Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Finał Ligi Podlasia 2022 + ZR i TOW
Cieliczanka, 17-18.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
61 ACCEPTED 2022-09-16 15:16:45
2022-09-16 14:57:08
Wiktoria Topór HEKATE
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-09-16 15:17:04
2022-09-16 14:56:27
Wiktoria Topór KUBUŚ
  • 1x 3A/P-4/finał kuce
  • 1x 4A/N-4/finał kuce
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-09-16 15:17:28
2022-09-16 14:54:54
Zuzanna Matejczyk CANDO
  • 2x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-09-16 15:17:49
2022-09-16 14:53:29
Julia Kurza CEMIR
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-09-16 06:43:59
2022-09-15 22:00:46
Natalia Antonowicz BOGDANKA
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-16 06:44:03
2022-09-15 22:00:33
Martyna Butkiewicz BOGDANKA
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-16 14:38:40
2022-09-15 20:55:23
Karolina Janczewska DAFNE
  • 1x 4B/P/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/N/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-09-16 06:44:17
2022-09-15 20:54:24
Karolina Janczewska TORRINO
  • 2x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-16 06:44:25
2022-09-15 19:49:13
Milena Gołębiewska PROTEUS
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-15 19:38:29
2022-09-15 19:33:05
Filip Mieczkowski BALOU DEJA VU
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
51 ACCEPTED 2022-09-15 19:38:34
2022-09-15 15:42:42
Agnieszka Sobolewska CARPEDIEM
  • 1x 10B/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/N/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
50 ACCEPTED 2022-09-15 19:38:38
2022-09-15 15:42:12
Katarzyna Stankiewicz SAK SANT NOEL J
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-15 19:38:44
2022-09-15 15:41:41
Emil Mościcki CANDY KISS
  • 1x 4B/P/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/N/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/N/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-15 19:38:49
2022-09-15 15:41:15
Emil Mościcki VHS RAMOS
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 4B/P/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
47 ACCEPTED 2022-09-15 12:40:36
2022-09-15 11:58:59
Agnieszka Rapicka JUST ICE
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-15 10:39:50
2022-09-15 10:10:41
Jakub Dąbrowski ILCHAN
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-09-15 10:39:54
2022-09-15 09:50:22
Natalia Sawicka AMIR
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:05
2022-09-15 09:22:57
Julia Poznańska ELLA
  • 1x 4B/P/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 5B/N/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 10B/P/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 11B/N/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:12
2022-09-15 05:47:55
Anita Pieczyńska ALYASKA
  • 2x 2AA/L-2/finał konie
42 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:17
2022-09-14 23:09:57
Wiktoria Olkowska DROPS
  • 1x 3A/P-4/finał kuce
41 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:22
2022-09-14 23:09:24
Ewa Horbacewicz BATUMI
  • 1x 5A/C-2/finał konie
40 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:28
2022-09-14 22:21:26
Edyta Popko CYDONIA
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:34
2022-09-14 21:51:19
Aleksandra Bancerek GROM
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
38 ACCEPTED 2022-09-14 21:31:23
2022-09-14 20:18:01
Wiktoria Żwirko DON DEVOS
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
37 ACCEPTED 2022-09-14 21:31:26
2022-09-14 20:14:52
Wiktoria Żwirko MENUET
  • 1x 5A/C-2/finał konie
36 ACCEPTED 2022-09-14 20:05:53
2022-09-14 17:01:52
Zuzanna Kalinowska SOLO PAVIA XXII-9
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 4AA/N-4/finał konie
35 ACCEPTED 2022-09-14 20:05:59
2022-09-14 16:32:25
Agnieszka Łaska RYBAK
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-09-14 20:06:17
2022-09-14 16:31:40
Ksenia Czyżewska RYBAK
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-14 20:06:21
2022-09-14 16:30:49
Zofia Rzemek BATUTA
  • 1x 2A/L-2/finał kuce
  • 1x 3A/P-4/finał kuce
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
32 ACCEPTED 2022-09-14 20:06:25
2022-09-14 15:24:08
Natalia Drożdżewicz ALMA
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:38
2022-09-14 12:07:18
Maja Rzońca BONEY
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-14 13:33:46
2022-09-14 12:04:58
Karolina Sadowska DIRK
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-09-14 13:33:51
2022-09-14 12:02:29
Gabriela Kondraciuk SANILA
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-09-14 13:33:55
2022-09-14 12:02:01
Anna Chocha SANILA
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
27 ACCEPTED 2022-09-14 13:34:25
2022-09-14 11:48:24
Wiktoria Sewestian HEDONE
  • 1x 1A/L-1/TOW
26 ACCEPTED 2022-09-14 13:34:21
2022-09-14 11:10:14
Alicja Żukowska ROKI
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
25 ACCEPTED 2022-09-14 13:34:14
2022-09-14 10:59:57
Amelia Wiśniewska OLIMPIA
  • 1x 3A/P-4/finał kuce
  • 1x 4A/N-4/finał kuce
24 ACCEPTED 2022-09-14 10:44:32
2022-09-14 09:39:51
Agnieszka Rapicka BASTYLIA
  • 2x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-09-14 10:44:38
2022-09-14 06:55:16
Daria Mojsak KILIANA
  • 1x 1A/L-1/TOW
22 ACCEPTED 2022-09-14 10:44:43
2022-09-14 06:54:27
Marika Chorąży OGIMANN
  • 1x 1A/L-1/TOW
21 ACCEPTED 2022-09-14 10:44:49
2022-09-14 06:54:01
Aleksandra Żukowska SCOTCH WHISKY
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 4AA/N-4/finał konie
20 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:01
2022-09-13 21:51:54
Hanna Pietluszenko CEDAR
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 4AA/N-4/finał konie
19 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:12
2022-09-13 21:22:41
Natalia Sołowiej DEMONAS
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:34
2022-09-13 21:04:17
Wiktoria Sewestian AKWARELA
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:40
2022-09-13 21:04:01
Wiktoria Lenkiewicz LESZA
  • 1x 1A/L-1/TOW
16 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:46
2022-09-13 21:03:48
Martyna Butkiewicz LESZA
  • 2x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
15 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:50
2022-09-13 21:03:31
Lena Cyniewska AKWARELA
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-09-14 10:45:56
2022-09-13 20:20:27
Wiktoria Kotyńska JAGIEŁKA
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
13 ACCEPTED 2022-09-14 10:46:01
2022-09-13 20:20:02
Maurycy Gejdel SALMA
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-14 10:46:06
2022-09-13 17:28:11
Maria Zajczyk GROM
  • 1x 4AA/N-4/finał konie
11 ACCEPTED 2022-09-14 10:46:11
2022-09-13 16:20:53
Izabela Matuk KINES
  • 2x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
10 ACCEPTED 2022-09-14 10:46:15
2022-09-13 16:20:33
Vanessa Lenkiewicz FILADELFIA
  • 2x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
9 ACCEPTED 2022-09-12 20:53:26
2022-09-12 16:08:52
Joanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 6B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
  • 1x 7B/BABY/wys. 70cm, z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-09-15 09:26:45
2022-09-12 16:08:07
Hanna Horoszewska TOO HOT
  • 1x 1A/L-1/TOW
  • 1x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-09-12 20:54:24
2022-09-12 14:21:16
Natalia Sawicka AKWARELA
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
6 ACCEPTED 2022-09-12 20:54:34
2022-09-12 14:20:16
Karolina Michałowska CAREWICZ
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
  • 1x 4AA/N-4/finał konie
5 ACCEPTED 2022-09-12 20:56:22
2022-09-12 14:19:49
Natalia Antonowicz HEROINA
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
4 ACCEPTED 2022-09-12 20:56:00
2022-09-12 14:19:24
Maria Buzun AMIR
  • 1x 2AA/L-2/finał konie
  • 2x 1B/BABY/wys. 60cm, z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-09-12 20:55:56
2022-09-11 15:18:00
Weronika Paszko SZAFIR
  • 1x 3AA/P-4/finał konie
2 ACCEPTED 2022-09-12 20:55:42
2022-09-09 12:20:31
Izabela Sokołowska FLORES
  • 1x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 3B/L/półfinał konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 1x 9B/L/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
1 ACCEPTED 2022-09-12 20:54:54
2022-09-08 10:40:40
Wiktoria Gawrych ANDA
  • 2x 2B/LL/ZR + TOW konkurs zwykły art. 238.2.1
  • 2x 8B/LL/finał - konkurs zwykły art. 238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antonowicz Natalia MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059497
2. Bancerek Aleksandra BPK
2007 (JM.)
O079952
3. Butkiewicz Martyna MKS Sprząśla
2007 (JM.)
O059967
4. Buzun Maria MKS Sprząśla
2005 (J.)
O073375
5. Chocha Anna Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
2008 (JM.)
brak
6. Chorąży Marika Ks Victoria
2008 (JM.)
Brak
7. Cyniewska Lena MKS Sprząśla
2009 (JM.)
O066430
8. Czyżewska Ksenia CSJ Chraboły
2007 (JM.)
0056189
9. Dąbrowski Jakub Klub Jeździecki Kawalkador
S
O024556
10. Drożdżewicz Natalia Bez Przynależności Klubowej K P O
2008 (JM.)
brak
11. Gawrych Wiktoria St. Stajnia Dęby
2007 (JM.)
O054579
12. Gejdel Maurycy Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
O064580
13. Gołębiewska Milena Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
O062223
14. Horbacewicz Ewa OSK Kucykowo
S
O022371
15. Horoszewska Hanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2008 (JM.)
O064627
16. Horoszewska Joanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2009 (JM.)
O064628
17. Janczewska Karolina Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
S
O045209
18. Kalinowska Zuzanna CSJ Chraboły
2002 (MJ.)
O064613
19. Kondraciuk Gabriela Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2004 (J.)
brak
20. Kotyńska Wiktoria Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2009 (JM.)
O066306
21. Kurza Julia Klub Jeździecki Ostoja
2005 (J.)
Brak
22. Lenkiewicz Vanessa Klub Jeździecki Bik
S
O042030
23. Lenkiewicz Wiktoria MKS Sprząśla
2010 (JM.)
brak
24. Łaska Agnieszka CSJ Chraboły
S
brak
25. Matejczyk Zuzanna Klub Jeździecki Ostoja
2006 (J.)
Brak
26. Matuk Izabela KJ BIK
2008 (JM.)
O062225
27. Michałowska Karolina MKS Sprząśla
2001 (MJ.)
O050097
28. Mieczkowski Filip MKS Sprząśla
2004 (J.)
O056827
29. Mojsak Daria Ks Victoria
2009 (JM.)
Brak
30. Mościcki Emil KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O030979
31. Olkowska Wiktoria OSK Kucykowo
2009 (JM.)
O057071
32. Paszko Weronika MKS Sprząśla
S
brak
33. Pieczyńska Anita KJ Ostoja Chraboły
S
0030984
34. Pietluszenko Hanna Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
0060587
35. Popko Edyta BPK
2007 (JM.)
Brak
36. Poznańska Julia BPK - PDL
2004 (J.)
O056158
37. Rapicka Agnieszka MKS Sprzasla
S
O005466
38. Rzemek Zofia CSJ Chraboły
2007 (JM.)
0059964
39. Rzońca Maja CSJ Chraboły
2010 (JM.)
-
40. Sadowska Karolina Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2007 (JM.)
brak
41. Sawicka Natalia MKS Sprząśla
2002 (MJ.)
O057155
42. Sewestian Wiktoria MKS Sprząśla
2008 (JM.)
-
43. Sobolewska Agnieszka KJ OSTOJA w Chrabołach
S
O012388
44. Sokołowska Izabela BPK
2001 (MJ.)
O051555
45. Sołowiej Natalia BPK
2009 (JM.)
Brak
46. Stankiewicz Katarzyna KJ OSTOJA Chraboły
2008 (JM.)
LZRWZJ/2966/22
47. Topór Wiktoria KJ Ostoja
2006 (J.)
O056274
48. Wiśniewska Amelia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O057076
49. Zajczyk Maria BPK
S
O021437
50. Żukowska Aleksandra KS Victoria
S
O025820
51. Żukowska Alicja KS Victoria
S
O028485
52. Żwirko Wiktoria CSJ Chraboły
2001 (MJ.)
O040758
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

7

AKWARELA SP POL 2009 klacz kara/165 F: Ulisses
M: Akcja
K017473 616009510400009
2.

3

ALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz srokata/169 F: Sedan
M: Aisha
brak 616009510327515
3.

35

ALYASKA WESTFALSKA POL 2005 klacz siwa/170 F: Attacke UA / Ars Vivendi
M: Krona
K032073 804098100073505
4.

12

AMIR TYP POGRUBIONY POL 2012 wałach kara/165 F: Amadeusz
M: Luna
K026146 616999580536812
5.

9

ANDA MŁP POL 2011 klacz kasztanowata/165 F: Emaks / Divisor
M: Arenda / Hebeb
K031699 616006580518211
6.

41

BALOU DEJA VU HANOWERSKA GER 2010 klacz gniada/175 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Francide / Baloubet Du Rouet
K016332 DE431310662310
7.

14

BASTYLIA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/175 F: Wolant
M: Banicja
brak POL 006 58 02324 07
8.

37

BATUMI SP POL 2012 klacz gniada/173 F: Corleone Z
M: Bakara
K021552 616009670106312
9.

31

BATUTA KUC POL 2010 klacz siwa/kuc:120 F: NN
M: NN
LKRWZJ/4226/22 616999580652210
10.

46

BOGDANKA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz gniada/- F: Maaik
M: Berenika
K023387 616007610047512
11.

5

BONEY MAŁY KOŃ POL 2007 wałach kasztanowata/mk:152 F: BEJ
M: BONANZA
BRAK 616013610256909
12.

51

CANDO HOLSZTYŃSKA GER 2000 wałach gniada/173 F: Candillo
M: Bassia
K005100 DE421000186900
13.

44

CANDY KISS OLDENBURSKA POL 2007 Klacz inna/172 F: Carenzo
M: Lotte
K012793 DE 433330743107
14.

8

CAREWICZ SP POL 2008 wałach ciemnogniada/170 F: Acorino
M: Carola
K017867 POL00958049908
15.

42

CARPEDIEM Holsteiner Warmblut GER 2002 Ogier gniada/166 F: Coriano / Corrado I
M: Divola / Caletto I
K006555 DE 421000610702
16.

18

CEDAR SP POL 2003 wałach kara/160 F: Aktyw
M: Celine
K015945 POL009660014203
17.

52

CEMIR Czysta Krew Arabska POL 2005 wałach siwa/162 F: Kornet
M: Cesia
Brak POL05087978966
18.

38

CYDONIA WIELKOPOLSKA POL 2010 Klacz kara/159 F: Domel
M: Cylka
Brak
19.

6

DAFNE SP POL 2010 Klacz kara/165 F: Emetyt
M: Didi
K023420 616009590282610
20.

2

DEMONAS KOŃ LITEWSKI POL 2007 wałach kara/167 F: Perkünas II
M: Difuzija
Brak LTU005170164007
21.

24

DIRK Plski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 Wałach gniada/172 F: Rubin
M: Dacza
K023417 POL 009 54 00689 03
22.

32

DON DEVOS WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach skarogniada/- F: Rumianek
M: Demi-M
K034245 616 007 61 01507 18
23.

36

DROPS KUC POL 2001 wałach kasztanowata/kuc:137 F: nn
M: nn
K013214 999511138201
24.

34

ELLA BR.D POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: NN
M: NN
K032886 826073001072864
25.

23

FILADELFIA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K025584 61699968200910
26.

10

FLORES SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Literat
M: Fuksja
K029726 616009510263315
27.

21

GROM SP POL 2010 Wałach siwa/175 F: Czort R
M: Grenada
K020160 616009510341510
28.

28

HEDONE Czysta Krew Arabska POL - klacz siwa/mk:- F: -
M: -
brak -
29.

49

HEKATE TRK POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Vojazas / Elektronas
M: Herta / ornamenras
K021509 LTU002520222909
30.

13

HEROINA Czysta Krew Arabska POL 2011 klacz siwa/mk:158 F: Equifor
M: Hedone
K032993 616POL11008319A
31.

39

ILCHAN UKR. WIERZCH. POL 2004 wałach kasztanowata/172 F: Chmiel
M: Irma
K035186 701261
32.

19

JAGIEŁKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/166 F: Stalypso
M: Jej Mość
brak 616009610322409
33.

40

JUST ICE WIELKOPOLSKA POL 2007 Klacz kara F: Icy Walker
M: Judea
K021949 POL 007 60 00438 07
34.

15

KILIANA ŚLĄSKA POL 24.02.2008 klacz kara/170 F: Rypis
M: Kina II
brak POL 008510222508
35.

22

KINES SP POL 2012 klacz srokata/160 F: Monte Christo
M: Karina
Brak 616009610040412
36.

50

KUBUŚ KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:138 F: nn /
M: nn /
K030270 616999510345416
37.

4

LESZA KOŃ MAŁY POL 2016 klacz myszata/mk:- F: -
M: -
brak 616013600166916
38.

33

MENUET MAŁOPOLSKA POL 2003 wałach gniada/- F: Vasco
M: Mufka
K013134 POL 006 51 01421 03
39.

16

OGIMANN Kuc Niemiecki Szlachetny POL 01.01.2008 wałach tarantowata/145 F: nn
M: nn
brak DE 498560016508
40.

26

OLIMPIA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:149 F: Santara Danny'S Boy
M: Olga
K024023 616007680018911
41.

48

PROTEUS SP POL 2013 wałach gniada/154 F: Brentino
M: Perfekta
K024902 616009670027913
42.

27

ROKI TYP KOŃ MAŁY POL 06.05.2013 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999510357213
43.

30

RYBAK TYP POGRUBIONY POL 01.06.2010 wałach gniada/167 F: CORDE STAR
M: DONIA
LKRWZJ/4053/22 616999600112410
44.

43

SAK SANT NOEL J SP POL 2011 wałach gniada/167 F: Karbon
M: Samtolina
Brak 616009600281911
45.

20

SALMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz gniada/176 F: Niels
M: Smuga
K015622 616009520116708
46.

25

SANILA MALY KOŃ POL 2014 klacz bułana/mk:135 F: Nil
M: Shakira
K029698 616013530194014
47.

17

SCOTCH WHISKY TYP KOŃ MAŁY POL 04.04.2011 klacz bułana/150 F: nn
M: nn
K030189 616999670099611
48.

29

SOLO PAVIA XXII-9 STAROKLADRUBSKA CZE 2007 wałach kara/175 F: Solo Elea XXII
M: 440 Pavia (S XLIX)
K032257 203006447592407
49.

11

SZAFIR SP POL 2015 Wałach gniada/173 F: -
M: -
K027680
50.

1

TOO HOT Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz srokata/157 F: DAM - DAM
M: TAJLANDIA
K032276 POL009660206606
51.

47

TORRINO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach bułana/172 F: Banderas
M: Toskania
K034910 616007610171017
52.

45

VHS RAMOS SP POL 02.05.2012 wałach gniada/168 F: Rockmana's Looping
M: Ramona
Brak 616009690042012
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Antonowicz Natalia
MKS Sprząśla
HEROINA (13)
2022-09-17
3
2022-09-17
4
2022-09-18
1
Bancerek Aleksandra
BPK
GROM (21)
2022-09-17
10
Butkiewicz Martyna
MKS Sprząśla
LESZA (4)
2022-09-17
5
2022-09-17
13
2022-09-18
5
2022-09-18
5
2022-09-17
2
2022-09-18
2
Buzun Maria
MKS Sprząśla
AMIR (12)
2022-09-17
11
2022-09-17
18
2022-09-17
8
Chocha Anna
Centrum Szkolenia Jezieckiego Chraboły
SANILA (25)
2022-09-17
17
2022-09-17
Chorąży Marika
Ks Victoria
OGIMANN (16)
2022-09-17
5
Cyniewska Lena
MKS Sprząśla
2022-09-17
6
2022-09-18
6
2022-09-18
3
Czyżewska Ksenia
CSJ Chraboły
RYBAK (30)
2022-09-17
9
2022-09-17
16
Dąbrowski Jakub
Klub Jeździecki Kawalkador
ILCHAN (39)
2022-09-17
8
Drożdżewicz Natalia
Bez Przynależności Klubowej K P O
ALMA (3)
2022-09-17
4
2022-09-17
11
2022-09-18
1
2022-09-18
3
Gawrych Wiktoria
St. Stajnia Dęby
ANDA (9)
2022-09-17
6
2022-09-17
2022-09-18
6
2022-09-18
Gejdel Maurycy
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
SALMA (20)
2022-09-17
8
2022-09-17
3
2022-09-18
4
2022-09-18
2
Gołębiewska Milena
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
PROTEUS (48)
2022-09-17
7
2022-09-17
1
2022-09-18
4
2022-09-18
4
Horbacewicz Ewa
OSK Kucykowo
BATUMI (37)
2022-09-17
1
Horoszewska Hanna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2022-09-17
2
2022-09-17
15
Horoszewska Joanna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
2022-09-18
6
2022-09-18
9
Janczewska Karolina
Sportowy Klub Jeździecki Beckersport
DAFNE (6)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
1
2022-09-18
1
TORRINO (47)
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-18
7
2022-09-18
Kalinowska Zuzanna
CSJ Chraboły
2022-09-17
4
2022-09-17
5
Kondraciuk Gabriela
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
SANILA (25)
2022-09-18
2022-09-18
Kotyńska Wiktoria
Jeździecki Klub Sportowy Portofino Horses
2022-09-17
10
2022-09-17
6
2022-09-18
11
2022-09-18
7
Kurza Julia
Klub Jeździecki Ostoja
CEMIR (52)
2022-09-17
9
2022-09-17
9
2022-09-17
10
2022-09-17
14
Lenkiewicz Vanessa
Klub Jeździecki Bik
2022-09-17
5
2022-09-17
2022-09-18
9
2022-09-18
Lenkiewicz Wiktoria
MKS Sprząśla
LESZA (4)
2022-09-17
3
Łaska Agnieszka
CSJ Chraboły
RYBAK (30)
2022-09-18
2022-09-18
Matejczyk Zuzanna
Klub Jeździecki Ostoja
CANDO (51)
2022-09-17
4
2022-09-17
2022-09-17
2
Matuk Izabela
KJ BIK
KINES (22)
2022-09-17
14
2022-09-17
2022-09-18
5
2022-09-18
Michałowska Karolina
MKS Sprząśla
2022-09-17
5
2022-09-17
3
Mieczkowski Filip
MKS Sprząśla
2022-09-17
7
2022-09-17
6
2022-09-17
7
2022-09-18
5
2022-09-18
Mojsak Daria
Ks Victoria
KILIANA (15)
2022-09-17
4
Mościcki Emil
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-09-17
3
2022-09-17
3
2022-09-18
3
2022-09-18
3
Olkowska Wiktoria
OSK Kucykowo
DROPS (36)
2022-09-17
3
Paszko Weronika
MKS Sprząśla
SZAFIR (11)
2022-09-17
1
Pieczyńska Anita
KJ Ostoja Chraboły
ALYASKA (35)
2022-09-17
2022-09-17
1
Pietluszenko Hanna
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
CEDAR (18)
2022-09-17
3
2022-09-17
1
Popko Edyta
BPK
CYDONIA (38)
2022-09-17
3
2022-09-17
13
Poznańska Julia
BPK - PDL
ELLA (34)
2022-09-17
2
2022-09-17
2
2022-09-18
4
2022-09-18
Rapicka Agnieszka
MKS Sprzasla
2022-09-17
9
2022-09-17
2022-09-18
10
2022-09-18
2022-09-17
9
Rzemek Zofia
CSJ Chraboły
BATUTA (31)
2022-09-17
1
2022-09-17
4
2022-09-18
1
2022-09-18
11
Rzońca Maja
CSJ Chraboły
BONEY (5)
2022-09-17
1
2022-09-17
12
2022-09-18
2
2022-09-18
12
Sadowska Karolina
Centrum Szkolenia Jeździeckiego Chraboły
DIRK (24)
2022-09-17
5
2022-09-17
7
2022-09-18
2
2022-09-18
8
Sawicka Natalia
MKS Sprząśla
2022-09-17
6
AMIR (12)
2022-09-18
7
2022-09-18
Sewestian Wiktoria
MKS Sprząśla
2022-09-17
16
HEDONE (28)
2022-09-17
1
Sobolewska Agnieszka
KJ OSTOJA w Chrabołach
2022-09-18
5
2022-09-18
2
Sokołowska Izabela
BPK
FLORES (10)
2022-09-17
4
2022-09-17
2
2022-09-18
1
2022-09-18
2
Sołowiej Natalia
BPK
2022-09-17
11
2022-09-17
15
2022-09-18
10
2022-09-18
4
Stankiewicz Katarzyna
KJ OSTOJA Chraboły
2022-09-17
3
2022-09-17
5
2022-09-18
8
2022-09-18
6
Topór Wiktoria
KJ Ostoja
HEKATE (49)
2022-09-17
7
2022-09-17
1
2022-09-18
3
2022-09-18
3
KUBUŚ (50)
2022-09-17
2
2022-09-17
2
2022-09-17
12
2022-09-18
7
2022-09-18
12
2022-09-17
Wiśniewska Amelia
Bez Przynależności Klubowej
OLIMPIA (26)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
Zajczyk Maria
BPK
GROM (21)
2022-09-17
4
Żukowska Aleksandra
KS Victoria
2022-09-17
1
2022-09-17
2
Żukowska Alicja
KS Victoria
ROKI (27)
2022-09-17
8
2022-09-17
8
Żwirko Wiktoria
CSJ Chraboły
2022-09-17
2
2022-09-17
MENUET (33)
2022-09-17
2

Number of Riders: 52

Number of Horses: 52

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-042018-2, Podlaski Związek Jeździecki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl