Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

HZRiT-B
Zakrzów, 01-02.10.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
70 ACCEPTED 2022-09-30 11:05:29
2022-09-29 23:07:56
Magdalena Mika-Nowińska NEW GOLD
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
69 ACCEPTED 2022-09-30 11:05:31
2022-09-29 23:07:15
Lucyna Nowińska TALINA
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
68 ACCEPTED 2022-09-30 11:06:33
2022-09-29 21:07:49
Dominika Trześniewska PASJA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
67 ACCEPTED 2022-09-30 11:04:33
2022-09-29 19:25:42
Barbara Dargiewicz NEVER ENDING DREAM R
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
66 ACCEPTED 2022-09-29 13:28:20
2022-09-29 13:09:51
Patrycja Matla CALLIE
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
65 ACCEPTED 2022-09-30 11:03:21
2022-09-28 23:54:30
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
64 ACCEPTED 2022-09-29 11:36:47
2022-09-28 22:58:57
Zuzanna Pękalska ROLLER COASTER
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
63 ACCEPTED 2022-09-30 11:47:34
2022-09-28 20:52:00
Kinga Wacławczyk WIKA
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
62 ACCEPTED 2022-09-30 10:16:59
2022-09-28 19:45:05
Pola Kmiecik BLUE LADY
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
61 ACCEPTED 2022-09-30 11:07:38
2022-09-28 19:20:42
Zuzanna Baran LAGUNA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
60 ACCEPTED 2022-09-30 11:07:40
2022-09-28 19:20:24
Matylda Kühnel FANTAZJA
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
59 ACCEPTED 2022-09-29 11:33:29
2022-09-28 19:02:38
Maja Ziemba ORION
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
58 ACCEPTED 2022-09-30 10:53:24
2022-09-28 16:11:52
Laura Małkusz KIARA
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
57 ACCEPTED 2022-09-29 11:36:04
2022-09-27 23:15:54
Martyna Dyrgała ISKIERKA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
56 ACCEPTED 2022-09-29 13:52:41
2022-09-27 22:42:25
Zuzanna Jasiok ROLLER COASTER
  • 1x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
55 ACCEPTED 2022-09-30 10:37:56
2022-09-27 22:34:40
Marta Kaczka STAR
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
54 ACCEPTED 2022-09-30 10:37:58
2022-09-27 22:33:52
Amelia Reichert JUDY
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
53 ACCEPTED 2022-09-30 10:38:01
2022-09-27 22:32:54
Hanna Biernat-Birkowska OBI
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
52 ACCEPTED 2022-09-29 13:24:38
2022-09-27 20:36:03
Zuzanna Klak CARTOGRANS’ STAR
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
51 ACCEPTED 2022-09-30 10:41:08
2022-09-27 20:25:03
Martyna Drabczyk HARRY
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
50 ACCEPTED 2022-09-28 11:06:18
2022-09-27 18:41:12
Joanna Tustanowska EMIR
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
49 ACCEPTED 2022-09-28 11:05:23
2022-09-27 18:23:40
Kinga Kurczek LAUFER
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
48 ACCEPTED 2022-09-29 11:35:44
2022-09-27 18:09:55
Weronika Zienkiewicz LAUFER
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
47 ACCEPTED 2022-09-28 11:02:25
2022-09-27 18:06:57
Kalina Konior NEVER ENDING DREAM R
  • 2x 00/APK/Akademia Pana Kuca - tor dla początkujacych: krzyżaki i drągi, z możliwością asekuracji przez instruktora
46 ACCEPTED 2022-09-28 11:02:39
2022-09-27 17:39:53
Piotr Tokarczyk CAPTAIN AMERICA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
45 ACCEPTED 2022-09-28 10:25:25
2022-09-27 17:38:33
Julia Tokarczyk ROHAN
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
44 ACCEPTED 2022-09-29 11:34:19
2022-09-27 16:16:47
Aleksandra Mizera GABON
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
43 ACCEPTED 2022-09-29 11:34:21
2022-09-27 16:16:08
Weronika Urbaniak REKTOR
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
42 ACCEPTED 2022-09-29 11:33:38
2022-09-27 13:16:32
Agata Trudzińska GRACHIM
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
41 ACCEPTED 2022-09-30 10:08:25
2022-09-27 12:56:35
Szymon Malejka BELISSIMA
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
40 ACCEPTED 2022-09-30 10:18:20
2022-09-27 11:25:52
Leszek Szotek COFFEE 23
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-28 14:48:08
2022-09-27 10:18:51
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
38 ACCEPTED 2022-09-29 11:36:26
2022-09-27 08:31:16
Amelia Juchnik BELWEDER
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
37 ACCEPTED 2022-09-28 14:42:34
2022-09-26 17:18:39
Emilia Kolasa P-BIG RED
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
36 ACCEPTED 2022-09-28 14:44:24
2022-09-26 17:18:18
Maja Puda PRINCE
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
35 ACCEPTED 2022-09-28 10:59:14
2022-09-26 16:44:46
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
34 ACCEPTED 2022-09-30 10:58:03
2022-09-26 16:36:06
Karolina Fedorowicz CASSAN MK
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
33 ACCEPTED 2022-09-30 10:47:26
2022-09-26 13:49:58
Ewa Nowak CARMEN
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
32 ACCEPTED 2022-09-27 16:46:24
2022-09-26 10:25:14
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
31 ACCEPTED 2022-09-29 11:36:13
2022-09-26 10:24:24
Marko Lenart ROY DAGES
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
30 ACCEPTED 2022-09-30 10:11:45
2022-09-26 07:27:11
Patrycja Kasprzyk CARAMELLA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
29 ACCEPTED 2022-09-27 12:38:38
2022-09-25 17:02:59
Marta Mnich VIVARO
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
28 ACCEPTED 2022-09-27 14:38:58
2022-09-25 10:42:06
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
27 ACCEPTED 2022-09-26 11:55:05
2022-09-25 06:47:07
Jan Wilk VIZIR PONYSPORT
  • 2x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
26 ACCEPTED 2022-09-26 11:55:08
2022-09-25 06:36:46
Wiktoria Wilk NOORDERROT ORPHA
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
25 ACCEPTED 2022-09-29 16:05:39
2022-09-24 21:54:30
Izabela Marchewka VALEA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
24 ACCEPTED 2022-09-29 11:34:40
2022-09-24 19:23:28
Justyna Kapała DENERIS
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
23 ACCEPTED 2022-09-22 10:21:31
2022-09-21 09:40:14
Piotr Kozioł LAVINA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
22 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:10
2022-09-21 08:28:53
Mateusz Gordzielik P-SARA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
21 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:13
2022-09-21 08:27:20
Hanna Piechota P-SARA
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
20 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:14
2022-09-21 08:24:31
Tomasz Gordzielik ESSTORIA PP
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
19 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:16
2022-09-21 08:12:56
Rafał Kuczmera EQUESTRIA PP
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
18 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:01
2022-09-21 08:12:19
Michał Siedlaczek NEW JOY GREENHILLS
  • 1x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 1x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
17 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:18
2022-09-21 08:10:38
Kinga Gordzielik CASALINA
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
16 ACCEPTED 2022-09-28 10:48:20
2022-09-21 08:09:34
Mateusz Gordzielik TOFIX
  • 1x 03/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
  • 1x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
15 ACCEPTED 2022-09-26 11:52:47
2022-09-20 21:52:44
Marta Szymura B LADY LOOPING
  • 2x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
14 ACCEPTED 2022-09-26 11:56:10
2022-09-20 09:21:41
Emilia Szojda DARKLIGHT
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
13 ACCEPTED 2022-09-26 11:56:12
2022-09-20 09:21:26
Emilia Szojda CAMPINO BURME
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-26 11:59:11
2022-09-19 19:13:57
Wiktoria Skorupa BAKKOMA
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
11 ACCEPTED 2022-09-29 16:08:49
2022-09-19 11:15:55
Julia Karst KEMI
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 08/N1/zwykły art.238.2.1
  • 1x 15/N/zwykły art.238.2.1
  • 1x 16/N1/zwykły art.238.2.1
10 ACCEPTED 2022-09-30 09:54:56
2022-09-19 11:15:20
Nadia Karst MIRINDA
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
9 ACCEPTED 2022-09-29 09:36:02
2022-09-19 11:14:38
Weronika Konopka KŁOS
  • 1x 05/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
8 ACCEPTED 2022-09-22 10:16:45
2022-09-19 10:35:15
Helena Bartusek GOLDQUIDAME L
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
7 ACCEPTED 2022-09-23 12:38:53
2022-09-18 18:04:40
Weronika Kachel LEDANAJA II W
  • 1x 13/L/zwykły art.238.2.1
  • 1x 14/P/o wzrastającym stopniu trudności z jokerem art.269.5
6 ACCEPTED 2022-09-23 12:39:02
2022-09-17 15:49:00
Paulina Miszka GAMETA
  • 2x 04/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
  • 2x 12/LL/z trafieniem w normę czasu aneks nr 5 Reg. B
5 ACCEPTED 2022-09-22 10:19:00
2022-09-16 20:29:33
Milena Nawrocka ARIAN
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
4 ACCEPTED 2022-09-22 10:17:49
2022-09-16 19:21:26
Emilia Kwiatkowska ŻABCIO
  • 2x 01/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
  • 2x 09/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 60 cm
3 ACCEPTED 2022-09-22 10:19:12
2022-09-16 19:18:06
Maja Rozwadowska BANDI
  • 2x 02/mini LL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 2x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
2 ACCEPTED 2022-09-22 10:19:39
2022-09-15 08:36:14
Zuzanna Przybył BOGRA
  • 1x 10/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 70 cm
  • 1x 11/miniLL/towarzyski dokładności bez rozgrywki wysokość przeszkód do 80 cm
1 ACCEPTED 2022-09-23 12:39:28
2022-09-14 20:55:31
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 06/P/szybkości Art. 239
  • 1x 07/N/zwykły art.238.2.1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Baran Zuzanna HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
2. Bartusek Helena Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O050703
3. Biernat-Birkowska Hanna BPK
2011 (Mł.)
---
---
4. Dargiewicz Barbara bpk
S
O034523
5. Drabczyk Martyna JKS Czanki
2009 (JM.)
O059247
6. Dyrgała Martyna Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2006 (J.)
O061644
7. Fedorowicz Karolina Klub Jeździecki Royal
S
O024015
8. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
9. Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
2006 (J.)
O052013
10. Gordzielik Mateusz KJ Borycz
2011 (Mł.)
O072705
11. Gordzielik Tomasz Klub Jeździecki Borycz
2008 (JM.)
O051229
12. Jasiok Zuzanna Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (JM.)
Brak
13. Juchnik Amelia Bpk
S
Brak
14. Jużyca Maria bpk
2009 (JM.)
brak
15. Kachel Weronika Klub Jeździecki Zbrosławice
S
O048882
16. Kaczka Marta BPK
2009 (JM.)
---
---
17. Kądziołka Julia brak
2009 (JM.)
brak
18. Kapała Justyna PLKJ Plessówka
S
O025744
19. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (J.)
O058028
20. Karst Nadia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2011 (Mł.)
O071591
21. Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2004 (J.)
O044062
22. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (MJ.)
O053700
23. Kleinert Mateusz KJ Hipologia Morów
2003 (MJ.)
O058306
24. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
25. Kmiecik Pola Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2014 (Mł.)
Brak
26. Kolasa Emilia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2008 (JM.)
O062557
27. Konior Kalina -
2014 (Mł.)
-
28. Konopka Weronika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O055159
29. Kozioł Piotr KJ PRERIA WILKOWICE
S
O047680
30. Kuczmera Rafał Klub Jeździecki Borycz
S
Brak
31. Kühnel Matylda HiPPo Sports Team
2012 (Mł.)
Brak
32. Kurczek Kinga Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2003 (MJ.)
O047135
33. Kwiatkowska Emilia Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2011 (Mł.)
O069721
34. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
35. Malejka Szymon BPK
2005 (J.)
brak
36. Małkusz Laura Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
2004 (J.)
Brak
37. Marchewka Izabela JKS Equi Verso
S
O021934
38. Matla Patrycja BPK
S
O073525
39. Mika-Nowińska Magdalena Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
S
O060527
40. Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
2006 (J.)
O062257
41. Mizera Aleksandra Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
S
O069328
42. Mnich Marta Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2005 (J.)
Brak
43. Musiał Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O066192
44. Nawrocka Milena Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2011 (Mł.)
O065258
45. Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O048881
46. Nowińska Lucyna Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2015 (Mł.)
O070627
47. Pękalska Zuzanna Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2010 (JM.)
Brak
48. Piechota Hanna Klub Jeździecki Borycz
2011 (Mł.)
BRAK
49. Przybył Zuzanna BPK
2010 (JM.)
O071509
50. Puda Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2004 (J.)
O047970
51. Reichert Amelia BPK
2009 (JM.)
..
...
52. Rozwadowska Maja Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2006 (J.)
O069729
53. Siedlaczek Michał Klub Jazdy Konnej Romico
S
O000974
54. Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O044731
55. Szojda Emilia LKJ Ochaby
2003 (MJ.)
O035796
56. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
57. Szymura Marta Bez Przynależności Klubowej K P O
2010 (JM.)
brak
58. Tokarczyk Julia Klub Jeździecki Hipologia Morów
2010 (JM.)
O063979
59. Tokarczyk Piotr Klub Jeździecki Hipologia Morów
S
O002473
60. Trudzińska Agata AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
S
O029352
61. Trześniewska Dominika Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
S
brak
62. Tustanowska Joanna AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
2005 (J.)
BRAK
63. Urbaniak Weronika KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
2003 (MJ.)
O047478
64. Wacławczyk Kinga Bez Przynależności Klubowej K P O
2005 (J.)
Brak
65. Wilk Jan BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2010 (JM.)
O059394
66. Wilk Wiktoria BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2008 (JM.)
O059393
67. Wolańska Klaudia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2002 (MJ.)
O044799
68. Ziemba Maja Bez Przynależności Klubowej
2009 (JM.)
brak
69. Zienkiewicz Weronika BPK
S
O039577
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

3

ARIAN KUC POL 2010 wałach gniada/kuc:136 F: Jasmont
M: Albrecht's Hoeve Linda
brak brak
2.

12

B LADY LOOPING Szlachetna Półkrew Oń POL 2016-08-09 klacz gniada/160cm F: Böckmann's Looping
M: Borówka
brak 616009540105016
3.

33

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/168 F: Pielgrzym / As Trefl
M: Burza / Bój
K033639 616009520102717
4.

17

BAKKOMA SP POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH I NOOR
M: BAKWARTA
K030768 616009540026015
5.

4

BANDI SLASKA POL 2007 wałach siwa/170cm F: Santos
M: Baskala
Brak 008680015507
6.

19

BELISSIMA SP POL 2017 klacz siwa/165 F: Masini
M: Blanca
brak 616099690114117
7.

50

BELWEDER SP POL 2011 wałach skarogniada/168 F: Vector
M: -
Brak -
8.

54

BLUE LADY MAŁOPOLSKA POL 2003 klacz siwa/160 F: Malax
M: Beverly
Brak POL 006540032403
9.

5

BOGRA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/160 F: BIBIGAR
M: BALERINA
K028897 A0001180S
10.

11

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL009590201207
11.

18

CALLIE WESTFALSKA POL 2016 klacz ciemnogniada/175 F: Cotton Club
M: La Gloria
K029663 DE441411199816
12.

16

CAMPINO BURME HAN GER 2010 wałach siwa/- F: Cornado I / Cornet Obolensky
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K024504 DE431316854710
13.

35

CAPTAIN AMERICA SP POL 2018 wałach gniada/164 F: Tjungske
M: Cruzia-J
brak 616 009 59 20285 18
14.

10

CARAMELLA SVKWB CZE 2014 klacz kasztanowata/170 F: Quäntchen Glück
M: Cordalma/Cordalme
K024772 000079276
15.

23

CARMEN Słowacki Gorącokrwisty POL 2017 klacz gniada/165 F: Carebis
M: Klára
brak 203010237958717
16.

51

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
17.

31

CASALINA HOL POL 2009 Klacz gniada/167 F: CASALL
M: LEVANTE III/ ALEXIS Z
K016169 DE421000582009
18.

61

CASSAN MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach kara/160 F: Rasch
M: Casablanca
K033954 616009580261918
19.

62

CELESTE HAN GER 2013 klacz gniada/172 F: Conteur / Contender
M: La Souri Petite / Loutino
K030501 DE431310204414
20.

55

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
21.

15

DARKLIGHT Niemiecka Sportowa GER 2014 klacz gniada/- F: Douglas VDL / Darco
M: Hauptstutbuch Cintana / Co-Pilot
K029035 DE431436927714
22.

46

DENERIS SP POL 2017 klacz srokata/168 F: Egzemus
M: Dosia
K031824 616009540061117
23.

37

EMIR WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach gniada/163 F: BANKIET
M: EPOKA
BRAK 616007670019515
24.

30

EQUESTRIA PP PKS POL 2018 klacz kasztanowata/163 F: Joyride
M: Enigma
Brak 616009670051018
25.

29

ESSTORIA PP WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz kasztanowata/164 F: JOYRIDE
M: EUFORIA
BRAK 616007670051218
26.

67

FANTAZJA KUC POL 2012 Klacz ciemnogniada F: Hermes
M: Fiona
brak
27.

44

GABON KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:141 F: Bonetto-D
M: Gamza
K020485 POL 013 61 01970 07
28.

8

GAMETA KM POL 2013 klacz kara/mk:156 F: Nn
M: Nn
K031050 616 999 54 01223 12
29.

1

GOLDQUIDAME L Polski Koń Szlachetnu Półkrwi POL 2011 Klacz ciemnogniada/158 F: LEVANTINO L
M: GOLDMAEDEL
K018177 616009610241811
30.

43

GRACHIM Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach gniada/165 F: Banjo Boy
M: Granulka
K034810 6160095400356
31.

59

HARRY CONNEMARA POL 2012 wałach siwa/kuc:140 F: nn /
M: nn /
K030901 826048000064586
32.

48

ISKIERKA TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz tarantowata/mk:154 F: Bayer
M: Iryda
brak 616999540090510
33.

57

JUDY TINKER ISL 2009 Klacz srokata/kuc:138 F: -
M: -
-
34.

53

KEMI WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
35.

60

KIARA SP POL 2018 klacz kasztanowata/155 F: Adorator
M: Kalipsa
Brak 616009670062018
36.

41

KŁOS PKS POL 2015 wałach gniada/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
K034143 616007600199015
37.

68

LACOSTA SP POL 2011 Klacz gniada F: Lancet
M: Wanda
K025778
38.

66

LAGUNA NN POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996900024561
39.

47

LAUFER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
40.

36

LAUFER SP POL 2013 wałach gniada/170 F: Larron
M: Lillyfs
K025428 POL616009681001813
41.

6

LAVINA HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz gniada/170 F: Lantino
M: Havina
K026547 DE 421000533212
42.

7

LEDANAJA II W SP POL 2007 klacz siwa/162 F: Desant
M: Lukarna
K012200 POL009540111107
43.

69

Lost in Hollywood NN NN 2015 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
44.

22

MIRINDA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kara/163 F: Tanos
M: Melisa
K030584 616007610124616
45.

25

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
46.

34

NEVER ENDING DREAM R SP POL 2008 klacz kasztanowata/170 F: IMEQUYL
M: NOWALIJKA
Brak 123
47.

63

NEW GOLD KWPN POL 2018 klacz siwa/163 F: Zento
M: EXPO Gold
Brak 528003201807278
48.

27

NEW JOY GREENHILLS PKS POL 2018 klacz ciemnogniada/165 F: Joyride
M: Nanette
Brak 616009670058118
49.

14

NOORDERROT ORPHA KUC WALIJSKI POL 2004 klacz kasztanowata/kuc:126 CM F: GLANSEVIN GRAFFITI
M: ROMY
K030913 528210000546532
50.

58

OBI KUC POL 2016 wałach kara/kuc:128 F: Bools
M: Ola
--- 616999610106216
51.

42

ORION NN POL 2015 wałach tarantowata/170 F: NN
M: NN
K031807 616999540119215
52.

38

P-BIG RED SP POL 2016 wałach kasztanowata/162 F: Bijou be
M: Pamella
K033243 616013690030016
53.

28

P-SARA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:125 F: Duinveldt's Lewa
M: Pola
brak 616098200202760
54.

65

PASJA TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: LORD ODER I
M: PIRNA
brak POL732010036309
55.

39

PRINCE SP POL 2008 Wałach gniada F: Alpinex
M: Pamella
K014139
56.

45

REKTOR SP POL 2010 wałach skarogniada/173 F: Kosow Lamborghini K
M: Rewia
K020733 616009680006810
57.

26

ROHAN SP POL 2017 wałach ciemnogniada/161 F: ARAGORN
M: RAWA
K034707 616009630120617
58.

20

ROLLER COASTER TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
K016940 616999670148303
59.

49

ROY DAGES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/160 F: DŻAGAS
M: ROSA
K034326 616098200299800
60.

9

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
61.

56

STAR TINKER POL 2011 klacz kara/164 F: NN
M: NN
--- 826069000175501
62.

64

TALINA NN POL 2012 klacz srokata/kuc:130 F: nn
M: nn
616999592005312 616999592005312
63.

32

TOFIX KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:148 F: Martell / Maritim
M: Tosca / Ardahan
K015289 POL013660440705
64.

40

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
65.

52

VALEA Szlachetna Półkrew POL 2003 klacz gniada/170 F: Caretino K
M: Vistula
K024385 POL 009 67 00202 03
66.

24

VIVARO Szlachetna Półkrew POL 2018 wałach gniada/mk:150 F: Don Carlos
M: V-Malwina
Brak 616009540103218
67.

13

VIZIR PONYSPORT KUC POL 2005 wałach gniada/kuc:142 CM F: WITALIS
M: VIVA PONYSPORT
K012741 POL 013 57 00562 05
68.

21

WIKA MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/183 F: Cytrus
M: Wenicja
Brak 616006570170514
69.

2

ŻABCIO TYP KUC POL 2009 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
brak 616999540200109
Rider Club
Competition
Prize
Filusz Krzysztof Brak
120
200
SUM:
320.00
Gordzielik Kinga Klub Jeździecki Borycz
80
120
SUM:
200.00
Kapała Justyna PLKJ Plessówka
70
SUM:
70.00
Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
270
270
SUM:
540.00
Karst Nadia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
50
100
SUM:
150.00
Kasprzyk Patrycja Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
120
SUM:
120.00
Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
120
SUM:
120.00
Lenart Marko LKJ Moszna
150
SUM:
150.00
Marchewka Izabela JKS Equi Verso
80
SUM:
80.00
Miszka Paulina KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
100
SUM:
100.00
Nowak Ewa KJ Trachy Sośnicowice
70
SUM:
70.00
Puda Maja Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
80
SUM:
80.00
Skorupa Wiktoria LKJ Ochaby
250
150
250
SUM:
650.00
Szojda Emilia LKJ Ochaby
80
SUM:
80.00
Szotek Leszek Bpk
70
SUM:
70.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Baran Zuzanna
HiPPo Sports Team
LAGUNA (66)
2022-10-02
2022-10-02
Bartusek Helena
Vanto Jumping Team
2022-10-02
8
2022-10-02
8
Biernat-Birkowska Hanna
BPK
OBI (58)
2022-10-01
2022-10-01
Dargiewicz Barbara
bpk
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Dyrgała Martyna
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2022-10-01
14
2022-10-01
1
Fedorowicz Karolina
Klub Jeździecki Royal
2022-10-01
8
2022-10-01
Filusz Krzysztof
Brak
2022-10-01
2
120
2022-10-01
2
200
Gordzielik Kinga
Klub Jeździecki Borycz
2022-10-01
3
2022-10-01
3
80
2022-10-02
2
120
2022-10-02
4
Gordzielik Mateusz
KJ Borycz
P-SARA (28)
2022-10-01
16
2022-10-02
2022-10-02
8
TOFIX (32)
2022-10-01
1
2022-10-01
4
2022-10-02
5
Gordzielik Tomasz
Klub Jeździecki Borycz
2022-10-02
1
2022-10-02
1
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Jasiok Zuzanna
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2022-10-01
2022-10-01
1
Juchnik Amelia
Bpk
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Jużyca Maria
bpk
2022-10-01
16
2022-10-01
16
Kaczka Marta
BPK
STAR (56)
2022-10-01
13
2022-10-01
1
Kądziołka Julia
brak
LACOSTA (68)
2022-10-01
1
2022-10-01
16
Kapała Justyna
PLKJ Plessówka
DENERIS (46)
2022-10-02
3
70
2022-10-02
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KEMI (53)
2022-10-01
4
2022-10-01
1
270
2022-10-02
2
2022-10-02
1
270
Karst Nadia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
MIRINDA (22)
2022-10-01
3
50
2022-10-01
2022-10-02
1
100
2022-10-02
Kasprzyk Patrycja
Klub Jeździecki Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2022-10-01
1
120
2022-10-01
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2022-10-01
2022-10-01
5
Kleinert Mateusz
KJ Hipologia Morów
CELESTE (62)
2022-10-02
6
2022-10-02
9
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (11)
2022-10-02
1
120
2022-10-02
4
Kmiecik Pola
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2022-10-01
2022-10-01
Kolasa Emilia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-10-01
5
2022-10-01
Konior Kalina
-
2022-10-01
2022-10-01
Konopka Weronika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KŁOS (41)
2022-10-01
7
2022-10-01
8
2022-10-02
7
2022-10-02
6
Kozioł Piotr
KJ PRERIA WILKOWICE
LAVINA (6)
2022-10-01
4
2022-10-01
7
Kuczmera Rafał
Klub Jeździecki Borycz
2022-10-02
6
2022-10-02
5
2022-10-01
13
2022-10-01
1
Kühnel Matylda
HiPPo Sports Team
2022-10-02
8
2022-10-02
1
Kurczek Kinga
Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
LAUFER (36)
2022-10-01
1
2022-10-01
16
Kwiatkowska Emilia
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
2022-10-01
15
2022-10-01
1
2022-10-02
10
2022-10-02
7
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (25)
2022-10-01
1
150
2022-10-01
3
2022-10-02
5
2022-10-02
3
2022-10-02
8
2022-10-02
Malejka Szymon
BPK
2022-10-01
15
2022-10-01
1
2022-10-02
13
2022-10-02
11
Małkusz Laura
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
KIARA (60)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Marchewka Izabela
JKS Equi Verso
VALEA (52)
2022-10-01
2
80
2022-10-01
Mika-Nowińska Magdalena
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Miszka Paulina
KJ Maciejówka MOSiR Zabrze
GAMETA (8)
2022-10-01
1
100
2022-10-01
2022-10-02
3
2022-10-02
Mizera Aleksandra
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
GABON (44)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Mnich Marta
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
VIVARO (24)
2022-10-01
1
2022-10-01
22
2022-10-02
5
2022-10-02
12
Musiał Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-10-02
2022-10-02
1
Nawrocka Milena
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
ARIAN (3)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
2022-10-02
1
2022-10-02
7
Nowak Ewa
KJ Trachy Sośnicowice
CARMEN (23)
2022-10-01
11
2022-10-01
2022-10-02
2
70
2022-10-02
9
Nowińska Lucyna
Ludowy Klub Jeździecki przy Stadninie Koni w Ochabach
TALINA (64)
2022-10-01
2022-10-01
Pękalska Zuzanna
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2022-10-01
1
Piechota Hanna
Klub Jeździecki Borycz
P-SARA (28)
2022-10-01
1
TOFIX (32)
2022-10-02
1
Przybył Zuzanna
BPK
BOGRA (5)
2022-10-02
1
2022-10-02
1
Puda Maja
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
PRINCE (39)
2022-10-01
2022-10-01
6
2022-10-02
4
2022-10-02
2
80
Reichert Amelia
BPK
JUDY (57)
2022-10-01
13
2022-10-01
1
Rozwadowska Maja
Klub Jeździecki Maciejówka MOSIR Zabrze
BANDI (4)
2022-10-01
19
2022-10-01
1
2022-10-02
14
2022-10-02
1
Siedlaczek Michał
Klub Jazdy Konnej Romico
2022-10-02
10
2022-10-01
13
2022-10-01
13
2022-10-02
5
Skorupa Wiktoria
LKJ Ochaby
BAKKOMA (17)
2022-10-01
5
2022-10-01
1
250
2022-10-02
1
150
2022-10-02
1
250
Szojda Emilia
LKJ Ochaby
2022-10-01
6
2022-10-01
6
2022-10-02
7
2022-10-02
2022-10-01
4
2022-10-01
2022-10-02
5
2022-10-02
3
80
Szotek Leszek
Bpk
2022-10-01
2
70
2022-10-01
Szymura Marta
Bez Przynależności Klubowej K P O
2022-10-02
2022-10-02
8
Tokarczyk Julia
Klub Jeździecki Hipologia Morów
ROHAN (26)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Tokarczyk Piotr
Klub Jeździecki Hipologia Morów
2022-10-01
1
2022-10-01
16
Trudzińska Agata
AZS Klub Środowiskowy Politechniki śląskiej-Ośrodek Jeździecki LUKASYNA
GRACHIM (43)
2022-10-01
9
2022-10-01
2022-10-02
7
2022-10-02
Trześniewska Dominika
Stowarzyszenie Jeździeckie GREYS HORSES
PASJA (65)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Tustanowska Joanna
AZS Klub Środowiskowy Politechniki Śląskiej - Ośrodek Jeździecki Lukasyna
EMIR (37)
2022-10-02
2022-10-02
5
Urbaniak Weronika
KSK VOLMAR Smarchowice Wielkie
REKTOR (45)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Wacławczyk Kinga
Bez Przynależności Klubowej K P O
WIKA (21)
2022-10-01
13
2022-10-01
1
2022-10-02
1
2022-10-02
1
Wilk Jan
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2022-10-01
16
2022-10-01
10
2022-10-02
5
2022-10-02
6
Wilk Wiktoria
BRAK PRZYNALEŻNOŚCI KLUBOWEJ
2022-10-01
1
2022-10-02
5
2022-10-02
6
Wolańska Klaudia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2022-10-01
7
2022-10-01
5
Ziemba Maja
Bez Przynależności Klubowej
ORION (42)
2022-10-01
1
2022-10-01
1
Zienkiewicz Weronika
BPK
LAUFER (47)
2022-10-02
1
2022-10-02
1

Number of Riders: 69

Number of Horses: 69

The sum of prizes: 2 800.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-012017-1, LKJ Lewada Zakrzów)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl