Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
60 ACCEPTED 2022-09-22 22:15:41
2022-09-22 21:11:36
Dorota Sobiecka FABI
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
59 ACCEPTED 2022-09-22 22:15:46
2022-09-22 21:11:04
Oliwia Pierzchanowska MAJA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
58 ACCEPTED 2022-09-22 08:44:05
2022-09-21 22:45:04
Wiktoria Szulborska FILIP
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
57 ACCEPTED 2022-09-22 08:44:10
2022-09-21 22:44:30
Martyna Wolska-Stępień TANAITA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
56 ACCEPTED 2022-09-22 08:44:15
2022-09-21 20:55:20
Sara Fedyk NARTUNIA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
55 ACCEPTED 2022-09-22 08:49:46
2022-09-21 20:36:12
Gabrysia Wyrzykowska BRUNA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
54 ACCEPTED 2022-09-22 08:49:49
2022-09-21 19:28:37
Weronika Mej SABRA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
53 ACCEPTED 2022-09-22 08:49:53
2022-09-21 19:08:09
Julia Kędzierska CASCH MK
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
52 ACCEPTED 2022-09-21 12:56:39
2022-09-20 22:18:22
Anna Sztachelska WELWET BLUE
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
51 ACCEPTED 2022-09-21 09:19:47
2022-09-20 21:22:56
Dominika Trzeszczkowska KRASNY S
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
50 ACCEPTED 2022-09-20 19:29:03
2022-09-20 19:29:03
Małgorzata Stącel BERTYL
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
49 ACCEPTED 2022-09-20 19:27:28
2022-09-20 19:27:28
Weronika Wieczorek KOLIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
48 ACCEPTED 2022-09-20 19:19:40
2022-09-20 17:57:47
Kinga Florkowska PERSA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
47 ACCEPTED 2022-09-20 19:18:51
2022-09-20 15:59:38
Julita Erbetowska GRANDA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
46 ACCEPTED 2022-09-20 19:18:45
2022-09-20 14:14:34
Hanna Sawicka CORNETTO
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
45 ACCEPTED 2022-09-20 19:18:36
2022-09-20 14:14:07
Hanna Sawicka KRASNY S
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
44 ACCEPTED 2022-09-20 19:18:04
2022-09-20 13:57:37
Wiktoria Meronów KARTAGINA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
43 ACCEPTED 2022-09-22 17:23:14
2022-09-20 13:57:20
Marta Meronów LADY SARA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
42 PRE-APPROVED 2022-09-20 19:17:48
2022-09-20 13:56:40
Zuzanna Meronów GRUZJA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
41 ACCEPTED 2022-09-20 19:18:26
2022-09-20 13:56:16
Weronika Markiewicz WIATOR
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
40 ACCEPTED 2022-09-20 13:44:28
2022-09-20 12:38:32
Dorota Kurzyp CHALET'S CALINKA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
39 ACCEPTED 2022-09-20 13:44:21
2022-09-20 12:38:04
Jakub Adrjanowski SAVAGE ROSE 5
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
38 ACCEPTED 2022-09-20 10:42:41
2022-09-20 10:30:41
Aleksandra Kieza FINKA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
37 ACCEPTED 2022-09-20 08:34:57
2022-09-20 06:35:26
Nela Andryszczyk WIELKI SZU
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
36 ACCEPTED 2022-09-20 05:50:24
2022-09-19 19:59:36
Robert Musiał DE FUTORE Z
  • 2x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
35 ACCEPTED 2022-09-20 08:44:47
2022-09-19 19:59:08
Robert Musiał ARTEK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 2x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
34 ACCEPTED 2022-09-19 17:44:51
2022-09-19 16:31:52
Anna Szepietowska ISKRA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
33 ACCEPTED 2022-09-19 17:43:39
2022-09-19 15:03:11
Nina Kozakiewicz KORSYKA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
32 ACCEPTED 2022-09-19 10:57:16
2022-09-19 10:28:19
Milena Siemienowicz HEROS
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
31 ACCEPTED 2022-09-19 09:22:05
2022-09-18 20:44:04
Lisa Naruszewicz CROSS
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
30 ACCEPTED 2022-09-18 16:45:15
2022-09-18 16:37:38
Wiktoria Waszczak TANGO
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
29 ACCEPTED 2022-09-18 16:45:19
2022-09-18 16:21:11
Julia Sobolewska PLUTON
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
28 ACCEPTED 2022-09-18 16:45:23
2022-09-18 16:20:59
Amelia Stefańska BROSŁAW Z NAD TAJT
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
27 ACCEPTED 2022-09-18 13:16:27
2022-09-18 10:26:26
Karol Warecha NOWELIA
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
26 ACCEPTED 2022-09-18 13:16:37
2022-09-17 22:43:57
Paweł Wyszomirski PRESJA
  • 2x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
25 ACCEPTED 2022-09-18 13:16:45
2022-09-17 21:33:55
Daniel Garbowski BELFAST MK
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
24 ACCEPTED 2022-09-18 13:16:55
2022-09-17 21:22:17
Malwina Patejuk SOHAJ
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
23 ACCEPTED 2022-09-18 13:16:59
2022-09-17 21:21:52
Luiza Matyjasek NAPI
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
22 ACCEPTED 2022-09-17 06:59:50
2022-09-16 20:10:28
Julia Trypucka HARYZMA - A
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
21 ACCEPTED 2022-09-17 06:59:58
2022-09-15 14:36:24
Iga Bernat BRYZA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
20 ACCEPTED 2022-09-15 08:18:51
2022-09-15 05:51:28
Anita Pieczyńska CEARRY
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
19 ACCEPTED 2022-09-15 08:18:59
2022-09-14 22:01:04
Dominika Trzeszczkowska CZART
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
18 ACCEPTED 2022-09-15 08:19:07
2022-09-14 20:58:20
Aurelia Król PIĘKNY FILIP
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
17 ACCEPTED 2022-09-15 08:19:11
2022-09-14 20:54:28
Natalia Mej PIĘKNY FILIP
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
16 ACCEPTED 2022-09-15 08:19:21
2022-09-14 19:56:46
Dorota Kostyła ISKRA - A
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
15 ACCEPTED 2022-09-15 08:19:27
2022-09-14 19:33:00
Magdalena Zawilińska ANNABELLE
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
14 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:05
2022-09-14 11:38:51
Hanna Sawicka PIANKA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
13 ACCEPTED 2022-09-22 08:50:04
2022-09-14 11:22:43
Patrycja Dudo HIGH LIFE DE LANGENECK
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
12 ACCEPTED 2022-09-14 08:29:57
2022-09-13 20:19:08
Milena Borzym HARYZMA - A
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
11 ACCEPTED 2022-09-13 10:55:46
2022-09-12 22:20:11
Sara Wyskiel CAPRI
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
10 ACCEPTED 2022-09-13 10:55:53
2022-09-12 22:17:25
Daniela Szczygieł CAPRI
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
9 ACCEPTED 2022-09-07 18:09:13
2022-09-07 09:57:55
Wiktoria Sudyk TAJPAJ
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
8 ACCEPTED 2022-09-05 19:24:03
2022-09-04 18:56:43
Zuzanna Kaczorowska LEXI
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
7 ACCEPTED 2022-08-30 20:06:54
2022-08-28 21:52:37
Julia Polasik TOGA
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
6 ACCEPTED 2022-08-30 20:07:02
2022-08-28 21:52:22
Aleksandra Plitko KOZAK
  • 2x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
5 ACCEPTED 2022-08-30 20:07:10
2022-08-26 09:37:57
Dominika Urbanowicz HANTA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
4 ACCEPTED 2022-08-19 14:33:06
2022-08-19 13:30:10
Anna Sielawa HOLY
  • 2x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
3 ACCEPTED 2022-09-18 13:18:07
2022-08-19 12:27:42
Inez Grochala NE-FLIKA
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
2 ACCEPTED 2022-09-18 13:18:15
2022-08-19 12:27:22
Zuzanna Grochala NE-FLIKA
  • 1x 1/mini-LL/dokadności (art. 238.1.1) O Puchar Firmy Salon Optyczny Eurooptyk
1 ACCEPTED 2022-08-19 10:34:30
2022-08-18 07:46:08
Gabriela Demska WIRGILLIA
  • 1x 2/LL/z trafieniem w normę czasu O Puchar Prezesa Stadniny Koni Nowe Jankowice
  • 1x 3/L/zwykły (art. 288.2.1) O Puchar Burmistrza Miasta Kętrzyn
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adrjanowski Jakub bpk
2006 (J.)
brak
2. Andryszczyk Nela Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
2007 (JM.)
brak
3. Bernat Iga Stowarzyszenie Stajnia 58
2008 (JM.)
Brak
4. Borzym Milena nie zrzeszona
2008 (JM.)
brak
5. Demska Gabriela LKJ Gałkowo
2006 (J.)
O056820
6. Dudo Patrycja Brak
2001 (MJ.)
brak
7. Erbetowska Julita No
2006 (J.)
None
8. Fedyk Sara Ośrodek Jeździecki Anula
2010 (JM.)
Brak
9. Florkowska Kinga brak
2009 (JM.)
brak
10. Garbowski Daniel LKJ w Gałkowie
S
O056037
11. Grochala Inez KJ Stado Kętrzyn
2007 (JM.)
O058579
12. Grochala Zuzanna KJ STADO KĘTRZYN
2010 (JM.)
O073079
13. Kaczorowska Zuzanna Anielska Łąka
2007 (JM.)
O066487
14. Kasprzak Maja
15. Kędzierska Julia Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2005 (J.)
Brak
16. Kieza Aleksandra Brak
2012 (Mł.)
Brak
17. Kostyła Dorota nie zrzeszony
2011 (Mł.)
brak
18. Kozakiewicz Nina Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2011 (Mł.)
Brak
19. Król Aurelia Ośrodek Jeżdziecki Wikada
2008 (JM.)
brak
20. Kurzyp Dorota bpk
2009 (JM.)
O058538
21. Markiewicz Weronika Brak
2009 (JM.)
O068125
22. Matyjasek Luiza BPK
2011 (Mł.)
O076044
23. Mej Natalia Ośrodek Jeżdziecki Wikada
S
brak
24. Mej Weronika brak
2005 (J.)
brak
25. Meronów Marta Bpk
S
Brak
26. Meronów Wiktoria Brak
2009 (JM.)
Brak
27. Meronów Zuzanna Brak
2012 (Mł.)
Brak
28. Musiał Robert Klub Jeździecki Arpav
S
O056570
29. Naruszewicz Lisa Brak
Brak
Brak
30. Niewiadomska Iga
31. Patejuk Malwina BPK
2010 (JM.)
Brak
32. Pieczyńska Anita KJ Ostoja Chraboły
S
0030984
33. Pierzchanowska Oliwia St. KJ Liski
2009 (JM.)
O057056
34. Plitko Aleksandra Stajnia M&Z
2010 (JM.)
brak
35. Polasik Julia Stajnia M&Z
2007 (JM.)
brak
36. Sawicka Hanna brak
2006 (J.)
brak
37. Sawicka Hanna brak
2006 (J.)
brak
38. Sielawa Anna brak
2008 (JM.)
O067780
39. Siemienowicz Milena brak
S
O039517
40. Sobiecka Dorota St. KJ Liski
S
O058749
41. Sobolewska Julia niezrzeszony
2005 (J.)
brak
42. Stącel Małgorzata
43. Stefańska Amelia Nie zrzeszony
2008 (JM.)
Brak
Brak
44. Sudyk Wiktoria LKJ w Gałkowie
2006 (J.)
O047983
45. Szczygieł Daniela Ośrodek Jeżdziecki Wikada
2011 (Mł.)
brak
46. Szepietowska Anna Niezrzeszona
2013 (Mł.)
Brak
47. Sztachelska Anna Bez Przynależności Klubowej
S
Brak
48. Szulborska Wiktoria brak przynależności
2004 (J.)
O057102
49. Trypucka Julia brak
2005 (J.)
brak
50. Trzeszczkowska Dominika Brak
2009 (JM.)
Brak
Brak
51. Trzeszczkowska Dominika brak
2009 (JM.)
brak
52. Urbanowicz Dominika KJ Wyłudy
2007 (JM.)
brak
53. Warecha Karol LKJ w Gałkowie
S
O063918
54. Waszczak Wiktoria SKJ Red Team
2002 (MJ.)
O035152
55. Wieczorek Weronika
56. Wolska-Stępień Martyna brak przynależności
S
O066488
57. Wyrzykowska Gabrysia Ośrodek Jeździecki Anula
2009 (JM.)
Brak
58. Wyskiel Sara Ośrodek Jeżdziecki Wikada
2010 (JM.)
brak
59. Wyszomirski Paweł LKJ w Gałkowie
S
O040782
60. Zawilińska Magdalena bpk
2007 (JM.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

F:
M:
2.

26

ANNABELLE GYPSY COB POL 2016 klacz kara/kuc:129 F: nn /
M: nn /
brak 826035162345801
3.

43

ARTEK SP POL 2013 wałach gniada/172 F: Lasko /
M: Artemida /
brak 616009510062413
4.

31

BELFAST MK SP POL 2014 wałach gniada/168 F: Marino / Zeoliet
M: Bravia MK / Frazes
K034140 616009600211414
5.

55

BERTYL POL F:
M:
6.

36

BROSŁAW Z NAD TAJT KOŃ HUCULSKI POL 2016 wałach srokata/kuc:143cm F: Wariant
M: Bonabrodka
Brak A0005967S
7.

60

BRUNA KUC POL 2000 klacz kasztanowata/kuc:134cm F: Kaszmir
M: Barbie
Brak POL 013 60 00635 00
8.

28

BRYZA MAŁOPOLSKA POL 2005 klacz siwa/155 F: Cenzus
M: Beza
brak pol006510379105
9.

19

CAPRI WLKP POL 2006 klacz kasztanowata/175 F: Czador
M: Czajka
brak 007600089706
10.

62

CASCH MK WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/176 cm F: BOLERO DE RAVEL
M: CYBATA
Brak 616 007 60 02073 15
11.

22

CEARRY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz gniada/160 F: Carry SON
M: Comma
K018447 616009530251009
12.

46

CHALET'S CALINKA HAN POL 2010 klacz gniada/165 F: Chalet
M: Athena
K032086 DE431311000510
13.

47

CORNETTO KUC POL 2007 wałach gniada/138 F: Farah-Czahar
M: Cortina
brak 013600357707
14.

37

CROSS KUC FELIŃSKI POL 2004 wałach srokata/kuc:148 F: NN
M: NN
Brak 616 999 60 02541 04
15.

23

CZART TYP KOŃ MAŁY POL 2016 klacz kara/mk:155 F: NN
M: NN
brak 616999600247616
16.

41

DE FUTORE Z ZANG BEL 2017 ogier gniada/174 F: De Flor 111 z / Der Senaat 111
M: Mgenta Van St Maarten / President
K032032 056015z55894417
17.

63

FABI Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz skarogniada/160 F: Bear King
M: For Lady
K032938 27/2018
18.

57

FILIP Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 wałach gniada/164 F: Grafit
M: Finezja
brak 616098100052126
19.

44

FINKA KOŃ MALY POL 2007 klacz gniada/kuc:135 F: Fez
M: Frezja
K026533 POL013510078007
20.

52

GRANDA SP POL 2012 mare light chestnut/164 F: Etos
M: Genossin
None 616009600259712
21.

48

GRUZJA KUC POL 2013 klacz srokata/kuc:126 F: Bator
M: Gameta
K033326 616999600301213
22.

15

HANTA WLKP POL 2015 klacz siwa/172 F: Otyn
M: Hobbystka
23.

20

HARYZMA - A WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/173 F: IMPULS
M: HARIZUMBA
brak POL 007 60 00184 07
24.

27

HARYZMA - A WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/173 F: Impuls
M: Harizumba
brak POL 007 60 00184 07
25.

38

HEROS MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Eden II
M: Horda
brak 616006600094216
26.

7

HIGH LIFE DE LANGENECK WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Aktyw
M: Haryzma
brak 616007600243114
27.

12

HOLY KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/160 F: NN
M: NN
O067780 528027990021961
28.

40

ISKRA WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/160 F: Impuls
M: Innowacja
Brak POL007600018507
29.

25

ISKRA - A WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/162 F: IMPULS
M: INNOWACJA
brak 007600018507
30.

49

KARTAGINA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/mk:156 F: Makler II
M: Karina
K035093 616006570111111
31.

54

KOLIA POL F:
M:
32.

39

KORSYKA WIELKOPOLSKA POL 2008 klacz ciemnokasztanowata/mk:143 F: Esaul
M: Karawana
Brak 007600381408
33.

14

KOZAK KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/kuc:130 F: Brego
M: Klija
brak 616011600156713
34.

51

KRASNY S Polski Kon Szlachetny POL 2015 wałach gniada/170 F: Ekoton
M: Kraska S
brak 616009661020015
35.

10

LADY SARA MLP POL 2015 klacz siwa/160 F: Dereń
M: Lara
K033325 616006550001115
36.

16

LEXI Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Szaman
M: Lamia
Brak 616009600187516
37.

64

MAJA Pełna Krew Angielska POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Bear King /
M: Magic Gift /
K029155 26/2018
38.

33

NAPI KUC POL 2008 wałach siwa/kuc:114 F: Little Ear
M: Nuka
BRAK POL013600196608
39.

59

NARTUNIA KONIK POLSKI POL 2013 klacz myszata/kuc:137cm F: Hal
M: Negra
Brak POL 616 999 60 0304 13
40.

1

NE-FLIKA SP POL 2011 klacz siwa/166 F: Nadir / Hadrian
M: Dracena /
K029560 616009510208711
41.

29

NOWELIA WLKP POL 2006 klacz ciemnokasztanowata/171 F: Barasz /
M: Nagwiazdka / Diexieland
K026158 POL007600157406
42.

53

PERSA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz gniada/mk:148 F: Zator
M: Zorza Polarna
Brak 616999590214419
43.

21

PIANKA MAŁY KOŃ POL 2018 klacz kara/mk:135 F: Don Mateo
M: Panda
bram 616013592002718
44.

24

PIĘKNY FILIP KOŃ MAŁY POL 01.01.2012 wałach siwa/140 F: NN
M: NN
brak 616999661503412
45.

35

PLUTON KONIK POLSKI POL 2014 wałach myszata/kuc:138cm F: Patos
M: Piwonia
brak 616098200122403
46.

30

PRESJA WLKP POL 2006 klacz kara/168 F: Wektor / Aspirant
M: Peonia / Pekin
K011036 POL007600012106
47.

61

SABRA Czysta Krew Arabska POL 2013 klacz siwa/mk:155 F: Perkal
M: Sarah
brak 4626
48.

45

SAVAGE ROSE 5 OLD POL 2013 klacz kara/170 F: Stockholm
M: Arite
K034084 DE 433330996013
49.

32

SOHAJ KUC CZE 2010 wałach gniada/kuc:148 F: NN
M: NN
BRAK 203011997177610
50.

17

TAJPAJ KONIK POLSKI POL 2013 wałach myszata/mk:145 F: Nadar
M: Tajga
brak 616098100041086
51.

58

TANAITA Pełna Krew Angielska POL 2015 klacz kasztanowata/162 F: Big Luck
M: Tanawa
brak 507/2015
52.

34

TANGO SP POL 2014 wałach siwa/170 F: Alcatraz / Acord II
M: Tęcza / Polonus
K024992 616098200155455/A0011709S
53.

13

TOGA KONIK POLSKI POL 2008 klacz myszata/kuc:125 F: Temida
M: Tornado
brak POL011600424208
54.

65

WAŻKA F:
M:
55.

56

WELWET BLUE WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kara/175 F: Szaman
M: Wygrana
Brak 616098200188424
56.

50

WIATOR KUC POL 2017 ogier izabelowata/kuc:130 F: Tijd Vlijts Victor
M: Sonatina
Brak 616
57.

42

WIELKI SZU MAŁOPOLSKA AA POL 2017 wałach siwa/165 F: Bartnik
M: Wielka Fira
Brak 616006600065317
58.

11

WIRGILLIA WLKP POL 2014 klacz kara/170 F: Szaman
M: Wirginia
K032466 616007600026514
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Adrjanowski Jakub
bpk
2022-09-25
1
2022-09-25
1
Andryszczyk Nela
Stowarzyszenie ,, Stajnia 58
2022-09-25
46
2022-09-25
1
Bernat Iga
Stowarzyszenie Stajnia 58
BRYZA (28)
2022-09-25
1
2022-09-25
19
Borzym Milena
nie zrzeszona
2022-09-25
Ciszewska Kornelia
-
2022-09-25
2022-09-25
Demska Gabriela
LKJ Gałkowo
2022-09-25
4
2022-09-25
7
Dudo Patrycja
Brak
2022-09-25
47
2022-09-25
1
Erbetowska Julita
No
GRANDA (52)
2022-09-25
11
2022-09-25
6
Fedyk Sara
Ośrodek Jeździecki Anula
2022-09-25
38
2022-09-25
1
Florkowska Kinga
brak
PERSA (53)
2022-09-25
1
2022-09-25
2022-09-25
6
Garbowski Daniel
LKJ w Gałkowie
2022-09-25
2
2022-09-25
8
Grochala Inez
KJ Stado Kętrzyn
2022-09-25
10
Grochala Zuzanna
KJ STADO KĘTRZYN
2022-09-25
1
Kaczorowska Zuzanna
Anielska Łąka
LEXI (16)
2022-09-25
1
2022-09-25
17
Kasprzak Maja
WAŻKA (65)
2022-09-25
1
Kędzierska Julia
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
2022-09-25
22
2022-09-25
Kieza Aleksandra
Brak
FINKA (44)
2022-09-25
33
2022-09-25
1
Kłosowska Olivia
Brak
2022-09-25
2022-09-25
Kostyła Dorota
nie zrzeszony
2022-09-25
Kozakiewicz Nina
Klub Jeździecki Stado Kętrzyn
KORSYKA (39)
2022-09-25
45
2022-09-25
42
Król Aurelia
Ośrodek Jeżdziecki Wikada
2022-09-25
55
Kurzyp Dorota
bpk
2022-09-25
13
2022-09-25
4
Markiewicz Weronika
Brak
WIATOR (50)
2022-09-25
1
2022-09-25
8
Matyjasek Luiza
BPK
NAPI (33)
2022-09-25
38
2022-09-25
1
Mej Natalia
Ośrodek Jeżdziecki Wikada
2022-09-25
2022-09-25
Mej Weronika
brak
SABRA (61)
2022-09-25
1
2022-09-25
20
Meronów Marta
Bpk
2022-09-25
2022-09-25
Meronów Wiktoria
Brak
2022-09-25
2022-09-25
1
Meronów Zuzanna
Brak
GRUZJA (48)
2022-09-25
53
2022-09-25
50
Musiał Robert
Klub Jeździecki Arpav
2022-09-25
2022-09-25
3
ARTEK (43)
2022-09-25
3
2022-09-25
1
Naruszewicz Lisa
Brak
CROSS (37)
2022-09-25
49
2022-09-25
5
Niewiadomska Iga
WAŻKA (65)
2022-09-25
34
Patejuk Malwina
BPK
SOHAJ (32)
2022-09-25
48
2022-09-25
1
Pieczyńska Anita
KJ Ostoja Chraboły
CEARRY (22)
2022-09-25
41
2022-09-25
2022-09-25
1
Pierzchanowska Oliwia
St. KJ Liski
MAJA (64)
2022-09-25
1
2022-09-25
9
Plitko Aleksandra
Stajnia M&Z
KOZAK (14)
2022-09-25
34
2022-09-25
1
Polasik Julia
Stajnia M&Z
TOGA (13)
2022-09-25
51
2022-09-25
1
Sawicka Hanna
brak
2022-09-25
1
Sawicka Hanna
brak
PIANKA (21)
2022-09-25
Sawicka Hanna
brak
CZART (23)
2022-09-25
2022-09-25
34
Sielawa Anna
brak
HOLY (12)
2022-09-25
14
2022-09-25
Siemienowicz Milena
brak
HEROS (38)
2022-09-25
1
2022-09-25
7
Sobiecka Dorota
St. KJ Liski
FABI (63)
2022-09-25
1
2022-09-25
21
Sobolewska Julia
niezrzeszony
PLUTON (35)
2022-09-25
1
2022-09-25
34
Stącel Małgorzata
BERTYL (55)
2022-09-25
15
2022-09-25
2022-09-25
Stefańska Amelia
Nie zrzeszony
2022-09-25
52
2022-09-25
43
Sudyk Wiktoria
LKJ w Gałkowie
TAJPAJ (17)
2022-09-25
12
2022-09-25
Szczygieł Daniela
Ośrodek Jeżdziecki Wikada
CAPRI (19)
2022-09-25
1
2022-09-25
Szepietowska Anna
Niezrzeszona
ISKRA (40)
2022-09-25
Sztachelska Anna
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-25
18
2022-09-25
5
Szulborska Wiktoria
brak przynależności
FILIP (57)
2022-09-25
1
2022-09-25
1
Trypucka Julia
brak
2022-09-25
1
Trzeszczkowska Dominika
Brak
CZART (23)
2022-09-25
1
Trzeszczkowska Dominika
brak
2022-09-25
1
Urbanowicz Dominika
KJ Wyłudy
HANTA (15)
2022-09-25
1
2022-09-25
16
Warecha Karol
LKJ w Gałkowie
NOWELIA (29)
2022-09-25
23
2022-09-25
2022-09-25
9
Waszczak Wiktoria
SKJ Red Team
TANGO (34)
2022-09-25
2
Wieczorek Weronika
KOLIA (54)
2022-09-25
10
2022-09-25
Wolska-Stępień Martyna
brak przynależności
TANAITA (58)
2022-09-25
38
2022-09-25
1
Wyrzykowska Gabrysia
Ośrodek Jeździecki Anula
BRUNA (60)
2022-09-25
54
2022-09-25
Wyskiel Sara
Ośrodek Jeżdziecki Wikada
CAPRI (19)
2022-09-25
Wyszomirski Paweł
LKJ w Gałkowie
PRESJA (30)
2022-09-25
2022-09-25
Zawilińska Magdalena
bpk
2022-09-25
1
2022-09-25
44

Number of Riders: 60

Number of Horses: 58

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-082022-16, Klub Jeździecki Stado Kętrzyn)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl