Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
98 ACCEPTED 2022-09-29 07:11:21
2022-09-28 21:41:40
Maja Marcinkowska GALILEO
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
97 ACCEPTED 2022-09-29 07:11:23
2022-09-28 16:49:12
Sara Kicińska NEW STAR
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
96 ACCEPTED 2022-09-29 07:18:34
2022-09-28 14:48:05
Weronika Dzienia LAMBIK DE VINCK
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
95 ACCEPTED 2022-09-29 07:18:37
2022-09-28 14:11:05
Weronika Dzienia ISIS
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
94 ACCEPTED 2022-09-28 11:09:59
2022-09-28 09:12:15
Zofia Cicha MISTY
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
93 ACCEPTED 2022-09-28 11:09:56
2022-09-28 09:11:35
Zuzanna Stróżyńska FIGARO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
92 ACCEPTED 2022-09-28 07:33:00
2022-09-27 16:13:19
Angelika Buchali LANITA ROSE
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
91 ACCEPTED 2022-09-27 07:17:15
2022-09-27 00:43:21
Wiktoria Dzienia HAPPINES
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
90 ACCEPTED 2022-09-27 07:17:16
2022-09-26 19:38:15
Maurycy Mikos ULTIMATE
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-27 07:17:18
2022-09-26 19:37:44
Amelia Arendt DESERT STORM
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 2x R6/LL/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
88 ACCEPTED 2022-09-27 07:17:20
2022-09-26 16:53:39
Cécille Stobińska NANOUCK E
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
87 ACCEPTED 2022-09-29 07:12:25
2022-09-26 16:48:19
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
86 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:16
2022-09-26 10:18:07
Zofia Cicha APASJONATA CON AMOR
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
85 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:13
2022-09-26 10:16:25
Natalia Stróżyńska SEMINO 5
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
84 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:11
2022-09-26 10:15:47
Natalia Stróżyńska CHACCO- RED
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:08
2022-09-26 10:15:14
Natalia Stróżyńska MR GAYALL
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
82 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:06
2022-09-26 10:14:38
Jakub Stróżyński GROSS MONTANO STAR
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
81 ACCEPTED 2022-09-26 12:11:02
2022-09-26 10:13:59
Jakub Stróżyński TSUNAMI
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
80 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:59
2022-09-26 10:12:43
Jakub Stróżyński DANDELION 36
  • 1x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
79 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:56
2022-09-26 10:12:00
Bartosz Antkowiak ARMAND
  • 1x R2/L/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
  • 1x R3/P/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
78 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:54
2022-09-26 10:11:13
Szymon Antkowiak HESTER
  • 2x R1/LL/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3
77 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:50
2022-09-26 10:08:31
Iga Ćwiklińska NANDA DEVI
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
76 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:47
2022-09-26 10:07:52
Zuzanna Stróżyńska SAJAN
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
75 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:44
2022-09-26 10:06:50
Zuzanna Stróżyńska GARBONOS
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
74 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:41
2022-09-26 10:05:24
Zofia Cicha FERRARI
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
73 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:37
2022-09-25 19:51:51
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
72 ACCEPTED 2022-09-26 12:10:32
2022-09-25 18:17:34
Rafał Perlikowski K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z
  • 1x R4/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R5/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R9/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
  • 1x R10/C/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-25 17:56:12
2022-09-25 16:13:36
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
70 ACCEPTED 2022-09-25 08:44:20
2022-09-23 19:00:49
Milena Rąbca RÓŻA
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
69 ACCEPTED 2022-09-25 08:44:23
2022-09-23 19:00:20
Milena Rąbca LITTLE BEAUTY
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
68 ACCEPTED 2022-09-29 07:12:14
2022-09-22 22:57:30
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
67 ACCEPTED 2022-09-28 11:09:49
2022-09-22 22:56:59
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
66 ACCEPTED 2022-09-28 11:09:48
2022-09-22 22:56:16
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
65 ACCEPTED 2022-09-25 20:59:47
2022-09-22 16:35:26
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
64 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:51
2022-09-22 05:54:46
Anna Korus MARAT
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
63 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:49
2022-09-21 22:20:55
Jan Dąbrowski NIKI 77
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
62 ACCEPTED 2022-09-22 07:30:46
2022-09-21 22:20:29
Jan Dąbrowski KARRYS L
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 13/N/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 19/N/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
61 ACCEPTED 2022-09-29 07:11:43
2022-09-21 20:01:29
Matylda Drwota MELLOW JACK MMK
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
60 ACCEPTED 2022-09-21 13:53:19
2022-09-21 13:02:09
Vincent Fedorczak CASIMIR
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
59 ACCEPTED 2022-09-21 13:53:24
2022-09-21 13:01:26
Irena Bigaj CHARYZMA
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
58 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:30
2022-09-20 14:13:00
Zuzanna Korus ALF
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
57 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:33
2022-09-20 14:10:39
Anna Korus SCHUTSBOOMS FRANK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
56 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:34
2022-09-20 14:09:31
Amelia Marszałek LASEK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
55 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:36
2022-09-20 13:58:46
Amelia Marszałek SCHUTSBOOMS FRANK
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 22/50/Na styl jeźdźca (kuce)
54 ACCEPTED 2022-09-21 07:22:38
2022-09-20 13:52:24
Anna Korus LASEK
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
53 ACCEPTED 2022-09-23 09:22:33
2022-09-20 08:55:32
Jakub Mroczek VULCANO
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
52 ACCEPTED 2022-09-20 07:04:41
2022-09-19 17:11:13
Pola Szulczyńska RIVER LILLY
  • 2x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
51 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:27
2022-09-19 12:50:49
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
50 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:29
2022-09-19 11:37:34
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
49 ACCEPTED 2022-09-19 15:42:31
2022-09-19 11:37:09
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
48 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:23
2022-09-18 21:51:53
Lena Janaszczyk PASJONATA PARYS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
47 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:25
2022-09-18 19:14:35
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
46 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:28
2022-09-18 19:10:18
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 34/C/Finał Grupy C - zwykły z rozgrywką 95/95 cm - Art.238.2.2
45 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:31
2022-09-18 19:09:27
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
44 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:34
2022-09-18 18:26:05
Marcel Soforek RIWIERA
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
43 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:37
2022-09-18 18:25:20
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
42 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:43
2022-09-18 18:24:18
Marcel Soforek BOSS
  • 1x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 1x 12/P/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
41 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:47
2022-09-18 18:04:59
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
40 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:50
2022-09-18 15:40:39
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
39 ACCEPTED 2022-09-25 17:56:19
2022-09-18 15:15:20
Blanka Layer RINGO
  • 2x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
38 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:55
2022-09-18 15:14:54
Marek Layer NETIA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
37 ACCEPTED 2022-09-19 07:03:58
2022-09-18 14:02:46
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
36 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:44
2022-09-18 11:29:11
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
35 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:45
2022-09-18 09:05:46
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
34 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:47
2022-09-18 06:48:58
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
33 ACCEPTED 2022-09-18 11:30:48
2022-09-18 06:48:26
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
32 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:54
2022-09-16 20:44:19
Blanka Layer TAJGA
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
31 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:55
2022-09-16 20:43:48
Marek Layer MADAME GAZELLE PP`
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
30 ACCEPTED 2022-09-17 07:08:56
2022-09-16 20:43:17
Lena Wilk SERYL
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
29 ACCEPTED 2022-09-27 09:17:37
2022-09-15 21:09:08
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 1/50/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
28 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:53
2022-09-15 21:07:20
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
27 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:55
2022-09-15 15:45:43
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
26 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:58
2022-09-15 15:45:05
Julia Karbowiak KAZAR
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
25 ACCEPTED 2022-09-16 07:04:59
2022-09-15 09:22:15
Zofia Kamińska FINISZ
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
24 ACCEPTED 2022-09-16 13:44:39
2022-09-15 09:21:30
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
23 ACCEPTED 2022-09-16 07:05:08
2022-09-15 09:20:29
Aleksandra Kępka BIOTOP BOJTORIAN
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 7/110/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 28/110/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
22 ACCEPTED 2022-09-16 07:05:10
2022-09-15 09:19:39
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
21 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:45
2022-09-13 23:23:29
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
20 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:47
2022-09-13 23:22:37
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/60/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
19 ACCEPTED 2022-09-14 07:47:49
2022-09-13 17:12:26
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
18 ACCEPTED 2022-09-20 11:56:09
2022-09-13 12:47:48
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
17 ACCEPTED 2022-09-13 10:56:07
2022-09-13 10:15:02
Antonina Marcińczak BOUWERSHOF RIFALCO
  • 1x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
16 ACCEPTED 2022-09-13 10:56:09
2022-09-13 10:12:30
Antonina Marcińczak MAMMA MIA
  • 2x 11/L/z oceną stylu jeźdźca (duże konie)
  • 2x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
15 ACCEPTED 2022-09-13 07:32:05
2022-09-12 17:27:25
Alicja Olaszek PRINCE POLO
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
14 ACCEPTED 2022-09-21 10:02:29
2022-09-11 21:38:29
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
13 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:41
2022-09-11 09:23:09
Mia Moczkowska JOLY'S JACKPOT
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
12 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:44
2022-09-11 09:22:41
Mia Moczkowska MILAGROSS
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 5/90/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
11 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:15
2022-09-10 00:31:23
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 26/90/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
10 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:18
2022-09-10 00:30:30
Franciszek Głoskowski C' SPEEDY RAIDER
  • 2x Z2/zabawowy/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
9 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:21
2022-09-10 00:30:02
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
8 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:25
2022-09-10 00:29:28
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 2x 23/60/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 31/A0/Finał Grupy A0 - dwufazowy specjalny 50 cm - Art.274.2.5
7 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:27
2022-09-10 00:28:26
Roksana Frączkowska VENEZIA
  • 1x 17/L/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1
  • 1x 18/P/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (duże konie)
  • 1x 37/Mł DK i JM/-Finał Młodzików na DK i Rundy JM - zwykły z rozgrywką 110/110 cm, 115/115 - Art. 238.2.2
6 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:30
2022-09-10 00:27:05
Roksana Frączkowska IMPRESA MISS NANDO
  • 2x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
5 ACCEPTED 2022-09-10 06:42:36
2022-09-09 12:25:24
Nadia Michałek MELANIA
  • 1x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 1x 6/100/-zwykły - Tabela A, Art.238.2.1 (kuce)
  • 1x 27/100/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 35/D bis/Finał Grupy D bis - zwykły z rozgrywką 105/105 cm - Art.238.2.2
4 ACCEPTED 2022-09-09 10:25:38
2022-09-07 18:09:41
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 3/70/Dokładności bez rozgrywki Tabele A, Art. 238.1.1 (kuce)
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 2x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
3 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:44
2022-09-03 15:25:37
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 24/70/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 32/A1/Finał Grupy A1 - dwufazowy specjalny 70 cm - Art.274.2.5
2 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:45
2022-09-03 11:57:10
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
1 ACCEPTED 2022-09-06 09:27:46
2022-09-02 22:51:41
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 2x 4/80/-dwufazowy - Tabela A, Art. 274.5.3 (kuce)
  • 2x 25/80/Na styl jeźdźca (kuce)
  • 1x 33/A2/Finał Grupy A2 - dwufazowy specjalny 85 cm - Art.274.2.5
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2003 (MJ.)
Brak
2. Antkowiak Szymon Stajnia Siemowo
2008 (JM.)
Brak
3. Arendt Amelia Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2011 (Mł.)
Brak
4. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
5. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
6. Buchali Angelika BPK
S
O020743
7. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
8. Cicha Zofia BPK
2013 (Mł.)
O064615
9. Ćwiklińska Iga BPK
2011 (Mł.)
Brak
10. Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
2010 (JM.)
O068052
11. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
12. Dzienia Weronika St. Kraju Jumping Team
2008 (JM.)
O066585
13. Dzienia Wiktoria St. Kraju Jumping Team
2004 (J.)
O066585
14. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
15. Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
2009 (JM.)
O059412
16. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
17. Gerard Rene-Xavier KJ CH Jaszkowo
S
O066421
18. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
19. Głoskowski Franciszek KJ Infernal Team Golesze
2016 (Mł.)
Brak
20. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
21. Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
22. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
23. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
24. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
25. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
26. Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
2009 (JM.)
O059649
27. Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
2007 (JM.)
brak
28. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
29. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
30. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
31. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
32. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
33. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
34. Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O057242
35. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
36. Marcińczak Antonina Tuszyński KJ Garbówek
2011 (Mł.)
O059714
37. Marcinkowska Maja Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2005 (J.)
brak
38. Marszałek Amelia Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2013 (Mł.)
Brak
39. Marszałek Filipek Alicja BPK - MAZ
2010 (JM.)
O060463
40. Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
2008 (JM.)
O058099
41. Mikos Maurycy Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
S
Brak
42. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
43. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
44. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
45. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
46. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
47. Olaszek Alicja KJ Janowice
2009 (JM.)
O055650
48. Perlikowski Rafał St. Sportowe OJ Jaszczółtowo
S
O006784
49. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI Łódź
2011 (Mł.)
O067808
50. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
51. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
52. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
53. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
54. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
55. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
56. Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
S
O020502
57. Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
2011 (Mł.)
O058615
58. Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
2003 (MJ.)
O027854
59. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2012 (Mł.)
O059242
60. Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
2010 (JM.)
O063142
61. Szymkowiak Zofia KJ CH Jaszkowo
62. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
63. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
64. Żak Hanna KJ CH JASZKOWO
2011 (Mł.)
O063137
65. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
66. Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062054
67. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

53

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: nn /
M: nn /
A0 K033280 528009091167446
2.

75

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
3.

57

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:143 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
D K032821 DE456370366209
4.

103

APASJONATA CON AMOR KUC WALIJSKI POL 2008 wałach gniada/kuc:130 F: Casperhof”S Freddy
M: Bokkesprong camelia
B Brak Pol 013610175508
5.

96

ARMAND WLKP POL 2015 Wałach kara/168 F: Grand Master
M: Ariadna
K027643 POL 616999610320509
6.

52

BIOTOP BOJTORIAN HUNWB POL 2011 wałach ciemnogniada/kuc:146 F: Baleno / Bastello
M: Buzavirag / Stukhuster Ricardo go for Gold
D K032778 HUN M PO110180000
7.

116

Bolero KUC POL 2005 wałach gniada F: Alibaba
M: Barbi
D POL013670005089
8.

66

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
9.

42

BOUWERSHOF RIFALCO KUC HOLENDERSKI NED 2009 wałach bułana/kuc:146 F: Heitrak's Marvin / De Goede Ree Now or Never
M: Bouwershof Diamand / Bokkesprong Czardas
K025258 528017200900620
10.

33

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:120 F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
A0 K032417 616013520029212
11.

60

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
A1 K009557 616999611504104
12.

119

Carpaccio - Star HOL. GER 2009 wałach gniady F: Carpaccio HLP
M: Sensea ZB1
13.

78

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
14.

21

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
A1 K026979 616999640096107
15.

46

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
A1 K034311 616999640091512
16.

101

CHACCO- RED WESTF. GER 2006 wałach kasztanowata/165 F: Chacco- Blue
M: Granita Grannus
K011898 DE 441411243806
17.

79

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
18.

97

DANDELION 36 NN GER NN wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
19.

106

DESERT STORM Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/156 F: Xx
M: Xx
Brak 000000000
20.

120

Dicaprio KWPN Holandia 2008 wałach kaszt. F: Carthino Z
M: Zicorda
K014402
21.

73

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
C K020362 POL013580665307
22.

91

FERRARI KUC POL 2003 Wałach srokata/kuc:118 F: Nn
M: Nn
K007293 528009041111799
23.

109

FIGARO KUC POL 2006 ogier tarantowata/kuc:132 F: Topaz / Styl
M: Fauna / Grey
C K020430 POL013610260906
24.

50

FINISZ KUC POL 2010 wałach siwa/kuc:148 F: Falk / Ilsselvliedt's Fabian
M: Ksantia / nn
D/A2 K018746 616013520054110 105TO19
25.

65

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
D K022353 616013520045812
26.

112

GALILEO Polski Kuc Wierzchowy POL 2013 wałach gniada/mk:149 F: Amadeo PP
M: Greeny
brak 616098100094815
27.

92

GARBONOS KUC SWE 1994 wałach kasztanowata/kuc:- F: nn /
M: nn /
B K002593 POL999610014194
28.

22

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Ed
M: Gryta
C K031181 616 013 64 00794 17
29.

99

GROSS MONTANO STAR Litewska Półkrew LTU 2005 wałach jasnokasztanowata/163 F: Grat Star
M: Dotacija
KO29181 Brak
30.

59

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
31.

104

HAPPINES WESTF POL 2016 klacz gniada/165 F: Cottonclub / Cantus
M: Holly M / Lotos
K034995 DE441411206716
32.

29

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka /
C K030254 BELP218254BWP
33.

95

HESTER SP POL 2002 Wałach kara/172 F: Seul /
M: Heinola /
K019968 POL009611110602
34.

36

IMPRESA MISS NANDO KUC POL 2009 klacz siwa/kuc:148 F: Nando Super /
M: Imka /
D K026535 POL013520034909
35.

30

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
C K020962 B0109035S
36.

115

ISIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2012 klacz kasztanowata/170 F: Drosselklang II / Don Carlos
M: Asanta / Przedswit XVI-64
K030303 203009224895012
37.

14

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb / Woodrow Carisbrook
M: Anja Stb / Merrie Moscan
C/A2 K026248 52801802009251
38.

72

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
C K023715 POL013670006908
39.

39

JOLY'S JACKPOT BRAK POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
40.

89

K-1 VAN DE KATTEVENNEN Z ZANG BEL 2014 wałach kara/175 F: Kannan / Voltaire
M: Haya VD Kattevennen / Heartbreaker
K024875 056015Z55764714
41.

80

KARRYS L SP POL 2015 wałach gniada/166 F: Chardonnay L / Contender
M: Kwesta / Mazzel
K027642 616009610133515
42.

49

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
D K033279 616009580300916
43.

32

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
C K032857 372414005423067
44.

62

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus
M: Kuszka
C K020861 616013640040510
45.

114

LAMBIK DE VINCK Belgian Sport Horse BEL 2017 wałach gniada/170 F: Mallito / I'm Special De Muze
M: Havana Du Coeur Des Collines / Wandor Van De Mispelaere
K034996 20210102263326LA00
46.

108

LANITA ROSE KWPN POL 2016 klacz gniada/170 F: Durango VDL / Zirocco Blue VDL
M: Ulanka-Rose / Democraat
K033043 528003201603411
47.

77

LASEK KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:- F: nn /
M: nn /
A1 K030216 61699961020813
48.

85

LITTLE BEAUTY KUC POL 1999 wałach kara/kuc:118 F: nn /
M: nn /
A0 K032789 372414002988627
49.

44

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
C/A2 K012890 POL999540168503
50.

117

Maciuś KUC PL wałach srokaty F: NN
M: NN
K025808 POL 999 61 14887 04
51.

55

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
D K033361 372004000100466
52.

43

MAMMA MIA SP POL 2017 klacz skarogniada/162 F: Contender Son / Contender
M: Marina S / Grand De La Cour
K032923 616009600212617
53.

82

MARAT KUC POL 2006 wałach gniada/mk:140 F: Maruk
M: Dama
K029037 POL013540055206
54.

37

MELANIA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/kuc:149 w F: Top Gun
M: Madera
D Brak 006670111605
55.

19

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
D K029710 056011S201503
56.

40

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
D K023004 616999600286011
57.

110

MISTY KUC POL NN klacz inna/kuc:kuc:ku F: NN
M: NN
K030816 616999611206600
58.

100

MR GAYALL SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Gayall
M: Melodia
Brak 616007610080216
59.

28

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
A1 K026694 616013600252912
60.

94

NANDA DEVI HAFLINGER POL 2007 klacz izabelowata/kuc:143 F: Niko
M: Nena
Brak 013661835607
61.

107

NANOUCK E Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2013 wałach gniada/166 F: Canabis Z
M: Hello World E
K033551 056-002-W00305838
62.

68

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
63.

69

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
A1 K033857 616999520113913
64.

113

NEW STAR KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:148 F: Elekt
M: Nena
D brak 616 013 61 00994 13
65.

81

NIKI 77 AES POL 2017 wałach kasztanowata/164 F: Nikidam Du Chateau / Quidam De Revel
M: Curley She / Champion
K032747 826002170881761
66.

90

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:119 F: nn /
M: nn /
A0 K030437 616999520132712
67.

23

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
A1 K026980 616013520072312
68.

61

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
C/A2 K023409 616999600472608
69.

83

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
A1 K018348 POL013610020809
70.

51

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
A1 K017075 POL013610145207
71.

41

PRINCE POLO KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:149 F: Rolex / Martell
M: Pola / nn
D K027493 616013540074515
72.

67

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
A1 K013543 POL999580294301
73.

48

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
C K030932 DE484849914311
74.

88

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:120 F: Kapsel / Krystek
M: Tamiza Rumba /
K020512 POL013690065405
75.

74

RIVER LILLY ISH POL 2011 klacz bułana/kuc:149 F: Shadows Dun / Silver Shadow
M: Matka: Rossie Clover / Moores Clover
K026539 372414005354830
76.

64

RIWIERA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:Nn F: Fikus
M: Robin Lady
LKRWZJ/5470/22 616013680020311
77.

86

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
C K017920 POL013540072804
78.

84

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:128 F: nn /
M: Chantal / nn
A1 K030651 616999530188417
79.

58

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
A1 K019042 616013670129009
80.

93

SAJAN KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:147 F: Trzy Po Trzy
M: Szczęście
D K034962 616013640079814
81.

45

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc F: Hipolit
M: Samba
A1 K025054 616013610195811
82.

76

SCHUTSBOOMS FRANK WELSH PONY NLD 2008 wałach siwa/kuc:120 F: Schutsbooms Joris
M: Schutsbooms Laura
A brak 528019010002574
83.

102

SEMINO 5 OLD. POL 2006 wałach skarogniada/165 F: Stalypso
M: Celline Couleur -Rubin
K011897 DE 418180128406
84.

56

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
A1 K033481 203001927178515
85.

63

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
D K032431 DE422.220035712
86.

38

SUBLIEM'S MILANO KUC NEW FOREST POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
87.

54

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
A0 K031793 616999570159216
88.

31

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo /
M: Shira /
A1 K030537 POL013610199407
89.

27

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
90.

47

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix /
M: Gaskonia /
A0 K014651 POL013640024405
91.

98

TSUNAMI SP POL 2005 Wałach gniada/167 F: Cottonclub
M: Thais
Brak POL 009610137105
92.

70

TURYSTKA TYP KUC POL 20-05-2014 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
D K032017 616999590041114
93.

105

ULTIMATE SP POL 2014 klacz siwa/167 F: Fred
M: Umarina / Indoctro
Brak 000000000
94.

35

VENEZIA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Quality Time / Quantum
M: V Emy / Verdi
K022602 616 009 51 02545 13
95.

118

Victor SP POL 2007 gelding gn. F: Bajou du Rouet
M: Vida Loca
K012580 11801
96.

18

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
D K030285 616 013 53 00266 16
97.

71

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
A1 K028195 616013590136511
98.

34

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
A1 K025821 ULEN82604602068
99.

15

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
A1 K030563 616013640081011
Rider Club
Competition
Prize
Antkowiak Bartosz Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
100
SUM:
100.00
Bigaj Irena KS FARUK
bon 300-115 cm
bon 200
Buchali Angelika BPK
150
100
SUM:
250.00
Cicha Zofia BPK
bon 200
bon 100
Dąbrowski Jan KJ Stajnia Dąbrowscy
bon 150
bon 200-150 cm
bon 150-115 cm
bon 100
Fedorczak Vincent BPK - MAL
110 cm
Frączkowska Roksana KJ Infernal Team Golesze
bon 100-115 com
bon 150
bon 300
Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
bon 50
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
bon 150
bon 200
Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
bon 50
Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
bon 300
bon 150
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
bon 50
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
bon 100
bon 150
Kępka Aleksandra KJ Ranczo Kołata
bon 150
bon100
bon 150
Kicińska Sara Klub Jeździecki Kalumet
bon 200
Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
bon 100
bon 50
Layer Blanka KJ Leńcze
bon 50
bon 100
Layer Marek KJ Leńcze
bon 50
Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
bon 100
Marszałek Filipek Alicja BPK - MAZ
bon 100
bon 150
bon 200
Michałek Nadia UKJ Bukowiec Świdwin
bon 50
Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
bon100
Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
bon 150
Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
bon 50
Nazarewicz Julia Sopocki KJ
bon 150
Olaszek Alicja KJ Janowice
bon 50
Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
bon 50
Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
bon 100
Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
bon 50
bon 200
115 cm
Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
bon 200
bon 100
bon 50-110 cm
Stróżyńska Natalia KJ CH Jaszkowo
150
250
200
250
SUM:
850.00
Stróżyńska Zuzanna KJ CH Jaszkowo
bon 50
Stróżyński Jakub KJ CH Jaszkowo
50
150
100
200
150
50
100
SUM:
800.00
Szulczyńska Pola KJ CH Jaszkowo
bon 100
Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
bon 50
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antkowiak Bartosz
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
HESTER (95)
2022-10-02
1
2022-10-02
1
ARMAND (96)
2022-10-01
1
2022-10-01
5
2022-10-02
2
100
Arendt Amelia
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
4
2022-10-02
Bigaj Alicja
KS Faruk
LOTOS (44)
2022-09-30
1
2022-09-30
11
2022-10-01
23
2022-10-01
24
2022-10-02
20
SAMBOR (45)
2022-09-30
22
2022-10-01
11
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-02
22
Bigaj Irena
KS FARUK
2022-09-30
1
2022-09-30
2
2022-10-01
1
2022-10-02
1
bon 300-115 cm
2022-10-01
1
bon 200
Buchali Angelika
BPK
2022-10-01
1
150
2022-10-01
3
100
Byczkowska Zuzanna
KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
PASJA (61)
2022-09-30
12
2022-09-30
6
2022-10-01
24
2022-10-02
15
Cicha Zofia
BPK
FERRARI (91)
2022-10-01
4
2022-10-01
1
2022-10-02
1
bon 200
2022-09-30
1
2022-09-30
19
2022-10-02
16
2022-10-01
28
2022-10-01
24
MISTY (110)
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-02
3
bon 100
Ćwiklińska Iga
BPK
2022-09-30
1
2022-09-30
14
2022-10-02
2022-10-01
24
2022-10-01
Dąbrowski Jan
KJ Stajnia Dąbrowscy
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
2
bon 150
2022-10-02
2
bon 200-150 cm
2022-10-01
4
NIKI 77 (81)
2022-09-30
1
2022-09-30
3
2022-10-01
5
2022-10-02
3
bon 150-115 cm
2022-10-01
3
bon 100
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-09-30
2022-09-30
5
2022-10-01
4
2022-10-02
21
Dzienia Weronika
St. Kraju Jumping Team
2022-10-01
5
2022-10-01
5
ISIS (115)
2022-10-01
4
2022-10-01
4
Dzienia Wiktoria
St. Kraju Jumping Team
HAPPINES (104)
2022-10-01
2
2022-10-01
3
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (78)
2022-09-30
3
2022-09-30
5
2022-10-01
5
2022-10-01
1
2022-10-02
7
110 cm
Frączkowska Roksana
KJ Infernal Team Golesze
VENEZIA (35)
2022-10-01
1
2022-10-02
4
bon 100-115 com
2022-10-01
2
bon 150
2022-10-01
5
2022-10-01
3
2022-10-02
1
bon 300
Gerard Carla
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
ROLEX 2 (86)
2022-09-30
3
bon 50
2022-10-01
3
2022-10-02
23
2022-10-01
8
Gerard Rene-Xavier
KJ CH Jaszkowo
2022-10-01
4
2022-10-02
6
Dicaprio (120)
2022-10-02
2
Głoskowska Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-10-01
4
2022-10-02
2
bon 150
2022-10-01
4
2022-10-01
1
2022-10-02
1
bon 200
Głoskowski Franciszek
KJ Infernal Team Golesze
2022-10-01
2
2022-10-01
1
Goszczyński Tomasz
KS Jumping Events Poznań
HALNY (59)
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
4
2022-10-01
12
2022-10-02
11
CAJERO (60)
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-01
25
2022-10-02
5
bon 50
Jach Michalina
Klub Jeździecki Herkules Wapno
KRESKA (62)
2022-10-01
5
2022-10-01
3
2022-10-02
1
bon 300
2022-10-01
7
2022-10-01
3
2022-10-02
3
bon 150
Janaszczyk Lena
KJ Ranczo Kołata
2022-09-30
1
2022-10-01
6
2022-10-02
8
bon 50
AJSZA (53)
2022-09-30
1
2022-09-30
2022-10-01
17
2022-10-01
12
2022-10-02
18
Kajdrys Klara
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-10-01
15
2022-10-01
15
2022-10-02
22
Kamińska Zofia
KJ Ranczo Kołata
FINISZ (50)
2022-09-30
10
2022-09-30
2
bon 100
2022-10-01
1
2022-10-01
2
2022-10-02
2022-09-30
1
bon 150
Karbowiak Julia
KJ Sielanka Warka
2022-10-01
8
2022-10-01
5
2022-10-02
18
KAZAR (49)
2022-10-01
22
2022-10-01
31
2022-10-02
19
Kępka Aleksandra
KJ Ranczo Kołata
2022-09-30
1
bon 150
2022-10-01
1
2022-10-01
1
2022-10-02
4
bon100
2022-09-30
1
bon 150
Kicińska Sara
Klub Jeździecki Kalumet
NEW STAR (113)
2022-10-01
9
2022-10-02
2
bon 200
2022-09-30
4
Kolikow Helena
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-30
1
2022-10-01
7
2022-10-01
26
2022-10-02
10
Koperska - Pacyńska Maria
JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
1
2022-10-01
6
2022-10-02
14
2022-09-30
1
2022-10-01
12
2022-10-02
19
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2022-09-30
1
2022-10-02
17
LASEK (77)
2022-09-30
1
2022-10-02
4
bon 100
MARAT (82)
2022-09-30
1
2022-09-30
9
2022-10-01
17
2022-10-01
4
2022-10-02
5
bon 50
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (75)
2022-10-01
5
2022-09-30
1
2022-09-30
6
2022-10-01
8
2022-10-02
1
Layer Blanka
KJ Leńcze
TAJGA (54)
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
7
2022-10-01
7
2022-10-02
5
bon 50
RINGO (88)
2022-09-30
1
2022-09-30
1
2022-10-01
5
2022-10-01
2
2022-10-02
4
bon 100
Layer Marek
KJ Leńcze
2022-09-30
1
2022-09-30
8
2022-10-01
8
2022-10-01
15
2022-10-02
8
bon 50
NETIA (69)
2022-09-30
1
2022-09-30
24
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
24
Lewandowska Michalina
KJ Akademia Kucania Dawidy
2022-10-01
8
2022-10-02
9
EMMA (73)
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
Luboński Ignacy
KJ Podkowa Gruszczyn
2022-10-02
3
bon 100
RAMIRO (67)
2022-10-02
15
Marcińczak Antonina
Tuszyński KJ Garbówek
2022-09-30
22
2022-09-30
15
2022-10-01
29
2022-10-01
22
2022-10-02
12
2022-09-30
3
2022-09-30
7
2022-10-01
9
2022-10-01
1
Marcinkowska Maja
Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
GALILEO (112)
2022-10-01
7
2022-10-01
Marszałek Amelia
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2022-09-30
1
2022-10-01
8
2022-10-01
5
LASEK (77)
2022-09-30
1
2022-10-01
4
2022-10-01
2
Marszałek Filipek Alicja
BPK - MAZ
2022-09-30
2
bon 100
2022-09-30
1
bon 150
2022-10-01
8
2022-10-01
5
2022-10-02
1
bon 200
Michałek Nadia
UKJ Bukowiec Świdwin
MELANIA (37)
2022-09-30
5
2022-10-01
7
2022-10-02
5
bon 50
2022-09-30
5
Mikos Maurycy
Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
ULTIMATE (105)
2022-10-01
6
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-02
Mirek Maja
KJ Infernal Team Golesze
2022-10-01
2
2022-10-01
8
2022-10-02
3
bon100
Moczkowska Mia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-10-01
8
2022-10-01
14
2022-10-02
11
2022-10-01
15