Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

Zawody w skokach - Stajnia Black Horse
Nowe Potulice, 01.10.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
27 ACCEPTED 2022-09-26 19:26:54
2022-09-26 17:01:43
Sandra Nawojska MIO GUSTO OJK
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
26 ACCEPTED 2022-09-26 19:26:49
2022-09-26 17:01:11
Sandra Nawojska LITTLE SURPRISE OJK
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
25 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:15
2022-09-26 00:05:10
Kaja Martyn MIŚKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
24 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:13
2022-09-26 00:01:37
Kaja Drobczyńska MIŚKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
23 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:09
2022-09-26 00:01:10
Wiktoria Martyn JANUBA JARLA
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
22 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:07
2022-09-25 21:27:54
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
21 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:05
2022-09-25 16:36:21
Piotr Bąk ROCK JANKLE
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
20 ACCEPTED 2022-09-26 14:07:04
2022-09-24 21:06:08
Julia Sara Turzyńska BORÓWKA
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
19 ACCEPTED 2022-09-22 18:11:59
2022-09-22 15:56:38
Julia Dargiewicz TURCZYNKA
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
18 ACCEPTED 2022-09-23 11:18:17
2022-09-22 13:41:45
Jagoda Gliszczynska ARAMIS
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 2x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
17 ACCEPTED 2022-09-19 19:17:30
2022-09-19 18:50:57
Aleksandra Dobak HAWANA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
16 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:45
2022-09-18 19:37:38
Alicja Szyling TRESKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
15 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:38
2022-09-18 19:37:16
Magdalena Szyling TRESKA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
14 ACCEPTED 2022-09-19 08:07:35
2022-09-18 19:36:58
Alicja Szyling TURNUS
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
13 ACCEPTED 2022-09-18 19:17:47
2022-09-18 11:35:04
Angelika Wesołowska ISKRA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
12 ACCEPTED 2022-09-17 21:26:36
2022-09-17 18:32:06
Nadia Skrzypczyńska BUKI
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
11 ACCEPTED 2022-09-14 20:16:33
2022-09-14 19:59:02
Dominika Kotecka BAŚKA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
10 ACCEPTED 2022-09-14 20:16:29
2022-09-14 17:07:25
Zuzanna Pankau MAJA
  • 2x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
9 ACCEPTED 2022-09-14 17:02:20
2022-09-14 14:59:24
Zofia Pląsek GAZELLA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
8 ACCEPTED 2022-09-14 11:51:00
2022-09-13 23:14:23
Joanna Szczepańska KERMIT
  • 2x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
7 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:56
2022-09-13 21:02:56
Aleksandra Chełminiak ROTA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
6 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:51
2022-09-13 20:13:38
Oliwier Leśny JADARIA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
5 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:48
2022-09-13 18:59:03
Hubert Leśny EGIDA
  • 1x 4/L 100 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
  • 1x 5/L 105 CM/Konkurs Zwykły z rozgrywką
4 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:46
2022-09-13 18:58:28
Julia Drabjewska POLONIA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
3 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:43
2022-09-13 18:58:13
Julia Drabjewska MIRANDA
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
  • 1x 3/LL 80 CM/Konkurs Zwykły
2 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:41
2022-09-13 18:57:52
Róża Dejnowska TINA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
  • 1x 2/MINI LL 60 CM/Konkurs z trafieniem w normę czasu.
1 ACCEPTED 2022-09-14 11:50:39
2022-09-13 18:57:26
Natalia Brożek ROTA
  • 1x 1/DEBIUTY 30 CM/Konkurs Dokładności dla dzieci do 14 lat lub pierwszy start konia
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
2. Drobczyńska Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
3. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (J.)
O047503
4. Martyn Kaja Stajnia z Pasją Czyżkowo
2009 (JM.)
Brak
5. Martyn Wiktoria Stajnia z Pasją Czyżkowo
2006 (J.)
Brak
6. Nawojska Sandra bpk
2001 (MJ.)
O042752
7. Turzyńska Julia Sara Brak
2004 (J.)
Brak
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

ARAMIS SP POL 2016 wałach gniada/174 F: Cefal
M: Azja
Brak 0000
2.

BAŚKA TYP KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/153 F: NN
M: NN
brak 616999610176114
3.

BORÓWKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/170 F: Lew
M: Bogini
Brak 616098200189621
4.

BUKI KUC POL 2019 wałach inna/120 F: Luki
M: Beti
brak 616013600151119
5.

EGIDA Szlachetna Półkrew POL 2010 klacz ciemnogniada/168 F: Analog
M: Equesta chariee sj
Brak 616009630106310
6.

GAZELLA Szlachetna Półkrew POL 2007 klacz gniada/165 F: Rammstein
M: Garonna
12477 009661486607
7.

HAWANA SP POL 2011 klacz srokata/166 F: Meteor
M: Hanabera
brak .
8.

ISKRA SP POL 2010 klacz skarogniada/155 F: Cypr
M: Amazonka
brak 616009610050310
9.

JADARIA MAŁOPOLSKA POL 2002 klacz siwa/152 F: Jasdasz
M: NN
Brak 006550012902
10.

JANUBA JARLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/166 F: Burgund
M: Jaga
Brak 616007530277711
11.

KERMIT KUC POL 2017 wałach kara/142 F: Rewal
M: Konstytucja
Brak 616013580377017
12.

LITTLE SURPRISE OJK HOL POL 2018 klacz skarogniada/165 F: Unlimited
M: Picara I
brak 276020000661546
13.

MAJA KUC POL 2010 klacz ciemnogniada/125 F: NN
M: NN
brak 616 999 53 03460 10
14.

MIO GUSTO OJK HOL POL 2017 wałach gniada/167 F: Million Dollar /
M: Uschara /
K034821 276421000700517
15.

MIRANDA WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kara/152 cm F: Lombard
M: Malaga
Brak 616007610176610
16.

MIŚKA TYP POGRUBIONY POL 2004 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
Brak 999611504204
17.

NERON WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
18.

POLONIA Wielkopolska/pochodzenie Trake POL 2016 klacz kasztanowata/165 F: Eloquent
M: Piawa
Brak 616007600091116
19.

ROCK JANKLE OLD AUS 2017 wałach skarogniada/168 F: Revolution /
M: Sahara v.d Heide /
K034285 -
20.

ROTA TYP POGRUBIONY POL 2010 klacz kara/160 F: Mustang
M: Rakieta
Brak 616999530184810
21.

TINA SP POL 2003 klacz kasztanowata/165 F: Mer
M: Tara
Brak 009611086303
22.

TRESKA KONIK POLSKI POL 2017 klacz myszata/145 F: Napar
M: Trakcja
brak 616011520050417
23.

TURCZYNKA KONIK POLSKI POL 2019 klacz myszata/140 F: Grab Bazylia
M: Tercja
brak B0112968S
24.

TURNUS KONIK POLSKI POL 2015 wałach myszata/150 cm F: Napar
M: Trakcja
brak 616011520058615
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize

Number of Riders: 7

Number of Horses: 24

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by: M.Zagrodzki
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-062015-1, M. Zagrodzki)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl