Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO-B, DiM W SKOKACH PRZEZ PRZESZKODY
BECKER SPORT - ZO-B DiM i ZR - 16-18.09.2022
Becker Sport, 16 - 18.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
24 ACCEPTED 2022-09-15 21:36:52
2022-09-15 20:49:22
Michalina Skoczylas CAPRICHOSA
  • 2x 4/LL(80)/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
23 ACCEPTED 2022-09-14 08:50:23
2022-09-13 21:05:20
Michalina Drozd LOCO
  • 2x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
22 ACCEPTED 2022-09-14 08:50:29
2022-09-13 21:04:38
Michalina Drozd CHANTAL
  • 2x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
21 ACCEPTED 2022-09-13 19:54:29
2022-09-13 18:51:39
Zofia Dąbrowska VALENTINO
  • 2x 26/LL (90)/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
20 ACCEPTED 2022-09-15 16:49:28
2022-09-12 17:33:25
Karolina Zielińska NESKA
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
19 ACCEPTED 2022-09-15 18:46:33
2022-09-09 17:36:49
Marta Frukacz LUPIDELIA EBONY LADY
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
18 ACCEPTED 2022-09-09 17:44:46
2022-09-09 17:36:26
Marta Frukacz MELODIA
  • 2x 2/LL(60)/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 32/LL (70)/(70 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A1
17 ACCEPTED 2022-09-08 14:28:13
2022-09-08 08:15:52
Julia Lewinson UTA
  • 1x 14/N(120) - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 15/C(130) - DK/(130 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N (120) - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x /C(130) - DK/(130 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
16 ACCEPTED 2022-09-08 14:28:14
2022-09-08 08:15:09
Janina Fabińska CANDY DANCER Z
  • 1x 12/L(100) - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 13/P(110) - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 17/L (100) - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P (110) - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
15 ACCEPTED 2022-09-07 22:56:31
2022-09-07 20:26:00
Paulina Salamon FOR EXAMPLE
  • 2x 12/L(100) - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 2x 17/L (100) - DK/(100 cm) dokładności Art. 238.1.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 42/90/100/110/120/(90/100/110/120cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
14 ACCEPTED 2022-09-14 09:17:22
2022-09-07 16:34:26
Maria Czerepińska CORBETT ZAGORKA
  • 1x 5/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L(100)/(100 cm), - dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 26/LL (90)/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L (100)/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/L1 (105)/(105 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - D bis
13 ACCEPTED 2022-09-07 14:24:44
2022-09-07 13:22:03
Oliwia Melich KANTJE`S ELTON
  • 1x 6/L(100)/(100 cm), - dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x /P(110)/(110 cm), - dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L (100)/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 28/P (110)/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/L1 (105)/(105 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - D bis
12 ACCEPTED 2022-09-13 23:55:46
2022-09-06 21:24:51
Lena Jasnowska LAWENDA
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL (70)/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
11 ACCEPTED 2022-09-06 13:20:14
2022-09-06 11:12:13
Kacper Wacławik EL-WILLOW MICHAEL
  • 1x 1/LL(50)/(50 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 2/LL(60)/(60 cm) dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 23/LL (60)/(60 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
10 ACCEPTED 2022-09-05 21:08:34
2022-09-05 20:12:13
Julia Kuszewska HIMENA
  • 2x 12/L(100) - DK/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 2x 13/P(110) - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
9 ACCEPTED 2022-09-10 14:53:05
2022-09-05 18:29:03
Liliana Kostkowska BRICKELL HETTY
  • 1x 5/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 6/L(100)/(100 cm), - dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 26/LL (90)/(90 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 27/L (100)/(100 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
8 ACCEPTED 2022-09-14 13:39:44
2022-09-05 15:17:26
Izabela Bandura CORSKEAGH BOY
  • 2x 25/LL (80)/(80 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 33/LL (85)/(85 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A2
7 ACCEPTED 2022-09-04 20:23:21
2022-09-04 14:44:02
Nelly Żabowska-Żychowicz JUKATAN
  • 1x 14/N(120) - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N (120) - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 39/C (130/135)/(130/135 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ RUNDY JUNIORSKIEJ I MŁODZIEŻOWEJ
6 ACCEPTED 2022-09-04 07:09:47
2022-09-03 21:46:14
Zofia Hart Dyke HAPPY DAY
  • 1x 5/LL (90)/(90 cm), dwufazowy Art. 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 2x 28/P (110)/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 35/L1 (105)/(105 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - D bis
5 ACCEPTED 2022-09-14 01:26:01
2022-09-03 20:55:44
Ewa Kolasińska PAGANINI
  • 2x 13/P(110) - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 18/P (110) - DK/(110 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 42/90/100/110/120/(90/100/110/120cm), zwykły, Art.238.2.1 - KONKURS POCIESZENIA - DUŻE KONIE
4 ACCEPTED 2022-09-14 00:03:39
2022-09-02 14:44:25
Natalia Michałowska CALLIA-L
  • 1x 14/N(120) - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N (120) - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
3 ACCEPTED 2022-09-02 14:04:44
2022-09-01 20:53:30
Karolina Chmielewska RAMZES
  • 1x 3/LL(70)/(70 cm), dokładności Art. 238.1.1 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 4/LL(80)/(80 cm), dwufazowy 274.1.5.3 - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 24/LL (70)/(70 cm), z oceną stylu jeźdźca - KUCE i MAŁE KONIE
  • 1x 32/LL (70)/(70 cm), zwykły z rozgrywką, 238.2.2 - FINAŁ - A1
2 ACCEPTED 2022-09-02 14:04:45
2022-09-01 20:53:08
Julia Peszek VIKITA CHABAUDIERE
  • 1x 13/P(110) - DK/(110 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 14/N(120) - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
1 ACCEPTED 2022-09-02 14:04:46
2022-09-01 20:52:49
Julia Peszek KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 2x 14/N(120) - DK/(120 cm), z oceną stylu jeźdźca - DUŻE KONIE
  • 1x 19/N (120) - DK/(120 cm), zwykły, Art.238.2.1 - DUŻE KONIE
  • 1x 38/N1 (125)/(125 cm), zwykły z rozgrywką, art.238.2.2 - GRAND PRIX DZIECI
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Antas Aleksander BPK (MAZ)
2005 (J.)
O057895
2. Bąk Sebastian Stow. R&S Stables Kębliny
S
O003232
3. Bandura Izabela Stow. SKJ Bilcza
2011 (Mł.)
O064608
4. Bernagiewicz Robert St. R&S Stables Kębliny
S
O025481
5. Bilewicz Julia SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O063713
6. Botul Maja Skj Potęga Piekary
2007 (JM.)
O056955
7. Brzezińska Karolina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2007 (JM.)
O060912
8. Cebula Olga JKS Equita Świętochów
2006 (J.)
O049784
9. Chełmińska Nadia KJ Chełmińscy Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O059124
10. Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
2011 (Mł.)
O061830
11. Choromańska Dominika BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O072153
12. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
13. Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O063817
14. Dąbrowska Zofia Stow. SKJ Bobrowy Staw
2008 (JM.)
O048304
15. Dardzińska Naomi JKS Equita Świętochów
2007 (JM.)
O064018
16. Drozd Michalina BPK (MAZ)
2011 (Mł.)
O064713
17. Drozd Olga BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O064514
18. Dulińska Martyna JKS Equita Świętochów
S
O056244
19. Dzierzbicka Anna SKJ Potęga Piekary
S
O008864
20. Fabińska Janina Stow. KJ Legia Kozielska
2009 (JM.)
O065246
21. Filipowska Barbara Stow. J. Stajnia Podolszyn
2009 (JM.)
O065334
22. Florczak Aleksandra Equikam Sp. z o.o. Milanówek
2003 (MJ.)
O041726
23. Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
2012 (Mł.)
O061242
24. Godlewska Matylda Stow. KJ Legia Kozielska
2006 (J.)
O055574
25. Górska Aleksandra BPK (MAZ)
2002 (MJ.)
O070987
26. Gugała Maria BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O072686
27. Hart Dyke Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O059845
28. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
29. Jagielak Anna KJ Aldragho Piaseczno
S
O019271
30. Jasnowska Lena BPK (MAZ)
2010 (JM.)
O062532
31. Karcz Krystyna KJ Plejada Stefanówka
2003 (MJ.)
O035289
32. Karczewska Zuzanna BPK (MAZ)
S
O028291
33. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
34. Kolasińska Ewa BPK (MAZ)
2004 (J.)
O033578
35. Kosnowska Wiktoria JKS Equita Świętochów
2004 (J.)
O064910
36. Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
2012 (Mł.)
O059440
37. Kowalski Julia BPK (MAZ)
2004 (J.)
O047080
38. Kozłowska Kinga BPK (MAZ)
2001 (MJ.)
O039312
39. Królikowska Anna Stow. SKJ Grobice
S
O003192
40. Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O026764
41. Kuszewska Julia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O048526
42. Leszczyńska Aleksandra BPK (MAZ)
S
O035511
43. Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2004 (J.)
O056047
44. Majek Zuzanna BPK (MAZ)
2004 (J.)
O050791
45. Majka Łucja KJ Strzała Krubiczew
S
O003689
46. Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O051059
47. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O042649
10253964
48. Michałowska Natalia Wojewódzki Klub Jeździecki Lublin
2004 (J.)
O042649
49. Migurska Elżbieta JKS Equita Świętochów
S
brak
50. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
51. Naleszkiewicz-Kędra Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
S
O006079
52. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
53. Oziemska Zuzanna BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O057896
54. Pająk Piotr TKKF Ognisko Hubert w Warszawie
S
O004432
55. Pakuła Weronika Stow. Sportowe Golden Horse Koryta
2006 (J.)
O050971
SOJ
56. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O048610
10228940
57. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
58. Piekarz Adam
59. Pleśnierowicz Daria BPK
S
O029204
60. Prochowska Małgorzata KJ Jantar Stryków
S
O001839
61. Przybysz Patrycja SKJ Beckersport Laszczki
2006 (J.)
O060507
62. Rogalska Weronika Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O024452
63. Salamon Paulina SKJ Ponylandia Wojciechowice
2005 (J.)
O053467
64. Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
2010 (JM.)
O070012
65. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
66. Śliwka Alicja BPK (MAZ)
2006 (J.)
O050242
67. Sobczak Weronika KJ Akademia Kucania Dawidy
2002 (MJ.)
O041723
68. Sobiepańska Julia Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O028768
10164031
69. Soplak Dominika SKJ Asteria Płock
2008 (JM.)
O051659
70. Stankiewicz Julia KJ Vertus Łódź
2007 (JM.)
O057748
71. Stencel Aleksandra Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2006 (J.)
O065250
72. Szestowicki Patryk JKS Equita Świętochów
2003 (MJ.)
O063649
73. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
74. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
75. Wacławik Kacper Largo Sp. z o.o. Warszawa
2013 (Mł.)
-
76. Wasilewska Nina SKJ Beckersport Laszczki
S
O013220
77. Wilczewski Nataniel BPK
2012 (Mł.)
78. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
S
O002520
79. Wołąs Ada Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O007542
80. Wypchło Aleksandra KJ Heea Turek
2005 (J.)
O044316
81. Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
2006 (J.)
O042910
10262035
82. Zielińska Karolina Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
2011 (Mł.)
O059207
83. Znosko Weronika Polski Polo Klub Secymin Polski
2001 (MJ.)
O028774
84. Żuchowicka Katarzyna Stow. SKJ Grobice
2007 (JM.)
O039387
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin PONY Group National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

101

ACARDINIA C WIELKOPOLSKA POL 2018 klacz siwa/166 F: Cardino 5
M: Argentyna
K035167 616007610060418
2.

66

ACORRERO SP POL 2016 wałach siwa/- F: Correro
M: Anna-shila
K029767 616009640053216
3.

128

AIRA SP POL 2012 klacz gniada/169 F: Aldir
M: Greta / Hartland
K031314 616009540000212
4.

126

ALABAMA HIPPICA Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/161 F: HIPPICA ANDIAMO
M: DIALEKTYKA HIPPICA
K034110 056015Z55457818
5.

77

ALUZJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2015 klacz gniada/172 F: VISCOUNT
M: ALZACJA
K029030 616009610111415
6.

81

ARIA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: Sommer Hit / Sandro Hit
M: Abigail / Math Ilde
K033046 616009640081116
7.

125

AWANGARDA SP POL 2012 klacz kasztanowata/165 F: Cassilio
M: Alegoria
K024767 616009660177712
8.

86

BATIS WIELKOPOLSKA POL 2016 wałach kasztanowata/- F: -
M: -
K029744 616007610049516
9.

49

BELIVE MK SP POL 2018 wałach siwa/170 F: Bolero de ravel
M: Balonet Pik
brak 616009600234918
10.

47

BLEK FORT GRO-S HAN. BLR 2013 wałach skarogniada/165 F: Bodryj
M: Erotyka
K029603 616999661417413
11.

46

BLEK FORT GRO-S HANOWERSKA BLR 2013 wałach skarogniada/165 F: -
M: -
K029603 -
12.

10

BRICKELL HETTY WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:149 F: Glanvyrnwy Guto Goch / Nantymynydd Mab
M: Brickell Golden Lady / Lanvyrnwy Equus
D K032568 826046020160147
13.

20

CALLIA-L SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 616009610079912
14.

30

CANDY DANCER Z ZANG. POL 2011 klacz kasztanowata/- F: Crown Z
M: Diana / Tramal
K021455 056015Z55624311
15.

14

CAPRICHOSA NN POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: nn
M: nn
D K034638 724910000052102
16.

44

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere/ Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
17.

121

CARTAGINA Polski Koń Sportowy POL 2015 klacz gniada/165 F: Grando
M: Cyrkonia
K031516 616009580157515
18.

68

CESSNA V - DEN 2014 klacz gniada/- F: Come Back II
M: Lobine V
- -
19.

102

CHABLIS VLN HOL POL 2017 klacz siwa/172 F: Casall / Caretino
M: Casall / Caretino
K033811 DE421000701717
20.

90

CHACCALL OLD GER 2015 wałach gniada/168 F: Casallco / Casall
M: Chaccizia / Chacco-Blue
K027789 DE418185006015
21.

92

CHAMP PLEASURE AS WESTF POL 2018 wałach siwa/172 F: CHEPETTANO/CHEPETTO
M: LADY JUMP I/FOR PLEASURE
K034584 DE 441410025618
22.

35

CHANTAL PONY POL 2012 klacz gniada/kuc:136 F: nn
M: nn
C K030403 528015120120320
23.

82

CHARGONAY L HOL. POL 2016 wałach siwa/- F: Cardino
M: Charlotta I / Caretino
K034639 DE421000709316
24.

40

CHARLESTON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2014 wałach gniada/172 F: Quaterback
M: Chanel
K027777 616009590014714
25.

130

COLT HOLSTEINER POL 2016 ogier siwa/174 F: Crumble
M: M-Operette
KO32573 DE421000127916
26.

105

COR DE LA ROSA HOLSTEIN GER 2014 gelding bay/163 F: Cormint/Calido I
M: Visita/Contender
K029566 DE421000119414
27.

12

CORBETT ZAGORKA DWB DEN 2013 wałach gniada/kuc:148 F: Come Back II / Cor de la Bryere
M: Vestergaardens Regina / Ratio
D K028542 208333201302933
28.

72

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
29.

118

CORNETTO AMJ WESTF. POL 2013 wałach siwa/172 F: Colestus
M: Lucy R / Lancer III
K032221 DE441410946713
30.

23

CORSKEAGH BOY CONNEMARA POL 2014 wałach skarogniada/kuc:146 F: Rosscon Castle King
M: Wild Thing / Pride Oithe West
D K030646 S3-372004100015903
31.

80

CORTACCIO SP POL 2016 wałach siwa/172 F: Fibonacci S / Flipper D'Elle
M: Calabria / Konkret 2
K029472 A0008004S
32.

89

CORTNEY SP POL 2016 klacz gniada/169 F: Cornet Obolensky
M: Caletta / Cordobes I
K030479 616009640032916
33.

122

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
34.

85

E-PRINCESS MARIE Z ZANG POL 2017 klacz gniada/- F: -
M: -
- -
35.

25

EL-WILLOW MICHAEL KUC WALIJSKI POL 2010 wałach jelenia/131 F: Willow Tree Twice / Willow Tree's Amigo
M: Eclizja Michael / Linde Hoeve's Optimist
A1 K027113 616013590265610
36.

65

ELIOS SP POL 2017 ogier gniada/. F: Böckman’s looping
M: Erisa
K035202 616009570119817
37.

63

ELMI KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:147 F: Eutin
M: Mela
D K034622 616013580285115
38.

110

ERATO SP POL 2008 ogier kasztanowata/180 F: Lando
M: Effi
K012789 POL009660798408
39.

73

EXCALIBUR M SP POL 2011 wałach ciemnogniada/165 F: Calderon / Carolus I
M: Enigma / Aravel Waro
K019303 616009520058411
40.

84

FLEUR DE LIS Z ZANERSCHEIDE POL 2015 wałach skarogniada/170 F: Fernando H
M: Cavallerie
K035176 056015Z55590815
41.

28

FOR EXAMPLE HAN GER 2007 ogier skarogniada/172 F: For Edition / Forsyth
M: Dolores / Don Juan
K034386 DE431314423907
42.

78

FOR SATISFACTION NIEM. SPORT. POL 2016 ogier gniada/168 F: Feuerball / For Pleasure
M: Nakita / Quincy Jones
K031045 DE456560524816
43.

67

FORDESS S SP POL 2016 wałach gniada/. F: Cordess
M: Faworytka S
K035201 616009520057216
44.

51

FORDON PKS POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: George Z / Kannan
M: Faworytka S / Johnny Boy II
K034642 616009520037817
45.

123

FUDŻI BM SP POL 2015 wałach ciemnogniada/167 F: Vulkan L / Vulkano`
M: Fiona L / Pavory
K028037 616009610150915
46.

58

GERWAZY WLKP POL 2005 wałach gniada/174 F: Revel
M: Greta / Gryf
K017179 POL 007 60 01357 05
47.

83

GIRL RV KWPN POL 2011 klacz gniada/177 F: Quality Time
M: Cottica II RV
K021259 528003201105142
48.

93

GLITTER KWPN NED 2011 Wałach kasztanowata/165 F: Carambole / Cassini I
M: Wepekezwiggy / Voltaire
K019360 528003201107648
49.

43

GOOS KWPN NED 2011 wałach gniada/- F: Contendro 1
M: Oderma
K032370 -
50.

62

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
51.

21

HAPPY DAY NEW FOREST POL 2012 klacz bułana/kuc:146 F: Rivaldo H / Kantje's Ronaldo
M: Amalia / Berkhof's Higgledy Piggledy
D K030336 528018020122241
52.

54

HAPPY ROCKET WLKP POL 2016 wałach siwa/166 F: Castle Rock
M: Hrabina
K035095 616007610167516
53.

99

HARIBO WLKP POL 2018 wałach izabelowata/- F: Bandos
M: Higiena / Napar
K035199 616007610033218
54.

98

HELLADA SP POL 2012 Klacz skarogniada/170 F: Ekwador
M: Hakne
K027423 brak
55.

109

HERB WLKP POL 2015 wałach gniada/166 F: Vandamme / Guidam
M: Hera / Dastin
K028180 616007610092215
56.

127

HEROS WLKP POL 2012 wałach gniada/168 F: Epos
M: Harfa
K031647 616007590164712
57.

HEROS WLKP POL 2012 wałach ciemnogniada/168 F: Epoos
M: Harfa
K031647 616007590164712
58.

24

HIMENA SP POL 2012 klacz gniada/158 F: Comandor
M: Hawana
K028453 616009570184412
59.

95

HORACY SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Landino / Landgraf I
M: Husaria / Nabucho du Serein
K031877 616009590028016
60.

53

I'M THE BEST RED WINE OLD POL 2016 wałach skarogniada/171 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
61.

15

JOY PKSP POL 2015 wałach kara/170 F: Clavius
M: Julia Mariner
K033118 6160095201067
62.

22

JUKATAN SP POL 2014 wałach gniada/170 F: Contender Son / Contender
M: Jacnia / Garnizon
K030232 616009600156814
63.

74

KAFAR MŁP POL 2011 wałach siwa/172 F: Frazes / Sebastian
M: Kleopatra / Emetyt
K020028 616006630023611
64.

27

KANTJE`S ELTON NEW FOREST PONY NED 2009 wałach kasztanowata/kuc:148 F: Orchid's Romario II / Brandy XIII
M: Kantje's Rowena / Kantje's Ronaldo
D K026540 528018020091420
65.

119

KASTELLO WLKP POL 2009 wałach kasztanowata/160 F: Garon / Rubin
M: Kleonka / Janczar
K032220 616007610298509
66.

19

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 wałach gniada/168 F: Muscaris D’Ariel/ Diamant de Semilly
M: Baie de Chalamont/ Balsamo
K027520 056002W00294617
67.

132

KHAMARO I KUC DE 1998 ogier kaszt./140 F: KHAMARO
M: SANDRA
C
68.

112

KING ARTHUR ZW Z ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach kasztanowata/175 F: hippica koh i noor
M: drobnostka
K034931 056015Z55688716
69.

131

LACROSSE HOL 2006 ogier gn F: Contender / Calypso I I
M: La Belle I / Acord I I
70.

117

LANCERO C CDE ESP 2010 Wałach siwa F: Lucky Boy
M: Indra 05
K026442
71.

104

LAQUINA W HOL. GER 2010 klacz ciemnogniada/164 F: Larius W / Landgraf
M: P-Quinara / Quina
K020690 DE421000544910
72.

116

LAUDER'S SMH KWPN POL 2016 wałach ciemnogniada/168 F: Glenfiddich VDL
M: Especial SMH / Zapatero VDL
K034798 528003201604213
73.

133

LAWENDA KUC WALIJSKI POL 2017 klacz izabelowata/kuc:137 F: Pl Nitro
M: Lupidelia ebony lady
Brak 616013660845817
74.

26

LAWENDA KUC WALIJSKI POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: PlNitro
M: Lupidella Ebony Lady
C brak 616013660845817
75.

129

LET’S DANCE GIRL GR KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/165 F: Dallas VDL
M: Dancinggirl GR/Cantos
K028294 52801003608
76.

56

LISA BONA L WESTF POL 2005 klacz gniada/164 F: Lissabon / Lordanos
M: Anneliese / Avocado
K010073 DE 441410947606 DE 441410947605
77.

34

LOCO LUSITANO POL 2009 wałach izabelowata/kuc:149 F: nn /
M: nn /
D/A2 K025819 724910000016064
78.

31

LUPIDELIA EBONY LADY KUC WALIJSKI POL 2011 klacz skarogniada/kuc:132 F: Turnina's Gismore /
M: Firwood's Ella /
C K027160 616013590109311
79.

124

MAGIC BOY WLKP POL 2015 wałach gniada/173 F: Bolshoi
M: Megan
K027818 616 007 68 20103 15
80.

36

MALACHIT MAŁOPOLSKA POL 2015 gelding grey/165 F: Agat
M: Malwa
K034514 616006580372015
81.

76

MALACHIT MALOPOLSKA POL 2015 wałach siwa/165 F: Agat
M: Malwa
K034514 616006580372015
82.

103

MALECON L KWPN NED 2014 wałach kara/169 F: I'm Special De Muze / Emerald Van't Ruytershof
M: Zalonie P / Mermus R
K025116 528003201402181
83.

70

MC. LAREN DE LA POMME OLDENBURSKA GER 2017 ogier ciemnogniada/172 F: Vagabond de la Pomme
M: Maxine
K032400 DE418180266717
84.

32

MELODIA KUC POL 2011 klacz gniada/kuc:130 F: Hornmoor's Davey
M: Mżawka
A1 K020505 616013530059811
85.

79

MERANO PKS POL 2017 wałach gniada/172 F: Rascin
M: Morena
- -
86.

13

NESKA KUC POL 2004 klacz bułana/kuc:141 F: Alibaba
M: Niwka
C K021849 POL013520044804
87.

106

NIGHT LADY SP POL 2006 mare black/170 F: Landino
M: Nubia
K026934 616009590024606
88.

88

OURAGAN WM DSP POL 2014 Wałach kasztanowata// F: Czarownik
M: Oceana WM
K028543 /
89.

7

PAGANINI SP POL 2013 wałach ciemnogniada/170 F: Stakkato Top / Stakkato
M: Piagetta / Empire
K027273 616009660670413
90.

69

PALEGRO - POL - wałach ciemnogniada/- F: -
M: -
- -
91.

59

PARIS II PKSP POL 2015 klacz gniada/164 F: Stakkato Top
M: Palomina / Gaspar
K034201 616009660851415
92.

91

PASO DOBLE KUC POL 2009 wałach kara/kuc:148 F: Nando Super
M: Penny
K027463 616013520055609
93.

111

PERSJA TRK. POL 2015 klacz kasztanowata/163 F: Karat
M: Pasja / Lord Oder I
K034825 732 01 00728 15
94.

100

PUMPKIN DE REVE BWP POL 2015 wałach gniada/176 F: Inshallah de Muze
M: Eena-Harkness De Kalvarie
brak 056-002-W00311001
95.

115

QUAMAR HAN POL 2011 klacz gniada/168 F: Quaid / Quidam's Rubin
M: Luzy / Landor S
K019698 DE431314313611
96.

17

RAMZES KUC POL 2013 wałach kasztanowata/kuc:127 F: nn /
M: nn /
A1 K030369 6169995921000613
97.

87

RARARA VAN DE LENTAMEL BWP BEL 2017 wałach skarogniada/- F: Di Cantero van ter Hulst Z
M: Harmonie de Briel D'or
K030448 -
98.

120

ROGER THAT LUSITANO POR 2012 wałach bułana/165 F: Casanova / Valsassina
M: Zita / R-Kazan Coussoul
K025558 620001002879255
99.

114

ROTEX II SP POL 2010 Wałach gniada F: Nimroy B / Nimmerdor
M: Roksana / Sofix
K017653 616009530316310
100.

71

SANTIAGO 168 OLD. POL 2015 wałach siwa/- F: -
M: -
- -
101.

64

SARINA MAŁOPOLSKA POL 2009 Klacz kasztanowata/173 F: Makler
M: Sara
K019776 616006661652409
102.

96

SKYWALKER LAZAR OLDENBURSKA POL 2015 wałach gniada/166 F: Nabab de Reve
M: Vogue / Darco
K026989 DE433330905415
103.

75

TURBO DIESEL SP POL 2017 wałach kasztanowata/- F: Abisal-BS
M: Turbina / Safety Wire
K032393 616009670105517
104.

29

UTA SP POL 2013 klacz gniada/- F: Zambesi
M: U Cassara
K024614 616009510253713
105.

33

VALENTINO KUC POL 2012 wałach gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
D K027039 616999661498612
106.

94

VERDI Słowacki Koń Gorącokrwisty POL 2012 wałach gniada/168 F: Watzi's boy ch
M: Via Malla
K030303 12855
107.

55

VHS CARTAGENA OLD POL 2016 klacz kara/167 F: CASTELAN II
M: CINSINATY
K032040 DE441411476516
108.

18

VIKITA CHABAUDIERE SF FRA 2009 klacz gniada/170 F: Toulon / Heartbreaker
M: Kita Chabaudiere / Cing Sons II
K033102 250001092429401
Rider Club
Competition
Prize
Bandura Izabela Stow. SKJ Bilcza
rzeczowe 50
Chmielewska Karolina SKJ Beckersport Laszczki
rzeczowe 200
Czerepińska Maria Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowe 50
rzeczowe 200
Drozd Michalina BPK (MAZ)
rzeczowe 100
rzeczowe 200
Fabińska Janina Stow. KJ Legia Kozielska
rzeczowe 250
rzeczowe 150
Frukacz Marta KJ Golden Dream Łódź
rzeczowe 100
rzeczowe 150
rzeczowe 100
Hart Dyke Zofia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
rzeczowe 150
rzeczowe 300
rzeczowe 150
Jasnowska Lena BPK (MAZ)
rzeczowe 100
Kolasińska Ewa BPK (MAZ)
rzeczowe 150
rzeczowe 120
Kostkowska Liliana SKJ Ponylandia Wojciechowice
rzeczowe 100
rzeczowe 100
rzeczowe 50
Kuszewska Julia BPK (MAZ)
rzeczowe 200
rzeczowe 300
Lewinson Julia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
rzeczowe 300
Melich Oliwia SKJ Beckersport Laszczki
rzeczowe 50
Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
rzeczowe 150
rzeczowe 200
rzeczowe 250
rzeczowe 350
Skoczylas Michalina Stow. J. Stajnia Podolszyn
rzeczowe 50
rzeczowe 150
Wacławik Kacper Largo Sp. z o.o. Warszawa
rzeczowe 150
Wilczewski Nataniel BPK
rzeczowe 50
Żabowska-Żychowicz Nelly KJ Wiktorowo
rzeczowe 200
rzeczowe 200
Zielińska Karolina Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
rzeczowe 120
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bandura Izabela
Stow. SKJ Bilcza
2022-09-17
2022-09-17
6
2022-09-18
7
rzeczowe 50
Chmielewska Karolina
SKJ Beckersport Laszczki
RAMZES (17)
2022-09-17
3
2022-09-18
1
rzeczowe 200
2022-09-17
1
Czerepińska Maria
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-09-16
3
rzeczowe 50
2022-09-16
4
2022-09-17
1
2022-09-17
3
2022-09-18
2
rzeczowe 200
Dąbrowska Zofia
Stow. SKJ Bobrowy Staw
2022-09-17
6
2022-09-17
2
Drozd Michalina
BPK (MAZ)
LOCO (34)
2022-09-17
4
2022-09-17
1
2022-09-18
4
rzeczowe 100
CHANTAL (35)
2022-09-17
1
2022-09-17
5
2022-09-18
1
rzeczowe 200
Fabińska Janina
Stow. KJ Legia Kozielska
2022-09-16
1
2022-09-16
1
2022-09-17
1
2022-09-17
1
rzeczowe 250
2022-09-18
3
rzeczowe 150
Frukacz Marta
KJ Golden Dream Łódź
2022-09-16
1
2022-09-18
3
rzeczowe 100
2022-09-16
1
rzeczowe 150
MELODIA (32)
2022-09-16
3
2022-09-16
1
2022-09-18
3
rzeczowe 100
Hart Dyke Zofia
KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2022-09-16
1
rzeczowe 150
2022-09-17
1
2022-09-17
2
2022-09-18
1
rzeczowe 300
2022-09-16
1
rzeczowe 150
Jasnowska Lena
BPK (MAZ)
LAWENDA (26)
2022-09-16
2022-09-16
2
rzeczowe 100
2022-09-17
2022-09-17
Kolasińska Ewa
BPK (MAZ)
2022-09-16
2022-09-16
4
2022-09-17
3
rzeczowe 150
2022-09-18
1
rzeczowe 120
Kostkowska Liliana
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-09-16
2
rzeczowe 100
2022-09-16
2
rzeczowe 100
2022-09-17
2
2022-09-17
5
2022-09-18
5
rzeczowe 50
Kuszewska Julia
BPK (MAZ)
HIMENA (24)
2022-09-16
1
2022-09-16
2
2022-09-17
2
rzeczowe 200
2022-09-18
1
rzeczowe 300
Lewinson Julia
Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
UTA (29)
2022-09-16
1
2022-09-16
1
2022-09-18
1
rzeczowe 300
Melich Oliwia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-09-16
3
rzeczowe 50
2022-09-17
2
2022-09-17
1
Michałowska Natalia
WKJ Lublin
2022-09-16
1
2022-09-16
6
Peszek Julia
SKJ Beckersport Laszczki
2022-09-16
3
2022-09-16
9
2022-09-17
3
rzeczowe 150
2022-09-18
2
rzeczowe 200
2022-09-16
5
2022-09-16
4
2022-09-17
1
rzeczowe 250
2022-09-18
1
rzeczowe 350
Salamon Paulina
SKJ Ponylandia Wojciechowice
2022-09-16
4
2022-09-16
3
2022-09-17
3
2022-09-17
1
Skoczylas Michalina
Stow. J. Stajnia Podolszyn
2022-09-16
3
rzeczowe 50
2022-09-17
2022-09-18
2
rzeczowe 150
2022-09-17
2
Śledziewska Aleksandra
SKJ Beckersport Laszczki
2022-09-16
7
2022-09-16
7
Wacławik Kacper
Largo Sp. z o.o. Warszawa
2022-09-16
1
2022-09-16
1
2022-09-17
2
2022-09-17
2
2022-09-18
2
rzeczowe 150
Wilczewski Nataniel
BPK
KHAMARO I (132)
2022-09-17
1
2022-09-17
1
2022-09-18
6
rzeczowe 50
Żabowska-Żychowicz Nelly
KJ Wiktorowo
JUKATAN (22)
2022-09-16
3
2022-09-17
2
rzeczowe 200
2022-09-18
2
rzeczowe 200
Zielińska Karolina
Klub Uczelniany AZS Politechniki Warszawskiej
NESKA (13)
2022-09-16
4
2022-09-17
2022-09-17
2022-09-16
2022-09-18
1
rzeczowe 120

Number of Riders: 84

Number of Horses: 108

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-062021-1, Tadeusz Głoskowski)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl