHARMING ELA ST SVK 2015 Mare bay/172 F: Clayton NF
M: Electra
10667 7030027782113815
122.

75

STRADIVARIUS SP POL 2012 wałach kasztanowata F: Imequyl sp / Luron kwpn
M: Symphonie bwp / Heartbreaker kwpn
K023247 616009630151414
123.

30

SUPER STAR SP POL 2017 klacz ciemnogniada/168 F: Hippica Koh i Noor
M: Sala
K034749 0000000000
124.

31

SURPRISE BALOU OLD GER 2012 Klacz gniada/- F: Spartacus / Stakkato
M: Barielle / Balou Du Rouet
K020908 DE418185042812
125.

116

UMERA SP POL 2016 klacz gniada/156 F: U
M: U
Numer Numer
126.

112

VALINOR WESTFALSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Flying Dream/ Zapatero VDL
M: Viola de Vauxelle Z/ Va Vite
K034804 DE 441411088617
127.

93

WAKAT SP POL 2007 wałach gniada/160 F: A
M: A
K019238 A
128.

38

WENECJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL O5.06.2014 klacz ciemnogniada/160 F: Awans
M: Warisa
K032990 616 009 63 01323 14
Rider Club
Competition
Prize
Chojnowski Mateusz Klub Jeździecki Equireno
200
1000
SUM:
1200.00
Duszkiewicz Andrzej KJ Stajnia Jaślany
100
SUM:
100.00
Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
500
50
150
SUM:
700.00
Kut Ewa UKJ Lalin
50
SUM:
50.00
Novotný Ján JK Novoteam Abrahámovce
200
150
SUM:
350.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
1500
SUM:
1500.00
Pis Hanna Kj Leśna Wola
300
SUM:
300.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
150
500
SUM:
650.00
Podlesná Sandra JK MIRAGE Spišská Nová Ves
150
SUM:
150.00
Podlesný Stanislav JK MIRAGE Spišská Nová Ves
100
SUM:
100.00
Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
200
SUM:
200.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
50
SUM:
50.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
QUINT (80)
2022-10-01
5
2022-10-01
7
2022-10-02
2
Baran Kinga
BPK
2022-10-01
13
2022-10-01
2022-10-02
6
2022-10-02
LEMERS (33)
2022-10-01
8
2022-10-01
13
2022-10-02
26
2022-10-02
Barszcz Gabriela
KJ Leśna Wola
SEPIA (61)
2022-10-01
23
2022-10-01
2022-10-02
24
2022-10-02
25
Bawor Julia
Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
DUSZKA (132)
2022-10-01
12
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Bełch Noemi
Stadnina Twardowski
PAOLO (35)
2022-10-01
6
2022-10-01
8
2022-10-02
8
2022-10-02
10
Bieda Oliwia
JKS Pogórze
Antonio (137)
2022-10-01
1
2022-10-01
2
2022-10-02
2
Biesiadecka Maja
UKJ Stubno
GENEWA (13)
2022-10-01
4
2022-10-02
2
2022-10-01
5
Bodden Maya
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
IKAR (79)
2022-10-01
5
2022-10-01
5
2022-10-02
3
2022-10-02
7
Cebulak Agnieszka
KS Jumping Team Wiercany
QUINCY (67)
2022-10-01
8
2022-10-01
3
2022-10-01
9
2022-10-02
4
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2022-10-01
5
2022-10-01
4
2022-10-02
7
2022-10-01
15
2022-10-01
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
NOAM W (100)
2022-10-01
13
2022-10-01
2022-10-02
23
2022-10-02
Čeryová Nina
JK Pegas Cassovia
2022-10-01
7
2022-10-01
9
2022-10-02
9
2022-10-02
6
Chojnowski Mateusz
Klub Jeździecki Equireno
BERETTA (42)
2022-10-01
5
2022-10-01
8
2022-10-01
1
200
2022-10-01
1
2022-10-02
2
1000
Chrzan Martyna
Bez Przynależności Klubowej
JOWISZ (64)
2022-10-01
2022-10-01
7
2022-10-02
5
Ciszewska Oliwia
Klub Jeździecki Equireno
2022-10-01
3
2022-10-01
1
2022-10-02
6
Ćwikła Michał
KJ Equireno Zaklików
2022-10-01
4
2022-10-01
8
2022-10-02
8
Cyganik-Kozimor Anna
UKJ Lalin
FLOT (2)
2022-10-01
11
2022-10-01
2022-10-02
5
2022-10-02
12
De Sternberg Frodyma Amelia
Niezrzeszony
2022-10-02
Duszkiewicz Andrzej
KJ Stajnia Jaślany
2022-10-01
2
100
2022-10-01
1
2022-10-02
1
Duszkiewicz Hubert
KJ Stajnia Jaślany
2022-10-01
1
2022-10-01
2
2022-10-02
1
500
KYRA (76)
2022-10-01
2022-10-01
3
2022-10-02
3
50
2022-10-02
2
150
Duszkiewicz Marek
KJ Stajnia Jaślany
2022-10-01
14
2022-10-01
7
2022-10-02
9
2022-10-02
6
Fijas Julia
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-10-01
16
2022-10-01
2022-10-02
1
2022-10-02
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2022-10-01
8
2022-10-01
12
2022-10-02
5
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (63)
2022-10-01
4
2022-10-01
2
2022-10-02
8
Gorczyńska Anna
UKJ Lalin
CONLOU (28)
2022-10-01
23
2022-10-01
Gunia Alicja
KJ Equistro Wierzawice
EHROS (8)
2022-10-01
6
2022-10-01
4
2022-10-02
3
2022-10-01
7
2022-10-01
8
Halys-Urban Paulina
Kj Palomino
UMERA (116)
2022-10-01
19
2022-10-01
18
CANDICE (117)
2022-10-01
4
2022-10-01
21
2022-10-02
23
Hus Kaja
Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2022-10-01
4
2022-10-01
20
2022-10-02
5
2022-10-02
BELLA (37)
2022-10-01
2022-10-01
6
2022-10-01
2
2022-10-02
3
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
2022-10-01
20
2022-10-01
2022-10-02
12
2022-10-02
5
2022-10-02
9
Karabová Alexandra
JK PEGAS CASSOVIA
2022-10-01
14
2022-10-01
11
2022-10-02
18
2022-10-02
Kaźmierczak Adam
LKJ Ochaby
2022-10-01
9
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
18
2022-10-01
24
2022-10-01
2022-10-02
13
2022-10-02
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (1)
2022-10-01
18
2022-10-01
5
2022-10-02
8
2022-10-01
9
2022-10-01
18
2022-10-02
2
2022-10-02
Klimasz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-10-01
19
2022-10-01
11
2022-10-02
9
Kotula Patrycja
LKJ Zabajka
2022-10-01
17
2022-10-01
Kukułka Robert
LKJ Solec Bieruń
2022-10-01
2
2022-10-01
2022-10-02
4
2022-10-02
12
Kut Bartosz
UKJ Lalin
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
27
2022-10-02
Kut Ewa
UKJ Lalin
2022-10-01
10
2022-10-01
2022-10-02
4
2022-10-02
3
50
2022-10-02
9
Leczek Natalia
UKJ Lalin
CSILLAG (55)
2022-10-01
3
2022-10-01
2022-10-02
11
2022-10-02
22
Litwa Antonina
Klub Jeździecki Leśna Wola
2022-10-01
7
2022-10-01
5
2022-10-02
4
Maciejko Justyna
Bez Przynależności Klubowej
DALIA (114)
2022-10-02
2022-10-02
Majchrowicz Rena
BPK
VALINOR (112)
2022-10-01
10
2022-10-01
2022-10-02
8
2022-10-02
Malmuk Julia
SMK ARABIAN
EKSTAZA (83)
2022-10-01
4
2022-10-01
22
2022-10-02
14
2022-10-02
24
Mazur Antonina
Klub z stajnia z fantazją
EGIRIAN (139)
2022-10-02
9
Mnich Julia
BPK
MAJOR (58)
2022-10-01
14
2022-10-01
2022-10-02
3
2022-10-02
Mroczka Piotr
JKS Pogórze Glinik Zaborowski
2022-10-01
12
2022-10-01
5
2022-10-02
7
2022-10-02
13
2022-10-01
6
2022-10-01
19
2022-10-02
2
2022-10-02
1
Mrozowska Julia
BPK
CASSIS (57)
2022-10-01
10
2022-10-01
2022-10-02
17
2022-10-02
Novotná Viktória
JK- Novoteam Abrahámovce
SINDY (72)
2022-10-01
15
2022-10-01
17
2022-10-02
16
2022-10-02
16
Novotný Ján
JK Novoteam Abrahámovce
CLIPS (69)
2022-10-01
14
2022-10-02
1
200
2022-10-01
1
150
2022-10-01
13
2022-10-01
11
2022-10-02
17
2022-10-02
Opalińska Maja
Kj Palomino
HASZIM (53)
2022-10-01
12
2022-10-01
7
2022-10-02
2
2022-10-02
5
Ostręga Damian
KS Jumping Team Wiercany
2022-10-01
7
2022-10-01
7
2022-10-02
1
1500
COLIDOR Z (131)
2022-10-01
2022-10-01
22
2022-10-02