Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT w skokach przez przeszkody. PULA NAGRÓD 40 000 PLN
FINAŁ RC SUMMER CUP TOUR
RC RidingCenter Sosnowice, 22-25.09.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Balcerzak Agata Kielecki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
brak
2. Barczyk Otylia St. KJ Profit Orzesze
2005 (J.)
O039682
3. Basista Weronika Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
4. Bialik Martyna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
brak
5. Binkiewicz Alicja Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
2009 (JM.)
brak
6. Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2001 (MJ.)
O034216
7. Bobkiewicz Wiktoria Klub Jeździecki Lavender
2004 (J.)
O057920
8. Bochenski Natalie KJ Facimiech
2006 (J.)
O045656
9. Brzozowska Maja Ośrodek Jeździecki Zamek
2007 (JM.)
O066945
10. Bula Katarzyna KJ Profit
S
O026592
11. Bula Szymon KJ Profit Orzesze
S
O031734
12. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
LZRWZJ/2527/22
13. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
O047957
14. Bykov Volodymyr UKRAINA
S
10008714
10008714
15. Cehulová Jasmine JK Mackovjak
2004 (J.)
08450
16. Chęcińska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O061592
17. Chowaniec Weronika Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
brak
18. Ciaciura Agata LZJ Drama Zbrosławice
S
O013774
19. Ciszek Maria BPK (SLA)
2011 (Mł.)
O059973
20. Czapla Urszula LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2011 (Mł.)
O074843
21. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
22. Czyżewska Katarzyna RC Riding Center Sosnowice
S
brak
23. Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
2002 (MJ.)
O039954
24. Dębiak Dominika KJ Global
2006 (J.)
O059369
25. Derżko Maria 8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
S
O037815
26. Dorková Tamara Greenfield Sport Horse Velký Slavkov
2007 (JM.)
8267
27. Drewniak Katarzyna brak
S
O009671
28. Drewniany Kinga JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2007 (JM.)
O051070
29. Drwota Tola KJ Leńcze
2013 (Mł.)
BRAK
30. Dubiel Kamil KJ Global Świętoszowice
S
O004974
31. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
32. Falewicz-Sonek Małgorzata Jeździecki Klub Sportowy Czanki
S
O012829
33. Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O001698
34. Filipowska Alicja BPK
S
O079143
35. Gaczorek Grzegorz BPK
S
BRAK
36. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
37. Gaj Sonia LKJ Ochaby
S
O007490
38. Gajdzik Nadia LKJ OCHABY
2006 (J.)
O061930
39. Gajdzik Roxana LKJ OCHABY
2001 (MJ.)
O037352
40. Gałas Amelia Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2005 (J.)
O046091
41. Gałys Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
brak
42. Gierek Klara Vanto Jumping Team
2005 (J.)
O037079
43. Golec Agata Brak
S
Brak
44. Gronuś Alicja KJ Facimiech
S
O034714
45. Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
S
O005050
46. Grzyska Marta Klub Jeździecki Profil
2010 (JM.)
O005055
47. Grzywna Bernard Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
O020247
48. Hilbrycht Aleksandra BPK
2005 (J.)
brak
49. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
50. Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
S
O022993
51. Janas Amelia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2006 (J.)
O048460
52. Janosz Wiktoria Plesówka
S
O025742
53. Jaromin Klaudia RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
O048946
54. Jeż Amelia RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
brak
55. Jurczyk Wiktoria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2006 (J.)
Brak
56. Juszkiewicz Zofia Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2004 (J.)
O044805
57. Kajstura Zuzanna -
S
O065635
58. Kalukin Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2014 (Mł.)
brak
59. Kapusta Anna Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2003 (MJ.)
O048336
60. Kasner Matylda Vanto Jumping Team
2001 (MJ.)
O023415
10147432
61. Kawulok Julia Klub Jeździecki Lavender
2007 (JM.)
O077352
62. Kaźmierczak Adam LKJ Ochaby
S
O002544
63. Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
S
O001402
64. Klaassen Isabela KJ Trachy Sośnicowice
S
O014600
65. Kluska Natalia KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O046739
66. Kolenčíková Daniela JO MŠK RANČ ČAJKA Kežmarok
2008 (JM.)
09121
67. Kołodziej Urszula brak
2001 (MJ.)
brak
68. Kopacz-Layer Izabella Brak
S
Brak
69. Kopczyńska Oliwia Klub Jeździecki Global
2006 (J.)
O053105
70. Kordzi Maja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
71. Korzeczek Wojciech KJ GLOBAL
2004 (J.)
O039574
72. Korzeniowska Hanna bpk
2007 (JM.)
brak
73. Kośnik Aleksandra Ludowy Klub Jeździecki Deresz Siemianowice Śląskie
S
O001558
74. Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
S
O009341
75. Król Justyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
brak
76. Kruczek Nikola Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O062363
77. Krzymińska Dagna KJ GLOBA
S
O067050
78. Ksiądz Patrycja St. KJ Preria Wilkowice
S
O039762
79. Kubicka Joanna RC Riding Center Sosnowice
2008 (JM.)
brak
80. Kwolek Julia KJK SZARY MICHAŁOWICE
2009 (JM.)
O069312
81. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
82. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
83. Leda Alexander Klub Jeździecki Global
2003 (MJ.)
O057738
84. Leda Karolina Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O041750
85. Leniarska Pola Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
O032108
86. Likus Maja St. KS KJK Szary Michałowice
2008 (JM.)
O043330
87. Ludvík Jakub JK Velká Polom
S
H2930
88. Lulkowska Amelia Krakowski Klub Jazdy Konnej
2007 (JM.)
0072473
89. Machnik Roman Jurajski LKJ w Udorzu
S
O044878
90. Magdoń Julia KJK Fabrex
2007 (JM.)
O077189
91. Magdoń Maja KJ Leńcze
2013 (Mł.)
brak
92. Majewska Helena St. KS KJK Szary Michałowice
2005 (J.)
O061154
93. Mamcarczyk Anna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
Brak
94. Marynowicz Agnieszka Vanto Jumping Team
S
O025244
95. Matejka Samuel Greenfield Sport Horses Veľký Slavkov
S
4749
96. Matla Łukasz KJ Global
S
O001389
97. Matla Łukasz Klub Jeździecki Global
S
O001389
98. Matysiak Julia Vanto Jumping Team
2008 (JM.)
O059395
99. Mędrala Karolina RC Riding Center Sosnowice
2006 (J.)
brak
100. Michałek Daria
101. Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
S
O002733
102. Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
S
O007999
103. Minior Julia Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
LZRWZJ/3140/22
104. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
105. Mogieła-Morawiec Wiktoria LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2007 (JM.)
O074844
106. Musiał Alicja LZJ Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
Brak
107. Musiał Alicja Ludowy Zespół Jeździecki Drama Zbrosławice
2009 (JM.)
O051279
108. Musiolik Maja PLKJ Plessówka
2009 (JM.)
Brak
109. Nabagło Zuzanna LKJ Ochaby
2006 (J.)
O050969
110. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
111. Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
S
O020547
112. Nowicka Nikola WLKS Krakus Kr. Swoszowice
2001 (MJ.)
O031567
113. Pawłowska Martyna Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2012 (Mł.)
Brak
114. Pękalska Maja BPK
2010 (JM.)
O067630
115. Piechowicz Wiktoria Ośrodek Jazdy Konnej Barcice
2007 (JM.)
0061190
116. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
117. Płatos Zbigniew KJ Galop Kozienice
S
O000513
118. Połap Barbara Vanto Jumping Team
S
O029142
119. Popielewicz Zuzanna BPK Śląsk
2009 (JM.)
brak
120. Popiół Małgorzata LKJ Drama Zbrosławice
2020 (Mł.)
O055627
121. Respondek Monika KJ Zbrosławice
S
O027304
122. Rogalska Jadwiga OJK pod Dębami Inwałd
S
O038734
10241351
123. Rudzka Paulina Kielecki KJ
S
O026694
124. Rusin Julia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Profit
2003 (MJ.)
O048884
125. Rusyniak Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
126. Ryt Aleksandra LKJ OCHABY
S
O003310
127. Sadzik Gabriela Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
S
0042962
128. Salwińska Karolina Brak
S
Brak
129. Sas Eliza Klub Jeździecki Global
2004 (J.)
O045330
130. Šimkovičová Denisa Staj Zwinger
S
H4543
131. Skorek Emilia St. KJ Profit Orzesze
2006 (J.)
O045812
132. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
133. Słabiak Bartosz Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2007 (JM.)
O069314
134. Słodczyk Dominik Kj
S
O007598
135. Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O007598
136. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
137. Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
S
O007598
138. Sobecka Alicja Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2009 (JM.)
Brak
139. Sondej Zofia Kielecki KJ
2005 (J.)
O041620
10229478
140. Sordyl Łukasz RC Riding Center Sosnowice
S
O023004
141. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
142. Spendel Piotr Klub Jeździecki Profit Orzesze
S
O013039
143. Stanek Aleksandra Klub Jeździecki Global
S
O050452
144. Staroňová Viktória Hippoclub Liptovská Sielnica
2003 (MJ.)
7425
145. Stawowska Julia Stajnia na wzgórzu
2003 (MJ.)
Brak
146. Stolarska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O068667
147. Stolze Maxim-Mei niezrzeszony
2005 (J.)
O050257
148. Syniavska Nataliia Stowarzyszenie-Klub Sportowy Klub Jazdy Konnej Szary Michałowice
S
Ukraina
149. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
150. Szewczyk Marzena Vanto Jumping Team
S
O049845
151. Szotek Dominika JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O035256
10266929
152. Szotek Leszek Bpk
S
O043264
153. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
154. Szwarc Barbara LKJ OCHABY
2007 (JM.)
O059154
155. Tarnoczyová Lucia JK Kopri Team Poprad
S
5988
156. Toporek Hanna Klub Jeździecki Galop w Kozienicach
2003 (MJ.)
O039981
157. Tura Jacek LKJ Solec Bieruń
S
O001089
158. Walaszek Rafał OJK Pod Dębami Inwałd
S
O007732
159. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
160. Warszawska Karolina Brak
S
Brak
161. Weigel Bartosz Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O052737
162. Weinheimer Emilia Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
Brak
163. Wicher Zofia St.KS Sentio Equestrian
2004 (J.)
O062907
164. Widzyk Krzysztof JKS Kasztanka
S
O002461
165. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
166. Wójcik Magdalena bpk
S
brak
167. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
168. Wojtyczka Olimpia JKS Desant
2009 (JM.)
O065406
169. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
170. Yakymov Albert UKR
S
O069238
10100530
171. Zalega Monika Jeździecki Klub Sportowy Czanki
2002 (MJ.)
O039950
172. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
173. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O063885
174. Zielińska Nina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
175. Zielke Zuzanna Klub Jeździecki Lavender
2006 (J.)
O065967
176. Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
S
O003604
177. Zwinger Jan Staj Zwinger
S
H2741
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

21

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

128

AGRA MAŁOPOSLKA POL 2009 Klacz gniada/161 F: Diabełek
M: Andora
brak 616098200259534
3.

40

ALEXANDRIA OLDENBURSKA POL 2007 klacz ciemnogniada/173 F: Carenzo
M: Anna Pablita
K016047 DE 433330743307
4.

207

AMARANT MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/165 F: Aspan
M: Ambrozja
K020315 POL006580467706
5.

129

AMAZING Pełna Krew Angielska POL 2017 klacz kasztanowata/159 F: Hipoliner
M: Amazonia
x 616POL17010071T
6.

252

AMBICJA KOŃ MAŁY POL 2017 klacz skarogniada/160 F: Bekas
M: April Ms Charlie
Brak 616013570107817
7.

136

AMETYS Czeska Gorącokrwista CZE 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
8.

257

ARGENTUS G Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2008 wałach kasztanowata/160 F: Love Affair
M: Argentina
Brak POL009660047408
9.

26

ARTUŠ “Č” KRÍŽENEC SVK 2013 valach ryzák/165 cm F: Rektor
M: Neznáma
11452 14726
10.

171

ATRAKCYJNA OLIMPIA Szlachetna Półkrew POL 2011 klacz kara/170 F: Logos
M: Aisza
Brak 016009590248511
11.

273

ATRAKCYJNA OLIMPIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 Klacz kara F: Logos
M: Aisza
K025724
12.

188

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
13.

41

BAJER SP POL 2010 wałach gniada/170 F: Alvarez 17
M: Bagatela
KO20517 616003670006610
14.

250

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
K035020 616006550033113
15.

42

BARBARO SBS BEL 2015 wałach gniada/170 F: Boyfriend du Seigneur
M: Barbra
K033153 826002150876285
16.

45

BASCADO Szlachetna Półkrew POL 2008 wałach gniada/165 F: Lascado
M: Bonanza
K025903 POL009630258908
17.

221

BEKAS MAŁOPOLSKA POL 2002 ogier ciemnogniada/168 F: Divisor
M: Basetla
brak POL006580000902
18.

22

BLACK DIAMOND SP POL 2015 wałach kara/164 F: Ringo
M: Pilana
K029841 AOOO213OS
19.

43

BLUERO B SP POL 2018 wałach gniada/165 F: Zulus
M: Blue Lady
K034952 616098200243666
20.

130

BŁAWATEK TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/mk:154 F: SIR LURON
M: BAJDURKA
BRAK 616999592005414
21.

138

BŁAWATEK SP POL 2014 wałach kasztanowata/mk:150 F: Sir Luron
M: Bajdurka
K026360 616999592005414
22.

177

BOLOGNA SP POL 2013 klacz siwa/160 F: CORRADO BOY
M: BOGINI
K022539 616009520028313
23.

153

BRAVIA MK Polski Koń Szlachenej Półkrwi POL 2009 klacz gniada/165 F: Frazes
M: Blezerka
K032928 6160096003732
24.

214

BURZA KM POL 2001 klacz siwa/mk:156 F: Holz-Sport Kartel
M: Holz-Sport Bestia
brak POL013550088901
25.

253

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
K034382 DE421000754818
26.

163

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
27.

203

CALMIRA 7 RHEINLAND POL 2012 klacz siwa/170 F: Calmiro JW
M: Odeur-M
K023838 DE443436111412
28.

127

CAMPOLO Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/163 F: X
M: X
X X
29.

246

CANTOR SP POL 2018 wałach gniada/173 F: Lego
M: C-Niagara
brak 616009540036218
30.

196

CANTUCCINI HOL GER 2014 Wałach gniada/- F: Catoki / Cambridge
M: Viola XI / Calato
K026627 DE421000063414
31.

172

CARAT HOL POL 2014 Wałach kara/- F: -
M: -
K025179 DE441410823614
32.

46

CARGAMEL HANOWERSKA POL 2014 wałach gniada/- F: Cola Zero
M: Evita
K033501 -
33.

198

CASANOVA CZEWB CZE 2012 Wałach gniada F: Cascar
M: Laurea
KJ0LJH
34.

260

CASKADA ZK WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/164 F: Corrado Son
M: Cavita Zk
brak 616007590058115
35.

173

CASSILAND CR HOL POL 2012 Wałach gniada/. F: Cassilano
M: M-Landjunga / Landjunge
K025173 DE421000248612
36.

223

CEQUYL B SP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl/Luron
M: Czana/Balon
K031123 A0021195S
37.

47

CESSY WEST GER 2011 klacz ciemnogniada/167 F: Capistrano / Cornet Obolensky
M: Perle / Peking
K031067 DE441411324911
38.

156

CHACCATO DO IT GF OLDENBURGER SVK 2015 valach bay/180 F: Chaccato
M: Just Kidding
10575 nič
39.

194

CHELLSINIA Z ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/161 F: Chellsini Z
M: Straciatella
K034572 056015Z55794216
40.

126

CHOCO LADY NIEM. SPORT. GER 2010 klacz kasztanowata/168 F: Chap / Cellestial
M: Cyrena / Barsac
K017386 DE456570343810
41.

199

CHRISTIN L CT CZE 2013 Mare grey/172 F: Christon
M: Capy
203009226794613 203010033010508
42.

125

CHUCK NORRIS HANOWERSKA POL 2011 wałach ciemnogniada/170 F: Carrico
M: Gerona x Gloster
K021321 Xxx
43.

145

CIAO BELLA Z ZANGERSHEIDE BEL 2016 klacz gniada/165 F: Corico Z
M: Lorraine
. 056015Z55549616
44.

212

CINTIA Slovakian Warmblood SVK 2013 mare grey/mk:165 F: Grandcelano M
M: Chelan
10852 14750
45.

49

CISCO 241 Niemiecki Sportowy POL 2009 Wałach ciemnogniada/183 F: Casiro
M: Granny
K024128 DE456370323409
46.

144

CLARA MIA HOL GER 2015 klacz siwa/164 F: Clarimo / Clearway
M: Zarin III / Contender
K031785 DE421000115715
47.

143

CLARISSA 169 HOL GER 2012 klacz siwa/166 F: Clarimo / Clearway
M: Iris IX / Alasca
K029020 DE421000095412
48.

51

CLASSINA 2 HAN GER 15.04.2011 klacz ciemnogniada/167 F: Classe / Chin Chin
M: Chelsy / Cheenook
K033208 DE431310300511
49.

227

CLEMENS WESTFALSKA POL 2014 wałach gniada/180 F: Cornet Obolensky
M: Odessa
K025177 .
50.

118

COCO LADY HOLSZTYŃSKA POL 2010 klacz siwa/175 F: Cancara
M: Lassandra
Brak DE421000014810
51.

240

COFFEE 23 HOL GER 2011 wałach ciemnogniada/166 F: Contender/ Calypso II
M: V-Quinara/ Quidam de Revel
K021899 DE421000520311
52.

50

COLOMBINA SP POL 2012 klacz kasztanowata/176 F: Action - Breaker / Heartbreaker
M: C Dalandro - Retto / Colandro
K022587 616009510342712
53.

53

CONQUESTO CON CONQUEST BOY HAN GER 2014 wałach kara/- F: Conquest Boy / Contendro I
M: Margo / Oder
K029131 DE431436935114
54.

137

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
55.

112

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
56.

187

CORLANSKY- PRO OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Corlani / Cassini II
M: Cadenska / Cadensky
K032494 DE418182513015
57.

269

CRUMBLE DE QUIRRADO HOLSZTYŃSKA GER 2017 ogier gniada/167 F: Crumble/Colman
M: Wintera I / Quintero
K030373 DE421000543517
58.

224

CSILLAG KISBERI FELVER POL 2010 klacz kasztanowata/mk:163 F: 3221 dhahran
M: 2749 ramzes sziszi
Brak 3481KB101140000
59.

58

CURLEY SUE DSP GER 2014 klacz kasztanowata/177 F: Champion / Chacco-Blue
M: La-Le-Lu / Lady’s King
K026366 DE456560525814
60.

154

CZIKO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach gniada/164 F: Ludger
M: Czejenka
K012550 616009680092104
61.

220

D'APRIL KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:132 F: Nico-K / Nandy Man
M: Dora / Diego
K015474 POL013570208906
62.

59

DABOLA Wielkopolska/poch.trakeńskie POL 2014 klacz ciemnogniada/165 F: Etos
M: Datura
KO34974 616007600218514
63.

139

DAFNE TRAKEŃSKA POL 2009 klacz kasztanowata/164 F: Portos
M: Domra
K020644 POL732010066509
64.

165

DEFENDER Z ZANG POL 2018 ogier kara/168 F: Dominator 2000 Z
M: M
K034576 Brak
65.

61

DELVA HOL GER 2011 klacz siwa/170 F: Clarimo / Clearway
M: Petra III / Feenspross
K030310 DE421000219811
66.

133

DHAHA KWPN NED 2008 wałach gniada/178 F: Vincenzo / Numero Uno
M: Zita / Cantos
K014156 528003000808787 104FP17
67.

147

DOLLY HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz gniada/165 F: Dinken
M: Zinna
K030050 276421000752016
68.

114

DON GUFFI SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Guffi
M: Donna-Lissa
brak 616009520036711
69.

111

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
70.

52

DRAGO SP POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Duran Duran / Czarownik
M: Izii / nn
K018708 616007540138410
71.

162

DUNE TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz siwa/mk:155 F: NN
M: NN
brak 616999580522713
72.

62

EASY TO LOVE SP POL 2012 wałach kasztanowata/166 F: Bijou be
M: Eskada as Erika
K027018 616009540013412
73.

142

ELEANOR CS CZE 2014 Mare darkbay/180 F: Eibisch
M: Trnka
KJ0VFL xxx
74.

159

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
75.

63

EMRUN Polski Koń Sportowy POL 2017 wałach gniada/172 F: HOMERUN (EX HALIFAX)
M: EMANSA
K032000 616 009 69 0064 17
76.

151

ERRANIS MK SP POL 2016 klacz kara/157 F: Rasch
M: Ellina MK
K035212 616009600189318
77.

236

ERYKS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/158 F: Justus
M: Etna
Brak A0014465S
78.

180

EXCELLENT CHOICE SP POL 2016 wałach ciemnogniada/175 cm F: Hippica Koh-I-Noor
M: Escada As Erica
K028925 616009540075916
79.

170

EXPENSIV THOUGHT HOL POL 2015 wałach gniada/172 F: Casalito
M: Winara Sofia
K033460 DE421000031215
80.

148

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
K033181 616098200014730
81.

255

FEDERACJA S SP POL 2014 klacz gniada/169 F: Black Jack
M: Federica S
K024815 616009520042214
82.

237

FIGA TYP KUC POL 2010 klacz srokata/kuc:130 F: Nn
M: Nn
Brak B0116244S
83.

65

FREDORA KWPN POL 2010 klacz ciemnogniada/169 F: BAANBREKER HBC
M: TANDORA
K016717 528003201005223, 105AT05
84.

60

GADIA Cesky Teplokrevnik CZE 2007 klacz gniada/165 F: Grand step kolacek
M: Colette
K023146 203009226126007
85.

259

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
86.

208

GRAF TRAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach siwa/172 F: Magnat
M: Gratka
brak 616009590060615
87.

251

GROBLA SP POL 2016 klacz gniada/173 F: Meteor
M: Grota
Brak 616009592001716
88.

44

GROENAANNEMER VAN DEN LENTAMEL SBS NED 2012 Wałach kasztanowata F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Juffrouw Vd Lentamel / Toulon
K026454 056007000G52862
89.

66

HANKEE DOODLE KWPN NED 2012 wałach gniada/169 F: Quasimodo van de Molendreef
M: K-Allegra I
K021799 528003201200069
90.

197

HARD BIE D OLDBG CZE 2011 mare bay/158 F: Drosselklang II
M: Hard Bie
KJ0LE4 DE433330934311
91.

117

HARLEY Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Heartbreak
M: Charlotte
K033695 203009229152317
92.

232

HARLEY VAN T MEYERSHOF BWP BEL 2007 mare dun/171 F: V.calvaro
M: La Silva
10008714 104hn23
93.

67

HAUST M SP POL 2016 wałach gniada/168 F: Italian
M: Honda
K029604 616999630121916
94.

206

HAWAJKA SP POL 2018 klacz kasztanowata/167 F: Hippika Koh-I-Noor
M: Hańcza
LKRWZJ/3024/22 616009540019118
95.

116

HEYE-FIVE VDP KWPN POL 2012 klacz gniada/175 F: Tornesch
M: Blue Eyes VDP
K032882 538003201206772
96.

256

HILDIE VA HOL. 2015 klacz gn. F: Quintago / QuidamdeRevel
M: Gera II / Cantus
K035221 DE421000187815
97.

179

HIPERNOWA SP POL 2014 klacz gniada/172 F: Larron
M: Hulaj Dusza
K034555 616009600242314
98.

189

HITCH KWPN POL 2012 klacz gniada/165 F: Hoock DK Z
M: Trebekka
K032937 528003201208965
99.

166

HÖLDERLIN TARKA HUN HUN 2015 wałach kasztanowata/174 F: Hölderin Jámbor
M: Ozora Tundér
K034981 3481KB150050000
100.

152

HOLLAND MK WLKP POL 2014 wałach gniada/175 F: Marino
M: Huanita
K025005 616007600086514
101.

150

HOLY MK SP POL 2018 wałach gniada/168 F: Rasch
M: Huanita
K034936 B0105851S
102.

205

HUSARIA SP POL 2011 Klacz kasztanowata/165 F: Szkrab / Arcus
M: Holandia / Lando
K020450 616009540079411
103.

215

I SEE FIRE B POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: G
M: G
Brak 1
104.

140

I'M SPECIAL FOR JOHN KWPN NED 2013 Gelding bay/180 F: I'm Specia de Muze
M: Ambre Rose Sow
KJ0V7F xxx
105.

20

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
106.

235

IMODEL WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/164 F: Sędzia
M: IMaruśka
Brak B0118514S
107.

56

INDIGO KWPN POL 2013 wałach gniada/160 F: X
M: X
K025073 Xx
108.

124

INOUT W KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/167 F: Montender / Contender
M: Easy-Leen / Carambole
K028258 528003201301759
109.

132

IPHONE KWPN NED 2013 wałach ciemnogniada/170 F: El Salvador / Vigaro
M: Nicolette / Jus De Pomme
K025156 528003201307793
110.

25

IRAL MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/165 F: Horoskop
M: Ilona
K034928 616006570027616
111.

231

ISTANA BELGIUM BEL 2008 mare bay/165 F: Carolus II
M: Noblesse Draco
10008714 104mi09
112.

68

J'T'ADORE VAN DE ZUIDHOEK BWP BEL 2009 Wałach gniada/175 F: Ferro
M: Misse Lucernaise
K018996 056002W00291163
113.

241

JACQUE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/163 F: Awans
M: Jamajka
Brak 6160106300338
114.

181

JASANA Slovenský Teplokrvník SVK 2008 kobyla bay/170 F: Gaspari
M: Jarná
7964 nič
115.

54

JOHNY BRAVO SP POL 2014 wałach kasztanowata/160 F: Caretino K / Caretino
M: Juna / Ulco
K028867 616009670050514
116.

275

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:135 F: Kentacky
M: Jessi
brak brak
117.

18

JOSEPHINE D’ECAUSSINNES SBS POL 2015 klacz siwa/170 F: Malito de Reves
M: Bea de papignies/ Kashmir vs
- 056007000J56421
118.

122

JUST THIS ONE KWPN NED 2013 wałach jasnokasztanowata/180 F: Canabis Z / Contender
M: Elouise / Warrant
K029469 528003201407234
119.

113

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K'OCH i Noor
M: Orchidea
K032690 056015Z55361017
120.

222

KAISER I WESTF. UKR 2012 wałach gniada/mk:156 F: Kalaska de Semilly
M: Run Away/Heartbreaker
K034481 DE441411469412
121.

110

KANNAN WHITE WESTFALSKA POL 2015 wałach siwa/179 F: Kannan
M: Power Jumper
K031664 DE 441411439715
122.

234

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
123.

134

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
124.

69

KAS VDL KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Freeman VDL
M: Penora/Wolfgang
K033556 528003201503098
125.

174

KASKADA KWPN NED 2017 klacz gniada/170 F: Action Breaker
M: Sinfonie IV / Cassini I
K031251 DE421000606617
126.

161

KASTOR VAN DE NOORDHEUVEL BWP POL 2010 wałach gniada/173 F: Boris van het Kluizebos/Heartbreaker
M: Valelaika vd Noordheuevel/Lys de Darmen
K017739 056002W00296403
127.

182

KATE VDM KWPN SVK 2015 kobyla light chestnut/170 F: AREZZO VDL
M: UNEKE C
11730 nič
128.

268

KAYEN F:
M:
129.

120

KELVIN KWPN NED 2015 wałach gniada/165 F: Everglade VDL
M: X Zapatero VDL
K031405 528003201506635
130.

121

KELVIN NITA KWPN NED 2015 wałach gniada/170 F: Dakar VDL / Cardento
M: Diana-Nita / Landlord
K031406 528003201503515
131.

244

KENZO SP POL 2006 wałach gniada/172 F: Diatos / Five Star Camp
M: Keny / Kornett-37
K013050 616009540045006
132.

141

KESSY POLT HANN SVK 2016 mare chestnut/165 F: Kannan
M: Enterprise
None DE431316783416
133.

70

KICKARA TS KWPN POL 2015 klacz kasztanowata/166 F: MYLORD CARTHAGO
M: DICKARA TS
K028880 528003201509095
134.

270

KING OF ROCK KWPN NED 2015 wałach kasztanowata/172 F: E-Star
M: Rockella S/ Little Rock
K028767 528003201509632
135.

72

KOMETA PONY SVK 2015 klacz gniada/kuc:148 F: NN
M: Hvezda
brak 703002000501
136.

115

KONOOR BOY Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/160 F: Hippica Koh I Noor
M: Air Quinta Z
Brak 05615Z55593318
137.

73

KORAL KUC FELIŃSKI POL 2003 wałach ciemnogniada/kuc:134 F: Roletto
M: Kolistyna
brak POL -013580316603
138.

210

L'AMOUR RHLD POL 2010 wałach ciemnogniada/170 F: Louis Le Bon
M: Sardoryke
K030833 DE443430530
139.

263

Lady Gold Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz gniada F: BOCKMAN/LAVE LADY
M:
616009550013317
140.

265

LAMOUR KWPN POL 2010 wałach gniada/170 F: Louis de Bon
M: Sardoryke
Brak DE443430530410
141.

176

LAOS KG SP POL 2014 wałach siwa/168 F: Coriano'S Ass
M: Law Baja KG
K026149 616009610177214
142.

175

LARCASS CR HOL GER 2012 Wałach kasztanowata F: Larcon
M: Sarina
K025181 DE421000249112
143.

200

LARIMA S OS CZE 2014 mare dark bay/172 F: Cash And carry
M: Luna K
DE418182542013 DE418182542013
144.

98

LARYX SP POL 2010 ogier gniada/169 F: Ordon
M: Labada
Brak 0
145.

242

LASCAL NO FIVE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 wałach gniada/167 F: Lasko
M: Celine 16
K033541 05601525566460
146.

74

LAURENCJA OLDENBURSKA POL 13.01.2007 klacz kasztanowata/169 F: Stalon/Sandro
M: Nn/Nn
K016707 DE 433331562007
147.

226

LE BALOU HS KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/172 F: Balou
M: A
K032579
148.

27

LEANDRO VERTE AES NED 2016 wałach kasztanowata/173 F: ARD VDL Douglas
M: Hylan Verte / Caramba Verte
K032475 826002160877097
149.

48

LEEVANORELLA W KWPN NED 2016 Klacz gniada/164 F: CORNET OBOLENSKY
M: EVANORELLA / CARAMBOLE
K028824 528003201607827
150.

158

LEMOND Słowacki Gorącokrwisty SVK 2016 wałach gniada/172 F: Landini ZH
M: Dakota II
K030363 703002082134317
151.

75

LENNART KWPN NED 2016 wałach gniada/- F: Famous
M: Delilah
K033321 -
152.

193

LENY Czeskagorącokrwista POL 2014 klacz kasztanowata/170 F: 2806 Ligoretto
M: 26/106 Rosabela
K029919 203009222743714
153.

266

Let's GO KWPN 2016 wałach gn F: Grandorado TN / Eldorado van de Zeshoek
M: Oleander / Voltaire
K031252 528003201608651
154.

211

LIVINGSTONE KWPN NED 2016 wałach kasztanowata/170 F: Kannan
M: EVA-DINE
528210004523849 528003201609388
155.

271

LORD MARCO OLD POL 2016 wałach gniada/162 F: Lord Argentinus
M: ..
Brak .
156.

76

LORD MARCO OS GER 2016 wałach gniada/167 F: Lord Argentinus / Lord Pezi
M: W-Cocoslittle / Con Air
K028984 DE418183345616
157.

78

LORGAN S SP POL 2009 wałach gniada/164 F: Corlensky / Cornet Obolensky
M: Luthien / Aloube Junior
K022155 616009640116509
158.

79

LOSE YOURSELF SP POL 2015 wałach gniada/- F: Hippica Koh-I-Noor
M: Lawenda
K028781 616009570167415
159.

261

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonnenweide/ Toulon
KO29633 528003201609
160.

249

LUCKY M POL POL 2012 wałach gniada/167 F: .
M: .
Brak .
161.

131

LUIS NAZARIO DE LIMA Z WZ SP POL 2016 wałach siwa/170 F: La Calidad
M: Ajka
K029470 056001Z55650916
162.

243

LUMAYA SB KWPN NED 2016 klacz siwa/168 F: Emir R
M: Umaya Ege
brak NLD036201600001
163.

57

MACHO KWPN POL 2017 ogier siwa/165 F: Durango vdl/Zirocco blue vdl
M: Farella/Harley vdl
K030761 528003201705198
164.

190

MAKE A MESS HANOWERSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Messenger
M: Emely
brak DE 431310795013
165.

225

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
166.

276

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach ciemnogniada/165 F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
167.

80

MARATON MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach ciemnogniada/- F: Cytrus
M: Morwa
K017000 POL006570145206
168.

81

MELODY CZEWB CZE 2013 klacz gniada/- F: Manillon Rouge / Papillon Rouge
M: Nela / Veneur Du Luc
K028222 203009224632313
169.

262

MIGHTY MAN NIEM. SPORT. POL 2015 Wałach gniada/170 F: Convoi
M: Mighty's Girl
K028856 456560261715
170.

83

MISS CLAIRE RAFAELA / LALA DRP POL 2013 klacz izabelowata/mk:140 F: NIGHT-STAR III
M: RAJA
brak DE 455-6700749-13
171.

84

MISTER MADDOCK W KWPN NED 2017 wałach gniada/. F: Carrera VDL / Cardento
M: Agetty / Indoctro
K030470 528003201707403
172.

86

MISTERIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Caretino K / Caretino
M: Misi sp / Barros KWPN
K029137 616009610013616
173.

183

MON AMI Slovenský Teplokrvník SVK 2008 kobyla bay/170 F: nič
M: Michel
8603 nič
174.

88

MONTEMENICO BRDBG GER 2016 wałach kasztanowata/173 F: Macho B
M: Kalistra
K033975 DE456560530216
175.

89

MR. MORGAN KUC WAL. POL 2016 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Leuns Veld's Lord
M: Marissa
K030422 528017201600512
176.

248

MY LADY BALOU V KWPN NED 2017 klacz ciemnogniada/164 F: Balou Du Rouet Z / Baloubet Du Rouet
M: Imey V / Zirocco Blue VDL
K031942 528003201700369
177.

90

N-OLIMPIA HUCULSKA POL 2014 klacz srokata/140 cm F: Wigwam
M: N-Oliwia
K035154 616012660366114
178.

216

NETIA KUC POL 2013 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K033857 616999520113913
179.

157

NEVADA NANCY GF KWPN SVK 2018 kobyla bay/168 F: Carrera VDL
M: Zaragoza
11840 nič
180.

167

NEVER ENDING STORY ZANG POL 2018 klacz gniada/165 F: -
M: -
Brak -
181.

185

O-STAR SP POL 2015 wałach siwa/168 F: E-Star / Big Star
M: Oquirina / Turbud Quirinus
K028253 616009640045915
182.

91

ODER WIN SP POL 2016 wałach kara/166 F: Winer
M: Ozana W
K031911 A0004311S
183.

146

ODETTE VAN DE HELLE BWP POL 2014 klacz skarogniada/172 F: CHELLANO II
M: PASCALE VAN DE HELLE
brak 056002W00307532
184.

213

ODYLLA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/mk:140 F: Fant
M: Nadia
brak 616012570100210
185.

160

OLIMPIA OLDENBURSKA GER 2010 klacz gniada/167 F: Olimpic fire
M: Glatega
K023863 DE433330406210
186.

92

ONIL SP POL 2007 Wałach gniada/172 F: Fair Play Coudreau / Abdullah
M: Orchidea / Adrian
K017019 POL009570325707
187.

77

OPIUM SP POL 2013 wałach skarogniada/173 F: Contender Son
M: Oseina
K029214 616009600242413
188.

238

OPIUM W SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Bijou Be
M: Osada W
K024600 K024600
189.

191

OSKAR BLUE OLD GER 2009 wałach gniada/173 F: Chacco Blue/ Chambertin
M: Bali/ Acobat II
K022403 DE418180067809
190.

230

OSKAR II PKZ BWP UKR 2014 stallion bay/167 F: Kafka van de hellinck
M: Kaviaar van dabdijhoeve
10008714 107af63
191.

247

PASSIER MAŁOPOLSKA POL 2016 ogier siwa/165 F: Emetyt
M: Polisa
K029622 brak
192.

93

PASSO SP POL 2011 wałach kasztanowata/168 F: Palermo
M: Miranda
brak 616009580178811
193.

94

PERS KM POL 2011 wałach skarogniada/kuc:kuc:14 F: -
M: -
K034440 -
194.

239

POGORIA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2006 klacz siwa/163 F: Wiking W
M: Princessa W
K014364 009540095106
195.

229

Q-LADY-FINE BELGISCH BEL 2016 mare bay/172 F: Kafka vd heffinck
M: Aurora
10008714 UELN 056-002-w00314902
196.

95

QUENTCHEN Deutsches Sportpferd POL 2008 Klacz kasztanowata/160 F: Quaterback
M: Greta
K011877 DE 456-5703369-08
197.

119

QUENTINO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
K034078 616 999 54 01214 12
198.

169

QUICK LADY DE WINGHE - POL 2016 klacz gniada/165 F: -
M: -
- -
199.

55

QUICKY B Z Z BEL 2013 wałach gniada/- F: Quidam's Adel / Quidam De Revel
M: Dream Girl B Z / Diarado
K025038 056015Z55687813
200.

186

QUINO STAR OLD POL 2015 wałach siwa/170 F: Cash Man / Cassini I
M: Quidam's Starlight / Quidam'S Rubin
K032492 616009670114515
201.

178

QUITANA VAN HET MOERKE Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz siwa/168 F: Cantario
M: Fjusmein
Brak 056-002-W00312835
202.

184

RICCOLA SP POL 2008 klacz ciemnogniada/mk:156 F: Nimroy
M: Rysa
K018587 POL009540109908
203.

96

RIMINI II-P BWP BEL 2017 klacz kasztanowata/166 F: Matisse de Mariposa/Diamant de Semilly
M: Limini de Rigo/Toulon
K030764 056002W00317395
204.

274

RINGO KUC POL 2005 wałach srokata/kuc:kuc F: Kapsel
M: Tamiza Rumba
K020512 POL013690065405
205.

164

ROGER GARCIA R POL 2009 Klacz gniada F: Q
M: Q
11111111
206.

135

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
207.

195

SARAGOSS SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Bockman's Looping
M: Saragossa
K025522 61600954002012
208.

97

SCYTIA SP POL 2009 klacz siwa/163 F: Caliro
M: Sukcesja
K022427 616009530299009
209.

219

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
210.

209

SHADOW TYP KUC POL 2012 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
K029227 616999570222212
211.

101

SHUTER’S DIAMOND SPORT HORSE POL 2011 wałach gniada/168 F: Sir Shutterfly
M: Crime
K020454 040 017 01-11743-1197227400000
212.

201

SILESIA Deutsches Sportpferd GER 2015 mare bay/mk:1162 F: Elvis ter Putte
M: Louis
K031633 DE456560386115
213.

103

SILVER STAR TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach siwa/160cm F: nn
M: nn
brak B0124350S
214.

123

SIR ZINEDINE X POL 2018 ogier gniada/170 F: Zinedine
M: Xx
Xx Xx
215.

192

SISI SZA SP POL 2013 klacz gniada/165 F: Szkrab
M: Sisi Queen
K026332 616 009 54 01036 13
216.

202

SOLE Deutsches Sportpferd GER 2017 mare dark bay/169 F: -
M: -
none 12345
217.

264

SONORA 111 BWP BEL 2018 klacz skarogniada/170 F: EL BARONONE 111 Z / Emerald van't Ruytershof
M: LATINA / Vigo D'Arsouilles
K033733 056002W00320505
218.

258

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
219.

168

SPECIAL VAN DE NOORDHEUVEL Belgian Warmblood POL 2018 wałach ciemnogniada/167 F: ZAMBESI
M: FEMKE VAN DE NOORDHEUVEL
Brak 056-002-W00319551
220.

19

SR CLAIRIS Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2016 klacz gniada/169 F: Clayton NF
M: Iris-NF
K033004 703002001842
221.

104

STARCO VAN’T FRIEDEN HAFLINGER NED 2013 wałach izabelowata/mk:155 F: Stakkato
M: Tarina van De Parel
Brak .
222.

155

SULIWAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Discar
M: Sawa
K026226 616009610023814
223.

37

SVADILFARI Deutsches Sportpferd POL 2017 ogier gniada/170 F: Contenaro
M: Salsa
Brak DE 55559602917
224.

64

SZTORM SP POL 2012 wałach gniada/165 F: Böckman's Looping
M: Storia
K023422 616 009 54 00201 12
225.

100

TAFLA SP POL 2007 klacz gniada/167 F: Landcordek
M: Tuffany
K034744 Brak
226.

218

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
K031793 616999570159216
227.

105

THORGAL SP POL 2011 wałach gniada/168 F: LUCKY LORD-LOXGRAFF II
M: TARA
K025025 616 009 67 00982 11
228.

233

TITHANA TYP SZLACHETNY POL 2017 klacz siwa/mk:150 F: NN
M: NN
Brak B0137010S
229.

102

TOFFI TYP SZLACHETNY POL 2008 ogier gniada/169 cm F: Ordon
M: Tiffany
K025922 616999540099908
230.

99

TOSKAN Polski Koń Szlachetny Pół Krwi POL 2010 wałach kasztanowata/167 F: Ordon
M: Tiffany
K035027 616009540095210
231.

82

TULLAMORE HANOWERSKA GER 2018 klacz gniada/x F: Tallmann TN
M: Hauptstutbuch Pauline
K033862 DE 431319900618
232.

245

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/171 F: Cancoon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
233.

71

URANA MELODY KUC CONNEMARA POL 2011 klacz siwa/kuc:148 F: Mors / Kumys
M: Urania Melody / Ares
K030943 616013670100711
234.

228

VALKIRIA WESTFALE UKR 2013 mare bay/172 F: Lancer lll
M: Calgari
10008714 DE 441410609313
235.

149

VAN-GOG HANOWERSKA POL 2009 wałach gniada/165 F: Grand
M: Verf
K030184 B0138824S BLR01114
236.

85

VERMONT 22 HAN POL 2010 wałach gniada/172 F: Valentino / Now or Never M
M: Pinta / Picard
K030473 DE431319400610
237.

87

VIGGO SP POL 2016 wałach ciemnogniada/167 F: Cahir / Crawford M
M: Valciria / Olympic Fire
K029139 616009610115216
238.

106

WENUS MAŁY KOŃ POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/135 cm F: Poker
M: Wena
K035153 616013540151409
239.

107

WENUS SP POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 A0015564S
240.

204

WERBENA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/163 cm F: Heban
M: Wirga
brak 616006550088015
241.

272

WISUS F:
M:
242.

108

WIVO MAŁOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/161 F: Veloce de favi
M: Wiquerra
K029070 616006690064615
243.

217

WRÓŻKA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz siwa/kuc:127 F: Nico K / Nandy Man
M: Werwa / Waron
K018269 POL013570055706
244.

109

ZIZOU Z ZANGERSHEIDE BEL 2012 wałach kasztanowata/175 F: Zandor Z
M: Akira BWP
K030241 056015Z55635512
Rider Club
Competition
Prize
Biskup Paulina Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
150
SUM:
150.00
Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Bykov Volodymyr UKRAINA
500
SUM:
500.00
Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
800
SUM:
800.00
Danecka Klaudia LZJ Drama Zbrosławice
450
SUM:
450.00
Feliksiewicz Iwona Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2000
SUM:
2000.00
Gaczorek Grzegorz BPK
300
300
SUM:
600.00
Grundkowska Monika RC Riding Centre Sosnowice
300
3000
SUM:
3300.00
Jaglarz Julia Vanto Jumping Team
200
600
SUM:
800.00
Kaźmierczak Michał RC Riding Center Sosnowice
300
500
400
SUM:
1200.00
Koszucka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2000
SUM:
2000.00
Ludvík Jakub JK Velká Polom
225
200
SUM:
425.00
Mędrala Karolina RC Riding Center Sosnowice
100
SUM:
100.00
Mierzwiński Jacek Stajnia Sportowa Skrzyczyńscy
500
SUM:
500.00
Mierzyńska-Kiebzak Maria Bpk
400
1500
SUM:
1900.00
Nowak Grzegorz Fundacja KJK Zatoka
600
250
400
SUM:
1250.00
Połap Barbara Vanto Jumping Team
100
SUM:
100.00
Słodczyk Dominik KJ Preria Wilkowice
225
SUM:
225.00
Słodczyk Dominik Stow. KJ Preria Wilkowice
200
SUM:
200.00
Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
200
SUM:
200.00
Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
900
SUM:
900.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
300
400
SUM:
700.00
Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
1700
SUM:
1700.00
Wilk Lena KJ Leńcze
200
SUM:
200.00
Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
300
800
SUM:
1100.00
Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
400
400
SUM:
800.00
Złocki Krzysztof RC Riding Center Sosnowice
500
SUM:
500.00
Zwinger Jan Staj Zwinger
200
200
300
SUM:
700.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Balcerzak Agata
Kielecki Klub Jeździecki
PASSO (93)
2022-09-22
33
2022-09-23
46
2022-09-25
32
2022-09-23
2022-09-24
9
Barczyk Otylia
St. KJ Profit Orzesze
MELODY (81)
2022-09-22
30
2022-09-22
2022-09-24
40
2022-09-23
2022-09-25
34
2022-09-23
2022-09-24
13
2022-09-23
2022-09-24
2022-09-25
16
Basista Weronika
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
GROBLA (251)
2022-09-23
2022-09-23
11
Bialik Martyna
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-09-22
9
2022-09-23
49
2022-09-24
16
2022-09-24
2022-09-22
Binkiewicz Alicja
Klub Jeździecki Nostro Dąbie Chrobakowe
KOMETA (72)
2022-09-23
12
2022-09-23
26
2022-09-24
33
2022-09-24
2022-09-25
Biskup Paulina
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
SISI SZA (192)
2022-09-22
32
2022-09-23
2022-09-24
2
150
2022-09-25
11
2022-09-23
27
2022-09-24
2022-09-23
11
2022-09-24
17
2022-09-25
13
Bobkiewicz Wiktoria
Klub Jeździecki Lavender
VAN-GOG (149)
2022-09-22
35
2022-09-22
2022-09-24
38
2022-09-25
26
2022-09-25
Bochenski Natalie
KJ Facimiech
2022-09-23
22
2022-09-24
2022-09-25
16
2022-09-22
32
2022-09-22
26
Brzozowska Maja
Ośrodek Jeździecki Zamek
2022-09-24
8
2022-09-24
18
2022-09-25
5
2022-09-25
22
Bula Katarzyna
KJ Profit
LENNART (75)
2022-09-22
6
2022-09-22
27
2022-09-23
2022-09-24
10
2022-09-25
30
Bula Szymon
KJ Profit Orzesze
2022-09-22
15
2022-09-22
33
2022-09-24
33
2022-09-23
41
2022-09-25
29
2022-09-24
2022-09-24
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
WENUS (107)
2022-09-23
2
2022-09-25
3
2022-09-25
3
200
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
2022-09-23
24
2022-09-23
14
2022-09-25
13
2022-09-24
18
2022-09-24
2
Bykov Volodymyr
UKRAINA
VALKIRIA (228)
2022-09-23
3
2022-09-24
5
2022-09-25
2
500
2022-09-22
29
2022-09-23
26
2022-09-25
14
2022-09-24
13
Cehulová Jasmine
JK Mackovjak
CINTIA (212)
2022-09-23
9
2022-09-24
35
2022-09-23
20
2022-09-25
10
Chęcińska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
QUENTINO (119)
2022-09-23
2022-09-23
28
2022-09-24
34
2022-09-24
2022-09-25
17
Chowaniec Weronika
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (234)
2022-09-25
20
Ciaciura Agata
LZJ Drama Zbrosławice
2022-09-23
12
2022-09-23
2022-09-24
2022-09-25
29
2022-09-25
Ciszek Maria
BPK (SLA)
2022-09-23
5
2022-09-23
3
2022-09-25
7
2022-09-24
5
2022-09-25
7
2022-09-23
9
2022-09-23
25
2022-09-25
20
2022-09-24
16
2022-09-25
5
Czapla Urszula
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2022-09-23
9
2022-09-23
23
2022-09-24
5
2022-09-24
12
2022-09-25
31
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-09-22
2022-09-25
19
2022-09-22
28
2022-09-25
3
800
2022-09-22
14
Czyżewska Katarzyna
RC Riding Center Sosnowice
AGRA (128)
2022-09-23
4
Danecka Klaudia
LZJ Drama Zbrosławice
2022-09-23
11
2022-09-24
2022-09-23
2022-09-23
4
2022-09-24
1
450
2022-09-23
3
Dębiak Dominika
KJ Global
WIVO (108)
2022-09-22
5
2022-09-22
2022-09-23
4
2022-09-24
19
2022-09-25
13
Derżko Maria
8 Pułk Ułanów Księcia Józefa Poniatowskiego
DUNE (162)
2022-09-23
24
2022-09-23
Dorková Tamara
Greenfield Sport Horse Velký Slavkov
MON AMI (183)
2022-09-23
31
2022-09-23
2022-09-24
25
2022-09-25
18
Drewniak Katarzyna
brak
SULIWAN (155)
2022-09-22
2022-09-22
15
2022-09-23
27
2022-09-23
2022-09-25
24
Drewniany Kinga
JKS Equi-Verso Jastrzębie-Zdrój
2022-09-22
2022-09-22
2022-09-23
40
2022-09-23
2022-09-24
37
Drwota Tola
KJ Leńcze
D'APRIL (220)
2022-09-23
2022-09-23
5
Dubiel Kamil
KJ Global Świętoszowice
2022-09-23
33
2022-09-23
30
2022-09-24
15
2022-09-25
20
2022-09-25
21
CLEMENS (227)
2022-09-23
39
2022-09-23
15
2022-09-24
19
2022-09-25
7
Fabisz Julia
Brak
2022-09-24
7
2022-09-24
4
2022-09-25
30
2022-09-25
Falewicz-Sonek Małgorzata
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
HOLY MK (150)
2022-09-23
14
2022-09-23
2022-09-24
15
2022-09-25
21
2022-09-24
20
2022-09-23
2022-09-23
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
11
2022-09-23
2022-09-23
29
2022-09-24
36
2022-09-24
2022-09-25
27
Feliksiewicz Iwona
Towarzystwo 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-22
5
2022-09-23
20
2022-09-23
40
2022-09-25
20
VIGGO (87)
2022-09-22
28
2022-09-23
17
2022-09-23
11
2022-09-25
10
2022-09-25
3
2000
Filipowska Alicja
BPK
2022-09-23
2022-09-23
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
7
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (20)
2022-09-25
2
300
2022-09-25
4
300
Gaczorek Grzegorz
BPK
2022-09-24
31
2022-09-24
2022-09-22
Gaj Sonia
LKJ Ochaby
2022-09-22
10
2022-09-22
9
Gajdzik Nadia
LKJ OCHABY
GADIA (60)
2022-09-22
37
2022-09-23
48
2022-09-22
2022-09-23
2022-09-25
26
Gajdzik Roxana
LKJ OCHABY
DELVA (61)
2022-09-22
2022-09-24
15
2022-09-25
15
2022-09-23
2022-09-23
Gałas Amelia
Jeździecki Klub Sportowy Czanki
ZIZOU Z (109)
2022-09-23
10
2022-09-25
6
2022-09-24
14
Gałys Anna
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
KARAT (234)
2022-09-24
30
Gierek Klara
Vanto Jumping Team
2022-09-23
32
2022-09-23
44
2022-09-24
12
2022-09-24
16
Golec Agata
Brak
2022-09-24
26
2022-09-24
29
2022-09-25
28
2022-09-25
25
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (188)
2022-09-22
13
2022-09-22
20
2022-09-23
38
2022-09-25
25
2022-09-25
16
Grundkowska Monika
RC Riding Centre Sosnowice
2022-09-23
47
2022-09-22
17
2022-09-23
25
2022-09-23
25
2022-09-25
3
300
2022-09-25
1
3000
IPHONE (132)
2022-09-22
2
DHAHA (133)
2022-09-24
7
BŁAWATEK (138)
2022-09-23
2022-09-23
19
2022-09-24
6
2022-09-24
2022-09-25
7
Grzyska Marta
Klub Jeździecki Profil
2022-09-23
16
2022-09-24
36
2022-09-22