Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

ZO B2*, Finał Polskiej Ligi Jeździeckiej 2022
Warka Sielanka, 23 - 25.09.2022

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
198 ACCEPTED 2022-09-21 12:25:49
2022-09-21 12:25:49
Dawid Kubiak LAVISTO STAR
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
197 ACCEPTED 2022-09-21 12:24:06
2022-09-21 12:24:06
Dawid Kubiak PRINCE NOIR
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
196 ACCEPTED 2022-09-21 12:26:13
2022-09-21 12:21:27
Dawid Kubiak SENQUEST
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
195 ACCEPTED 2022-09-21 12:26:33
2022-09-21 12:20:12
Dawid Kubiak MAESTRO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
194 ACCEPTED 2022-09-21 13:17:54
2022-09-21 12:12:03
Natalia Łangowska TALINKA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
193 PRE-APPROVED 2022-09-19 10:04:57
2022-09-19 09:54:59
Roksana Oczki HIGH FIVE BB Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
192 PRE-APPROVED 2022-09-19 09:14:26
2022-09-19 07:36:27
Natalia Łangowska CHECKERS W Z
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
191 ACCEPTED 2022-09-20 10:38:55
2022-09-18 17:58:02
Leszek Nieużyła CORDESSO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
190 ACCEPTED 2022-09-20 10:39:00
2022-09-18 17:07:12
Zuzanna Prymek VAL DE FRANCE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
189 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:47
2022-09-18 14:00:44
Barbara Pierz INCREDIBLE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
188 ACCEPTED 2022-09-19 10:05:09
2022-09-18 00:06:21
Lena Kwiatkowska BELLE FLEUR
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
187 ACCEPTED 2022-09-20 10:09:59
2022-09-17 19:24:54
Szymon Stasiak DOUBLE DAY Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
186 PRE-APPROVED 2022-09-21 15:12:01
2022-09-17 16:46:19
Bohdan Dzydzan STAKKATO'S BOY BK
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
185 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:07
2022-09-16 18:30:01
Weronika Winkler SAN-SZAJ
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
184 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:12
2022-09-16 08:31:45
Tomasz Patron QUICK FLOWER
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
183 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:16
2022-09-16 08:31:01
Tomasz Patron KALIFA SRH
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
182 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:18
2022-09-16 08:30:15
Nadia Boćkowska MYCATOKI VAN HET GEVAHOF
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
181 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:21
2022-09-16 08:29:50
Nadia Boćkowska INVESTMENT
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
180 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:24
2022-09-16 08:29:28
Nadia Boćkowska BALLYQUIRKE TIPP TOP
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
179 ACCEPTED 2022-09-20 13:34:29
2022-09-16 08:29:00
Olivia Boćkowska CHACCO ONE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
178 ACCEPTED 2022-09-20 10:18:02
2022-09-15 20:57:36
Nina Oleszkiewicz JOANNE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
177 ACCEPTED 2022-09-20 10:19:25
2022-09-15 17:44:55
Antonina Kucharska CHICHA MINT
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
176 PRE-APPROVED 2022-09-21 15:26:24
2022-09-14 12:42:04
Łukasz Koza IRONMAN
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
175 ACCEPTED 2022-09-19 20:58:36
2022-09-14 10:15:57
Michał Mordzelewski WINDY BOY
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
174 ACCEPTED 2022-09-19 10:06:49
2022-09-13 19:02:17
Damian Rytych FRENCH MERCHAND
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
173 ACCEPTED 2022-09-19 10:06:53
2022-09-13 19:01:48
Damian Rytych BELL EFEKT
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
172 ACCEPTED 2022-09-19 10:06:56
2022-09-13 13:03:52
Jerzy Pandel DEFINICJA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
171 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:18:30
2022-09-13 11:52:43
Aleksandra Wołąs SALVADOR ONE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
170 ACCEPTED 2022-09-15 15:09:32
2022-09-13 11:17:10
Patryk Mordaka GEM OF KANNAN
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
169 ACCEPTED 2022-09-15 15:09:34
2022-09-13 11:16:27
Patryk Mordaka CHIANTOS
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
168 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:26
2022-09-12 22:55:09
Robert Wilczewski ULANO'MS
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
167 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:29
2022-09-12 22:45:58
Robert Wilczewski CONSTANTINE M
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
166 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:32
2022-09-12 22:45:08
Robert Wilczewski KIDANTE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
165 ACCEPTED 2022-09-20 10:10:11
2022-09-12 22:02:53
Szymon Stasiak CALIFORNIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
164 ACCEPTED 2022-09-20 10:10:14
2022-09-12 22:02:25
Szymon Stasiak ARTHUR C Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
163 ACCEPTED 2022-09-20 10:10:22
2022-09-12 22:02:00
Anna Stasiak CON CORDIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
162 ACCEPTED 2022-09-19 20:32:28
2022-09-12 12:27:09
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
161 PRE-APPROVED 2022-09-18 22:45:04
2022-09-12 11:09:51
Tomasz Patron CELTIC BOY
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
160 ACCEPTED 2022-09-21 17:32:00
2022-09-12 08:54:09
Jakub Dołhun WESFALIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
159 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:06
2022-09-11 20:42:35
Lena Czeszejko-Sochacka SONATA W
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
158 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:36
2022-09-11 20:39:24
Aleksandra Brzozowska COMME SI
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
157 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:34
2022-09-11 20:38:55
Aleksandra Brzozowska MAKE MY DAY PICOBELLO Z
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
156 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:12
2022-09-11 19:40:22
Nikola Miłoszewska GRANDE DIVA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
155 ACCEPTED 2022-09-19 20:34:08
2022-09-11 19:23:41
Oliwia Reaud LUIGI
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
154 ACCEPTED 2022-09-20 12:56:36
2022-09-11 19:22:08
Oliwia Reaud USTINA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
153 ACCEPTED 2022-09-13 10:04:43
2022-09-11 09:41:11
Wiktoria Szebysty LEGROS
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
152 PRE-APPROVED 2022-09-19 20:56:02
2022-09-11 08:59:35
Lidia Kozłowska QUICKY 14
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
151 ACCEPTED 2022-09-13 09:51:31
2022-09-11 08:58:24
Lidia Kozłowska DONJA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
150 PRE-APPROVED 2022-09-19 20:59:32
2022-09-11 07:31:29
Michał Mordzelewski LATISSIMUS
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
149 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:15
2022-09-10 15:26:43
Jakub Krzyżosiak ILASCHA V&V
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
148 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:17
2022-09-10 15:25:26
Jakub Krzyżosiak CHAMPION 127
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
147 ACCEPTED 2022-09-23 10:56:46
2022-09-10 12:01:05
Aleksandra Śledziewska CHARGONAY L
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
146 ACCEPTED 2022-09-20 10:18:10
2022-09-10 11:26:08
Alicja Markiewicz RASCO
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
145 ACCEPTED 2022-09-15 15:16:53
2022-09-10 10:36:33
Zuzanna Olawa Vel Olawińska FRENCH BROWNIE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
144 ACCEPTED 2022-09-13 10:00:56
2022-09-09 23:29:20
Natalia Kubik ZINE BLUE
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
143 ACCEPTED 2022-09-13 10:00:54
2022-09-09 23:29:00
Natalia Kubik CATALAYA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
142 ACCEPTED 2022-09-19 21:02:19
2022-09-08 10:46:46
Wiktoria Lasecka ZABAWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
141 ACCEPTED 2022-09-15 15:10:36
2022-09-08 10:46:29
Wiktoria Lasecka GOLDEN GIRL
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
140 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:23
2022-09-07 22:08:15
Klaudia Bernaś SESILA G
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
139 ACCEPTED 2022-09-12 10:49:28
2022-09-07 22:07:05
Weronika Grum DELI
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
138 ACCEPTED 2022-09-13 10:07:30
2022-09-07 22:06:16
Alicja Poniatowska FERRALINE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
137 ACCEPTED 2022-09-13 10:07:28
2022-09-07 22:03:45
Alicja Poniatowska ORIANA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
136 ACCEPTED 2022-09-19 20:23:18
2022-09-07 21:38:43
Amelia Kwiecień JAY JAY M
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
135 ACCEPTED 2022-09-16 11:08:02
2022-09-07 16:27:59
Oliwia Madej CHEPETTO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
134 ACCEPTED 2022-09-12 10:23:59
2022-09-07 14:45:32
Ewa Macieszczak CALOTTA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
133 ACCEPTED 2022-09-12 10:24:04
2022-09-07 14:44:44
Ewa Macieszczak SECRET WEAPON L
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
132 ACCEPTED 2022-09-20 10:17:54
2022-09-07 14:21:06
Natalia Zimnowodzka KALANTE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
131 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:30
2022-09-07 11:44:34
Maja Hypta CORRAL SPRING
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
130 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:15:39
2022-09-07 09:19:02
Jan Dominik Chrzanowski MEADOW
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
129 ACCEPTED 2022-09-14 13:54:20
2022-09-06 20:29:15
Andrzej Głoskowski OLZA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
128 ACCEPTED 2022-09-14 13:54:26
2022-09-06 20:28:27
Andrzej Głoskowski WARS
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
127 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:18
2022-09-06 20:27:32
Andrzej Głoskowski VERDINALE
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
126 ACCEPTED 2022-09-09 10:26:17
2022-09-06 16:34:58
Anna Pandel CHANEL-N
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
125 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:34
2022-09-06 15:20:14
Aleksandra Sobocka AMARU L
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
124 ACCEPTED 2022-09-21 12:37:28
2022-09-06 14:52:46
Ewa Strzeszewska DINKEN'S LADY
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
123 ACCEPTED 2022-09-19 20:30:13
2022-09-06 14:28:55
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
122 ACCEPTED 2022-09-19 20:33:07
2022-09-06 14:28:26
Natalia Przybyła CASH AND FLY
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
121 ACCEPTED 2022-09-19 20:36:48
2022-09-06 14:27:24
Natalia Sydow IMPALA 47
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
120 ACCEPTED 2022-09-14 13:33:40
2022-09-06 14:12:27
Natalia Sydow NICO GOLD
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
119 PRE-APPROVED 2022-09-19 20:52:34
2022-09-06 13:04:13
Marcin Matelski MONTELLO DM
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
118 ACCEPTED 2022-09-15 15:13:52
2022-09-06 13:02:59
Marcin Matelski CASINO WHITE SM
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
117 ACCEPTED 2022-09-15 15:13:43
2022-09-06 13:00:48
Marcin Matelski QUADRO Z
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
116 ACCEPTED 2022-09-15 15:14:14
2022-09-06 13:00:13
Marcin Matelski LUGANO
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
115 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:15:14
2022-09-06 11:58:49
Zofia Gintowt-Juchniewicz SKŁADNIA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
114 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:15:09
2022-09-06 11:24:24
Antoni Tomaszewski HASSLING-KETLING
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
113 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:15:02
2022-09-06 11:23:33
Antoni Tomaszewski MELLECHOWICZ
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
112 PRE-APPROVED 2022-09-19 20:43:40
2022-09-06 11:22:53
Stanisław Tomaszewski MAJERAN
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
111 ACCEPTED 2022-09-14 13:54:12
2022-09-06 11:18:17
Nikola Gasik SILVER BOY
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
110 ACCEPTED 2022-09-19 10:09:58
2022-09-06 11:17:37
Zuzanna Tomaszewska DANDY
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
109 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:49
2022-09-06 11:16:58
Krystyna Pilkiewicz RIANA P
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
108 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:52
2022-09-06 11:16:14
Ola Kasprzyszak BASTYLIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
107 ACCEPTED 2022-09-21 17:32:13
2022-09-06 10:46:29
Michał Piątkowski LORIDA PP
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
106 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:14:37
2022-09-06 10:08:32
Kuba Kraśko ARMSTRONG
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
105 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:14:34
2022-09-06 10:07:55
Kuba Kraśko OSI
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
104 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:01
2022-09-06 09:58:21
Leszek Nieużyła CASVELLE
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
103 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:05
2022-09-06 09:58:08
Leszek Nieużyła CARLOS BAJOU B
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
102 ACCEPTED 2022-09-19 10:07:55
2022-09-06 08:55:27
Sophia Inguenaud CARIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
101 ACCEPTED 2022-09-09 15:21:27
2022-09-06 07:23:54
Alicja Siekierska BEE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
100 ACCEPTED 2022-09-19 21:06:22
2022-09-05 22:01:04
Jagoda Data CHENET
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
99 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:14:09
2022-09-05 19:47:59
Gloria Ciba LAUDER'S SMH
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
98 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:01
2022-09-05 19:33:56
Olga Rzycka KROS Z
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
97 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:04
2022-09-05 19:32:52
Olga Rzycka CORNETTO 62
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
96 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:07
2022-09-05 19:10:10
Zofia Migdalska WIWIANA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
95 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:14:06
2022-09-05 19:07:45
Paweł Kaliciński LINCOM'S LIBRE CL
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
94 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:11
2022-09-05 19:06:38
Zofia Zawadzka IRRESISTIBLE B
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
93 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:14:01
2022-09-05 19:06:04
Martyna Klimczak LIRYKA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
92 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:13:57
2022-09-05 19:05:35
Martyna Klimczak BETINA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
91 ACCEPTED 2022-09-21 10:19:52
2022-09-05 18:29:23
Marta Szrajer HIMEQUYL
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
90 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:47
2022-09-05 18:24:32
Paulina Bule NELKE VAN HET ZONNEHOF
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
89 ACCEPTED 2022-09-21 17:31:51
2022-09-05 18:24:15
Paulina Bule ALMQUIST
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
88 ACCEPTED 2022-09-09 10:30:47
2022-09-05 17:52:31
Patrycja Matyjasik AL BONILLO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
87 ACCEPTED 2022-09-09 10:30:44
2022-09-05 17:52:08
Patrycja Matyjasik KALILA J
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
86 ACCEPTED 2022-09-16 18:26:20
2022-09-05 16:30:44
Wiktoria Leszek-Karwańska DIARETTO
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
85 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:13:33
2022-09-05 16:29:13
Antoni Orlikowski CLASSIC BLUE HIVETTE Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
84 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:17
2022-09-05 14:39:09
Anna Siwicka VERDE Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
83 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:21
2022-09-05 14:38:42
Maria Noga CABANNA 2
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
82 ACCEPTED 2022-09-20 10:18:26
2022-09-05 14:38:19
Barbara Kozińska CALL ME PRETTY
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
81 ACCEPTED 2022-09-12 10:33:24
2022-09-05 14:27:00
Barbara Pierz AMARETTO SBK Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
80 ACCEPTED 2022-09-07 11:52:20
2022-09-05 13:32:08
Piotr Szmytkowski TIGRINA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
79 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:13:15
2022-09-05 13:27:51
Tomasz Wójtowicz BALOUSSINIA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
78 ACCEPTED 2022-09-07 11:41:36
2022-09-05 11:52:57
Damian Ostręga QUILOTTA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
77 ACCEPTED 2022-09-07 11:41:41
2022-09-05 11:52:26
Damian Ostręga FELINE
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
76 ACCEPTED 2022-09-07 11:41:30
2022-09-05 11:52:07
Aleksandra Cebulak KOBE DE LEAU
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
75 ACCEPTED 2022-09-13 10:04:41
2022-09-05 10:35:58
Wiktoria Szebysty SWEET STAR
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
74 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:07
2022-09-05 10:02:22
Leszek Nieużyła THAT’S A LADY EQ Z
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
73 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:09
2022-09-05 10:00:05
Leszek Nieużyła CHACORNETO
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
72 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:11
2022-09-05 09:59:23
Leszek Nieużyła KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
71 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:14
2022-09-05 09:59:01
Leszek Nieużyła SEBBEL
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
70 ACCEPTED 2022-09-09 10:31:58
2022-09-05 09:58:13
Zuzanna Chwalińska MC. DOUGLAS S
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
69 ACCEPTED 2022-09-19 20:50:43
2022-09-05 09:50:19
Anna Seroka EXTRA DOLLARS
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
68 ACCEPTED 2022-09-13 09:56:37
2022-09-05 09:34:50
Magdalena Dąbrowska KAYNE
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
67 ACCEPTED 2022-09-13 09:56:40
2022-09-05 09:34:24
Magdalena Dąbrowska VERONA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
66 ACCEPTED 2022-09-13 09:56:17
2022-09-05 09:34:04
Agata Dąbrowska COLA CAO
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
65 ACCEPTED 2022-09-19 20:18:19
2022-09-05 08:21:16
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz WIARADO
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
64 ACCEPTED 2022-09-12 10:22:52
2022-09-05 08:20:42
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz LOS ANGELES
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
63 PRE-APPROVED 2022-09-19 10:06:38
2022-09-05 08:20:17
Zuzanna Nadolny-Zawadowicz MILAN W.S
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
62 ACCEPTED 2022-09-21 17:32:23
2022-09-05 07:52:23
Gabriel Głusek ENESCO DU LYS
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
61 ACCEPTED 2022-09-21 17:32:27
2022-09-05 07:49:14
Gabriel Głusek JANNEMAN
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
60 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:34
2022-09-04 21:46:49
Karolina Pogorzelska NEVILLE II S
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
59 ACCEPTED 2022-09-09 10:55:01
2022-09-04 21:11:57
Artur Kufel KORINA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
58 ACCEPTED 2022-09-09 10:54:59
2022-09-04 21:11:39
Artur Kufel ILATINA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
57 ACCEPTED 2022-09-09 10:54:57
2022-09-04 21:09:54
Artur Kufel ELANO
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
56 ACCEPTED 2022-09-19 20:47:31
2022-09-04 19:48:16
Magda Kamińska-Kumorek CHICA BOMB
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
55 ACCEPTED 2022-09-19 20:48:09
2022-09-04 19:47:20
Tomasz Kumorek BISALAMEA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
54 ACCEPTED 2022-09-19 20:49:16
2022-09-04 19:46:51
Emilia Mazur LE DUC
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
53 ACCEPTED 2022-09-09 10:27:05
2022-09-04 19:46:20
Magda Kamińska-Kumorek KALYAN "L"
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
52 ACCEPTED 2022-09-09 10:49:32
2022-09-04 19:45:27
Magda Kamińska-Kumorek BRANDY
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
51 ACCEPTED 2022-09-18 23:09:32
2022-09-04 18:20:29
Jakub Kubiak CASSIDERO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
50 ACCEPTED 2022-09-14 13:50:23
2022-09-04 18:20:07
Jakub Kubiak QUILIBET
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
49 ACCEPTED 2022-09-14 13:50:21
2022-09-04 18:19:23
Jakub Kubiak FERLINA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
48 ACCEPTED 2022-09-14 13:50:20
2022-09-04 18:19:07
Jakub Kubiak CORIWAY
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
47 ACCEPTED 2022-09-07 11:43:34
2022-09-04 18:13:49
Katarzyna Maciejewska INIESTA-P
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
46 ACCEPTED 2022-09-19 20:26:44
2022-09-04 17:59:21
Maciej Sodel CBR FIREBLADE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
45 ACCEPTED 2022-09-09 10:34:01
2022-09-04 17:57:55
Kornelia Pawłowska I'M THE BEST RED WINE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
44 ACCEPTED 2022-09-19 21:05:15
2022-09-04 15:32:26
Olaf Pięta FRED FLINSTONE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
43 ACCEPTED 2022-09-19 20:41:00
2022-09-04 15:06:17
Maja Wałach GOTHA MK
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
42 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:12:45
2022-09-04 14:07:36
Lena Róża Rybak-Massalska HASSAN VAN DE WITTEMOERE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
41 ACCEPTED 2022-09-07 11:38:22
2022-09-04 12:55:53
Grzegorz Gołębiewski AMALA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
40 ACCEPTED 2022-09-13 09:55:37
2022-09-04 12:05:05
Hanna Bieńkowska CASSIANA S
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
39 ACCEPTED 2022-09-19 10:08:44
2022-09-04 11:34:37
Ada Wołąs ROGER THAT
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
38 ACCEPTED 2022-09-19 10:14:58
2022-09-04 11:34:27
Julia Ptaszyńska NIKOZJA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
37 ACCEPTED 2022-09-09 10:56:54
2022-09-04 11:13:21
Anna Szor SEJANA K
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
36 ACCEPTED 2022-09-07 11:50:26
2022-09-04 11:08:43
Karolina Bar EVER SO CLEVER
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
35 ACCEPTED 2022-09-18 18:11:36
2022-09-04 10:46:28
Łukasz Koza DINDEPENDENT Z
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 13/CC1/(145 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ ZŁOTEJ RUNDY - GRAND PRIX
34 ACCEPTED 2022-09-19 20:25:48
2022-09-04 09:50:14
Ewa Burzyńska CON CASALLTAGHO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
33 ACCEPTED 2022-09-14 13:53:01
2022-09-04 09:12:58
Nadia Ambroziak SAMIRA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
32 ACCEPTED 2022-09-19 20:24:12
2022-09-04 09:12:31
Karol Chrzanowski NO NONSENSE VAN ORSHOF
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
31 ACCEPTED 2022-09-15 09:12:26
2022-09-04 09:11:34
Nadia Ambroziak Q 7
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
30 ACCEPTED 2022-09-07 11:44:43
2022-09-03 21:10:11
Emilia Dratwińska SIGMA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
29 ACCEPTED 2022-09-07 11:44:47
2022-09-03 21:09:51
Emilia Dratwińska HAMADA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
28 ACCEPTED 2022-09-13 17:53:02
2022-09-03 18:19:41
Aleksandra Czerska KALIGULA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
27 ACCEPTED 2022-09-13 10:08:55
2022-09-03 18:19:24
Aleksandra Czerska A BIT OF MAGIC
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
26 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:21
2022-09-03 18:07:34
Wiktoria Kaźmierska BRAVE HEART
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
25 ACCEPTED 2022-09-12 10:21:25
2022-09-03 18:07:19
Wiktoria Kaźmierska KOLA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
24 ACCEPTED 2022-09-13 09:59:07
2022-09-03 17:56:22
Klara Grzęda MACLAREN
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
23 PRE-APPROVED 2022-09-18 07:30:54
2022-09-03 17:16:57
Gabriela Gruszka ARENA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
22 PRE-APPROVED 2022-09-19 15:03:44
2022-09-03 15:18:02
Julia Naruszewicz - Stroińska DAME
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
21 ACCEPTED 2022-09-20 10:20:25
2022-09-03 14:57:02
Krzysztof Mazur BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
20 ACCEPTED 2022-09-07 11:39:30
2022-09-03 14:56:33
Krzysztof Mazur WALKIRIA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
19 ACCEPTED 2022-09-07 11:39:26
2022-09-03 14:55:55
Krzysztof Mazur CICERO
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
18 ACCEPTED 2022-09-12 10:40:44
2022-09-03 14:10:21
Melania Komornicka KALYPSO VAN HET LINDEHOF
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
17 ACCEPTED 2022-09-12 10:40:43
2022-09-03 14:10:04
Melania Komornicka SANDMAN
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
16 ACCEPTED 2022-09-07 11:33:12
2022-09-03 11:43:46
Agnieszka Szynkolewska MAXIMUS
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
15 ACCEPTED 2022-09-14 13:31:59
2022-09-03 10:27:29
Aleksandra Kaszyńska VILLENA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
14 ACCEPTED 2022-09-07 11:32:13
2022-09-03 10:08:37
Natalia Michałowska CALLIA-L
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
13 PRE-APPROVED 2022-09-15 09:11:17
2022-09-02 23:17:36
Maria Król CARLO ROSSI
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
12 ACCEPTED 2022-09-19 10:09:12
2022-09-02 22:25:58
Maria Gonciarek KASINIA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
11 ACCEPTED 2022-09-15 15:14:27
2022-09-02 22:24:11
Marianna Wawrzynowicz SANDOR
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
10 ACCEPTED 2022-09-07 11:36:17
2022-09-02 20:31:56
Julia Peszek VIKITA CHABAUDIERE
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
9 ACCEPTED 2022-09-07 11:36:15
2022-09-02 20:31:37
Julia Peszek KAZAN VAN DE PITSEMBURG
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
8 ACCEPTED 2022-09-19 10:09:28
2022-09-02 20:25:46
Piotr Pietrzak CONNORO
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
7 ACCEPTED 2022-09-20 10:17:22
2022-09-02 20:25:17
Jan Kurek ALLEGRA S
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
  • 1x 11/N1/(125 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY BRĄZOWEJ
6 ACCEPTED 2022-09-19 10:09:32
2022-09-02 20:24:44
Jan Kurek DININA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
5 ACCEPTED 2022-09-12 10:27:03
2022-09-02 20:15:43
Nina Sućko CALANTINO
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 5/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
  • 1x 7/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 10/P1/(115 cm), dwufazowy Art. 274.5.3 - finał PLJ - RUNDA MŁODZIEŻOWA
4 ACCEPTED 2022-09-19 18:18:00
2022-09-02 20:10:51
Kinga Daszczyk CYGANERIA II
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 6/N/(120 cm), Art. 238.2.2 Wg. Reg.PLJ - DRUŻYNOWY PUCHAR POLSKI
3 ACCEPTED 2022-09-20 12:24:07
2022-09-02 20:07:48
Kinga Daszczyk KAOLIN LA TULIPE
  • 1x 2/N/(120 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA BRĄZOWA
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 8/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA SREBRNA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
2 ACCEPTED 2022-09-20 12:24:10
2022-09-02 20:07:11
Kinga Daszczyk EDUARDO RED WINE Z
  • 1x 3/C/(130 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA SREBRNA
  • 1x 4/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 9/CC/(140 cm), zwykły Art. 238.2.1 - półfinał PLJ - RUNDA ZŁOTA
  • 1x 12/C1/(135 cm), zwykły z rozgrywką Art. 238.2.2 - finał PLJ - FINAŁ RUNDY SREBRNEJ
1 PRE-APPROVED 2022-09-18 22:09:02
2022-09-02 19:53:58
Gabriela Romanowska RAKSA
  • 1x 1/P/(110 cm), zwykły Art. 238.2.1 - RUNDA MŁODZIEŻOWA
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Ambroziak Nadia KJ Ślęża Wrocław
2005 (J.)
O053977
10226741
2. Bar Karolina KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2004 (J.)
O030815
10256872
3. Bernaś Klaudia Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2009 (JM.)
O065814
4. Bieńkowska Hanna KJ Ślęża Wrocław
2008 (JM.)
O060469
5. Boćkowska Nadia BPK (MAZ)
2008 (JM.)
O056635
6. Boćkowska Olivia BPK (MAZ)
2006 (J.)
O056635
7. Brzozowska Aleksandra Kielecki KJ
2009 (JM.)
O064287
8. Bule Paulina Stow. KJ Preria Wilkowice
2005 (J.)
O033826
9. Burzyńska Ewa KJ Trachy Sośnicowice
2006 (J.)
O048242
LZRWZJ/4407/19
10. Cebulak Aleksandra KS Jumping Team Wiercany
S
O005800
10068738
11. Chrzanowski Jan Dominik KJ Ślęża Wrocław
S
O000807
12. Chrzanowski Karol KJ Ślęża Wrocław
2003 (MJ.)
O040158
13. Chwalińska Zuzanna Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2003 (MJ.)
O045740
14. Ciba Gloria KJ Sielanka Warka
S
O032308
10115300
15. Czerska Aleksandra KJ Bonin
2001 (MJ.)
O026082
16. Czeszejko-Sochacka Lena JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2008 (JM.)
O044914
17. Dąbrowska Agata KS AZS UWM Olsztyn
2008 (JM.)
O044137
18. Dąbrowska Magdalena KS AZS UWM Olsztyn
2003 (MJ.)
O029091
19. Daszczyk Kinga KJ Jantar Stryków
S
O004796
20. Daszczyk Kinga KJ Jantar Strykow
S
O004796
21. Data Jagoda WLKS Krakus Kraków
2007 (JM.)
O054975
10239065
22. Dołhun Jakub KJ Infernal Team Golesze
S
O034618
23. Dratwińska Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
2002 (MJ.)
O032599
24. Dzydzan Bohdan Ukraina
S
brak
DE4313122006213
25. Epting Zofia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2007 (JM.)
O053740
26. Gasik Nikola JKS Equita Świętochów
2008 (JM.)
O065077
27. Gintowt-Juchniewicz Zofia Stow. J. Stajnia Podolszyn
2005 (J.)
O037012
28. Głoskowski Andrzej KJ Infernal Team Golesze
S
O001125
29. Głusek Gabriel Stow. J Stajnia Podolszyn
S
O003919
30. Gołębiewski Grzegorz KJ Plejada Tarczyn
S
O059004
31. Gonciarek Maria Stow. Warszawski KJ
2002 (MJ.)
O031807
10143460
32. Grum Weronika Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2006 (J.)
O058822
33. Gruszka Gabriela Kielecki KJ
2003 (MJ.)
O041686
34. Grzęda Klara Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O057825
35. Hypta Maja KJ Ślęża Wrocław
2009 (JM.)
O065144
36. Inguenaud Sophia Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O025610
10208662
37. Kaliciński Paweł Stow. Warszawski KJ
S
O002026
38. Kamińska-Kumorek Magda Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O002662
39. Kasprzyszak Ola JKS Equita Świętochów
2005 (J.)
O039308
40. Kaszyńska Aleksandra Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O046520
41. Kaźmierska Wiktoria Tuszyński KJ Garbówek
2009 (JM.)
O062025
42. Klimczak Martyna Stow. Warszawski KJ
2004 (J.)
O039324
43. Komornicka Melania Largo Sp. z o.o. Warszawa
2007 (JM.)
O063453
44. Koza Łukasz KJ Trachy Gliwice
S
O001772
10007926
45. Kozińska Barbara JKS Karolina
2001 (MJ.)
O030953
46. Kozłowska Lidia Stow. Stajnia Promyk Szklary Dolne
S
O012357
47. Kraśko Kuba LKJ w Gałkowie
2007 (JM.)
O055726
48. Król Maria UKS Primo Horse Club Podłęcze
S
O002429
49. Krzyżosiak Jakub KS Small Cherry Trzebnica
S
O002920
50. Kubiak Dawid Sobieski Jumping Team Gdańsk
S
O002632
51. Kubiak Jakub KJ Łąck przy SO w Łącku
S
O026764
52. Kubik Natalia KJ Trachy Sośnicowice
2002 (MJ.)
O046571
53. Kucharska Antonina KJ Jolly Jumper Węglewskie Holendry
2008 (JM.)
O054887
54. Kufel Artur WKJ Lublin
S
O000968
55. Kumorek Tomasz Stow. KJ Preria Wilkowice
S
O000324
56. Kurek Jan Fundacja Kaczyna - z kulturą na Ty
S
O002252
57. Kwiatkowska Lena Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2007 (JM.)
O045757
10243892
58. Kwiecień Amelia Konecki KJ Fullmet
2007 (JM.)
O052618
59. Lasecka Wiktoria Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
2006 (J.)
O050134
60. Leszek-Karwańska Wiktoria SKJ Hawajka Majdan
2001 (MJ.)
O018344
61. Łangowska Natalia JKS Tornado Szczecin
S
O001879
62. Maciejewska Katarzyna Polski Polo Klub Secymin Polski
S
O006520
63. Macieszczak Ewa KJ Infernal Team Golesze
2007 (JM.)
O048443
10220975
64. Madej Oliwia KJ Rock Horses Warszawa
2005 (J.)
O035308
65. Markiewicz Alicja Stow. Warszawski KJ
2005 (J.)
O031292
66. Matelski Marcin Stow. Stadnina Koni Olimpia Nowe Dąbie
S
O003420
67. Matyjasik Patrycja Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
2005 (J.)
O046279
68. Mazur Emilia Stow. KJ Preria Wilkowice
2007 (JM.)
O046621
69. Mazur Krzysztof Stow. KJ Legia Kozielska Warszawa
S
O001512
70. Michałowska Natalia WKJ Lublin
2004 (J.)
O042649
10253964
71. Migdalska Zofia Stow. Warszawski KJ
2008 (JM.)
O058315
72. Miłoszewska Nikola KJ Akademia Kucania Dawidy
2007 (JM.)
O053404
73. Mordaka Patryk SKJ Mordaka Wąwał
S
O019196
74. Mordzelewski Michał Stow. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
75. Mordzelewski Michał Stow. J Stajnia Podolszyn
S
O001972
76. Nadolny-Zawadowicz Zuzanna KJ Arpav Gdańsk
S
O003059
10103775
77. Naruszewicz - Stroińska Julia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
S
O030887
78. Nieużyła Leszek BPK (MAZ)
S
O004155
79. Noga Maria JKS Karolina
2009 (JM.)
O062551
80. Oczki Roksana Kujawsko - Pomorski KJ w Bydgoszczy
2003 (MJ.)
O042581
11968/21
81. Olawa Vel Olawińska Zuzanna KJ Łąck przy SO Łąck
2005 (J.)
O052913
82. Oleszkiewicz Nina Stow. Warszawski KJ
2003 (MJ.)
O039837
83. Orlikowski Antoni SKJ Hawajka Majdan
2003 (MJ.)
O032321
84. Ostręga Damian KS Jumping Team Wiercany
S
O020977
85. Palacz Oliwia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2004 (J.)
O043165
86. Pandel Anna Jurajski LKJ w Udorzu
2008 (JM.)
O058484
87. Pandel Jerzy Jurajski LKJ w Udorzu
S
O048204
88. Patron Tomasz BPK (WIE)
S
O003997
89. Patron Tomasz BPK (MAZ)
S
O003997
90. Pawłowska Kornelia SKJ Beckersport Laszczki
2007 (JM.)
O048610
10228940
91. Peszek Julia SKJ Beckersport Laszczki
2009 (JM.)
O057364
92. Piątkowski Michał KJ Strzała Krubiczew
S
O002519
93. Pierz Barbara Soymax Lublin Team
2001 (MJ.)
O048543
94. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków
2008 (JM.)
O056722
95. Pietrzak Piotr Fundacja Kaczyna - z kulturą na TY
2006 (J.)
O046626
96. Pilkiewicz Krystyna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O031627
97. Pogorzelska Karolina KJ Rock Horses Warszawa
2006 (J.)
O055019
98. Poniatowska Alicja Królewski KJ Wiktoria Chrzanów
2007 (JM.)
O054780
99. Prymek Zuzanna KJ Sielanka Warka
2006 (J.)
O040489
100. Przybyła Natalia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2009 (JM.)
O052034
101. Ptaszyńska Julia KJ Plejada Tarczyn
2005 (J.)
O037854
102. Reaud Oliwia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2007 (JM.)
O055548
103. Romanowska Gabriela UKS Primo Horse Club Podłęcze
2009 (JM.)
O052504
104. Rybak-Massalska Lena Róża SKJ Ponylandia Wojciechowice
2007 (JM.)
O051061
105. Rytych Damian Tuszyński KJ Garbówek
S
O001066
106. Rzycka Olga BPK (MAZ)
S
O053523
107. Seroka Anna Stow. SKJ Archipp Warszawa
S
O018720
108. Siekierska Alicja Pałucki KJ w Górkach Zagajnych
S
O039805
109. Siwicka Anna JKS Karolina
2006 (J.)
O055841
110. Śledziewska Aleksandra SKJ Beckersport Laszczki
2008 (JM.)
O057801
111. Sobocka Aleksandra KJ Agro-Handel Śrem
2004 (J.)
O040954
112. Sodel Maciej KJ Trachy Sośnicowice
2007 (JM.)
O053462
113. Stasiak Anna KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O029089
114. Stasiak Szymon KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
S
O020154
115. Strzeszewska Ewa BPK (MAZ)
2003 (MJ.)
O032055
116. Sućko Nina KS Jumping Events Poznań
2008 (JM.)
O052615
K026539
117. Sydow Natalia KS Sydow Riding Team Pobiedziska
2005 (J.)
O033144
118. Szebysty Wiktoria KJ Ślęża Wrocław
2004 (J.)
O043986
119. Szmytkowski Piotr KJ Plejada Tarczyn
S
O000615
10119995
120. Szor Anna SKJ Bajardo Czosnów
2008 (JM.)
O054067
121. Szrajer Marta Kielecki KJ
S
O001883
10015749
122. Szynkolewska Agnieszka KJ Trachy Sośnicowice
S
O007617
123. Tomaszewska Zuzanna JKS Equita Świętochów
2001 (MJ.)
O037371
124. Tomaszewski Antoni JKS Equita Świętochów
S
O001385
125. Tomaszewski Stanisław SKJ Besthorses Robercin
2008 (JM.)
O058748
126. Wałach Maja SKJ Bajardo Czosnów
2007 (JM.)
O046357
127. Wawrzynowicz Marianna Stow. J Stajnia Podolszyn
2006 (J.)
O048604
128. Wilczewski Robert SKJ Beckersport Laszczki
S
O002520
129. Winkler Weronika KJ Żarnowo
2005 (J.)
O031481
130. Wójtowicz Tomasz Soymax Lublin Team
S
O000830
131. Wołąs Ada Equikam Sp. z o.o. Milanówek
S
O007542
132. Wołąs Aleksandra KJ Sielanka Warka
S
O007543
133. Zawadzka Zofia Stow. Warszawski KJ
2007 (JM.)
O045569
134. Zimnowodzka Natalia SKJ Bajardo Czosnów
S
O019842
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

221

A BIT OF MAGIC WESTF GER 2014 wałach skarogniada/168 F: Abke / Acorado
M: Etienette / Etos
K026583 DE441411105714
2.

174

AL BONILLO PKSP POL 2014 wałach gniada/172 F: El Bonillo
M: Atena / Sword
K030705 161009530214014
3.

44

ALLEGRA S SP POL 2012 Klacz gniada/- F: Top Gun Semilly / Tati Du Palis
M: Arabella / Aldube Z
K027487 616009520028512
4.

70

ALMQUIST SP POL 2011 wałach gniada/168 F: Quasimodo Van De Molendreef / Heartbreaker
M: Albuferia / Luron
K018542 616009510353811
5.

151

AMALA SP POL 2014 klacz gniada/170 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Aukelien / Numero Uno
K032998 616009640088114/B0130691S
6.

197

AMARETTO SBK Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/170 F: Atomic Z / Cumano
M: Salitta / Colman
K030775 056015Z556343315
7.

25

AMARU L HOL POL 2012 ogier ciemnogniada/168 F: Larimar / Lavall II
M: Patricia VIII / Calgary
K021006 DE421000193312
8.

26

ARENA SP POL 2011 klacz kasztanowata/169 F: Imequyl / Luron
M: Artemida / Drop
K029431 616009550066511
9.

255

ARMSTRONG HOL GER 2004 wałach gniada/178 F: Alboretto / Acord II
M: Kyara / Calido I
K009051 DE421000112304
10.

108

ARTHUR C Z ZANG BEL 2017 klacz gniada/169 F: Aganix Du Seigneur Z / Ogano Sitte
M: Cynja Van De Noordheuvel / Orlando
K033491 056015Z55512317
11.

125

BALLYQUIRKE TIPP TOP ISP IRL 2006 wałach siwa/172 F: Courage II
M: Ballyquirke Brigade / Ballyquirke Mover
K029930 372414003229113
12.

1

BALOTELLI VD KATTEVENNEN Z BWP BEL 2014 wałach gniada/170 F: Baloubet Du Rouet / Galoubet A
M: Haya vd Kattevennen Z / Heartbreaker
K026795 056015Z55765614
13.

248

BALOUSSINIA OLD POL 2011 klacz gniada/- F: Baloussini / Baloubet Du Rout
M: Straciatella / Stalypso
K024112 DE41818250011
14.

11

BASTYLIA PKSP POL 2011 klacz gniada/162 F: Oder / Espadron
M: Ballada / Cyrak
K023151 616007530050911
15.

169

BEE HAN POL 2006 klacz gniada/- F: -
M: -
brak -
16.

116

BELL EFEKT MŁP POL 2015 wałach gniada/168 F: Efekt / Veritas 6
M: Bella Vista / Vis Versa
K026785 616006590124915
17.

58

BELLE FLEUR SP POL 2015 klacz siwa/167 F: Ekwador / Elvis
M: Bella Donna / Zirocco Blue VDL
K026418 616009640081515
18.

250

BETINA OLD POL 2014 Klacz gniada F: Darco De Revel / Darco
M: Bettie / New Time
K025753 DE418182504914
19.

180

BISALAMEA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz kara/167 F: Salamon
M: Bagatela
K029401 616007530193915
20.

181

BRANDY OLD POL 2011 Wałach kasztanowata/169 F: Burberry / Balou Du Rouet
M: Melody M / Castiglione L
K021112 DE433332146211
21.

189

BRAVE HEART SP POL 2016 wałach ciemnosiwa/172 F: Tjungskie / Carthago Z
M: Bella Donna ZK / Dakar Z
K030569 A0005749S
22.

68

CABANNA 2 OLD GER 2014 klacz skarogniada/167 F: Capitain Fire
M: Caprice
K033117 00000
23.

196

CALANTINO HOL POL 2010 wałach siwa/170 F: Cardino / Carthago
M: Kismet / S.A.Sir Henri
K020135 DE421000592610
24.

109

CALIFORNIA HAN POL 2016 klacz gniada/163 F: It's Me du Mesnil / Narcos II
M: Centa ll /
K033513 DE418180334216
25.

67

CALL ME PRETTY HAN GER 2011 wałach gniada/170 F: Contendro I / Contender
M: Geraldine / Gluckspliz
K026200 DE431310518311
26.

147

CALLIA-L SP POL 2012 klacz siwa/165 F: Lescibard L
M: Conchita L / Cruzeiro L
K020570 616009610079912
27.

193

CALOTTA DSP GER 2008 klacz siwa/167 F: Calido / Cantus
M: Alizee / Acobat II
K016546 DE456570287608
28.

15

CARIA SP POL 2013 klacz siwa/174 F: Talent Charboniere/ Diamant De Semilly
M: Całka / Correro
K031534 616009610069313
29.

246

CARLO ROSSI OLD GER 2014 ogier ciemnogniada F: Clinton I / Carolus
M: Oh Wiskey / Canto
K024905 DE418180273714
30.

215

CARLOS BAJOU B Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 wałach gniada/- F: Michael Angelo F
M: Carmen
K030302 -
31.

19

CASH AND FLY OLDENBURSKA GER 2012 wałach siwa/172 F: Cashmaker
M: Golden Fly/Celano
K031554 DE418181072312
32.

82

CASINO WHITE SM SP POL 2017 ogier siwa/- F: Hickstead White / Hickstead
M: Cantinera / Cassini I
K030620 616009520061417/A0016458S
33.

204

CASSIANA S SP POL 2011 klacz ciemnogniada/164 F: Libero A / Landcapitol
M: Casarina L / Calido L
K019168 616009610061511
34.

237

CASSIDERO Deutsches Sportpferd GER 2011 wałach gniada/172 F: Cassineto
M: Joanera / Quebec
K028259 DE455670087011
35.

214

CASVELLE HOL GER 2011 klacz gniada/- F: Casall / Caretino
M: Karett I / Cascavelle
K019774 DE421000213711
36.

208

CATALAYA HOL GER 2012 klacz gniada/- F: Connor / Casall
M: Viorita / Ephebe F.Ever
K022516 DE421000141412
37.

40

CBR FIREBLADE HANOWER POL 2016 wałach gniada/174 F: Cascalido
M: Corby
K030405 DE431311405716
38.

262

CELTIC BOY SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Alvaro
M: Celtia II / Bajou du Rouet
K019094 616009610171711
39.

124

CHACCO ONE OLD GER 2010 wałach gniada/175 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Waronda / Centauer Z
K020332 DE418184010710
40.

217

CHACORNETO OS POL 2012 ogier ciemnogniada/- F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Corada / Cornet's Stern
K028607 DE418185067412
41.

96

CHAMPION 127 WESTF POL 2010 wałach gniada/168 F: Comme Il Faut / Cornet Obolensky
M: Percy / Pluspunkt
K028530 DE441411328510
42.

170

CHANEL-N SP POL 2015 klacz kara/167 F: Diarado / Diamant De Semilly
M: Capri / Compari M
K030477 616009610064915
43.

95

CHARGONAY L HOL. POL 2016 wałach siwa/- F: Cardino
M: Charlotta I / Caretino
K034639 DE421000709316
44.

265

CHECKERS W Z ZANG NED 2007 wałach gniada F: Calvino Z / Calvin Z
M: Miramichi / Quick Star
K014798 Z617407
45.

161

CHENET HOL POL 2008 wałach siwa/167 F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
46.

85

CHEPETTO HOL GER 2013 wałach gniada/175 F: Canterbury
M: Una VIII
K025419 DE421000189513
47.

113

CHIANTOS SP POL 2010 Wałach gniada F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Chianta / Calipso II
K020116 616009540097410
48.

227

CHICA BOMB OLDENBURG GER 2011 klacz ciemnogniada/162 F: Chico^s Boy
M: Quality Fantastic
K021695 DE418181232111
49.

122

CHICHA MINT BR.D POL 2015 klacz gniada/171 F: nn
M: nn
K029302 498815221815
50.

152

CICERO SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Eldorado van de Zeshoek / Clinton
M: Ciantha D / Harley VDL
K020622 616009510343012
51.

249

CLASSIC BLUE HIVETTE Z ZANG BEL 2013 wałach gniada/168 F: Chacco Blue / Chambertin
M: Dorette Hivett Z / Diamant De Semilly
K022717 056015Z55602713
52.

205

COLA CAO WESTF POL 2011 klacz gniada/167 F: Quite Capitol / Quidam De Ravel
M: Cool Lady / Caretino Z
K020854 DE441411167811
53.

104

COMME SI WESTF POL 2015 klacz gniada/167 F: Comme il Faut / Cornet Obolensky
M: Cacharel / Christoph Columbus
K028280 DE441410059415
54.

178

CON CASALLTAGHO HOLSZYŃSKA POL 2013 wałach gniada/170 F: Con Capitol /Contender
M: Urzona / Casall
K032623 DE421000614814
55.

107

CON CORDIA HOL POL 2016 klacz ciemnogniada/166 F: Con Spirito R / Contender
M: Walea / Lucky Champ
K031172 DE421000709416
56.

39

CONNORO HOL GER 2014 ogier gniada/178 F: Connor / Casall
M: Raisa / Carvallo
K026064 DE421000185314
57.

111

CONSTANTINE M HAN. GER 2012 wałach gniada F: Contendro I
M: Wendura
K025714 DE431310046212
58.

133

CORDESSO WESTFALSKA GER 2012 Wałach ciemnogniada/- F: /
M: /
K022638 -
59.

234

CORIWAY HOL GER 2011 klacz gniada/163 F: Connor / Casall
M: Ulana G / Clearway
K020444 DE421000201911
60.

5

CORNETTO 62 HOL. SWE 2014 wałach gniada/169 F: Crunch
M: UlikaG / Contender
K035187 DE421000102914
61.

10

CORRAL SPRING NIEM. SPORT. POL 2015 wałach gniada/170 F: Cocosinni / Coreggio
M: Sympathie / Consens
K029798 DE410101026015
62.

29

CYGANERIA II Deutsches Sportpferd POL 2015 klacz gniada/162 F: Limasol
M: Cyganka
K031063 DE456560387715
63.

269

DAIQUIRI F:
M:
64.

59

DAME KWPN NED 2008 klacz gniada/- F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Jennifer / Capitol I
K021889 528003000809047 105AY42
65.

79

DANDY KWPN NED 2008 Wałach kasztanowata/- F: Douglas / Darco
M: Wendy V / Indoctro
K016425 528003000812206
66.

115

DEFINICJA PKSP POL 2015 klacz gniada/168 F: Hippica Koh-I-Noor
M: Dewiza De Revel / Quidam De Revel
K033851 616 009 57 00960 15
67.

200

DELI SP POL 2014 klacz siwa/166 F: Ludger / Laptop
M: Dora / Hun
K027185 616009670019814
68.

228

DIARETTO MECKL GER 2014 wałach skarogniada/163 F: Diamaro / Diarado
M: Carry Vom Liedhof / Casaretto
K029079 DE427270065314
69.

188

DINDEPENDENT Z ZANG BEL 2013 wałach siwa/170 F: Dallas VDL (ex Indouglas VH) / Douglas
M: Noerien / Julio Mariner
K025898 056015Z55615213
70.

38

DININA HAN GER 2015 klacz siwa/170 F: Diacontinus / Diarado
M: Alexa / Argentinus
K030907 DE431318316015
71.

20

DINKEN'S LADY HOL. GER 2015 klacz gniada/172 F: Dinken / Diarado
M: Caspers Lady / Numero Uno
K032114 DE421000078815
72.

203

DONJA KWPN NED 2008 klacz gniada/160 F: Verdi / Quidam De Revel
M: Silbinne / Silbersee
K018207 528003000803577
73.

132

DOUBLE DAY Z ZANGERSHAIDE POL 2016 klacz gniada/173 F: Dominator 2000Z
M: Fantasia / Fiorissimo
/ /
74.

31

EDUARDO RED WINE Z ZANG POL 2014 ogier kasztanowata/167 F: E-Star /
M: Guidame ST / Guidam
K027462 056015Z55775014
75.

182

ELANO KWPN POL 2009 Wałach kasztanowata/- F: Zavall VDL / Casall
M: Violet / Lester
K016424 528003200907210
76.

65

ENESCO DU LYS SF FRA 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Tornesch / Lux Z
M: Socca Fontanel / Calvaro
K028901 14476346Q
77.

160

EVER SO CLEVER OS POL 2015 klacz gniada/165 F: Ninyon / Nintender
M: Escada W / Eskudo
K030246 DE418187610015
78.

233

EXTRA DOLLARS KWPN NED 2009 Ogier gniada F: Dollar De La Pierre (Tlalloc La Silla) / Quidam De Revel
M: Temptation / Andiamo
K014995 528003200912965
79.

156

FELINE KWPN POL 2010 klacz siwa/173 F: Quatro Z / Quick Star
M: Sonette / Mr. Blue
K019230 528003201011701 105GN12
80.

235

FERLINA KWPN POL 2010 klacz gniada/168 F: Applaus
M: Aberlina / N-Aldato
K018797 528003201003241
81.

213

FERRALINE HOL GER 2013 klacz gniada/168 F: Cormint / Calido I
M: Online II / Acorado
K023904 DE421000131613
82.

177

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
83.

93

FRENCH BROWNIE HOL GER 2013 wałach ciemnogniada/180 F: Frenchfashion / For Fashion
M: Mokka / Caletto I
K027876 DE421000546813
84.

117

FRENCH MERCHAND Cheval De Selle Francais POL 2015 wałach siwa/183 F: Nervoso
M: Orphee De Vernay
K034192 250001 15181370K
85.

114

GEM OF KANNAN SP POL 2016 wałach siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Gwatemala / Cantanis
K029016 616009590135416
86.

89

GOLDEN GIRL WLKP POL 2012 klacz gniada/171 F: Cassilio
M: Grace J
K024573 616007520050612
87.

172

GOTHA MK OLD. GER 2012 klacz gniada/166 F: Cartoon / Carthago
M: Glonora Z / Glorial
K022856 DE 418185003412
88.

37

GRANDE DIVA KWPN NED 2011 klacz gniada/166 F: Canstakko / Canturo
M: Diva / Sandro Boy
K023225 528003201100163
89.

159

HAMADA SP POL 2009 klacz kasztanowata/165 F: Hetman / Trawant
M: Hańcza / Grey
K027158 POL009540052009
90.

2

HASSAN VAN DE WITTEMOERE BWP BEL 2007 wałach gniada/- F: Contact VD Heffinck / Concept
M: Dahlia VD Heffinck / Orlando
K027454 BEL-W-261184-BWP
91.

258

HASSLING-KETLING SP POL 2014 ogier kara/170 F: Kannan / Voltaire
M: Hellenika / Cabrol
K028337 616009661019614
92.

135

HIGH FIVE BB Z ZANG NED 2015 wałach ciemnogniada/175 F: Harley VDL / Heartbreaker
M: Zinidi BB / Indorado
K029345 056015Z55776315
93.

72

HIMEQUYL SP POL 2013 wałach kasztanowata/173 F: Imequyl / Luron
M: Hurghanda / Barnaba
K024439 616009550000813
94.

176

I'M THE BEST RED WINE OLD POL 2016 wałach skarogniada/171 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Sogivi Di Gloria / Corrado
K029909 DE418189121116
95.

98

ILASCHA V&V KWPN POL 2013 klacz gniada/169 F: Zambesi / Heartbreaker
M: Elascha / Namelus R
K028942 DE418186666610
96.

183

ILATINA BWP POL 2009 klacz gniada/177 F: Nabab De Reve / Quidam De Revel
M: Cita vc B Bos / Carthago
K024589 056002W00268271
97.

230

IMPALA 47 OLD GER 2015 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: La Spumante / Lordanos
K033791 DE418186869315
98.

266

INCREDIBLE KWPN NED 2013 wałach kasztanowata/166 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Alcira / Indoctro
K023359 528003201305311
99.

157

INIESTA-P WLKP POL 2015 klacz kasztanowata/170 F: Vulkan L / Vulkano
M: Iliada / Landos
K028135 616007610141715
100.

126

INVESTMENT KWPN NED 2013 wałach siwa/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Souplesse / No Limit
K034941 528003201304138
101.

121

IRONMAN - POL 2013 wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
102.

34

IRRESISTIBLE B KWPN NED 2013 klacz gniada/168 F: Spartacus / Stakkato
M: Vienette / Burggraaf
K027177 528003201306684
103.

64

JANNEMAN KWPN NED 2014 ogier skarogniada/173 F: Indoctro / Capitol I
M: Indoctro / Capitol I
K026241 528003201405544
104.

195

JAY JAY M SP POL 2015 wałach siwa/170 F: Farmer
M: Jawa
K027136 616009640021115
105.

123

JOANNE KWPN NED 2014 klacz kara/170 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: Dominique GS / Warrant
K032802 528003201407095
106.

84

KALANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan / Voltaire
M: Zescalante / Rash R
K032147 528003201508615
107.

128

KALIFA SRH KWPN NED 2015 klacz gniada/175 F: Toulon / Heartbreaker
M: Cinderella / Clinton
K031817 528003201500522
108.

220

KALIGULA WLKP POL 2016 wałach gniada/- F: Diacontinus / Diarado
M: Kostaryka / Sofix
K029788 A0004065S
109.

173

KALILA J SP POL 2011 klacz gniada/168 F: Landor / Lacatraz
M: Kamelia J / Helenis
K021672 616009520054311
110.

171

KALYAN L KWPN NED 2015 ogier gniada/176 F: Etoulon VDL / Toulon
M: Vreiminka / Quite Easy I
K029043 528003201501966
111.

199

KALYPSO VAN HET LINDEHOF BWP BEL 2010 wałach gniada/164 F: Dalton Van Het Lindehof / Bon Ami
M: Dalton van het Lindehof / Bon Ami
K028317 056002W00297676
112.

30

KAOLIN LA TULIPE KWPN NED 2015 wałach ciemnogniada/162 F: Cornet Obolensky /
M: Queency De L'Hallali / Diamant De Semilly
K029806 528003201501204
113.

218

KARTOUCH VAN DE PLATAANHOEVE BWP POL 2010 Wałach siwa// F: Heartbreaker
M: Hip hop van de plataanhoeve
K024978 /
114.

55

KASINIA SP POL 2012 klacz ciemnogniada/- F: Cassini Kama / Cassini I
M: Kanasta / Czandor
K024449 616009640067912
115.

206

KAYNE KWPN NED 2015 wałach gniada/172 F: Zirocco Blue VDL / Mr. Blue
M: Ersinaa / Emilion
K028827 528003201503158
116.

149

KAZAN VAN DE PITSEMBURG BWP POL 2010 wałach gniada/168 F: Muscaris D’Ariel/ Diamant de Semilly
M: Baie de Chalamont/ Balsamo
K027520 056002W00294617
117.

110

KIDANTE KWPN POL 2015 klacz gniada/170 F: Canabis Z / Contender
M: Emigrante / Padinus
K034453 528003201502439
118.

154

KOBE DE LEAU LUX POL 2012 ogier siwa/170 F: Kannan / Voltaire
M: Quinte De Leau / Mister Blue
K030066 442001000013412
119.

190

KOLA SP POL 2009 wałach gniada/175 F: Clear To Jump ST Gyvan Z
M: Kolia/Imequyl
K015556 -
120.

184

KORINA SP POL 2007 klacz gniada F: Landjonker S / Landjonker
M: Kostaryka PG / Roland
K018566 616009580856407
121.

6

KROS Z ZANG. GER 2014 ogier siwa/174 F: Kannan / Voltaire
M: Fantazja I G / Carrico
K028766 056015Z55733414
122.

261

LATISSIMUS SP POL 2012 wałach gniada/172 F: Chaltaire Z / Chellano Z
M: Liwia / Aplauz
K023661