Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody ZR + ZT z pulą nagród 13000 zł
Glinik Zaborowski, 16-18 WRZEŚNIA 2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
89 ACCEPTED 2022-09-13 16:04:41
2022-09-12 19:52:41
Iga Magdziak DALIA
  • 2x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
88 ACCEPTED 2022-09-12 17:40:12
2022-09-12 16:26:01
Maciej Mączka JUPITER
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
87 ACCEPTED 2022-09-12 17:40:17
2022-09-12 16:18:27
Maciej Mączka ALFREDO ALFARVAD Z
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
86 ACCEPTED 2022-09-13 16:04:12
2022-09-12 12:51:02
Marta Rycaj CASINO ROYAL
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
85 ACCEPTED 2022-09-13 16:05:01
2022-09-12 12:37:08
Sara Bąk BASKAR
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
84 ACCEPTED 2022-09-13 09:53:37
2022-09-11 21:36:57
Edyta Bochnak NARCYZ
  • 2x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
83 ACCEPTED 2022-09-13 09:53:43
2022-09-11 21:32:18
Edyta Bochnak ZORI
  • 2x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
82 ACCEPTED 2022-09-13 09:53:49
2022-09-11 21:31:16
Magdalena Bochnak AISZA
  • 2x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
81 ACCEPTED 2022-09-13 09:53:54
2022-09-11 21:30:22
Edyta Bochnak MISTER
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-13 16:03:55
2022-09-11 13:34:35
Weronika Serafin PRIMA
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
79 ACCEPTED 2022-09-13 16:05:11
2022-09-11 10:13:25
Natalia Indycka EKSTREMA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
78 ACCEPTED 2022-09-13 16:02:59
2022-09-11 09:43:11
Weronika Kluz QUINCY
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
77 ACCEPTED 2022-09-11 08:50:40
2022-09-09 13:04:26
Martyna Mnich CANDY
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
76 ACCEPTED 2022-09-09 09:15:35
2022-09-09 06:11:32
Maya Bodden IKAR
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
75 ACCEPTED 2022-09-13 16:04:53
2022-09-08 20:08:30
Dominika Bach DUNA-MI
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
74 ACCEPTED 2022-09-09 09:16:15
2022-09-08 18:46:49
Kaja Hus BELLA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-13 16:05:18
2022-09-08 09:51:21
Robert Kukułka KALIFORNIA M
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-09-12 17:40:35
2022-09-07 21:38:54
Klaudia Sołtys FIGHTING FOR LIFE
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
71 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:03
2022-09-07 21:07:33
Monika Gierlach KENDRA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
70 ACCEPTED 2022-09-07 20:12:33
2022-09-07 13:19:42
Sławomir Szlachta LARUM
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
69 ACCEPTED 2022-09-07 20:12:38
2022-09-07 13:19:16
Sławomir Szlachta CHOCOLATE WHITE G
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
68 ACCEPTED 2022-09-07 20:12:42
2022-09-07 13:19:02
Sławomir Szlachta D’ARTAGNAN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
67 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:20
2022-09-06 20:13:40
Wiktoria Klimasz DAGOBERT
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
66 ACCEPTED 2022-09-09 09:16:59
2022-09-06 19:43:52
Julia Kozak DUKAT
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:30
2022-09-06 19:43:34
Rafal Włodarczyk IBERIA
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:34
2022-09-06 19:43:08
Lena Puszkarewicz WAKAT
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:39
2022-09-06 19:42:35
Maja Moszczak MADERA
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
62 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:43
2022-09-06 19:42:02
Hanna Pis PARIS D’OR
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
61 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:46
2022-09-06 19:41:27
Hanna Pis CRYSTAL SKY
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
60 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:51
2022-09-06 19:41:00
Ewa Walas MICENTO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
59 ACCEPTED 2022-09-07 10:35:55
2022-09-06 19:40:19
Ewa Walas COMMON LIBERTY Z
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:00
2022-09-06 19:39:51
Tomasz Plewa MIGHTY
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
57 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:05
2022-09-06 19:38:16
Tomasz Plewa AI AI VAN'T KONINGSHOF Z
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:09
2022-09-06 19:37:57
Tomasz Plewa ZIROCCO WHITE
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
55 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:14
2022-09-06 19:37:01
Tomasz Plewa REBELIANT
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
54 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:18
2022-09-06 19:36:21
Joanna Cebulak OKLAHOMA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:22
2022-09-06 19:35:54
Joanna Cebulak MAGICKAAT
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
52 ACCEPTED 2022-09-07 10:36:26
2022-09-06 12:32:32
Maroš Hvizd MOONSHINE
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
51 ACCEPTED 2022-09-08 12:22:55
2022-09-06 12:32:05
Alexandra Jančáryová FIGHTER
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
50 ACCEPTED 2022-09-05 16:17:57
2022-09-05 15:52:29
Katarína Soľanková CARTE D’OR
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
49 ACCEPTED 2022-09-05 16:17:42
2022-09-05 15:49:58
Martina Lecová ZALA-NF
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
48 ACCEPTED 2022-09-06 07:33:40
2022-09-04 15:55:55
Piotr Mroczka PERFECT BOY
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-06 07:33:37
2022-09-04 15:32:43
Piotr Mroczka QUENTIN'S STAR M
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-09-05 16:18:04
2022-09-04 09:58:55
Sara Śmiechowska JOLLY JUMPER
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
45 ACCEPTED 2022-09-06 07:33:33
2022-09-04 09:05:50
Emilia Kras ERAGON
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
44 ACCEPTED 2022-09-12 15:36:40
2022-09-02 08:57:05
Izabela Lenart PILOT
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-09-06 07:33:08
2022-09-02 08:56:40
Weronika Jagoda BACARDIA
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
42 ACCEPTED 2022-09-05 10:06:02
2022-09-02 08:56:01
Patrycja Żachowska TITAN 12
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
41 ACCEPTED 2022-09-06 07:32:50
2022-09-01 17:21:59
Rena Majchrowicz VALINOR
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
40 ACCEPTED 2022-09-06 07:32:46
2022-09-01 12:06:56
Marta Skrzypczyk BOHUN
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 2x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
39 ACCEPTED 2022-09-02 09:18:00
2022-08-31 20:23:29
Magdalena Sojka FAMORA VAN DE RIJSDIJK
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
38 ACCEPTED 2022-09-07 20:12:22
2022-08-31 20:00:07
Gabriela Barszcz SEPIA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
37 ACCEPTED 2022-09-06 07:32:40
2022-08-29 23:11:24
Aleksandra Leśniak ELVIRA S
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
36 ACCEPTED 2022-09-02 09:13:10
2022-08-29 23:04:02
Bartłomiej Przybyś ELBRUS
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-09-02 09:13:06
2022-08-29 23:03:19
Bartłomiej Przybyś CAN-DOR DZ
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
34 ACCEPTED 2022-09-12 09:31:09
2022-08-29 22:45:14
Kinga Baran LEMERS
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
33 ACCEPTED 2022-08-31 08:13:57
2022-08-29 21:22:59
Weronika Banaszek QUINT
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
32 ACCEPTED 2022-08-29 19:41:34
2022-08-29 16:33:30
Amelia Tokarz CHACITOL
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
31 ACCEPTED 2022-08-29 19:41:42
2022-08-29 12:54:59
Agnieszka Wilczyńska ELIOT
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
30 ACCEPTED 2022-08-28 21:42:12
2022-08-28 18:48:09
Gabriela Duszkiewicz DOMINANTA Z
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
29 ACCEPTED 2022-08-28 21:42:00
2022-08-28 18:47:35
Marek Duszkiewicz BUSTINOV
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
28 ACCEPTED 2022-08-28 21:41:53
2022-08-28 18:45:56
Hubert Duszkiewicz USTIN
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
27 ACCEPTED 2022-08-28 21:41:46
2022-08-28 18:44:39
Hubert Duszkiewicz VERNON
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
26 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:01
2022-08-28 18:39:34
Kamil Dubiel QUINTINO
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
25 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:06
2022-08-28 18:38:06
Kamil Dubiel COUPANASA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
24 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:11
2022-08-28 18:37:36
Kamil Dubiel LE BALOU HS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
23 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:16
2022-08-28 18:37:15
Kamil Dubiel CLEMENS
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
22 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:23
2022-08-28 09:53:47
Katarzyna Zwirn HORYŁKA
  • 1x H1/MINI 40 cm/HOBBY HORSE I ETAP - konkurs dla dzieci i młodzieży rozgrywany na trawie za hotelem
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
21 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:21
2022-08-28 09:52:48
Maja Biesiadecka GENEWA
  • 1x H1/MINI 40 cm/HOBBY HORSE I ETAP - konkurs dla dzieci i młodzieży rozgrywany na trawie za hotelem
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T3/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x T5/LL 80 cm/zwykły art.238.2.1 GRAND PRIX DZIECI
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
20 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:19
2022-08-27 17:23:16
Damian Ostręga DRIVE ME CRAZY Z
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
19 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:16
2022-08-27 17:22:43
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
18 ACCEPTED 2022-08-29 19:43:13
2022-08-27 16:19:46
Eliza Kalukin FREZJA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
17 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:06
2022-08-27 13:01:48
Łukasz Sordyl KANNAN WHITE
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
16 ACCEPTED 2022-08-28 13:29:02
2022-08-27 09:10:21
Barbara Chmura VALENCIA VOLO
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
15 ACCEPTED 2022-08-29 19:43:09
2022-08-26 21:05:40
Amelia Kraus BRYZA
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-08-29 19:43:03
2022-08-26 21:05:15
Natalia Niedbała ELIRENA
  • 2x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:59
2022-08-26 21:04:35
Kaja Klejnowska DOMINO
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
12 ACCEPTED 2022-09-07 20:12:55
2022-08-26 15:15:22
Zuzana Nováková FALBALA
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł max 2 konie na zawodnika
11 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:54
2022-08-26 14:07:43
Julia Malmuk EKSTAZA
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
10 ACCEPTED 2022-08-29 19:42:50
2022-08-26 13:59:50
Julia Ścisłowicz PRIMERO
  • 1x T1/LL (ZT) 80 cm/ towarzyski z trafieniem w normę czasu
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
9 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:26
2022-08-25 22:06:23
Małgorzata Jemioło FAMATA-B
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
8 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:22
2022-08-25 15:55:23
Krzysztof Złocki HEYE-FIVE VDP
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
7 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:19
2022-08-25 15:54:52
Krzysztof Złocki KONOOR BOY Z
  • 2x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 2x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
6 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:17
2022-08-25 15:54:23
Krzysztof Złocki COCO LADY
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
5 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:15
2022-08-25 15:53:58
Krzysztof Złocki SR CLAIRIS
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
4 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:10
2022-08-25 15:52:05
Olga Pawłowska JAY BLOOBIDAY
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
3 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:04
2022-08-25 15:51:24
Olga Pawłowska IVO
  • 1x 2/N (ZR) 120 cm/zwykły art. 238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 5/N (ZR) 120 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 500 zł
  • 1x 8/N (ZR) 120 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 1000 zł
2 ACCEPTED 2022-08-28 13:28:01
2022-08-25 15:50:29
Olga Pawłowska CAPUERA
  • 1x 3/C (ZR) 130 cm/dwufazowy specjalny art.274.2.5 pula nagród 1000 zł. 2 konie na zawodnika
  • 1x 6/C (ZR) 130 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 1000 zł max 2 konie na zawodnika
  • 1x 9/C1 (ZR) 135 cm/GRAND PRIX XIV memoriał Majora HUBALA pula nagród 7000 zł dwunawrotowy
1 ACCEPTED 2022-08-28 13:27:59
2022-08-24 21:08:51
Kristína Lovásová TOBIAS
  • 1x T2/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 1/P (ZR) 110 cm/dwufazowy art.274.1.5.3 pula nagród 300 zł
  • 1x T4/L (ZT) 100 cm/ towarzyski zwykły art.238.2.1
  • 1x 4/P (ZR) 110 cm/zwykły art.238.2.1 pula nagród 300 zł GRAND PRIX AMATORÓW
  • 1x T6/L (ZT) 100 cm/o wzrastającym stopniu trudności bez jokera art.269
  • 1x 7/P (ZR) 110 cm/z jokerem art.269 pula nagród 500 zł
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bach Dominika BPK
2004 (J.)
Brak
2. Bąk Sara BPK
2010 (JM.)
-
3. Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
S
O011189
4. Baran Kinga BPK
S
O052333
5. Barszcz Gabriela Klub Jeździecki Leśna Wola
S
O039151
6. Biesiadecka Maja SK Stubno
7. Biesiadecka Maja UKJ Stubno
2009 (JM.)
brak
8. BŁAŻEJ IGA HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
9. BŁYSKAL JULIA HOBBY HORSE
2006 (J.)
10. Bochnak Edyta Stajnia Montana
2010 (JM.)
Brak
11. Bochnak Magdalena Os prywatna
S
Brak
12. Bodden Leon Hobby Horse
13. Bodden Maya Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2006 (J.)
O060787
14. BOGUSZ MIKOŁAJ Hobby Horse
15. Boiarko Kostiantyn KJ Leśna Wola
16. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
17. Cebulak Joanna KJ Leśna Wola Głogow Młp.
S
O003873
18. Chmura Barbara JKS Pogórze
2001 (MJ.)
O036602
19. CIASNOCHA EMILIA HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
20. CZEPIEL GLORIA Hobby Horse
21. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
22. Duszkiewicz Gabriela KJ Stajnia Jaślany
S
O007692
23. Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
2007 (JM.)
O042590
24. DUSZKIEWICZ MAJA Hobby Horse
25. Duszkiewicz Marek KJ Stajnia Jaślany
S
O002545
26. FRODYMA ALICJA Hobby Horse
27. FRODYMA AMELIA Hobby Horse
28. Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2001 (MJ.)
O048430
29. GRASZA JUSTYNA HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
30. HUS KAJA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
31. Hus Kaja Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2009 (JM.)
O064585
32. Hvizd Maroš Slovak Jumping Academy Prešov
S
00991
33. Hvizd Maroš Slovak Jumping Academy Prešov
S
9180
34. Indycka Natalia Jazda konna Ruda Łańcucka
2006 (J.)
Brak
35. Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
2006 (J.)
O045952
36. Jančáryová Alexandra Slovak Jumping Academy Prešov
2008 (JM.)
09082
37. JAWOROWSKA MAJA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
38. Jemioło Małgorzata KJ Leśna Wola
2002 (MJ.)
O034025
39. Kalukin Eliza KS Jumping Team Wiercany
2001 (MJ.)
O044154
40. Klejnowska Kaja Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
S
brak
41. Klimasz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2002 (MJ.)
O048232
42. Kluz Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2007 (JM.)
brak
43. Kozak Julia KS Jumping Team Wiercany
2003 (MJ.)
O039299
44. Kras Emilia Stajnia Siedland
2005 (J.)
brak
45. Kraus Amelia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2008 (JM.)
brak
46. Kukułka Robert LKJ Solec Bieruń
S
O000318
47. KURYŁO MILENA Hobby Horse
48. Lecová Martina TJ Slávia UVLF Košice
S
4739
49. Lenart Izabela Klub Jeździecki Global
S
brak
50. Leśniak Aleksandra Towarzystwo 8 Płuku Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego Szwadron Niepołomice
2006 (J.)
O052359
51. Lovásová Kristína PARKÚR TEAM Košice B.V.
2005 (J.)
7658
52. MĄCZKA JAN HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
53. Mączka Maciej St. KS KJK Szary Michałowice
S
O026873
54. MĄCZKA ZUZANNA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
55. Magdziak Iga Klub Jeździecki Equistro Wierzawice
2009 (JM.)
Brak
56. MAGIERA ZOSIA Hobby Horse
57. Majchrowicz Rena BPK
S
O033298
58. Malmuk Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
Brak
59. Mnich Martyna Jks Pogórze
2006 (J.)
brak
60. Moszczak Maja KJ LEŚNA WOLA
2007 (JM.)
O064385
61. Mroczka Piotr JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O025333
62. Niedbała Natalia Uczniowski Klub Jeździecki PROMYK
2007 (JM.)
brak
63. Nováková Zuzana TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
5047
64. Onyshcuk Aleksandra KJ Leśna Wola
65. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
66. PANEK MAJA Hobby Horse
67. Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
2006 (J.)
O055510
10231778
68. Pis Hanna Kj Leśna Wola
2010 (JM.)
O054946
69. Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
S
O013203
70. POMIANKOWSKA ANNA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
71. Pomiankowska Julia KJ LEŚNA WOLA
2010 (JM.)
O057728
72. Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team
S
O004187
73. PRZYBYŚ HUBERT HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
74. Puszkarewicz Lena Kj leśna wola
2011 (Mł.)
O073450
75. Rycaj Marta niezrzeszony
S
O011185
76. SAMOLEWICZ PAULINA Hobby Horse
77. Ścisłowicz Julia SMK ARABIAN
2007 (JM.)
brak
78. Serafin Weronika KJ Facimiech
2004 (J.)
O048234
79. SKOWRON LENA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
80. Skowron Lena SMK ARABIAN
2009 (JM.)
Brak
81. Skrzypczyk Marta Niezrzeszony
S
Brak
82. Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2008 (JM.)
O048422
83. Sojka Magdalena Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
84. Sojka Magdalena UKJ Stubno
2008 (JM.)
Brak
85. Soľanková Katarína TJ SLÁVIA UVLF Košice
S
05074
86. Sołtys Klaudia LKJ Zabajka
2010 (JM.)
O069743
87. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
88. SOS KARINA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
89. Świętoń Faustyna JKS Pogórze
S
brak
90. Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001889
91. Tokarz Amelia Klub Jeździecki Leśna Wola
2005 (J.)
O052339
92. Uchwat Katarzyna JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O003889
93. UCHWAT KORNELIA HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
94. UCHWAT MACIEJ HOBBY HORSE
95. Uchwat Marika POL
2005 (J.)
10180138
96. Uchwat Mateusz JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
2007 (JM.)
brak
97. Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
S
O001009
98. Uchwat Sławomir JKS Pogórze
99. Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
S
O001137
100. Walas Ewa KJ Lesna Wola
S
O017426
101. Wilczyńska Agnieszka KJ Leśna Wola
S
O052120
102. WILUSZ AMELIA HOBBY HORSE
2013 (Mł.)
103. WŁODARCZYK KLARA HOBBY HORSE
2012 (Mł.)
104. Włodarczyk Rafal Kj leśna wola
S
O073453
105. Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
106. Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
S
O018621
107. Zhul Alona UKRAINA
108. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
109. Zwirn Katarzyna UKJ Stubno
2006 (J.)
brak
110. Zwirn Katarzyna UKJ Stubno
2006 (J.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

75

AI AI VAN'T KONINGSHOF Z ZANGERSHIDE POL 2017 klacz siwa/165 F: Aganix du Seigneur Z
M: Lovely Castershoeve
K033790 056015z55651417
2.

97

AISZA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz gniada/mk:162 F: Lord
M: Ambicja
Brak 616013630014817
3.

93

ALFREDO ALFARVAD Z ZANG POL 2013 wałach gniada/179 F: Air Jordan
M: Queen Alfarvad Z
K030806 056015z55672813
4.

132

ARIEL F:
M:
5.

160

ARIZONA F:
M:
6.

18

BACARDIA HOL GER 2014 Klacz kasztanowata/- F: Baracuda / Baloubet Du Rouet
M: Una V / Limbus
K027483 DE421000187114
7.

154

Ballisto F:
M:
8.

104

BASKAR MAŁOPOLSKA POL 2004 wałach skarogniada/165 F: Wifon
M: Bassara
brak 616006630022604
9.

87

BELLA HAN UKR 2013 klacz kasztanowata/166 F: Ballybo / Balou du Rouet
M: Ella / Embassy I
K028085 DE431319625813
10.

128

BOB F:
M:
11.

61

BOHUN MŁP POL 2008 wałach gniada/175 F: Emetyt
M: Brazylia
brak 616999570331108
12.

50

BRYZA ŚLĄSKA POL 2002 Klacz ciemnogniada/158 F: Brawo
M: NN
brak brak
13.

38

BUSTINOV SP POL 2014 wałach ciemnogniada/164 F: Ustinov KWPN
M: Boni M / Lando
K029076 616009630151414
14.

53

CAN-DOR DZ SP POL 2014 wałach siwa/164 F: Carlos DZ
M: Cn Libertina
K028190 616009610001814
15.

89

CANDY MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/165 F: Hebab
M: Czeremcha
brak 006580175909
16.

22

CAPUERA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/168 F: CONRAD
M: CORZICA/CORTEZ
- 12242878Y
17.

58

CARTE D’OR WARMBLOOD SVK 2015 Mare bay/170 F: Clayton NF
M: Baccara
10567 12345678910
18.

101

CASINO ROYAL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach skarogniada/164 F: Cassilio
M: Jarisa
brak 616009570184714
19.

40

CHACITOL - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
K012177 -
20.

168

CHARLIE F:
M:
21.

83

CHOCOLATE WHITE G SP POL 2018 klacz siwa/168 cm F: Hickstead White
M: Cariana
- -
22.

155

Cinderella F:
M:
23.

45

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
24.

26

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
25.

73

COMMON LIBERTY Z ZANGERSHIDE POL 2017 wałach siwa/166 F: Casago
M: Chiqolle Z
K034078 056015z55578817
26.

147

CONCRETOSS HOLST POL 2008 wałach siwa/170 F: Concreto
M: Tinta
Brak DE421000606608
27.

109

COOL LADY HOLSZT POL 2018 klacz gniada/172 F: COLMAN
M: QUANTUM
BRAK 123
28.

43

COUPANASA OLDENBURSKA POL 2016 klacz siwa/174 F: Coupe D'or
M: Miss moka/Canoso
Brak .
29.

71

CRYSTAL SKY WESTF POL 2011 wałach siwa/162 F: Cornet obolensky
M: A
A A
30.

84

D’ARTAGNAN HAN POL 2015 wałach siwa/166 F: Diacontinus /
M: Cinderella /
K033844 -
31.

66

DAGOBERT KWPN POL 2008 wałach gniada/170 F: Wittinger VDL
M: Mira
K017904 528003000812268
32.

122

DALIA F:
M:
33.

102

DALIA SP POL 2018 klacz gniada/154 F: Hrubieszów
M: Druhna
Brak 616009630155718
34.

153

Darius F:
M:
35.

140

DEVIL F:
M:
36.

120

DIULIETTA F:
M:
37.

39

DOMINANTA Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz gniada/172 F: Dominator 2000 Z
M: Letty
K033637 ---
38.

48

DOMINO MAŁOPOLSKA POL 2009 Wałach gniada/175 F: Barnaba
M: Doga
brak brak
39.

166

DRAGO F:
M:
40.

33

DRIVE ME CRAZY Z ZANG POL 2017 ogier kara/173 F: Dominator 2000 Z / Diamant De Semilly
M: A New Pearl / Aerobic
K034088 056015Z55004917
41.

88

DUKAT TRAK POL 2010 wałach gniada/165 F: Karmel
M: Domra / Orsini
K019626 -
42.

103

DUNA-MI SP POL 2012 klacz ciemnogniada/163 F: Galileusz
M: Dewiza
Brak 616009640080912
43.

47

EKSTAZA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz skarogniada/164 F: BIBIGAR
M: ESSA
Brak 616006580394414
44.

105

EKSTREMA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz srokata/161 F: Wareg
M: Eksplozja
Brak 616006630035515
45.

54

ELBRUS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach gniada/166 F: Amadeusz
M: Elza
K033942 616006630103416
46.

41

ELIOT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
47.

49

ELIRENA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/kuc:146 F: Maran
M: Etura
brak 616POL13009434A
48.

126

ELLI F:
M:
49.

60

ELVIRA S Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 mare dark bay/178 F: Lou Reed
M: Eva S
K029733 616009690015414
50.

129

EMERALD F:
M:
51.

63

ERAGON MALOPOLSKA POL 2001 Wałach siwa/160 F: Parys
M: Etna
Brak
52.

161

EXCENTRYK F:
M:
53.

2

FALBALA SVKWB SVK 2016 mare grey/163 F: Cashman Can
M: Fiona
11376 703002004629
54.

29

FAMATA-B KWPN NED 2010 klacz siwa/164 F: Lucky Boy
M: Tamata
K018950 528003201011753
55.

55

FAMORA VAN DE RIJSDIJK HAFLINGER NED 2013 klacz kasztanowata/mk:153 F: Wallenstein
M: Fabien Van De Rijsdijk
brak Hf.528005000033373
56.

171

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
57.

81

FIGHTER VESTFALSKY SVK 2009-08-16 valach grey/165 F: Hetman
M: Fiola LG
10583 616009530219709
58.

94

FIGHTING FOR LIFE Pełna Krew Angielska POL 2012 klacz kasztanowata/163 F: Cape Benedict
M: Fallujah
K034934 616POL12007675T
59.

131

FIREFLY F:
M:
60.

164

FLOREK F:
M:
61.

51

FREZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz siwa/165 F: Panicz
M: Fuzja
K029957 POL 009 63 00626 09
62.

143

GAVARA - POL - Klacz gniada/- F: -
M: -
Brak -
63.

34

GENEWA SP POL 2009 klacz kara/170 F: Player
M: Gujana
brak POL009580168909
64.

159

Gengar F:
M:
65.

152

Granit F:
M:
66.

158

HASTON NITA KWPN NED 2012 Wałach kasztanowata F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Anna-Nita / Corland
K023419 528000320120759
67.

119

HAVANA F:
M:
68.

28

HEYE-FIVE VDP KWPN POL 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
69.

35

HORYŁKA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz siwa/165 F: Heban
M: Historia
brak 616006580127111
70.

67

IBERIA SP POL 2008 klacz siwa/168 F: Bajou du rouet
M: X
K016299 A
71.

139

ICE F:
M:
72.

86

IKAR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach siwa/170 F: Ilion
M: Iberia
K012328 POL009580440008
73.

146

IMAGO KWPN 2013 wałach siwa F: Corland / Cor de la Bryere
M: Blenchi a / Emilion
528210002988274
74.

151

INCREDIBLE KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon VDL
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
75.

157

Infernape VD Caatshoeve F:
M:
76.

23

IVO KWPN POL 2013 wałach gniada/170 F: DEXTER R
M: ALBA/MERMUS R
K033317 528003201305580
77.

136

JAMAJKA F:
M:
78.

127

JARUŚ F:
M:
79.

24

JAY BLOOBIDAY KWPN POL 2014 wałach siwa/175 F: Kannan
M: Beatrice
K032854 528210004148607
80.

114

JETOULON PK KWPN NED 2014 wałach gniada/180 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Armantico / A Hold up Premier
K028300 528003201403725
81.

13

JOLLY JUMPER KWPN POL 2014 gelding bay/170 F: Arezzo VDL
M: Bodena
K027575 528003201402435
82.

145

JOOST AES NED 2014 wałach kara/168 F: Cuipers E.B.
M: Leola
K034010 826002140873660
83.

138

JUPITER F:
M:
84.

92

JUPITER KWPN POL 2014 wałach gniada/176 F: Quasimodo
M: Fyrona van Hilsberg
K027576 528003201407407
85.

106

KALIFORNIA M SP POL 2018 klacz kasztanowata/166 F: Lasko
M: Kalinka
K034081 616009630144918
86.

156

Kandagar F:
M:
87.

31

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
88.

85

KENDRA KWPN NED 2015 klacz siwa/164 F: Indorado
M: Giandessa
K029660 528003201504980
89.

144

Kentacky CS Z F:
M:
90.

32

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
91.

27

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
92.

130

KSIĘŻNICZKA F:
M:
93.

148

Kyra F:
M:
94.

162

LAKI F:
M:
95.

82

LARUM - POL - wałach gniada/168 CM F: -
M: -
K022577 -
96.

44

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
97.

59

LEMERS Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 wałach kara/170 cm F: Emerson
M: Liza
brak 616009630163209
98.

115

LIBONACCI KWPN POL 2016 wałach siwa/170 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Parusa
brak 528003201608847
99.

137

LIBONACCI VDL F:
M:
100.

108

LIMONCELLO`S GLOEJ KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Glennfiddich
M: Friata-S/ Classe VDL
528003201601250 brak
101.

135

LOLEK F:
M:
102.

107

LOOKALIKE B KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: GLENFIDDICH vdl/
M: WHOOPY/ SILVERSTONE
BRAK 528003201604239
103.

113

LORELEY EXPRESS KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/168 F: global express
M: colisca/ QUAPRICE
BRAK 528003201608594
104.

125

LUNA F:
M:
105.

69

MADERA SP POL 2016 klacz gniada/166 F: Durano W
M: Matrica34
K032392 616009661059416
106.

79

MAGICKAAT KWPN POL 2017 klacz siwa/174 F: Berlin
M: Dukaat
- 528003201704980
107.

112

MANCHESTER KWPN POL 2017 wałach gniada/172 F: Insider vdl
M: Ahorn
Brak Brak
108.

72

MICENTO SP POL 2009 wałach siwa/174 F: Cento
M: Mirabel
K018018 a
109.

74

MIGHTY KWPN POL 2017 klacz siwa/168 F: Cornet obolensky
M: A
A A
110.

142

MILLIE V.H HARINGVLIET KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grandorado TN
M: Undiama
- 528003201709046
111.

98

MISTER MŁP POL 2017 wałach kasztanowata/160 F: Justus
M: Miami Vice
Brak 616006630056117
112.

80

MOONSHINE Slovenský Teplokrvník SVK 2016-05-02 gelding seal brown/162 F: Bello
M: Michelle
11466 11466
113.

116

NADOK AES NED 2014 Gelding Bay F:
M: /
826002140873463 107CO62
114.

95

NARCYZ NN POL 2017 wałach srokata/kuc:125 F: brak
M: brak
brak 616 999 63 01574 17
115.

110

NAVARINO GILLINGHAM SW KWPN POL 2018 wałach gniada/175 F: Glasgow-W VH Merelsnest
M: Wybalia II
brak 528003201810364
116.

111

NEWMAN KWPN HOLADNIA 2018 WAŁACH GNIADY/168 F: AREZZO VDL
M: NABABB DE REVE
117.

141

OBELIX F:
M:
118.

78

OKLAHOMA HOL POL 2018 klacz gniada/167 F: Dinken
M: Monntenera
K023392 DE421000149318
119.

172

PALOMA F:
M:
120.

70

PARIS D’OR CZECH WARMBLOOD POL 2013 klacz siwa/168 F: Coupé D’or
M: A
A A
121.

134

PASJONATA F:
M:
122.

65

PERFECT BOY ANGLO EUROPEAN POL 2018 ogier gniada/163 F: Cassiopeia
M: Parisela I
K034079 826002180884931
123.

91

PILOT WLKP POL 2017 wałach kara/165 F: Egerro
M: Pasja
brak 616007610109517
124.

100

PRIMA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz gniada/168 F: Malibou
M: Pszczyna
K032306 POL 616 006 58 02374 16
125.

46

PRIMERO MAŁOPOLSKA POL 17.03.2015 wałach gniada/170 F: BIBIGAR
M: PAMELA
brak 616006580045615
126.

64

QUENTIN'S STAR M ANGLO EUROPEAN POL 2018 klacz skarogniada/161 F: Quentin Z
M: Starka
K034080 826002180883876
127.

99

QUINCY SP POL 2016 klacz gniada/173 F: NN
M: NN
brak 528021201600359
128.

52

QUINT DUŃSKA POL 2014 wałach siwa/165 F: Quinton
M: Michelle F.J.B
K028382 208333201403522
129.

42

QUINTINO WESTFALSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/. F: quidamo
M: gavi
brak .
130.

117

RAVEN F:
M:
131.

77

REBELIANT SP POL 2015 wałach gniada/172 F: Van Gogh / Numero Uno
M: Reballa / Qumball
K027007 A0021522S
132.

170

REVIRADA F:
M:
133.

150

SACHARINE Z ZANG POL 2017 klacz siwa/168 F: Sir Obolensky
M: Holly M
Xxx Xxx
134.

11

SEPIA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Salazar
M: LIZA
K024958 616009540046914
135.

124

SIWY F:
M:
136.

133

SKAŁT F:
M:
137.

169

ŚNIEŻEK F:
M:
138.

25

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 703002001842
139.

167

SUEZ F:
M:
140.

121

SUUS F:
M:
141.

56

TITAN 12 KWPN NED 2007 Wałach kara F: Taloubet K / Galoubet A
M: Kaletha / Burggraaf
K022421 528003000712487
142.

21

TOBIAS ST SVK 17.4. 2010 gelding dark bay/170 F: Texas
M: Sally
8758 703001702106210
143.

37

USTIN OLD POL 2012 Wałach gniada F: Ustinov / Libero H
M: Angela / Aloube Z
K023480 DE418182543312
144.

30

VALENCIA VOLO OLDENBURG GER 2012 wałach gniada/172 F: Vivant van de Haffinck
M: Chacbelle
Brak DE 418185050313
145.

62

VALINOR WESTFALSKA POL 2017 klacz gniada/168 F: Flying Dream/ Zapatero VDL
M: Viola de Vauxelle Z/ Va Vite
K034804 DE 441411088617
146.

149

Vernon F:
M:
147.

36

VERNON OLD POL 2011 Wałach siwa F: Van Helsing / Valentino
M: Funny Affair / Love Affaif
K021064 DE418182535711
148.

163

VIJA F:
M:
149.

68

WAKAT SP POL 2007 wałach gniada/160 F: A
M: A
K019238 A
150.

57

ZALA-NF ST SVK 2010 mare bay/175 F: Leandro-NF
M: Zora 40
703002582107610 703002000690
151.

118

ZDZISZEK F:
M:
152.

76

ZIROCCO WHITE HOL POL 2015 wałach siwa/175 F: Zirocco Blue
M: Cornet Obolensky
Brak -
153.

96

ZORI KUC WALIJSKI POL 2018 klacz jelenia/kuc:135 F: T Hogeland's Oscar
M: Zandia
Brak 616013550094218
154.

165

ZORIKA 2 F:
M:
Rider Club
Competition
Prize
Banaszek Weronika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
150
SUM:
150.00
Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
100
SUM:
100.00
Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
200
SUM:
200.00
Duszkiewicz Hubert KJ Stajnia Jaślany
300
200
150
SUM:
650.00
Gierlach Monika Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
250
500
SUM:
750.00
Jagoda Weronika KJ Mszana Górna
50
SUM:
50.00
Klimasz Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
100
SUM:
100.00
Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
250
SUM:
250.00
Pawłowska Olga KJ Leśna Wola
300
SUM:
300.00
Plewa Tomasz KJ Leśna Wola Głogów Młp.
200
SUM:
200.00
Przybyś Bartłomiej Klub Sportowy Jumping Team
150
SUM:
150.00
Śmiechowska Sara Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
150
SUM:
150.00
Szlachta Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
250
500
500
1000
SUM:
2250.00
Uchwat Robert JKS Pogórze Glinik Zaborowski
300
SUM:
300.00
Uchwat Sławomir JKS Pogórze w Gliniku Zaborowskim
50
100
2000
100
150
SUM:
2400.00
Yershova Anastasia KJ Leśna Wola
2500
1500
SUM:
4000.00
Żachowska Patrycja KJ Global Świętoszowice
100
SUM:
100.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bach Dominika
BPK
DUNA-MI (103)
2022-09-16
20
2022-09-16
22
2022-09-17
4
2022-09-17
37
2022-09-18
2
2022-09-18
21
Bąk Sara
BPK
BASKAR (104)
2022-09-16
2022-09-17
24
2022-09-17
2022-09-18
12
2022-09-18
Banaszek Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
QUINT (52)
2022-09-16
3
2022-09-16
22
2022-09-17
5
2022-09-17
21
2022-09-18
2
150
BOHUN (61)
2022-09-17
32
Baran Kinga
BPK
LEMERS (59)
2022-09-16
14
2022-09-16
2022-09-17
8
2022-09-17
3
2022-09-18
26
2022-09-18
Barszcz Gabriela
Klub Jeździecki Leśna Wola
SEPIA (11)
2022-09-16
18
2022-09-16
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
25
2022-09-18
Biesiadecka Maja
UKJ Stubno
GENEWA (34)
2022-09-16
27
2022-09-16
18
2022-09-17
1
2022-09-17
23
2022-09-18
15
2022-09-18
13
Biesiadecka Maja
SK Stubno
DIULIETTA (120)
2022-09-15
6
2022-09-16
4
BŁAŻEJ IGA
HOBBY HORSE
JARUŚ (127)
2022-09-15
4
BŁYSKAL JULIA
HOBBY HORSE
2022-09-15
10
2022-09-16
5
Bochnak Edyta
Stajnia Montana
NARCYZ (95)
2022-09-18
2022-09-18
8
ZORI (96)
2022-09-18
2022-09-18
3
MISTER (98)
2022-09-16
8
2022-09-16
33
2022-09-17
15
2022-09-17
28
Bochnak Magdalena
Os prywatna
AISZA (97)
2022-09-17
2022-09-17
22
Bodden Leon
Hobby Horse
Gengar (159)
2022-09-16
12
Bodden Maya
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
IKAR (86)
2022-09-17
8
2022-09-17
19
2022-09-18
5
2022-09-18
11
BOGUSZ MIKOŁAJ
Hobby Horse
DRAGO (166)
2022-09-16
2
Boiarko Kostiantyn
KJ Leśna Wola
2022-09-17
13
2022-09-18
7
Kandagar (156)
2022-09-17
4
2022-09-18
5
Cebulak Aleksandra
KS Jumping Team Wiercany
2022-09-17
3
100
2022-09-17
35
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
Cebulak Joanna
KJ Leśna Wola Głogow Młp.
2022-09-16
11
2022-09-16
27
2022-09-17
34
2022-09-17
2022-09-16
12
2022-09-16
2022-09-17
9
Chmura Barbara
JKS Pogórze
2022-09-16
10
2022-09-16
16
2022-09-17
43
2022-09-17
25
2022-09-18
12
2022-09-18
8
CIASNOCHA EMILIA
HOBBY HORSE
LUNA (125)
2022-09-15
1
2022-09-16
4
CZEPIEL GLORIA
Hobby Horse
ARIZONA (160)
2022-09-16
1
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2022-09-16
17
2022-09-16
2022-09-17
11
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-16
19
2022-09-17
18
2022-09-18
12
2022-09-16
13
2022-09-16
3
200
2022-09-17
2022-09-18
4
CLEMENS (45)
2022-09-16
9
2022-09-17
7
2022-09-17
2022-09-18
4
Duszkiewicz Hubert
KJ Stajnia Jaślany
VERNON (36)
2022-09-16
2
300
2022-09-17
5
2022-09-18
6
2022-09-16
12
2022-09-16
2022-09-17
7
2022-09-17
19
2022-09-18
8
Kyra (148)
2022-09-16
9
2022-09-16
18
2022-09-17
22
2022-09-17
15
2022-09-18
2022-09-18
3
200
Vernon (149)
2022-09-16
2
150
DUSZKIEWICZ MAJA
Hobby Horse
ZORIKA 2 (165)
2022-09-16
4
Duszkiewicz Marek
KJ Stajnia Jaślany
2022-09-16
29
2022-09-16
10
2022-09-17
21
2022-09-17
20
2022-09-18
10
2022-09-18
6
FRODYMA ALICJA
Hobby Horse
LAKI (162)
2022-09-16
7
FRODYMA AMELIA
Hobby Horse
EXCENTRYK (161)
2022-09-16
9
Gierlach Monika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
KENDRA (85)
2022-09-16
10
2022-09-17
16
2022-09-18
1
250
2022-09-18
1
500
GRASZA JUSTYNA
HOBBY HORSE
ELLI (126)
2022-09-15
3
2022-09-16
8
Hus Kaja
Jks Pogórze w Gliniku Zaborowskim
BELLA (87)
2022-09-16
10
2022-09-16
4
2022-09-17
2022-09-17
11
2022-09-18
7
2022-09-18
NADOK (116)
2022-09-16
12
2022-09-16
1
2022-09-17
17
2022-09-17
4
HUS KAJA
HOBBY HORSE
OBELIX (141)
2022-09-15
12
2022-09-16
12
Hvizd Maroš
Slovak Jumping Academy Prešov
2022-09-16
2022-09-16
2022-09-17
7
2022-09-17
26
2022-09-18
6
2022-09-18
14
Hvizd Maroš
Slovak Jumping Academy Prešov
FIGHTER (81)
2022-09-18
23
Indycka Natalia
Jazda konna Ruda Łańcucka
EKSTREMA (105)
2022-09-16
6
2022-09-16
30
2022-09-17
5
2022-09-17
39
2022-09-18
19
2022-09-18
Jagoda Weronika
KJ Mszana Górna
2022-09-16
26
2022-09-16
20
2022-09-17
3
50
2022-09-17
22
2022-09-18
4
2022-09-18
Jančáryová Alexandra
Slovak Jumping Academy Prešov
FIGHTER (81)
2022-09-16
2022-09-16
2022-09-17
17
2022-09-17
2022-09-18
18
2022-09-18
JAWOROWSKA MAJA
HOBBY HORSE
DEVIL (140)
2022-09-15
9
2022-09-16
6
Jemioło Małgorzata
KJ Leśna Wola
2022-09-16
21
2022-09-16
24
2022-09-17
9
2022-09-17
13
Kalukin Eliza
KS Jumping Team Wiercany
FREZJA (51)
2022-09-16
22
2022-09-16
2022-09-17
21
2022-09-17
2022-09-18
2022-09-18
22
2022-09-18
Klejnowska Kaja
Uczniowski Klub Jeździecki Promyk
DOMINO (48)
2022-09-16
19
2022-09-16
20
2022-09-17
29
2022-09-17
23
2022-09-18
8
2022-09-18
13
Klimasz Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
2022-09-16
25
2022-09-17
18
2022-09-18
3
100
2022-09-16
7
Kluz Weronika
Jeździecki Klub Sportowy Pogórze
QUINCY (99)
2022-09-16
17
2022-09-16
2022-09-17
38
2022-09-17
Kozak Julia
KS Jumping Team Wiercany
DUKAT (88)
2022-09-16
2022-09-16
2022-09-17
27
2022-09-17
2022-09-18
3
2022-09-18
Kras Emilia
Stajnia Siedland
ERAGON (63)
2022-09-17
27