Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZR i ZT w skokach przez przeszkody. Mistrzostwa Małoposki
KJK Pod ŻubremNiepołomice, 16-18.09.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamczyk Sonia BPK
2009 (JM.)
Brak
2. Bachniak Laura Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2009 (JM.)
O065013
3. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
4. Biel Zofia KJ Leńcze
2008 (JM.)
O040729
5. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
6. Bigaj Irena KS FARUK
2009 (JM.)
O049057
7. Błaut Laura BPK
S
brak
8. Bucka Gabriela Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
brak
9. Buczek Weronika Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O056691
10. Bularska Oliwia KJK pod Żubrem Niepołomice
2001 (MJ.)
Brak
11. Burliga Gabriela RC Riding Center Sosnowice
2003 (MJ.)
O052229
12. Burliga Martyna RC Riding Center Sosnowice
2007 (JM.)
LZRWZJ/2527/22
13. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
14. Chęcińska Wiktoria RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O061592
15. Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O051354
16. Ciszek Lena Klub Jeździecki PonySport
2009 (JM.)
O059266
17. Czarnek Oliwia RC Riding Center Sosnowice
2004 (J.)
O048235
18. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
19. Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
S
O015270
20. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10239065
21. Dobrzycka Hanna KS Faruk
2013 (Mł.)
O068898
22. Dolińska Aleksandra KJK Pod Żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O038322
23. Drwota Matylda KJ Leńcze
2010 (JM.)
O062279
24. Dudkowska Lena Klub Sportowy Team Rancho Pcim
2010 (JM.)
brak
25. Dudzińska Helena Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2008 (JM.)
O062559
9811
26. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
27. Fedorczak Vincent BPK - MAL
2010 (JM.)
O061150
28. Filipowska Patrycja Bpk
2003 (MJ.)
Brak
29. Gaczorek Grzegorz BPK
S
O051083
30. Galos Marta Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O029238
31. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
32. Górnikowska Helena Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
33. Górski Dawid WLKS Krakus Swoszowice
S
O022650
10194355
34. Gronuś Alicja KJ Facimiech
S
O034714
35. Gronuś Krzysztof KJ Facimeich
S
O034713
36. Grudzińska Alina Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2008 (JM.)
brak
37. Gumulak Julia OJK Barcice
2007 (JM.)
O058349
38. Gut Oliwia KJ Facimiech
2015 (Mł.)
O049611
39. Hernik Maja Klub Jeździecki Cheval
2005 (J.)
brak
40. Hnat Julia St. KS KJK Szary Michałowice
S
O033426
41. Jania Oliwia Klub Jeździecki Facimiech
2003 (MJ.)
O053033
Brak
42. Kaim Magdalena KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040397
10216042
43. Kajfasz Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055355
44. Kajstura Zuzanna KJ Facimiech
S
O065635
45. Kamecka Amelia Klub Jeździecki Cheval
2008 (JM.)
brak
46. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
47. Kiluk Jagoda KJ Facimiech
2007 (JM.)
O055299
48. Klimczyk Weronika KJK Pod Żubrem
2008 (JM.)
brak
49. Kluczyńska Aleksandra -
-
50. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
51. Knapik Marika -
-
52. Koło Amelia LKJ Ochaby
2005 (J.)
O058528
53. Korabik Joanna KJK Pod Żubrem
S
O043591
54. Korus Anna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2011 (Mł.)
O058464
55. Korus Zuzanna KJ Stajnia Przylesie Borzęta
2009 (JM.)
brak
56. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O045654
57. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
58. Kotynia Agata Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O036868
59. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O062586
60. Koza Wiktoria KJK pod Żubrem
2003 (MJ.)
O034818
61. Koźbiał Julia KJ Facimiech
2003 (MJ.)
O048290
62. Kruczek Nikola Klub Jeździecki Facimiech
2004 (J.)
O062363
63. Kubicki Tomasz KJ Facimiech
S
Brak
64. Kuc Hanna Klub Jeździecki Zbrosławice
2008 (JM.)
O048356
65. Kuczera Marianna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2007 (JM.)
brak
66. Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2005 (J.)
O043178
67. Kuliga Liliana Klub Sportowy Konsul
2013 (Mł.)
LZPZJ/2056/21
68. Layer Blanka KJ Leńcze
2014 (Mł.)
O058633
69. Layer Marek KJ Leńcze
2011 (Mł.)
O054570
70. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
71. Łabudzik Olga St. KS Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O035885
72. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
73. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
74. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
75. Michniak Emilia Klub Sportowy konsul
2009 (JM.)
brak
76. Miś Oliwia St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O048344
77. Morawski Robert OJK Stajnia Pod Dębami
S
O019029
78. Najdzionek Maja Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2006 (J.)
O046343
79. Najdzionek Szymon Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O028637
80. Najdzionek Szymon KS Sentio Equestrian
S
O028637
81. Natanek Angelika Brak
S
Brak
82. Niepomniaszczij Nina Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
brak
83. Noga Martyna OJK Barcice
2006 (J.)
Brak
84. Nowak Anna KJ Facimiech
S
O021570
85. Nowak Hanna KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057787
86. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
87. Ochoński Jakub St. KS KJK Szary Michałowice
2007 (JM.)
O052718
88. Okoczuk Blanka Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2010 (JM.)
O059545
89. Olszowska Laura OJK Barcice
2005 (J.)
Brak
90. Osieka Daria RC Riding Center Sosnowice
S
O042971
91. Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
S
O012167
92. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
93. Pączkowska Iga Brak przynależności
2005 (J.)
O049607
94. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
95. Pawlik Berenika Bpk
S
O010178
96. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków Swosz.
2008 (JM.)
O056722
97. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
98. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
99. Pilarczyk Julia Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
O060663
100. Piórkowska Kamila KJK Pod Żubrem Niepołomice
2004 (J.)
O040021
101. Piwowarczyk Justyna KJK Pod Żubrem
S
O058842
102. Polaczek Klaudia BPK
S
O049082
103. Połtowicz Hanna Klub Sportowy Faruk
2009 (JM.)
O062285
104. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
105. Profic Rozalia KS Sentio Equestrian
2010 (JM.)
Brak
106. Pyrek Krzysztof WLKS Krakus
2008 (JM.)
O051484
10224161
107. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O048900
108. Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
2006 (J.)
O052576
109. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
110. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
111. Salwińska Karolina Brak
S
Brak
112. Samek Wiktoria Bpk
Brak
113. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
114. Satoła Julia KJ Facimiech
S
O040211
115. Sęk Oliwia Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2002 (MJ.)
O043331
116. Siarheyeva Ekaterina Niezrzeszona
S
Brak
117. Skarżyński Szymon KS Szwadron Jawornik
S
Brak
118. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
119. Skrzypczak Katarzyna KJ Facimiech
S
O004487
120. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
121. Skrzypiec Agata Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2001 (MJ.)
O027059
122. Słowik Roksana OJK Barcice
2002 (MJ.)
O058841
123. Śmietana Hanna KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
124. Sobczyk Przemysław KJ Czarny Dunajec
S
O062751
125. Sobiech Olga Klub Jeździecki Facimiech
2007 (JM.)
brak
126. Soswa Wiktoria KJK Pod Żubrem
2004 (J.)
O057507
127. Stalony-Dobrzańska Olga KJ Facimiech
2006 (J.)
O048236
128. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
129. Stefańczyk Daria Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2007 (JM.)
Brak
130. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
131. Steskal Maria Klub Jeździecki Czarny Dunajec
2008 (JM.)
O075351
132. Strama Maria Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2004 (J.)
O044049
133. Straupisz Milena Klub Sportowy LASER TEAM
2013 (Mł.)
brak
134. Strzałka Anna St. KS KJK Szary Michałowice
2001 (MJ.)
O036415
135. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
136. Sysakiewicz Alicja Klub Jeździecki Facimiech
2012 (Mł.)
O068900
137. Szafran Aleksandra KJ Facimiech
2002 (MJ.)
O029306
138. Szanser-Smagacz Joanna Klub Jeździecki Facimiech
S
brak
139. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (JM.)
O061221
140. Szewczyk Julia Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2008 (JM.)
O066386
141. Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2006 (J.)
O054718
142. Tatara Zofia OJK Lawenda
2010 (JM.)
Brak
143. Trzcińska Franciszka Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O031906
144. Turaj Kinga BPK
2006 (J.)
O053540
145. Tylka Marzena KJ Facimiech
S
O020319
146. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
147. Voigt Liliana KJ Leńcze
2009 (JM.)
O048221
148. Walaszek Rafał Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
S
O007732
149. Wałęga Anna Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O057191
150. Wańczyk Maciej OJKBarcice
2005 (J.)
Brak
151. Warszawska Karolina Brak
S
Brak
152. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
153. Wdaniec Joanna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O026042
154. Wieczorkowski Jakub KJ Facimiech
2007 (JM.)
O057786
155. Wilk Lena KJ Leńcze
2012 (Mł.)
O062525
156. Wójcikiewicz Milena RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
O065575
157. Wojdacz Julia KS Szwadron Jawornik
2003 (MJ.)
Brak
158. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
159. Wróbel Zuzanna KJK POD ŻUBREM
S
O063880
160. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
161. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
O032101
162. Wypiór Marta KJK Pod Żubrem Niepołomice
2005 (J.)
0032101
163. Wyszyńska Julia Bpk
2010 (JM.)
Brak
164. Zaczyk Maciej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2002 (MJ.)
O040547
165. Załoga Ewa RC Riding Center Sosnowice
2011 (Mł.)
0061223
166. Zaręba Magdalena KJ Czarny Dunajec
2011 (Mł.)
O058772
167. Zawadzka Małgorzata RC Riding Center Sosnowice
2009 (JM.)
O063885
168. Zięba Amelia KJK SZARY
2008 (JM.)
O058832
10245993
169. Ziebicki Mikolaj Kjk szary michalowice
2011 (Mł.)
O059251
170. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
171. Zontek Milena Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2007 (JM.)
O059455
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

119

A MANUKA W Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/173 F: HIPPICA KOH-I-NOOR
M: ALEXANDRIA ex TURBUD ARIA
K032470 A0009872S
2.

161

A-VIVALDI SP POL 2013 wałach siwa/164 F: Van Gogh
M: Adelina
Brak 616009630179313
3.

184

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
4.

190

ABROKOSS KOŃ ARABSKI POL 2018 wałach siwa/150 F: Wiron
M: Al Gazella
brak 616POL18012911A
5.

117

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
6.

235

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:- F: Hamlet Go
M: Alkowa / Awer
brak 007660485006
7.

151

AKTEUR B OLD POL 2013 Wałach siwa/174 F: Atlas Bavaria
M: Cornelia / Cornet Obolensky
K027305 -
8.

92

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
9.

142

ALF SP POL 2016 wałach gniada/178 F: Elf
M: Adrianna
Brak 616009570153816
10.

231

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
11.

103

ALL IN MY HEART ZW Z WARMBLOOD POL 2015 mare chestnut/167 F: Hippica Andiamo
M: Ajka
K028923 056015Z55693615
12.

164

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
13.

67

AMETYS Czeska Gorącokrwista CZE 2005 klacz kasztanowata/158 F: ARRAS
M: AMARETA
K013181 203010237360105
14.

245

ANABELLA (ALPAGA) SP POL 2008 klacz gniada/mk:155 F: Campari M / Caprilli
M: Alicja / Elvis
K019052 POL009590211908
15.

156

ANJO DIAMOND RAVER AES POL 2010 wałach gniada/168 F: Corea
M: Anjo Forn Bel
K023808 826002100022503 105RJ82
16.

120

AQUA XIMA-NOOR SP POL 2016 klacz kasztanowata/172 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Auforta
K032861 616 009 54 00786 16
17.

162

BACHUS SP POL 2014 wałach ciemnogniada/172 F: Roland
M: Boria
brak 616009580396414
18.

150

BACIO HOL POL 2011 wałach gniada/180 F: Quick Fire
M: Soul / Cassini I
K025666 -
19.

169

BAFRA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/158 F: FUSAIN DU DEFEY
M: BAJA
K025920 616006540114409
20.

239

BAILANDO SP POL 2010 wałach kara/172 F: Salazar
M: Bardsey
brak 616009610219010
21.

126

BAKŁAJ WLKP POL 2007 wałach gniada/172 F: Cap de B'Neville
M: Bigoteria
K016505 POL 007610181607
22.

84

BALLINACLOUGH WHITE ROSE CONNEMARA IRL 2011 klacz siwa/kuc:145 F: Crossykeys Rebel
M: Mo Cailin Bay
K031135 M3-372004000027148
23.

248

BALLYSEEDY JACKO IPS POL 2013 wałach jelenia/kuc:148 F: Pickmere Antonio / Strinesdale Matador Pbar
M: Ballyseedy Supreme / Cusop Darcy
K030777 372009000000758
24.

5

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/175 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
25.

149

BE BALOU HANOWERSKA GER 2006 klacz gniada/178 F: Balou Du Douet
M: Wonderwall
brak 431310022406
26.

212

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/162 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ Quidam de Revel
K034095 .
27.

236

BOHEMME SELLE FRANÇAIS POL 2011 klacz gniada/165 F: Kashmir Van't Schuttersho
M: Chryseis
brak 11750991H
28.

56

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
29.

220

BRAUNITTA Ukrainski Kon Wierzchowy POL 2026 klacz skarogniada/160 F: mister braun
M: armada
- 804002201600004
30.

13

BRAWURA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz siwa/162 F: Prom
M: Boraxa
brak 616009690086415
31.

111

CANTO AMICOR OLDENBURGER POL 18.04.2011 wałach gniada/165 F: Conthargos
M: Cenny
K018705 DE418184029011
32.

172

CAPTIANA LUTTINGHOF'S Z ZANG BEL 2013 klacz gniada/169 F: Capriano / Corofino
M: Quiteda / Quincy
K029294 056015Z55797213
33.

201

CARANDO 3 HOLSZTYŃSKA POL 2004 wałach gniada/168 F: Carano
M: Gina
K009473 DE421000241704
34.

43

CARMEN WIELKOPOLSKA POL 2009 klacz siwa/170 F: Galon
M: Cytra
- -
35.

52

CARMEN SP POL 2013 klacz gniada/174 F: Pablo
M: Corfina
K023061 616009591003312
36.

221

CASIMIR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/167 F: Coupe d'Or / Coupe de Coeur
M: Whisper BW / Rash R
K033051 DE 418181051415
37.

125

CASQUERA Holsteiner Warmblut POL 2010 klacz siwa/173 F: Colbert GTI
M: Sinfonie IV
K019329 DE421000528510
38.

165

CASSINIA OLDENBURSKA POL 2009 klacz gniada/175 F: Cassini II
M: Bonita
K014104 DE 418180684909
39.

152

CEQUYL B PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl
M: Czana
K031123 /
40.

214

CHACCO G OLD GER 2010 Wałach gniada/- F: Chacco Blue / Chambertin
M: Stalatura / Canturo
K026371 DE418184074510
41.

26

CHACCO POTTER Koń Oldenburski POL 2014 wałach kasztanowata/174 F: Chaccato
M: Stulbuch 1
brak DE 433330716114
42.

54

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
43.

154

CHAMPAGNE DE TALMA SF POL 2012 wałach gniada/169 F: Canturo
M: Quinta de Pivoine
K021576 25000112237432S
44.

224

CHARYZMA SP POL 2015 klacz gniada/160 F: Ukato / Stakkato
M: C Dominique / Chin Chin
K030134 616 009 51 02942
45.

192

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
46.

1

CHIPPENDALE DRP GER 2012 ogier srokata/kuc:148 F: Caspar’s Quick Star / Caspar
M: Jette / Honeymoon Star
K032026 DE456570113512
47.

157

CLARKSON HOL POL 2018 wałach siwa/174 F: Clarksville
M: Flair
K034074 DE421000730818
48.

118

CLAUDIO AZ ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/175 F: CANDERBURY
M: ORCHIDE II
Brak 056015Z55541316
49.

73

CONTENTO WESTWALSKA GER 2010 wałach ciemnokasztanowata/171 F: PR.H Calido
M: Jung Laissez Faier
K018339 DE441411589710
50.

108

CONTESSA II HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/168 cm F: Contendro I
M: Azalee
K013736 431310211708
51.

227

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
K034383 DE441410823914
52.

6

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
53.

186

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
54.

225

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
55.

216

CSILLAG KISBERI FELVER POL 2010 klacz kasztanowata/mk:163 F: 3221 dhahran
M: 2749 ramzes sziszi
Brak 3481KB101140000
56.

25

CZUMIZ SP POL 2013 wałach gniada/x F: Literat
M: Czumiza
brak 616009680025813
57.

59

DAARISIE KWPN NED 2008 Wałach gniada/173 F: Douglas / Darco
M: Madame De Quy / Quidam De Revel
K014332 528083000807158
58.

11

DANTES Czeski Kuc Sportowy CZE 2014 wałach siwa/kuc:145 F: Fain
M: Melisa
K028777 203001937066314
59.

244

DEFINICJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/170 F: HIPPICA KOH-J-NOOR
M: DEWIZA DE REVEL
K033851 616009570096015
60.

232

DEMON PKSP POL 2016 wałach ciemnogniada/173 F: Comandor
M: Dorian
K032688 616009540114616
61.

243

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
62.

196

DIC DAC Niemiecki Koń Sportowy GER 2016 wałach skarogniada/170 F: Diatendro
M: Fairy Blue
Brak DE455550030216
63.

238

DIOMEDES SP POL 2007 wałach skarogniada/168 F: Dionizos
M: Diuna
brak 616009600304307
64.

213

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
65.

107

DONNA RIVENDELL SP POL 2013 klacz siwa/172 F: Powój
M: Damara
K025257 616 009 57 00957 13
66.

140

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
67.

114

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
68.

68

DUSHI W KWPN NED 2008 klacz skarogniada/mk:158 F: Verdi
M: Promesse
K030489 528003000808076
69.

203

DWORNA DAMA SP POL 2017 klacz siwa/167 F: Arctic / Acordelli
M: Dworna Pani / Bibigar
K030742 616009570041817
70.

246

DZIDKA SP POL - klacz ciemnogniada/-- F: -
M: -
brak -
71.

95

EDISON E. NÉMASÁG Węgierski Sportowy HUN 2004 wałach gniada/180 F: 3829 Prémium / Justboy
M: Irigység / Discovery Du Garene
K025391 HUN M MF 044310000
72.

205

EGIPCJANIN XXOO POL 2008 wałach siwa/170 F: Banita
M: Egipcja
brak 006570007008
73.

33

EGRI #188 KWPN POL 2018 wałach gniada/178 F: I’m Special de muze
M: Exelle
Brak 528003201810748
74.

124

ENJOY KWPN NED 2009 klacz gniada/165 F: CANTOS
M: CILEA Z
K033694 528003200903275
75.

8

ENLARGE PC X POL 2018 wałach ciemnogniada/- F: Przedświt
M: Egreta
X X
76.

171

ENTRUST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/170 F: Quvee Prestige
M: Entropia M
K031565 616009690056917
77.

167

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
78.

229

FAKIR Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 wałach skarogniada/172 F: Liverpool
M: Fiona
K033181 616098200014730
79.

242

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/mk:166 F: Volonter - T
M: Furetta
K029709 000082536
80.

2

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
81.

115

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
82.

102

FIONA MŁP POL 2005 Klacz gniada F: Floret / Kulbak
M: Missouri / Paszkwil
K015680 POL006660560405 104WI98
83.

116

FLAWIA GOLD KUC POL 2011 Klacz srokata/kuc:129,5 F: Folkert
M: Łata
K022258 616013570173811
84.

189

FOR EVER YOUNG HOLSZTYN POL 2011 klacz gniada/165 F: For ever jump
M: I-Caro-Line
K020583 DE421000231911
85.

208

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
86.

237

FRED - FLINSTONE KWPN NED 2010 Ogier gniada F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
87.

183

FUKS SP POL 2013 Wałach ciemnogniada/161 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Finlandia / Imequyl
K022752 616009591054713
88.

72

GALA WIELKOPOLSKA POL 2012 klacz kara/169 F: Etos / Santiego
M: Gejsza / Jakobin
K027329 616 007 61 01694 12
89.

191

GENTLEMAN V.D.WOESTENHAIDE --- POL 2018 wałach gniada/---- F: ----
M: ----
---- -----
90.

210

GEZANT KWPN POL 2011 wałach gniada/172 F: Quadros 3
M: Lassini I
K033553 528003201105392
91.

173

GINA ROYALTY KWPN POL 2011 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Bente Royalty / Clinton
K021170 528003201103587
92.

166

GLENN LANDINO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Landino
M: Mary Glenn
LKRWZJ/5001/22 0
93.

155

GULLIT H KWPN NED 2011 Wałach gniada/170 F: Cantos
M: Njirina
K020759 528003201106947
94.

80

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
LKRWZJ/6039/21 616009570166215
95.

60

HANDSOME KID B KWPN NED 2012 wałach kasztanowata/170 F: Quality Time / Quantum
M: Country Kid B Z / Chellano
K024438 528003201208516
96.

179

HEROINA SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Chacco Nann
M: Hipnoza
LKRWZJ/4593/22 616009540035918
97.

14

HIGH FANTASTIC Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 wałach gniada/173 F: Folio
M: Hossa
Brak POL009530172003
98.

178

HIPNOZA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: y
M: x
zz 11
99.

145

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/164 F: Quvee Prestige
M: Homela
K033773 616009661134017
100.

144

I'M THE BOSS W KWPN NED 2013 wałach skarogniada/171 F: MONTENDER
M: STIEN W
K034077 528003201305895
101.

132

IKAR WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/172 F: Faust Z
M: IPSARA
brak 616 007 61 01706 09
102.

249

IKAR WLKP POL 2009 Wałach kasztanowata/167 F: Faust-Z
M: Ipsara / Damon
K017392 616007610170609
103.

233

IMBIR W PKSP POL 2013 wałach gniada/174 F: CARLOS DZ
M: INGER
K023975 616009610011613
104.

32

INAMORATA #188 ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/171 F: Iron Man Van De Padenborre
M: Vaya Con Dios
Brak 056015z55870516
105.

53

INTRYGA WESTF POL 2009 Klacz siwa/175 F: Iluzjon / Luron
M: Pretty Centa / Cento
K015504 DE 441413129809
106.

55

IWAN WLKP POL 2008 Wałach ciemnogniada/166 F: Rubin / Rabino
M: Igła / Agat
K012963 616007520048508
107.

215

JACQUE MAŁOPOLSKA POL 2014 klacz ciemnogniada/163 F: Awans
M: Jamajka
Brak 6160106300338
108.

127

JAKUZA Szlachetna Półkrew POL 2005 wałach gniada/168 F: NN
M: Jamajka
Brak 616999690110805
109.

69

JARREMEIN L.A.T KWPN NED 2014 klacz jasnokasztanowata/170 F: AREZZO VDL
M: POMEIN
K033546 528003201408084
110.

49

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
111.

153

JOHNY WALKER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2004 wałach ciemnogniada/176 F: Roland
M: Juta
K009618 POL009660037804
112.

177

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 wałach gniada/160 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
113.

143

JOKER KUC POL 2006 wałach siwa/kuc:140 F: Kentacky
M: Jessi
brak 134/11
114.

94

JUAREZ SP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: Rococo L
M: Juranda
K030902 616 009 69 00839 17
115.

98

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
116.

209

K OCH MY LADY Z ZANGERSHEIDE POL 2017 klacz ciemnogniada/165 F: Hippica K'OCH i Noor
M: Orchidea
K032690 056015Z55361017
117.

176

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE418180318116
118.

109

KAMARO Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach siwa/kuc:133 F: Calipto
M: Kleopatra
K033721 616013520084117
119.

175

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
120.

195

KARAT MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/165 F: Burgund
M: Kama
Brak 006630053209
121.

46

KARAT TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak -
122.

182

KARISMA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 klacz ciemnogniada/168 F: Ron William
M: Kalina
K024485 616009670027713
123.

71

KARMEN KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz siwa/kuc:135 F: WEZYR
M: KOLIA
K027971 616013580742109
124.

51

KARMEN AA MAŁOPOLSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: Decybel I
M: Kaona
K031688 616006550036116
125.

101

KEC CLAUDIA JEAN ISH IRL 2007 Klacz gniada F: Chaoca / Contender
M: KEC Murphy Diamond / Glidawn Diamond
K017499 372414004804471 105IC22
126.

207

KENZO V/D ZWINKHOEVE AES POL 2015 wałach gniada/- F: Farmgraaf / Verdi
M: Charissa Ikaria / Viento Uno W
K029166 826002150874714
127.

174

KIMBERLEY HIPPICA OS POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Kannan
M: Omaha Lane
K029697 Brak
128.

93

KING KUC POL 2010 Wałach kasztanowata/kuc:kuc:ku F: Orion / Genius
M: Kalifornia / Minos
K022888 Kalifornia / Minos
129.

57

KONETTA VDO KWPN NED 2015 klacz siwa/160 F: Carrera VDL
M: Gonetta V.D.O
K030036 528003201506111
130.

65

KRYSA TYP KOŃ MAŁY POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Brak 616999630169017
131.

223

LA CORUNA SP POL 2008 klacz jasnogniada/168 F: Corland
M: La Jana
K021550 POL009510208708
132.

219

LA LANA HOLSZTYŃSKA POL 2016 klacz siwa/168 F: La Calidad
M: Aida VI
K032173 DE421000752116
133.

123

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
134.

185

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
135.

10

LASEK - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
136.

148

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
K011439 441411405605
137.

188

LILEK KUC POL 2007 Wałach kasztanowata/kuc: F: Wolf's Funke
M: Tyrcanol Lizz
brak
138.

133

LORENZO OLD POL 2008 wałach gniada/178 F: Linton
M: Gwencora
Brak 418181322808
139.

112

LOTUS-TREN KWPN NED 2016 wałach gniada/167 F: Baltic VDL
M: Enance van de Zonneweide/Toulon
K029633 528003201609
140.

3

LUCIANO OLD POL 2011 Wałach kasztanowata F: Laith / Lord Z
M: Angela / Aloube Z
K020248 DE418182535811
141.

158

LUMAYA SB KWPN NED 2016 klacz siwa/168 F: Emir R
M: Umaya Ege
brak NLD036201600001
142.

61

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
143.

86

MADAME GAZELLE PP` KUC CONNEMARA FRA 2017 klacz siwa/146 F: Ice and Fire D' Albran / Dexter Leam Pondi
M: Rathlacken Fiona / Rathlacken Finnard
K033361 372004000100466
144.

234

MAGGIE PONYSPORT NN POL 2016 klacz kara/kuc:115 F: .
M: .
brak 616013570155816
145.

87

MAKE A MESS HANOWERSKA POL 2013 klacz ciemnokasztanowata/162 F: Messenger
M: Emely
brak DE 431310795013
146.

160

MANHATTAN BLUE AK KWPN NED 2017 wałach siwa/165 F: Zirocco Blue VDL/ Mr. Blue
M: Vera/ Heartbreaker
K032649 528003201703378
147.

141

MARAT - POL - wałach gniada/- F: -
M: -
- -
148.

218

MARLEY PROGRES KWPN POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: BERNICE
M: I IM LONDON APPLE
BRAK 52821OOO4593927
149.

97

MEDEA SP POL 2009 klacz gniada F: Arcygraf / Graf Quidam
M: Mika / Mecenas
K025323 616 007 61 02416 09
150.

110

MELLOW JACK MMK NEW FOREST PONY POL 2015 wałach gniada/kuc:146 F: Sulaatik's Valdez / Sulaatik's Versage
M: Orchid's Golden Sands / Orchid's Cestanii
K029710 056011S201503
151.

211

MELVITA KWPN NED 2017 klacz siwa/167 F: Heart Touch
M: Elvita
brak 528003201701742
152.

134

MIRANDER Czysta Krew Arabska POL 2014 Wałach gniada/150 F: Vasyli Kossack / Marvan I
M: Miranda / Ar-Rahman
K027858 616POL14010047A
153.

78

MISTER GREY DSP POL 2015 wałach siwa/168 F: Monte Bellini
M: La Corada
K031825 DE 456560522615
154.

30

NEED SPEED #188 ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/172 F: IT’S HIGHLANDER VDK
M: JUZETTE BLUE R.T
Brak 056015z55549018
155.

136

NUMEROSA HOLSZTYŃSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Numero Uno
M: V-Chelista
K034094 DE421000530512
156.

96

OLA ROSA NEGRA SP POL 2005 Klacz ciemnogniada/- F: Lascatraz L /
M: Osara / Winds Of Light
K017696 POL009530170605
157.

226

OLANDO VAN DEN HEUVEL . BEL . wałach ciemnogniada/175 F: .
M: .
K034706 .
158.

99

OSKAR SP POL 2004 wałach ciemnogniada/173 F: CITYBOY R
M: ORCHIDEA
K010060 616009570629504
159.

135

PANAMERA 13 HANOWERSKA POL 2008 klacz gniada/- F: Perigueux
M: Scampolo
K030568 DE431311325608
160.

122

PERFECT ONE WIELKOPOLSKA POL 2013 klacz kasztanowata/175 F: Casino-L
M: Parada
K030585 616007610104213
161.

199

PERS XXXX POL Xxcc ogier gniada/kuc:Xxx F: Xxx
M: Xxx
Xxx 616999610217212
162.

241

PIERWIOSNEK KUC POL 2001 Wałach gniada/kuc: F: Rumor
M: Primavera
K008284
163.

198

POLARNI BOURE XX POL 2008 klacz kasztanowata/164 F: rainbows for life
M: polarni hwezda
K031400 *178/08*
164.

147

PORANEK SP POL 2000 wałach kasztanowata/175 F: Jim
M: Platyna
brak POL009570028500
165.

230

PRIDE OF BALLYMORE KUC CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
166.

240

PROMOCJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 klacz kara/170 F: Polonus
M: Pogoń
K20596 009520103108
167.

204

QUENTINO SP POL 2013 wałach gniada/165 F: Nn
M: Nn
K034078 616 999 54 01214 12
168.

70

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
169.

146

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
170.

159

RIVIERA PKSP POL 2016 klacz gniada/170 F: Carerino K
M: Rico
Brak /
171.

58

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
172.

138

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
173.

12

ROSA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2005 klacz gniada/166 F: Ares
M: Rachela
Brak POL009570108405
174.

83

ROSA O PORANKU L KUC POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:136 F: Alibaba
M: Rebeka
K021682 POL013610039707
175.

106

ROXY CZESKA GOR. POL 2007 klacz gniada/176 F: Rock'n Roll
M: Cita
K017426 203009224901907
176.

74

RUDBEKIA SP POL 2010 klacz gniada/174 F: Faust Z
M: Raolia
K019783 616009610183310
177.

197

SAMIRO - POL 2011 wałach gniada/- F: Satisfaction I
M: Ramira G Z
K021862 616009540140411
178.

66

SANTORINI L HOLSZTYŃSKA GER 2011 klacz gniada/173 F: Urleven Piron
M: Vinja III
K018981 DE4210000142111
179.

194

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
180.

137

SERYL KUC WAL> CZE 2015 wałach siwa/kuc:124 F: Silwestr / Schoenbrunn Tyle
M: Serka /
K033481 203001927178515
181.

105

SIMBA ZK SP POL 2015 klacz gniada/165 F: LANDINO
M: SANTA STAR ZK
K034601 616009590057115
182.

113

SINGULORD SAPHIR HOLSZTYŃSKA GER 2007 wałach ciemnogniada/170 F: Singulord Jot
M: Toskania
K011133 DE421000203607
183.

163

SOFIA WLKP POL 2012 klacz gniada/160 F: Paszkwil
M: Sonda
K034758 6160075701094
184.

193

SPARTA DE BETZE Z ZANGERSCHEIDE POL 2018 klacz gniada/170 F: Socrates H M Z
M: Ayade Hero Z
brak 056015Z551444118
185.

121

SUMIRA SP POL 2009 klacz gniada/170 F: Hetman
M: Sumienna
K017995 POL009540053809
186.

31

SUPERMAN #188 Belgia Warmblood POL 2018 wałach kasztanowata/177 F: Don VHP Z
M: Kanermie van jest weyens Hof
Brak 056002w00319321
187.

217

SYNAJ MAŁOPOLSKA POL 2008 wałach kasztanowata/170 F: Regiel
M: Sycylia
K012189 POL 006540060708
188.

139

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
K033875 Pol616013540003513
189.

180

T-ANGELO #188 Z POL 2017 wałach skarogniada/169 F: t
M: y
000 0000
190.

85

TAJGA KUC POL 2016 klacz siwa/kuc:116 F: nn /
M: nn /
K031793 616999570159216
191.

100

TANGO PONY SPORT SP KUC POL 2015 wałach gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K030282 616999570181915
192.

181

TEST WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach kasztanowata/165 F: Delgor
M: Tersja
K016791 007670139107
193.

228

ULOTKA-K SP POL 2011 klacz siwa/171 F: Cancoon
M: Ulena-K
K018808 616009610009711
194.

200

VANESSA PONYSPORT KUC POL 2006 klacz tarantowata/kuc:kuc F: Akrobata
M: Vini Ponysport
K029195 616013570027906
195.

104

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Startina
K025739 DE418185050413
196.

91

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
197.

44

WENESA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Golden Aviator
M: Wenus
Brak Brak
198.

187

WENEZUELA Czysta Krew Arabska POL 2007 klacz siwa/kuc:148 F: Pilin Psyche
M: Warta
K034777 .
199.

206

WENUS TYP SZLACHETNY POL 2013 klacz gniada/165 F: NN
M: NN
K032172 616999670115513
200.

4

WESTERN CAMILLA CONNEMARA PONY IRL 2005 wałach siwa/kuc: F: Callowfeenish
M: Westside Camilla
K029190 05065
201.

170

WIKTORIUS SP POL 2016 wałach gniada/170 F: CORVUS Z
M: WIKTORIA
K032174 616 009 53 01149 16
202.

222

WIQUIRRA SP POL 2013 klacz kasztanowata/161 F: Irches / Chef Supreme
M: Wiquerra / Quercus du Maury
K024857 616006690058513
203.

9

ZACK Polski Koń Szlachetny POL 2017 wałach gniada/170 F: Magnum bd Bisschop
M: Zorza
brak A0019474S
204.

168

ZIP CODE SWB POL 2016 wałach gniada/165 F: Armani Code
M: Melanie C
K033750 04161023
205.

247

ZORAN - POL - wałach siwa/185 F: -
M: -
K032619 -
Rider Club
Competition
Prize
Dadał Patrycja RC Riding Center Sosnowice
1000
SUM:
1000.00
Kościarz Kinga WLKS Krakus
2000
SUM:
2000.00
Kuliga Idalia Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
300
SUM:
300.00
Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
3000
SUM:
3000.00
Osmańska-Jelonek Karolina Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
800
SUM:
800.00
Rzepecka Wiktoria KJ Facimiech
500
SUM:
500.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus
800
1200
SUM:
2000.00
Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
1000
SUM:
1000.00
Szurman Mikołaj KJ Facimiech
2000
SUM:
2000.00
Zięba Amelia KJK SZARY
1200
SUM:
1200.00
Żołna Ewelina KJ Facimiech
500
SUM:
500.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adamczyk Sonia
BPK
ROSA (12)
2022-09-16
11
2022-09-17
20
2022-09-18
1
Bachniak Laura
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
SIMBA ZK (105)
2022-09-16
25
2022-09-17
2022-09-18
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (123)
2022-09-16
2
2022-09-17
3
2022-09-18
5
ENJOY (124)
2022-09-16
17
2022-09-17
9
2022-09-18
17
Biel Zofia
KJ Leńcze
2022-09-16
20
2022-09-17
21
2022-09-18
14
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2022-09-16
2022-09-17
2022-09-18
Bigaj Irena
KS FARUK
LA CORUNA (223)
2022-09-16
10
2022-09-17
1
2022-09-18
12
CHARYZMA (224)
2022-09-16
8
2022-09-17
8
2022-09-18
6
Błaut Laura
BPK
BRAWURA (13)
2022-09-16
8
2022-09-17
13
Bucka Gabriela
Bez Przynależności Klubowej
PORANEK (147)
2022-09-16
33
2022-09-17
Buczek Weronika
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-16
2022-09-17
17
2022-09-18
3
2022-09-16
13
2022-09-17
13
2022-09-18
10
Bularska Oliwia
KJK pod Żubrem Niepołomice
ZACK (9)
2022-09-16
13
2022-09-17
13
2022-09-18
21
Burliga Gabriela
RC Riding Center Sosnowice
WENUS (206)
2022-09-16
4
2022-09-17
5
2022-09-18
12
Burliga Martyna
RC Riding Center Sosnowice
2022-09-16
23
2022-09-17
19
2022-09-18
15
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-09-16
16
2022-09-17
7
2022-09-18
9
Chęcińska Wiktoria
RC Riding Center Sosnowice
QUENTINO (204)
2022-09-16
5
2022-09-17
12
2022-09-18
7
Chełmecka Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
WACZAFA (91)
2022-09-16
3
2022-09-17
9
2022-09-18
5
Ciszek Lena
Klub Jeździecki PonySport
2022-09-16
16
2022-09-17
15
2022-09-18
9
PERS (199)
2022-09-16
27
2022-09-16
3
2022-09-17
4
2022-09-18
2
Czarnek Oliwia
RC Riding Center Sosnowice
2022-09-17
2
2022-09-18
20
2022-09-16
1
2022-09-16
21
2022-09-17
5
2022-09-18
16
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (148)
2022-09-16
8
2022-09-17
20
2022-09-18
18
BE BALOU (149)
2022-09-16
19
2022-09-17
2022-09-18
3
Dadał Patrycja
RC Riding Center Sosnowice
LA LANA (219)
2022-09-16
9
2022-09-17
3
2022-09-18
1
1000
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (192)
2022-09-16
18
2022-09-17
13
2022-09-18
17
Dobrzycka Hanna
KS Faruk
2022-09-16
15
2022-09-17
9
2022-09-18
12
Dolińska Aleksandra
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-09-16
21
2022-09-17
20
2022-09-18
19
Drwota Matylda
KJ Leńcze
2022-09-16
3
2022-09-17
1
2022-09-18
2
Dudkowska Lena
Klub Sportowy Team Rancho Pcim
JOKER (143)
2022-09-16
2022-09-17
8
2022-09-18
13
Dudzińska Helena
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
CARANDO 3 (201)
2022-09-16
3
2022-09-17
2022-09-18
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
MELVITA (211)
2022-09-16
21
2022-09-17
14
2022-09-18
12
Fedorczak Vincent
BPK - MAL
CASIMIR (221)
2022-09-16
15
2022-09-17
10
2022-09-18
11
WIQUIRRA (222)
2022-09-16
6
2022-09-17
5
2022-09-18
4
Filipowska Patrycja
Bpk
2022-09-16
19
2022-09-17
21
2022-09-18
10
Gaczorek Grzegorz
BPK
IMBIR W (233)
2022-09-16
9
2022-09-17
15
2022-09-18
12
Galos Marta
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
2022-09-16
15
2022-09-17
19
2022-09-18
10
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-09-17
30
Górnikowska Helena
Klub Jeździecki Cheval
BAILANDO (239)
2022-09-17
Górski Dawid
WLKS Krakus Swoszowice
CHACCO G (214)
2022-09-16
2022-09-17
3
Gronuś Alicja
KJ Facimiech
BACIO (150)
2022-09-16
1
2022-09-17
2
Gronuś Krzysztof
KJ Facimeich
AKTEUR B (151)
2022-09-16
3
2022-09-17
6
Grudzińska Alina
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2022-09-16
31
2022-09-17
7
Gumulak Julia
OJK Barcice
2022-09-16
18
2022-09-17
9
2022-09-18
10
Gut Oliwia
KJ Facimiech
DEMON (232)
2022-09-17
24
2022-09-18
9
2022-09-16
25
Hernik Maja
Klub Jeździecki Cheval
DIOMEDES (238)
2022-09-16
6
2022-09-17
4
Hnat Julia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-09-16
2
2022-09-17
11
2022-09-18
4
Jania Oliwia
Klub Jeździecki Facimiech
KARISMA (182)
2022-09-17
Kaim Magdalena
KJK Pod Żubrem Niepołomice
BAKŁAJ (126)
2022-09-16
5
2022-09-17
5
2022-09-18
6
Kajfasz Julia
KJ Facimiech
DUSHI W (68)
2022-09-16
14
2022-09-17
12
2022-09-16
13
2022-09-17
16
2022-09-18
4
Kajstura Zuzanna
KJ Facimiech
CEQUYL B (152)
2022-09-16
23
2022-09-17
17
2022-09-18
16
Kamecka Amelia
Klub Jeździecki Cheval
PROMOCJA (240)
2022-09-16
1
2022-09-17
1
Kilian Aniela
WLKS Krakus
LACARO (185)
2022-09-16
5
2022-09-17
1
2022-09-18
4
2022-09-16
11
2022-09-17
2
2022-09-18
20
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-09-16
2
2022-09-17
2
2022-09-18
1
Knapik Marika
-
AKCENT (235)
2022-09-17
6
2022-09-18
8
Koło Amelia
LKJ Ochaby
2022-09-18
Korabik Joanna
KJK Pod Żubrem
BAFRA (169)
2022-09-16
14
2022-09-17
2022-09-18
1
Korus Anna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
LASEK (10)
2022-09-16
7
2022-09-17
3
2022-09-18
1
MARAT (141)
2022-09-16
6
2022-09-17
15
2022-09-18
5
2022-09-17
3
2022-09-18
4
2022-09-16
4
Korus Zuzanna
KJ Stajnia Przylesie Borzęta
ALF (142)
2022-09-16
3
2022-09-17
14
2022-09-18
13
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2022-09-16
4
2022-09-17
4
2022-09-18
2
2000
Kotynia Agata
Ośrodek Jazdy Konnej Pod Dębami
GALA (72)
2022-09-16
18
2022-09-17
11
2022-09-18
11
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
CARMEN (52)
2022-09-16
Koza Wiktoria
KJK pod Żubrem
SUMIRA (121)
2022-09-16
3
2022-09-17
2
2022-09-18
4
Koźbiał Julia
KJ Facimiech
GULLIT H (155)
2022-09-16
4
2022-09-17
2
2022-09-18
4
2022-09-16
2
2022-09-17
CLARKSON (157)
2022-09-16
29
2022-09-17
26
2022-09-18
15
Kruczek Nikola
Klub Jeździecki Facimiech
LUMAYA SB (158)
2022-09-16
20
2022-09-18
17
2022-09-17
21
Kubicki Tomasz
KJ Facimiech
RIVIERA (159)
2022-09-16
10
2022-09-17
25
2022-09-18
18
Kuc Hanna
Klub Jeździecki Zbrosławice
DANTES (11)
2022-09-16
20
2022-09-17
3
2022-09-18
19
Kuczera Marianna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
FERRERA (242)
2022-09-17
2
2022-09-18
1
Kuliga Idalia
Klub Sportowy Konsul- Kościelisko
2022-09-16
2
2022-09-17
8
2022-09-18
3
300
Kuliga Liliana
Klub Sportowy Konsul
LILEK (188)
2022-09-16
5
2022-09-17
16
2022-09-18
13
Layer Blanka
KJ Leńcze
TAJGA (85)
2022-09-16
14
2022-09-17
7
2022-09-18
5
Layer Marek
KJ Leńcze
2022-09-16
2
2022-09-17
10
2022-09-18
5
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
LUNA KG (61)
2022-09-16
5
2022-09-17
1
FOR FUN 7 (208)
2022-09-16
2
2022-09-17
3
2022-09-18
1
3000
Łabudzik Olga
St. KS Sentio Equestrian
INTRYGA (53)
2022-09-16
3
2022-09-17
14
2022-09-18
8
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (138)
2022-09-16
6
2022-09-17
21
2022-09-18
11
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
AGITACJA (117)
2022-09-16
1
2022-09-17
18
2022-09-18
11
2022-09-16
12
2022-09-17
22
2022-09-18
4
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
2022-09-16
12
2022-09-17
4
2022-09-18
10
Michniak Emilia
Klub Sportowy konsul
ABROKOSS (190)
2022-09-16
24
2022-09-17
2022-09-18
4
Miś Oliwia
St. KS KJK Szary Michałowice
2022-09-17
4
Morawski Robert
OJK Stajnia Pod Dębami
IWAN (55)
2022-09-16
5
2022-09-17
14
2022-09-18
14
Najdzionek Szymon
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
FUKS (183)
2022-09-16
1
Najdzionek Szymon
KS Sentio Equestrian
2022-09-17
11
Natanek Angelika
Brak
JOINT (177)
2022-09-18
6
Niepomniaszczij Nina
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
ENTRUST M (171)
2022-09-16
30
2022-09-17
19
2022-09-18
14
Noga Martyna
OJK Barcice
A-VIVALDI (161)
2022-09-16
28
2022-09-17
2
2022-09-18
Nowak Anna
KJ Facimiech
2022-09-16
24
2022-09-17
19
2022-09-18
19
Nowak Hanna
KJ Facimiech
MIRANDER (134)
2022-09-16
4
2022-09-17
11
2022-09-18
3
Nowak Karolina
WLKS Krakus
ALHAMBRA (231)
2022-09-16
20
2022-09-17
17
Ochoński Jakub
St. KS KJK Szary Michałowice
SAMIRO (197)
2022-09-16
5
2022-09-17
17
2022-09-18
6
Okoczuk Blanka
Klub Jeździecki Szarża im. 8 Pułku Ułanów Ks. Józefa Poniatowskiego
2022-09-16
9
2022-09-17
5
2022-09-18
4
Olszowska Laura
OJK Barcice
BACHUS (162)
2022-09-16
26
2022-09-17
2022-09-18
2
Osieka Daria
RC Riding Center Sosnowice
2022-09-16
2022-09-17
1
2022-09-18
1
Osmańska-Jelonek Karolina
Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
ULOTKA-K (228)
2022-09-16
4
2022-09-17
4
2022-09-18
1
800
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-09-16
1
2022-09-17
1
2022-09-18
2
Pączkowska Iga
Brak przynależności
SYNAJ (217)
2022-09-16
Pawlik Berenika
Bpk
2022-09-16
13
2022-09-17
27
2022-09-18
17
Pięta Olaf
WLKS Krakus Kraków Swosz.
2022-09-16
24
2022-09-17
6
2022-09-16
11
2022-09-17
2022-09-18
5
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (56)
2022-09-16
21
2022-09-17
2022-09-18
Pietruszka Anna
Klub Jeździecki Facimiech
SARANNAH (194)
2022-09-16
18
2022-09-17
5
2022-09-18
7
Pilarczyk Julia
Klub Jeździecki Czarny Dunajec
JUAREZ (94)
2022-09-16
22
2022-09-17
18
2022-09-18
17
Piórkowska Kamila
KJK Pod Żubrem Niepołomice
WIKTORIUS (170)
2022-09-16
10
Polaczek Klaudia
BPK
SOFIA (163)
2022-09-16
32
2022-09-17
2022-09-18
22
Połtowicz Hanna
Klub Sportowy Faruk
2022-09-16
2022-09-17
6
2022-09-18
12
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (212)
2022-09-16
3
2022-09-17
5
2022-09-18
9
2022-09-16
2
2022-09-17
6
2022-09-18
13
Profic Rozalia
KS Sentio Equestrian
2022-09-16
8
2022-09-17
12
2022-09-18
5
Pyrek Krzysztof
WLKS Krakus
2022-09-16
1
2022-09-17
2022-09-18
7
MEDEA (97)
2022-09-16
3
2022-09-17
6
2022-09-18
5
2022-09-16
6
2022-09-17