Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZRiT-B w LKJ Ostroga Opole
LKJ Ostroga Opole, 24-25.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
104 ACCEPTED 2022-09-23 11:40:28
2022-09-23 11:40:28
Wiktoria Pinocy FIONA
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
103 ACCEPTED 2022-09-22 22:35:39
2022-09-22 22:28:52
Emilia Rawska ELVIS B
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
102 ACCEPTED 2022-09-22 22:35:40
2022-09-22 21:48:23
Zofia Górecka EVEREST
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-22 22:35:42
2022-09-22 21:46:40
Marzena Ferdyn FAPA
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
100 ACCEPTED 2022-09-22 21:15:18
2022-09-22 21:14:20
Julia Cichecka ROSA CALIA M
  • 1x 5/C/C szybkości art 239
  • 1x 11/C/C zwykły art 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-09-22 21:15:20
2022-09-22 21:13:58
Julia Cichecka GOOD FELLOW
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
98 ACCEPTED 2022-09-22 21:15:23
2022-09-22 21:05:38
Natalia Osysko PLAY
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
97 ACCEPTED 2022-09-22 19:58:35
2022-09-22 19:40:43
Julia Bromboszcz FOR FEELING STAR
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-09-22 18:52:09
2022-09-22 18:33:42
Aleksandra Szpryngiel H. OBERLINA B
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
  • 1x 11/C/C zwykły art 238.2.1
95 ACCEPTED 2022-09-22 18:52:10
2022-09-22 18:29:06
Martyna Hilla METAXA
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-22 18:52:13
2022-09-22 18:28:36
Martyna Hilla BARSONY
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
93 ACCEPTED 2022-09-22 16:42:36
2022-09-22 16:38:27
Agnieszka Barczak LUCK FOR AWAY
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-09-22 16:42:38
2022-09-22 16:12:49
Mateusz Kleinert CELESTE
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
91 ACCEPTED 2022-09-22 16:42:41
2022-09-22 15:59:32
Agnieszka Cieślak PRESSION VICTORIA
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
90 ACCEPTED 2022-09-22 13:58:18
2022-09-22 13:58:12
Katarzyna Bryksa-Tomanek CARLOS
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
89 ACCEPTED 2022-09-22 11:58:32
2022-09-22 10:24:53
Oliwia Śmigiel ENDURO M
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 7/L/L zwykły art 238.2.1
88 ACCEPTED 2022-09-22 08:51:46
2022-09-22 08:44:22
Aleksandra Walkowicz DELTA
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
87 ACCEPTED 2022-09-22 08:22:57
2022-09-22 07:53:47
Lena Uryga DAYLIGHT WHITNEY V
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
86 ACCEPTED 2022-09-21 19:47:28
2022-09-21 17:27:37
Marta Wróbel PASJA MA ANTONIO
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
85 ACCEPTED 2022-09-21 15:44:04
2022-09-21 15:32:50
Klaudia Wolańska BABY BOY
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
84 ACCEPTED 2022-09-21 15:44:09
2022-09-21 15:13:45
Justyna Ligas FRYKAS
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-21 15:44:12
2022-09-21 15:13:13
Piotr Turek DASTIFF
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
82 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:42
2022-09-21 13:26:37
Magdalena Soboń SANGRITA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
81 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:43
2022-09-21 12:30:07
Kinga Owcarz DUX
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:45
2022-09-21 12:23:11
Zofia Szulik O'KEY
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:46
2022-09-21 12:22:12
Lena Pricop LEGIONISTA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:48
2022-09-21 12:21:36
Julia Krzywodajć IKRA
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
77 ACCEPTED 2022-09-21 13:37:49
2022-09-21 12:20:03
Radosław Kalyciok POKUSA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
76 ACCEPTED 2022-09-21 09:48:45
2022-09-21 09:48:45
Mateusz Mrugała HARNAŚ
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
75 ACCEPTED 2022-09-21 08:45:34
2022-09-21 08:37:03
Konrad Morgała CLARENCE
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
74 ACCEPTED 2022-09-21 07:42:31
2022-09-21 07:35:35
Zofia Musiał TYNPORTH CHACHA
  • 1x T3/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
  • 1x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
73 ACCEPTED 2022-09-20 23:33:00
2022-09-20 20:49:32
Iga Gajewska CUERLY SUE
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
72 ACCEPTED 2022-09-20 23:33:03
2022-09-20 19:56:33
Mateusz Mrugała ERISSA
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
71 ACCEPTED 2022-09-20 19:40:06
2022-09-20 18:43:53
Katarzyna Maciejewska SISAIDA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-09-20 14:52:02
2022-09-20 14:06:52
Zofia Szott EPONA
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-09-22 13:55:15
2022-09-20 07:55:25
Wiktoria Warcholińska BAMBINO
  • 1x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-09-20 07:19:28
2022-09-20 00:23:31
Magdalena Potysz KOSTEK
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
67 ACCEPTED 2022-09-23 07:25:49
2022-09-19 21:15:07
Magdalena Leżucha DISCOVERY
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-09-19 20:32:37
2022-09-19 20:26:36
Marta Burba KATALONIA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-19 20:32:39
2022-09-19 20:26:14
Marcela Vrtkova WAIKIKI RVP
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
64 ACCEPTED 2022-09-19 20:12:31
2022-09-19 19:30:50
Zuzanna Baran LAGUNA
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
63 ACCEPTED 2022-09-19 20:12:33
2022-09-19 18:09:27
Nicola Michalec -
  • 2x T3/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
62 ACCEPTED 2022-09-19 20:12:35
2022-09-19 18:09:01
Laura Stanitzek JAMAJKA
  • 2x T3/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
61 ACCEPTED 2022-09-19 20:12:38
2022-09-19 18:08:32
Zoja Malik HEKTOR
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
60 ACCEPTED 2022-09-21 19:47:31
2022-09-19 11:30:19
Justyna Bambynek SELIM
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 2x 7/L/L zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
59 ACCEPTED 2022-09-19 11:16:16
2022-09-19 10:35:31
Sylwia Witek LOWITA
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
58 ACCEPTED 2022-09-19 11:16:18
2022-09-19 10:35:10
Sylwia Witek KAZOU
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
57 ACCEPTED 2022-09-19 10:46:41
2022-09-19 10:34:51
Ania Rataj PIPI
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-19 10:46:43
2022-09-19 10:34:22
Lena Kotarska PIPI
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
55 ACCEPTED 2022-09-19 10:46:45
2022-09-19 10:34:03
Lena Kotarska LOWITA
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
54 ACCEPTED 2022-09-19 10:46:47
2022-09-19 10:33:41
Wiktoria Chęcińska FOXY KNOXY
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
53 ACCEPTED 2022-09-18 14:28:17
2022-09-17 23:24:36
Maja Murzyńska ASMARA M
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 2x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
52 ACCEPTED 2022-09-18 14:28:19
2022-09-17 20:02:50
Magdalena Pinocy MIDOS
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
51 ACCEPTED 2022-09-18 14:28:22
2022-09-17 19:11:32
Eliza Wachułka ETI QUEEN
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
50 ACCEPTED 2022-09-17 13:46:34
2022-09-17 12:54:15
Zuzanna Klak CARTOGRANS’ STAR
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-17 13:46:37
2022-09-17 11:17:21
Magdalena Twardoch CHARAMIS
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
48 ACCEPTED 2022-09-17 10:33:50
2022-09-17 09:38:13
Patrycja Kowalska ROLLER COASTER
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
47 ACCEPTED 2022-09-17 06:17:41
2022-09-17 00:33:11
Dominika Jabrzyk - Sztuka JULIEN
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-16 10:17:15
2022-09-16 09:49:41
Maria Smaczna LYON B
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
45 ACCEPTED 2022-09-16 16:55:37
2022-09-16 07:51:54
Marta Witos JUMPER MK
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-09-16 08:22:42
2022-09-15 21:12:57
Michalina Zacharz CYPRIAN
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 2x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
43 ACCEPTED 2022-09-16 08:22:46
2022-09-15 21:12:04
Sylwia Piwoń CANARO MOUNTAIN OAK Z
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
42 ACCEPTED 2022-09-15 14:06:27
2022-09-15 13:56:25
Tatiana Major EPONA
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
41 ACCEPTED 2022-09-24 16:50:37
2022-09-15 13:54:04
Tomasz Klein SALMO COGNAC PM
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-09-16 08:22:48
2022-09-15 11:17:49
Maria Martyn SUŁTAN
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:38
2022-09-15 10:34:24
Wiktoria Buczkowska CERA Ł
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
38 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:43
2022-09-15 10:33:13
Julia Szczurek WITAS
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
37 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:45
2022-09-15 10:32:30
Julia Szczurek GIGANT
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
36 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:48
2022-09-15 10:31:13
Żaneta Nawrat JOKER
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
35 ACCEPTED 2022-09-15 10:53:50
2022-09-15 10:30:10
Anna Chrobak TORNADO
  • 2x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
34 ACCEPTED 2022-09-20 19:40:26
2022-09-14 18:55:26
Julia Świderska HIDALGO
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
33 ACCEPTED 2022-09-14 14:12:43
2022-09-14 14:07:57
Zuzanna Wikieł SAFARI SUNDANCE
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
32 ACCEPTED 2022-09-14 12:01:10
2022-09-14 11:06:13
Julia Kremer CARLOS
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
  • 2x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
31 ACCEPTED 2022-09-14 11:03:05
2022-09-14 11:02:36
Julia Kremer GASPARD
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
30 ACCEPTED 2022-09-13 21:21:01
2022-09-13 20:40:41
Agnieszka Ciurzyńska MORIS
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
29 ACCEPTED 2022-09-20 08:37:44
2022-09-13 16:12:59
Karolina Fedorowicz CASSAN MK
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 7/L/L zwykły art 238.2.1
28 ACCEPTED 2022-09-13 10:57:15
2022-09-13 10:47:55
Weronika Klimmer BRENDA
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
27 ACCEPTED 2022-09-13 10:13:36
2022-09-12 22:40:56
Justyna Woźniczka BOLERO VAN GELINDEN
  • 2x T3/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
26 ACCEPTED 2022-09-13 08:10:16
2022-09-12 22:40:36
Julia Woźniczka BOLERO VAN GELINDEN
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
25 ACCEPTED 2022-09-13 08:10:19
2022-09-12 22:39:44
Roksana Walczuch G
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
24 ACCEPTED 2022-09-13 10:41:03
2022-09-12 16:02:15
Oliwia Brzozowska NERON
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
23 ACCEPTED 2022-09-12 15:04:39
2022-09-12 13:58:46
Marianna Raczyńska LENNOX 440
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
22 ACCEPTED 2022-09-22 22:38:33
2022-09-12 13:02:31
Patrycja Dębowska LIQUITO
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
21 ACCEPTED 2022-09-12 09:59:39
2022-09-12 09:55:17
Dominik Ast SAFIAN
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
20 ACCEPTED 2022-09-12 09:59:37
2022-09-12 09:54:21
Dominik Ast KORA
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
19 ACCEPTED 2022-09-12 09:36:40
2022-09-11 22:44:11
Bartłomiej Urban TALIFAX K
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 7/L/L zwykły art 238.2.1
18 ACCEPTED 2022-09-12 09:36:37
2022-09-11 22:43:15
Bartłomiej Urban AROCERMA BZ
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
17 ACCEPTED 2022-09-11 21:27:17
2022-09-11 19:39:44
Amanda Kolińska GIJSBERTHA
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
16 ACCEPTED 2022-09-11 21:27:20
2022-09-11 19:39:14
Amanda Kolińska CUBA LIBRE
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
15 ACCEPTED 2022-09-09 09:39:55
2022-09-09 07:57:07
Alicja Surówka CINDORIJKE DU VLIST Z
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
14 ACCEPTED 2022-09-09 09:39:51
2022-09-09 07:56:35
Alicja Surówka TIK TAK
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 7/L/L zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
13 ACCEPTED 2022-09-21 08:58:49
2022-09-07 11:45:10
Nadia Karst MIRINDA
  • 1x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-21 08:58:58
2022-09-07 11:44:35
Julia Karst KEMI
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
11 ACCEPTED 2022-09-20 19:40:35
2022-09-07 11:41:54
Weronika Konopka KŁOS
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
10 ACCEPTED 2022-09-18 14:28:27
2022-09-06 09:35:18
Julia Bieniek TULIPAN G
  • 2x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
9 ACCEPTED 2022-09-03 23:04:51
2022-09-03 16:14:40
Marko Lenart ROY DAGES
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
8 ACCEPTED 2022-09-20 22:25:24
2022-09-03 00:18:49
Grzegorz Pasierowski AIRA
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 2x T4/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
7 ACCEPTED 2022-09-01 08:24:47
2022-08-30 21:52:26
Krzysztof Filusz SMUGA M
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
6 ACCEPTED 2022-09-18 14:28:31
2022-08-30 21:51:32
Martyna Filusz KOLORADO
  • 2x T2/mini LL/80 cm zwykły art 238.2.1
  • 1x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 8/L/Egzaminacyjny
5 ACCEPTED 2022-09-01 08:24:50
2022-08-30 21:50:47
Barbara Filusz MIWIA
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
4 ACCEPTED 2022-09-01 08:25:00
2022-08-30 20:44:22
Daria Weiss-Mossakowska LANDOS-T
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 2x 6/LL/LL zwykły art 238.2.1
3 ACCEPTED 2022-08-30 14:35:04
2022-08-30 10:37:05
Marko Lenart NEQUEL
  • 1x 3/P/P o wzrastającym stopniu trudności z Jokerem art. 269.5
  • 1x 4/N/N zwykły art 238.2.1
  • 1x 9/P/P dwufazowy art 274.1.5.3
  • 1x 10/N/N szybkości art 239
2 ACCEPTED 2022-08-26 09:22:17
2022-08-24 23:16:27
Natalia Kopka PALOMA
  • 1x 0/mini LL/Konkurs specjalny
  • 1x T1/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
  • 2x T3/mini LL/60 cm z trafieniem w normę czasu (Aneks 5 Regulamin B)
1 ACCEPTED 2022-09-21 09:49:05
2022-08-24 14:11:13
Mateusz Mrugała EPOPEJA
  • 2x 1/LL/LL zwykły art 238.2.1
  • 1x 2/L/L dwufazowy art 274.1.5.3
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ast Dominik St. KJ Tradycja Siedlnica
S
O009826
2. Bambynek Justyna St. KJ Preria Wilkowice
S
O042550
3. Baran Zuzanna HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
4. Barczak Agnieszka KJ Hipologia Morów
2001 (MJ.)
O044790
5. Bieniek Julia BPK
2006 (J.)
O053101
6. Bromboszcz Julia KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O064319
7. Bryksa-Tomanek Katarzyna LKJ OSTROGA OPOLE
S
O037738
8. Brzozowska Oliwia LKJ Ostroga Opole
2008 (JM.)
O055105
9. Buczkowska Wiktoria LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O058027
10. Burba Marta JS Horny Hermanice
S
Brak
11. Chęcińska Wiktoria Klub Jeździecki Equiteam
2002 (MJ.)
O047975
12. Chrobak Anna LUKJ Antoniówka
2011 (Mł.)
brak
13. Cichecka Julia LKJ Ostroga Opole
S
O004087
14. Cieślak Agnieszka LKJ Ostroga Opole
S
O001773
15. Ciurzyńska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O013663
16. Dębowska Patrycja LKJ Ostroga Opole
S
O033256
17. Fedorowicz Karolina Klub Jeździecki Royal
S
O024015
18. Ferdyn Marzena Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
S
O058543
19. Filusz Barbara Brak
S
O074615
20. Filusz Krzysztof Brak
S
O053793
21. Filusz Martyna Brak
2007 (JM.)
O055286
22. Gajewska Iga JKS Equi Verso
2005 (J.)
O048462
23. Górecka Zofia Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2008 (JM.)
Brak
24. Hilla Martyna KJ Okoły
2005 (J.)
O039243
25. Jabrzyk - Sztuka Dominika Piaff Equestrian
S
O071629
26. Kalyciok Radosław KJK ELIZAR
S
Brak
27. Karst Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2005 (J.)
O058028
28. Karst Nadia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2011 (Mł.)
O071591
29. Klak Zuzanna ASK Świerklaniec
2003 (MJ.)
O053700
30. Klein Tomasz KS SYDOW Riding Team
S
O000254
31. Kleinert Mateusz KJ Hipologia Morów
2003 (MJ.)
O058306
32. Klimmer Weronika LKJ Ostroga Opole
2004 (J.)
O045606
33. Kolińska Amanda KJ Vena Rogoźnik
2006 (J.)
O036860
34. Konopka Weronika Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2006 (J.)
O055159
35. Kopka Natalia Piaff Equestrian
2012 (Mł.)
O069242
36. Kotarska Lena Klub Jeździecki Equiteam
2009 (JM.)
O067764
37. Kowalska Patrycja Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2009 (JM.)
O073196
38. Kremer Julia LKJ Ochaby
2007 (JM.)
O047814
39. Krzywodajć Julia KjkELIZAR
2007 (JM.)
O059086
40. Lenart Marko LKJ Moszna
S
O024014
41. Leżucha Magdalena KJ VENA Rogoźnik
2011 (Mł.)
O067049
42. Ligas Justyna Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2005 (J.)
brak
43. Maciejewska Katarzyna bpk
2007 (JM.)
brak
44. Major Tatiana brak
2010 (JM.)
O072799
45. Malik Zoja HiPPo Sports Team
2010 (JM.)
Brak
46. Martyn Maria KS Pegaz w Chwałowicach
2006 (J.)
O045609
47. Michalec Nicola HiPPo Sports Team
2009 (JM.)
Brak
48. Morgała Konrad Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2009 (JM.)
O062158
49. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
50. Mrugała Mateusz LKJ Moszna
S
O001949
51. Murzyńska Maja LKJ OSTROGA OPOLE
2009 (JM.)
BRAK
52. Musiał Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2010 (JM.)
O066192
53. Nawrat Żaneta LUKJ Antoniówka
S
O041046
54. Osysko Natalia Klub Sportowy Sydow Riding Team
2006 (J.)
O043613
55. Owcarz Kinga Kjk ELIZAR
2006 (J.)
Brak
56. Pasierowski Grzegorz Niezrzeszony
S
brak
57. Pinocy Magdalena BPK
S
O006459
58. Pinocy Wiktoria JKS Equi Verso Jastrzębie Zdrój
2012 (Mł.)
O064922
59. Piwoń Sylwia SKJ OMEGA
S
O033433
60. Potysz Magdalena Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
S
O024773
61. Pricop Lena Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
O056018
62. Raczyńska Marianna KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O062344
63. Rataj Ania Klub Jeździecki Equiteam
2005 (J.)
0
64. Rawska Emilia Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
2009 (JM.)
Brak
65. Smaczna Maria KS Pegaz Chwałowice
S
O042951
66. Śmigiel Oliwia LKJ ostroga opole
2003 (MJ.)
O030886
67. Soboń Magdalena BPK
S
O036054
68. Stanitzek Laura HiPPo Sports Team
2009 (JM.)
Brak
69. Surówka Alicja KJ TRACHY SOŚNICOWICE
2008 (JM.)
O060583
70. Świderska Julia Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
2011 (Mł.)
O063287
71. Szczurek Julia LUKJ Antoniówka
2003 (MJ.)
O050453
72. Szott Zofia Brak
2011 (Mł.)
Brak
73. Szpryngiel Aleksandra KJ Royal Opole
S
O023728
74. Szulik Zofia Kjk ELIZAR
2008 (JM.)
Brak
75. Turek Piotr Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
2006 (J.)
O069066
76. Twardoch Magdalena ASK Świerklaniec
2005 (J.)
O053230
10273457
77. Urban Bartłomiej LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
S
O008960
78. Uryga Lena KJ Jumping Team Brynica
2007 (JM.)
O050456
79. Vrtkova Marcela JS Horny Hermanice
S
Brak
80. Wachułka Eliza LKJ OSTROGA OPOLE
2008 (JM.)
O058031
81. Walczuch Roksana SKJ Omega
S
O033441
82. Walkowicz Aleksandra BPK
S
O007607
83. Warcholińska Wiktoria Piaff Equestrian
2007 (JM.)
O069731
84. Weiss-Mossakowska Daria brak
S
O037739
85. Wikieł Zuzanna KS SYDOW RIDING TEAM
2010 (JM.)
O068885
86. Witek Sylwia KJ Equiteam
S
O007660
87. Witos Marta St. KJ Legia Kozielska
S
O026762
88. Wolańska Klaudia Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2002 (MJ.)
O044799
89. Woźniczka Julia Skj omega
2003 (MJ.)
Brak
90. Woźniczka Justyna Skj omega
2007 (JM.)
Brak
91. Wróbel Marta Stajnia Harley Zawada
2004 (J.)
brak
92. Zacharz Michalina SKJ Omega
2002 (MJ.)
Brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

67

- XX IRL 2016 klacz gniada/163 F: Let The Lion Roar
M: Golden Blossom
Brak 372IRE45282948T
2.

10

AIRA SP POL 2009 Klacz skarogniada/164 F: Marafon
M: Alba
brak 616009690061609
3.

20

AROCERMA BZ Z POL 2011 klacz gniada/173 F: Aerobic
M: Lacerma BZ
brak 056015Z55804911
4.

59

ASMARA M Polski Koń Szlachetny P?łkrwi POL 2014 klacz gniada/160 F: Cassilio
M: Afra M
Brak 616009690067514
5.

86

BABY BOY Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach siwa/168 F: Pielgrzym / As Trefl
M: Burza / Bój
K033639 616009520102717
6.

73

BAMBINO KUC POL 2010 wałach srokata/kuc:145 F: nn
M: nn
K033781 brak
7.

99

BARSONY SP HUN 2013 wałach gniada F: Koszal /
M: Szikrazo Bambi / Szikrazo 1 Zoran
K024247 348199CD1303800
8.

26

BOLERO VAN GELINDEN TINKER POL 2004 wałach srokata/mk:155 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
9.

40

BRENDA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2007 klacz gniada/160 F: Barbur
M: Bakarina
K027000 POL009590201207
10.

54

CANARO MOUNTAIN OAK Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach siwa/165 F: Cigaret JV H Z
M: Jolie Rose
K031331 Brak
11.

93

CARLOS SP POL 2006 wałach ciemnogniada/176 F: LOTOS
M: CELIA
K013641 POL009640050306
12.

44

CARLOS MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach siwa/168 F: Aperitif
M: Lukrecja
K024288 6160065910922
13.

57

CARTOGRANS’ STAR OLDENBURSKA GER 2008 Klacz siwa/165 F: Cartogran
M: Quanne
K017217 2764181813550083
14.

28

CASSAN MK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach kara/160 F: Rasch
M: Casablanca
K033954 616009580261918
15.

95

CELESTE HAN GER 2013 klacz gniada/172 F: Conteur / Contender
M: La Souri Petite / Loutino
K030501 DE431310204414
16.

46

CERA Ł SP POL 2009 Klacz gniada/165 F: Corleone Z
M: Carmen
K027275 616009670048309
17.

58

CHARAMIS Czeski Koń Gorącokrwisty POL 2011 wałach kasztanowata/165 F: Dietward 23
M: Libra
K031855 000066221
18.

17

CINDORIJKE DU VLIST Z Z BEL 2013 klacz siwa/166 F: Calvino Z
M: Ladorijke
K033853 056015255762813
19.

78

CLARENCE HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach ciemnogniada/170 F: CLARIMO
M: UNIKA IV
K035148 DE421000304509
20.

19

CUBA LIBRE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach skarogniada/174 F: TREFL
M: CZATA
K025505 616 009 66 08484 13
21.

75

CUERLY SUE HOLST POL 2002 mare dark bay/170 F: Contender
M: Hanaria
K009368 DE421000274004
22.

53

CYPRIAN SP POL 2016 wałach kasztanowata/170 F: NN
M: NN
Brak Brak
23.

88

DASTIFF SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Power Prince / Pilot
M: Doryda / Dywan
K013668 POL009670002502
24.

90

DAYLIGHT WHITNEY V KWPN NED 2008 wałach ciemnogniada/178 F: Sam R /
M: Whitney V / Abke
K022875 528003200809086
25.

91

DELTA SP POL 2015 klacz gniada/164 F: Lumpi
M: Dystynkcja II
K029913 616009540114615
26.

35

DISCOVERY KUC POL 2012 wałach ciemnokasztanowata/kuc:155 F: Strayer’s Samson
M: Dora
K026205 616013670113812
27.

81

DUX SP POL 2010 Wałach gniada/170 F: Love affraid
M: Dolores
K022459 616 009 66 04140 10
28.

104

ELVIS B WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach bułana/172 F: Rumianek
M: Esperanta B
Brak A0006841S
29.

92

ENDURO M SP POL 2009 wałach gniada/175 F: So in love
M: Entropia M
K016857 POL009690067009
30.

52

EPONA SP POL 2009 klacz gniada/164 F: Itreb
M: Etoile
K016151 616009690113209
31.

3

EPOPEJA Polski Koń Szlachetnej Półkrwi POL 2017 klacz siwa/165 F: LORD LIBERATOR
M: EL-LADY CH
K035105 616009610159417
32.

76

ERISSA SP POL 2013 klacz kasztanowata/176 F: Irches
M: Erma
K023444 616009690058313
33.

61

ETI QUEEN SP POL 2008 klacz gniada/165 F: New World
M: Ethel
K020844 616009530142408
34.

105

EVEREST Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 wałach ciemnogniada/172 F: Czarczaf
M: Esmirna
Brak 616098200106475
35.

106

FAPA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/168 F: Parnas
M: Farsala
616 006 55 01823 08
36.

107

FIONA KUC POL 2009 klacz kara/kuc:144 F: .
M: .
Brak .
37.

100

FOR FEELING STAR HANOWERSKA GER 2004 wałach kasztanowata/173 F: For Feeling/For Pleasure
M: Zepa/Zacharias
K028399 DE431314504804
38.

64

FOXY KNOXY Pełnej Krwi Angielskiej POL 2010 klacz ciemnogniada/156 F: Deceptor /
M: I Don't Do Walkin /
K032180 208DEN201015169
39.

87

FRYKAS SP POL 2004 wałach gniada/170 F: Kurdesz / Kartacz
M: Famba / Fort
K018462 POL009540055004
40.

39

G KWPN POL 2011 wałach gniada/170 F: Carlton Hill Vdl
M: Wietske Fan De Prajkti Skaolle
Brak Brak
41.

43

GASPARD SP POL 2017 wałach ciemnogniada/178 F: Vector
M: New Ganja
K031883 616009540093017
42.

48

GIGANT HANN BEL 2012 wałach kasztanowata/167 F: DON BOLERO
M: CHARLOTTE
K033804 056007000G52970
43.

18

GIJSBERTHA KWPN NED 2011 klacz kasztanowata/162 F: Casanova / Unesco
M: Rosita W / Kennedy
K019692 528003201111872
44.

102

GOOD FELLOW SP POL 2011 wałach gniada F: Candiavolo / Cantus
M: Garantine / nn
K021887 616009690138711
45.

97

H. OBERLINA B KWPN NED 2012 klacz skarogniada/163 F: Vleut / Quick Star
M: Toberlina / Voltaire
K021852 528003201203839
46.

79

HARNAŚ SP POL 2014 wałach ciemnogniada/165 F: Farmer
M: Heliana
K032865 616009640073114
47.

69

HEKTOR KOŃ MAŁY POL 2009 wałach ciemnogniada/mk:150 F: HAN
M: Lotka
Brak 616013540145809
48.

110

HIDALGO OLD POL 2011 wałach siwa/mk:150 F: EKWADOR
M: INDIRA
K018689 DE 433331703311
49.

29

HIDALGO OLDENBURG POL 2011 wałach siwa/mk:149 F: H-Ekwador
M: Indira
K018689 DE 433331703311
50.

84

IKRA SP POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: X
M: X
Brak Pol009670006509
51.

68

JAMAJKA NN POL 2017 klacz myszata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 616697859432
52.

49

JOKER SP POL 2010 Wałach gniada F: Concord
M: Jarla
K016908 616009690049710
53.

55

JULIEN SP POL 2003 ogier kara/174 F: Landino
M: Josephine
K007813 BRAK
54.

31

JUMPER MK SP POL 2015 wałach gniada/. F: Marino /
M: Jade MK / Elf
K028620 616098200156317
55.

70

KATALONIA SP POL 2018 klacz gniada/164 F: Michael Angelo F / BAJOU DU ROUET / BALOUBET DU ROUE
M: Kapirinia
Brak 616009670039818
56.

65

KAZOU Pełna Krew Angielska POL 2018 wałach ciemnogniada/162 F: Zazou
M: Kasetka
K035220 616POL18010142T
57.

14

KEMI WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/167 F: Eloquent
M: Kenia
K029581 61600760021911
58.

15

KŁOS PKS POL 2015 wałach gniada/160 F: ELOQUENT
M: KIRKA
K034143 616007600199015
59.

7

KOLORADO SP POL 2015 Wałach gniada/162 F: NN
M: NN
K026857 616098200147275
60.

22

KORA SP POL 2016 klacz siwa/172 F: Graf Stepp / Graf Grannus
M: Kryza / Colman
K031201 616009610118416
61.

72

KOSTEK TYP SZLACHETNY POL 2015 wałach gniada/165 F: NN
M: Komnata
K027821 616999610190115
62.

66

LAGUNA NN POL 2011 klacz srokata/kuc:135 F: Nn
M: Nn
Brak 6169996900024561
63.

9

LANDOS-T Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 Wałach skarogniada F: COLA
M: LEGACY
K028026 616009690075014
64.

83

LEGIONISTA KUC POL 2007 wałach srokata/kuc:141 F: Facet
M: Legia
K020522 013670174007
65.

38

LENNOX 440 OLDENBURSKA GER 2015 wałach gniada/168 F: Lyjanero
M: Retina
K033052 DE 418180070215
66.

25

LIQUITO Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2002 wałach gniada/170 F: Quito Heydehoek
M: Lipa
K035172 POL009690008202
67.

63

LOWITA Szlachetna Półkrew POL 2004 klacz kasztanowata/165 F: Weltstein
M: Liona
K009078 616009660027004
68.

94

LUCK FOR AWAY SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Cotton Club (ex. Catmaran) / Cantus
M: Letina 4 / Lenys Lemon
K030500 616009530230815
69.

32

LYON B WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach ciemnogniada/170 F: Carolus I
M: Lady Bi
K033342 616007610057917
70.

98

METAXA SP POL 2015 klacz gniada/171 F: Nimmerdor I / Nimmerdor
M: Metallica / Faust Z
K030897 616009690046515
71.

60

MIDOS SP POL 2015 wałach siwa/164 F: Calderon / Carolus
M: Madame / Rubin
K027697 616009520101515
72.

13

MIRINDA WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kara/163 F: Tanos
M: Melisa
K030584 616007610124616
73.

8

MIWIA XO POL 2012 Klacz kasztanowata/165 F: Wiwat/Grey
M: Michelle/Chef Supreme
K021431 616006690015712
74.

41

MORIS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach siwa/175 F: Leonardo
M: Martini
K031721 6160076101046
75.

5

NEQUEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2016 wałach gniada/167 F: EULAMAR
M: NEQUITA/QULESTER
K029024 616 009 69 00512 16
76.

27

NERON WLKP POL 2017 wałach gniada/162 F: Kirkor /
M: Najka / Evento
K031610 616098200229400
77.

82

O'KEY SP POL 2014 klacz gniada/168 F: Czuwaj
M: Oxika
Brak 616007681030214
78.

4

PALOMA KUC FELIŃSKI POL 2009 klacz gniada/kuc:143 F: Harbin
M: Pacynka
brak brak
79.

89

PASJA MA ANTONIO KUC WALIJSKI POL 2017 ogier izabelowata/kuc:133cm F: Anapon Spartacus
M: Pasjonata Atena
brak A0012742S
80.

62

PIPI SP POL 2003 klacz gniada/165 F: Elman
M: Ponętna
K018424 POL009670011103
81.

103

PLAY SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Aracento
M: Peonia/ Alvarez 17
K031804 616009670070617
82.

85

POKUSA SP POL 2004 klacz siwa/168 F: Nn
M: Nn
Brak 999540238404
83.

96

PRESSION VICTORIA SP POL 2017 klacz gniada/167 F: HOMERUN(EX HALIFAX)
M: PASSANGER
Brak 616 009 69 00993 17
84.

51

RANTARGO BWP BEL 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Canturano / Canturo
M: Valencia-B / Darco
brak UELN 056-002-W00316829
85.

56

ROLLER COASTER TYP SZLACHETNY POL 2003 wałach kasztanowata/164 F: NN
M: NN
K016940 616999670148303
86.

101

ROSA CALIA M SP POL 2013 klacz kara F: Cassilio / Cassini I
M: Rosa M / Faust Z
K024657 616009690055113
87.

11

ROY DAGES Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach jasnokasztanowata/160 F: DŻAGAS
M: ROSA
K034326 616098200299800
88.

45

SAFARI SUNDANCE KUC NED 2005 klacz kara/kuc:kuc F: NN
M: NN
K025216 52800300026066
89.

23

SAFIAN SP POL 2015 Wałach gniada/180 F: Lord Ludger / Ludger
M: Safira / Asyż
K029295 616999682023415
90.

108

SALMO COGNAC PM F:
M:
91.

SALMO COGNAC PM OLDENBURGER POL 2015 wałach kasztanowata/168 F: Self Control
M: Sprehe All The Beast
brak DE 418180085815
92.

80

SANGRITA MAŁOPOLSKA POL 2012 klacz kasztanowata/168 F: Sentender
M: Świtezianka
K030922 616006550078212
93.

34

SELIM TYP SZLACHETNY POL 2013 wałach gniada/165 F: NN
M: NN
K031830 616999670105513
94.

74

SISAIDA TYP SZLACHETNY POL 2008 klacz ciemnogniada/170 F: San
M: Sasanka
brak 616999540170108
95.

6

SMUGA M SP POL 2015 klacz gniada/169 F: Cassilio
M: Selene M
K028393 616009690057815
96.

30

SUŁTAN WLKP POL 2008 wałach kara/169 F: Esaul / Fort 59
M: Sanna / Bolivar
K018458 POL007600396708
97.

21

TALIFAX K OLDENBURG POL 2015 wałach ciemnogniada/168 F: Taalex
M: Giselle K
K035123 DE 433330088415
98.

16

TIK TAK Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 ogier gniada/168 F: CANDIAVOLO
M: TABEA
K018090 616 009 69 01905 08
99.

50

TORNADO NN POL 2009 wałach siwa/kuc:123 F: NN
M: NN
brak 616999690200009
100.

12

TULIPAN G SP POL 2011 wałach siwa/175 F: Czumak
M: Tradycja
K032615 616009610049311
101.

77

TYNPORTH CHACHA KUC POL 2015 klacz kasztanowata/131 F: .
M: .
1 ***
102.

71

WAIKIKI RVP Czeski Kon Gorącokrwisty CZE 2017 wałach gniada/167 F: Lord Weingard
M: Viska
Brak 000090043
103.

47

WITAS MŁP POL 2008 Wałach gniada F: Sword
M: Witaksa
K013727
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Ast Dominik
St. KJ Tradycja Siedlnica
KORA (22)
2022-09-24
4
2022-09-24
12
2022-09-25
12
2022-09-25
13
SAFIAN (23)
2022-09-24
3
60
2022-09-24
15
2022-09-25
14
2022-09-25
9
Bambynek Justyna
St. KJ Preria Wilkowice
SELIM (34)
2022-09-24
2022-09-24
22
2022-09-25
12
2022-09-25
Baran Zuzanna
HiPPo Sports Team
LAGUNA (66)
2022-09-24
2022-09-24
Barczak Agnieszka
KJ Hipologia Morów
2022-09-24
16
2022-09-24
20
Bieniek Julia
BPK
2022-09-24
7
2022-09-24
2022-09-25
5
Bromboszcz Julia
KJ Trachy Sośnicowice
2022-09-24
2022-09-24
25
Bryksa-Tomanek Katarzyna
LKJ OSTROGA OPOLE
CARLOS (93)
2022-09-24
15
2022-09-24
17
2022-09-25
5
2022-09-25
Brzozowska Oliwia
LKJ Ostroga Opole
NERON (27)
2022-09-24
23
2022-09-24
2022-09-25
4
2022-09-25
Buczkowska Wiktoria
LUKJ Antoniówka
CERA Ł (46)
2022-09-24
10
2022-09-24
2022-09-25
7
2022-09-25
6
Burba Marta
JS Horny Hermanice
2022-09-24
17
2022-09-24
Chęcińska Wiktoria
Klub Jeździecki Equiteam
2022-09-24
15
2022-09-24
18
Chrobak Anna
LUKJ Antoniówka
TORNADO (50)
2022-09-24
3
2022-09-24
Cichecka Julia
LKJ Ostroga Opole
2022-09-24
1
150
2022-09-25
1
150
2022-09-24
6
2022-09-25
5
Cieślak Agnieszka
LKJ Ostroga Opole
2022-09-24
8
2022-09-24
Ciurzyńska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
MORIS (41)
2022-09-24
13
2022-09-24
16
Dębowska Patrycja
LKJ Ostroga Opole
LIQUITO (25)
2022-09-24
19
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Fedorowicz Karolina
Klub Jeździecki Royal
2022-09-24
25
2022-09-24
2022-09-25
9
2022-09-25
Ferdyn Marzena
Akademia Sportów Konnych ŚWIERKLANIEC
FAPA (106)
2022-09-24
6
2022-09-24
Filusz Barbara
Brak
MIWIA (8)
2022-09-24
1
2022-09-24
2022-09-25
2022-09-25
Filusz Krzysztof
Brak
2022-09-24
6
2022-09-24
3
80
2022-09-25
3
80
Filusz Martyna
Brak
2022-09-24
9
2022-09-24
5
2022-09-25
2022-09-25
1
Gajewska Iga
JKS Equi Verso
2022-09-24
17
2022-09-24
Górecka Zofia
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
EVEREST (105)
2022-09-24
12
2022-09-24
Hilla Martyna
KJ Okoły
METAXA (98)
2022-09-24
2
80
2022-09-24
10
2022-09-25
1
120
2022-09-25
8
BARSONY (99)
2022-09-24
12
2022-09-24
14
2022-09-25
1
2022-09-25
3
60
Jabrzyk - Sztuka Dominika
Piaff Equestrian
JULIEN (55)
2022-09-24
2
2022-09-24
2
Kalyciok Radosław
KJK ELIZAR
POKUSA (85)
2022-09-24
6
2022-09-24
Karst Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KEMI (14)
2022-09-24
5
2022-09-24
13
2022-09-25
5
2022-09-25
11
Karst Nadia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
MIRINDA (13)
2022-09-24
23
2022-09-24
8
2022-09-25
7
2022-09-25
8
Klak Zuzanna
ASK Świerklaniec
2022-09-24
7
2022-09-24
5
Klein Tomasz
KS SYDOW Riding Team
2022-09-24
2
2022-09-24
16
2022-09-24
15
2022-09-24
8
2022-09-25
7
2022-09-25
15
Kleinert Mateusz
KJ Hipologia Morów
CELESTE (95)
2022-09-24
23
2022-09-24
17
Klimmer Weronika
LKJ Ostroga Opole
BRENDA (40)
2022-09-24
19
2022-09-24
22
Kolińska Amanda
KJ Vena Rogoźnik
2022-09-24
1
120
2022-09-24
2
100
2022-09-24
3
2022-09-24
12
Konopka Weronika
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
KŁOS (15)
2022-09-24
21
2022-09-24
2022-09-25
3
Kopka Natalia
Piaff Equestrian
PALOMA (4)
2022-09-24
1
2022-09-24
2
2022-09-25
2
2022-09-25
6
Kotarska Lena
Klub Jeździecki Equiteam
PIPI (62)
2022-09-24
3
LOWITA (63)
2022-09-24
Kowalska Patrycja
Akademia Sportów Konnych Świerklaniec
2022-09-24
4
2022-09-24
Kremer Julia
LKJ Ochaby
GASPARD (43)
2022-09-25
12
2022-09-25
11
CARLOS (44)
2022-09-25
8
2022-09-25
Krzywodajć Julia
KjkELIZAR
IKRA (84)
2022-09-24
9
2022-09-24
Lenart Marko
LKJ Moszna
NEQUEL (5)
2022-09-24
19
2022-09-24
1
150
2022-09-25
2
80
2022-09-25
2
100
2022-09-24
1
2022-09-24
4
2022-09-25
1
2022-09-25
6
Leżucha Magdalena
KJ VENA Rogoźnik
2022-09-24
18
2022-09-24
11
Ligas Justyna
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
FRYKAS (87)
2022-09-24
7
2022-09-24
Maciejewska Katarzyna
bpk
SISAIDA (74)
2022-09-24
11
2022-09-24
Major Tatiana
brak
EPONA (52)
2022-09-24
2022-09-24
2022-09-25
1
2022-09-25
5
Malik Zoja
HiPPo Sports Team
HEKTOR (69)
2022-09-24
24
2022-09-24
Martyn Maria
KS Pegaz w Chwałowicach
SUŁTAN (30)
2022-09-24
10
2022-09-24
11
Michalec Nicola
HiPPo Sports Team
- (67)
2022-09-25
3
2022-09-25
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
2022-09-24
14
2022-09-24
14
2022-09-25
3
2022-09-25
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
ERISSA (76)
2022-09-24
21
2022-09-24
7
2022-09-25
13
2022-09-25
4
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
HARNAŚ (79)
2022-09-24
11
2022-09-24
9
2022-09-25
8
2022-09-25
10
Mrugała Mateusz
LKJ Moszna
HIDALGO (110)
2022-09-25
3
2022-09-25
6
Murzyńska Maja
LKJ OSTROGA OPOLE
2022-09-24
2022-09-24
16
2022-09-25
8
2022-09-25
Musiał Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Preria Wilkowice
2022-09-25
1
2022-09-25
2
Nawrat Żaneta
LUKJ Antoniówka
JOKER (49)
2022-09-24
2022-09-24
20
Osysko Natalia
Klub Sportowy Sydow Riding Team
PLAY (103)
2022-09-25
6
2022-09-25
6
Owcarz Kinga
Kjk ELIZAR
DUX (81)
2022-09-24
13
2022-09-24
Pasierowski Grzegorz
Niezrzeszony
AIRA (10)
2022-09-24
10
2022-09-24
2022-09-25
4
2022-09-25
Pinocy Magdalena
BPK
MIDOS (60)
2022-09-24
21
2022-09-24
Piwoń Sylwia
SKJ OMEGA
2022-09-24
2022-09-24
10
2022-09-25
2
2022-09-25
4
Potysz Magdalena
Jeździecki Klub Sportowy Equi Verso Jastrzębie Zdrój
KOSTEK (72)
2022-09-24
16
2022-09-24
23
Pricop Lena
Kjk ELIZAR
2022-09-24
2022-09-24
3
Raczyńska Marianna
KS SYDOW Riding Team
2022-09-25
3
2022-09-25
11
Rataj Ania
Klub Jeździecki Equiteam
PIPI (62)
2022-09-24
20
Rawska Emilia
Jeździecki Klub Sportowy W Siodle
ELVIS B (104)
2022-09-24
14
2022-09-24
Smaczna Maria
KS Pegaz Chwałowice
LYON B (32)
2022-09-24
22
2022-09-24
Śmigiel Oliwia
LKJ ostroga opole
2022-09-24
4
2022-09-25
10
2022-09-25
2022-09-24
Soboń Magdalena
BPK
2022-09-24
2022-09-24
Stanitzek Laura
HiPPo Sports Team
JAMAJKA (68)
2022-09-25
2022-09-25
Surówka Alicja
KJ TRACHY SOŚNICOWICE
TIK TAK (16)
2022-09-24
1
2022-09-24
20
2022-09-25
9
2022-09-25
4
2022-09-24
6
2022-09-24
9
2022-09-25
2
2022-09-25
16
Świderska Julia
Ludowy Uczniowski Klub Jeździecki Antoniówka
HIDALGO (29)
2022-09-24
2022-09-24
Szczurek Julia
LUKJ Antoniówka
WITAS (47)
2022-09-25
9
2022-09-25
14
GIGANT (48)
2022-09-24
12
2022-09-24
11
Szpryngiel Aleksandra
KJ Royal Opole
2022-09-25
1
150
2022-09-25
2
Szulik Zofia
Kjk ELIZAR
O'KEY (82)
2022-09-24
21
2022-09-24
Turek Piotr
Klub Sportów Konnych VOLMAR Smarchowice Wielkie
DASTIFF (88)
2022-09-24
6
2022-09-24
Twardoch Magdalena
ASK Świerklaniec
2022-09-24
15
2022-09-24
Urban Bartłomiej
LKJ Deresz Siemianowice Śląskie
2022-09-24
24
2022-09-24
2022-09-25
10
2022-09-25
Uryga Lena
KJ Jumping Team Brynica
2022-09-24
24
2022-09-24
14
2022-09-25
15
2022-09-25
12
Vrtkova Marcela
JS Horny Hermanice
2022-09-24
5
2022-09-24
Wachułka Eliza
LKJ OSTROGA OPOLE
2022-09-24
5
2022-09-24
25
2022-09-25
7
2022-09-25
11
Walczuch Roksana
SKJ Omega
G (39)
2022-09-24
8
2022-09-24
4
2022-09-25
10
2022-09-25
6
Walkowicz Aleksandra
BPK
DELTA (91)
2022-09-24
13
2022-09-24
18
Warcholińska Wiktoria
Piaff Equestrian
BAMBINO (73)
2022-09-24
1
2022-09-24
19
Weiss-Mossakowska Daria
brak
2022-09-24
18
2022-09-24
2022-09-25
7
2022-09-25
Wikieł Zuzanna
KS SYDOW RIDING TEAM
2022-09-24
2022-09-24
9
2022-09-25
3
Witek Sylwia
KJ Equiteam
LOWITA (63)
2022-09-24
26
KAZOU (65)
2022-09-24
8
2022-09-24
7
Witos Marta
St. KJ Legia Kozielska
2022-09-24
13
2022-09-24
Wolańska Klaudia
Stowarzyszenie Pasjonatów Sportów Jeździeckich ARION
2022-09-25
8
2022-09-25
1
Woźniczka Julia
Skj omega
2022-09-24
4
2022-09-24
Woźniczka Justyna
Skj omega
2022-09-25
4
2022-09-25
Wróbel Marta
Stajnia Harley Zawada
2022-09-24
5
2022-09-24
Zacharz Michalina
SKJ Omega
CYPRIAN (53)
2022-09-24
22
2022-09-24
2022-09-25
5
2022-09-25

Number of Riders: 92

Number of Horses: 103

The sum of prizes: 1 480.00