Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
79 ACCEPTED 2022-09-16 16:38:26
2022-09-16 16:17:42
Wojciech Dahlke SANNE
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
78 ACCEPTED 2022-09-16 16:38:22
2022-09-16 16:17:20
Wojciech Dahlke SLIM FIT VD HEFFINCK
  • 2x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
77 ACCEPTED 2022-09-16 16:38:19
2022-09-16 16:16:55
Wojciech Dahlke U PRIMO
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
76 ACCEPTED 2022-09-16 16:38:16
2022-09-16 16:16:32
Wojciech Dahlke MAX OBOLENSKY GOLD Z
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
75 ACCEPTED 2022-09-16 11:55:22
2022-09-16 11:46:47
Patrycja Siwek WILANDER
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
74 ACCEPTED 2022-09-16 11:55:25
2022-09-16 11:46:14
Zbigniew Kałużny NEVADA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
73 ACCEPTED 2022-09-16 11:55:27
2022-09-16 11:45:46
Łukasz Cieślak CA-LE-LOU
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
72 ACCEPTED 2022-09-16 07:11:02
2022-09-15 22:13:33
Emilia Bleja UTOPIA
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-09-15 20:59:47
2022-09-15 20:58:41
Zuzanna Zawiasińska ZAHUN
  • 2x 2R/100 cm/L licencyjny
70 ACCEPTED 2022-09-15 20:59:44
2022-09-15 20:58:00
Armanda Byndas GALMAN
  • 2x 2R/100 cm/L licencyjny
69 ACCEPTED 2022-09-16 13:27:01
2022-09-15 17:39:47
Alicja Sobalak DISNEY
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
68 ACCEPTED 2022-09-15 16:11:05
2022-09-15 16:01:30
Maja Skórnicka KAPRI MS
  • 2x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-09-15 16:11:01
2022-09-15 16:00:07
Dorota Tyszkiewicz T-CHANNEL
  • 2x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
66 ACCEPTED 2022-09-16 15:30:39
2022-09-15 13:25:54
Małgorzata Pokrywka MARIT
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
65 ACCEPTED 2022-09-16 15:30:44
2022-09-15 13:24:31
Hanna Michalak SWEET EMMA
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
64 ACCEPTED 2022-09-15 09:46:33
2022-09-15 09:18:30
Marta Górna BLANSZ
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
63 ACCEPTED 2022-09-15 06:58:23
2022-09-14 23:49:12
Klaudia Włodarczak TORA
  • 2x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
62 ACCEPTED 2022-09-15 06:58:26
2022-09-14 22:53:54
Agata Gidaszewska CADIFOR CHARLOTTE
  • 2x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-09-14 20:03:50
2022-09-14 19:15:02
Ewelina Kowalczyk PIPPA DE GOEDEREEDE
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
60 ACCEPTED 2022-09-14 20:03:46
2022-09-14 19:14:28
Ewelina Kowalczyk MIRA DE GOEDEREEDE
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
59 ACCEPTED 2022-09-14 18:11:56
2022-09-14 18:11:00
Liliana Nowaczyk MELANIE
  • 2x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
58 ACCEPTED 2022-09-14 18:11:52
2022-09-14 18:10:38
Zuzanna Sołtysiak MELODY'S STAR
  • 2x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
57 ACCEPTED 2022-09-15 11:46:40
2022-09-14 11:53:14
Maja Handke FENIKS
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
56 ACCEPTED 2022-09-14 09:15:16
2022-09-14 08:25:32
Martyna Kamińska BLANSZ
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
55 ACCEPTED 2022-09-14 06:53:26
2022-09-14 00:56:51
Portia Wysoczańska FERDUŚ
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
54 ACCEPTED 2022-09-14 06:53:23
2022-09-13 21:40:10
Marianna Bączkiewicz KARMELEK
  • 2x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-09-14 06:53:19
2022-09-13 21:35:09
Hanna Różczka DON GIOVANNI
  • 2x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
52 ACCEPTED 2022-09-13 16:10:55
2022-09-13 15:38:02
Marcelina Przydanek LIVELLO
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
51 ACCEPTED 2022-09-13 16:10:51
2022-09-13 15:37:31
Maja Kowalewska FORTUNA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
50 ACCEPTED 2022-09-13 16:10:44
2022-09-13 15:35:25
Joanna Modelska KALINSKE
  • 2x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
49 ACCEPTED 2022-09-13 16:10:39
2022-09-13 15:33:00
Matylda Konieczyńska JOKER
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
48 ACCEPTED 2022-09-13 14:51:35
2022-09-13 14:39:19
Filip Kapała CORENTELLA PS
  • 2x 1R/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
47 ACCEPTED 2022-09-13 14:51:32
2022-09-13 14:36:45
Sonia Judek BALUBINO H
  • 2x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
46 ACCEPTED 2022-09-13 11:03:10
2022-09-13 10:36:05
Anna Pater ASTER H
  • 2x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-09-13 11:03:06
2022-09-13 10:35:40
Nadia Klinge ROXI
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
44 ACCEPTED 2022-09-13 17:57:16
2022-09-13 09:29:05
Lena Radowicz ROZBÓJNIK
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
43 ACCEPTED 2022-09-13 07:04:19
2022-09-13 06:58:04
Eliza Leonhard FIONA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
42 ACCEPTED 2022-09-13 07:04:22
2022-09-13 06:57:32
Olga Leonhard MAKS
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-09-12 21:07:46
2022-09-12 21:07:46
Agata Przybyła NANCY PONYSPORT
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
40 ACCEPTED 2022-09-12 21:06:54
2022-09-12 21:06:54
Oliwia Palacz OSCAR H D'20
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
39 ACCEPTED 2022-09-12 21:06:21
2022-09-12 21:06:21
Zofia Epting SMART AND CLEVER 3
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
38 ACCEPTED 2022-09-14 09:21:01
2022-09-12 21:05:52
Natalia Sydow QUINNA 2
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
37 ACCEPTED 2022-09-12 21:05:30
2022-09-12 21:05:30
Natalia Sydow NEREUS
  • 2x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
36 ACCEPTED 2022-09-14 10:23:52
2022-09-12 19:24:21
Zuzanna Kulińska CHIBI-CHIBI
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
35 ACCEPTED 2022-09-12 19:47:19
2022-09-12 18:14:53
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 2R/100 cm/L licencyjny
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
34 ACCEPTED 2022-09-12 19:47:15
2022-09-12 18:14:38
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 2R/100 cm/L licencyjny
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
33 ACCEPTED 2022-09-12 13:39:46
2022-09-12 12:37:40
Agata Ziemniarska CASSILIANO
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
32 ACCEPTED 2022-09-12 12:35:31
2022-09-12 12:27:29
Dominika Gruszka NIKE
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
31 ACCEPTED 2022-09-12 12:02:25
2022-09-12 10:55:49
Stanisław Gidaszewski AURELIA
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
30 ACCEPTED 2022-09-12 10:44:23
2022-09-12 09:36:09
Agata Dahlke-Burda ULENA
  • 1x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
29 ACCEPTED 2022-09-12 07:11:28
2022-09-11 21:32:46
Antonina Strzelec MILKY WAY ZAGORKA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
28 ACCEPTED 2022-09-13 20:38:52
2022-09-11 21:32:16
Zofia Mrotek MAGIA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
27 ACCEPTED 2022-09-13 20:38:48
2022-09-11 21:31:47
Zofia Mrotek CYNIUSZ
  • 1x 6T/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
  • 1x 1R/90 cm/LL dokładności Art. 238.1.1
26 ACCEPTED 2022-09-13 20:38:43
2022-09-11 21:31:09
Ida Marek NINA
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
25 ACCEPTED 2022-09-13 17:57:12
2022-09-11 10:31:16
Nina Czyżewska CENNA
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
24 ACCEPTED 2022-09-11 12:52:25
2022-09-10 21:34:42
Natalia Łukaszewska HOKUS
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
23 ACCEPTED 2022-09-11 12:52:31
2022-09-10 21:34:23
Natalia Łukaszewska FADO
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
22 ACCEPTED 2022-09-15 20:13:29
2022-09-10 19:49:36
Olga Pisarek DIAMENT
  • 2x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
21 ACCEPTED 2022-09-10 17:03:09
2022-09-10 08:58:13
Klaudia Kostrzewska IVORY ES
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
20 ACCEPTED 2022-09-09 22:20:08
2022-09-09 20:07:30
Grzegorz Rychlik CAPSIZE
  • 2x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
19 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:35
2022-09-08 22:48:04
Aleksandra Kamińska HUZAR
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
18 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:40
2022-09-08 22:45:36
Zuzanna Łuczyńska FERDEK
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
17 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:46
2022-09-08 22:45:11
Łucja Przybylska NARWA
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
16 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:51
2022-09-08 22:44:46
Michalina Pawicka HIRKOR
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
15 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:55
2022-09-08 22:44:04
Maria Józefiak NIESPODZIANKA
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
14 ACCEPTED 2022-09-09 08:49:58
2022-09-08 22:43:37
Paulina Gołębiowska HARPUN
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
13 ACCEPTED 2022-09-09 08:50:01
2022-09-08 22:43:15
Antonina Błaszczyk HETMAN
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
12 ACCEPTED 2022-09-09 08:50:08
2022-09-08 22:42:27
Henryk Broniarczyk APASJONATA FLOWER LOVE
  • 1x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-08 21:39:48
2022-09-08 10:13:29
Nikola Wolniewicz NANA
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
10 ACCEPTED 2022-09-07 09:10:40
2022-09-06 20:17:58
Oliwia Wrzesińska FARAH BILL
  • 2x 1T/30 cm/dla początkujących jeźdźców
9 ACCEPTED 2022-09-07 09:10:45
2022-09-06 18:58:32
Agata Dahlke-Burda IELVE
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
8 ACCEPTED 2022-09-07 09:10:49
2022-09-06 18:58:12
Agata Dahlke-Burda ITOT
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 5R/120/N zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
7 ACCEPTED 2022-09-06 10:29:14
2022-09-05 17:22:06
Martyna Florek ORIANE DE TOP
  • 2x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
6 ACCEPTED 2022-09-02 09:54:51
2022-09-01 13:51:43
Mia Krol BRAWO
  • 2x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
5 ACCEPTED 2022-08-31 17:49:10
2022-08-30 23:10:20
Nina Wysoczańska GRAF VON GUARDAVAL PP
  • 2x 3R/100 cm/L dwufazowy Art. 274.1.5.3 - FINAŁ JEŹDZIEC PRZYSZŁOŚCI
  • 1x 4R/110/P zwykły Art. 238.2.1 - FINAŁ JEŹDŹIEC PRZYSZŁOŚCI
4 ACCEPTED 2022-08-30 08:33:00
2022-08-30 02:02:42
Nina Wysoczańska GRAND
  • 2x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-08-30 09:36:56
2022-08-29 23:04:00
Cécille Stobińska THREE-B-TWEET
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
2 ACCEPTED 2022-09-13 17:57:07
2022-08-28 17:41:04
Idalia Włodarczyk PIPI
  • 1x 2T/50 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4T/60 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 9-12 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
1 ACCEPTED 2022-09-03 19:55:12
2022-08-25 21:00:07
Jagna Kmieciak TARAN ZAKON
  • 1x 3T/70 cm/z trafieniem w normę czasu
  • 1x 5T/80 cm/FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGII KUCÓW - DZIECI 12-16 LAT DOKŁADNOŚCI Z ROZGRYWKĄ Art. 238.1.2
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Bączkiewicz Marianna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2009 (JM.)
brak
2. Bleja Emilia Stania Goodwill
2007 (JM.)
Brak
3. Błaszczyk Antonina Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
brak
4. Broniarczyk Henryk Klub Jeździecki Wolica
2014 (Mł.)
O068739
5. Byndas Armanda Klub Jeździecki Byndas Horses
S
O021496
6. Cieślak Łukasz Stajnia Opal Jaglisko
S
O014386
7. Czyżewska Nina Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
brak
8. Dahlke Wojciech KJ Sokół Damasławek
S
O002846
9. Dahlke-Burda Agata KJ Sokół Damasławek
S
O012845
10. Epting Zofia KS SYDOW Riding Team
2007 (JM.)
O053740
11. Florek Martyna Brak
2005 (J.)
Brak
12. Gidaszewska Agata bpk
S
brak
13. Gidaszewski Stanisław Brak
2014 (Mł.)
Brak
14. Gołębiowska Paulina Klub Jeździecki Wolica
2010 (JM.)
Brak
15. Górna Marta STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
2006 (J.)
X
16. Gruszka Dominika Stajnia Gaj
2003 (MJ.)
brak
17. Grzegorek Zofia
18. Handke Maja KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2012 (Mł.)
O067406
19. Józefiak Maria Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
Brak
20. Judek Sonia KJ Michałówka
2005 (J.)
O064619
21. Kałużny Zbigniew Stajnia Opal Jaglisko
S
O014393
22. Kamińska Aleksandra Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
Brak
23. Kamińska Martyna Stajnia Tarnowo Pałuckie
2011 (Mł.)
x
24. Kapała Filip KS Jumping Events Poznań
S
O027683
25. Klinge Nadia Stajnia Goodwill
2010 (JM.)
brak
26. Kmieciak Jagna Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2009 (JM.)
O061773
27. Konieczyńska Matylda Kociałkowa górka
2009 (JM.)
Brak
28. Kostrzewska Klaudia St. J Baborówko
S
O020885
29. Kowalczyk Ewelina bpk
S
O036424
30. Kowalewska Maja Kociałkowa Górka
2009 (JM.)
O058432
31. Krol Mia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
2009 (JM.)
O063220
32. Kulińska Zuzanna Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2012 (Mł.)
Brak
33. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
34. Leonhard Eliza KJ Hufnal Borowianka
2010 (JM.)
O063987
35. Leonhard Olga KJ Hufnal
2012 (Mł.)
Brak
36. Łuczyńska Zuzanna Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
O068742
37. Łukaszewska Natalia Brak
S
Brak
Brak
38. Marek Ida OKJ OXER we Wtórku
2010 (JM.)
brak
39. Michalak Hanna UKJ Leśny Dwór Pakówka
2010 (JM.)
O056967
40. Modelska Joanna Kociałkowa Górka
2010 (JM.)
Brak
41. Mrotek Zofia OKJ Oxer Wtórek
2010 (JM.)
O057495
42. Nowaczyk Liliana bpk
2007 (JM.)
brak
43. Palacz Oliwia KS SYDOW Riding Team
O043165
44. Pater Anna Stajnia Goodwill
2011 (Mł.)
Brak
45. Pawicka Michalina Klub Jeździecki Wolica
2011 (Mł.)
Brak
46. Pisarek Olga Stajnia Tarnowo Pałuckie
2010 (JM.)
x
47. Pokrywka Małgorzata UKJ Leśny Dwór Pakówka
2009 (JM.)
O061048
48. Przybylska Łucja Klub Jeździecki Wolica
2012 (Mł.)
O062915
49. Przybyła Agata KS SYDOW Riding Team
2011 (Mł.)
O060170
50. Przydanek Marcelina Kociałkowa Górka
2008 (JM.)
Brak
51. Radowicz Lena Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2011 (Mł.)
O063463
52. Różczka Hanna Bpk
2003 (MJ.)
O052439
53. Rychlik Grzegorz St. J Baborówko
S
O025902
54. Siwek Patrycja Stajnia Opal Jaglisko
2006 (J.)
O063865
55. Skórnicka Maja Brak
2008 (JM.)
Brak
56. Sobalak Alicja Stajnia Nota
2009 (JM.)
O060166
57. Sołtysiak Zuzanna bpk
2007 (JM.)
brak
58. Stobińska Cécille KS Kawalkada Murowana Goślina
2010 (JM.)
O062563
59. Strzelec Antonina OKJ Oxer Wtórek
2008 (JM.)
O054352
60. Sydow Natalia KS SYDOW Riding Team
2005 (J.)
O033144
61. Tyszkiewicz Dorota Brak
S
O012948
62. Włodarczak Klaudia BPK
2007 (JM.)
brak
63. Włodarczyk Idalia Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2013 (Mł.)
O067026
64. Wolniewicz Nikola Stajnia Goodwill
2006 (J.)
Brak
65. Wrzesińska Oliwia Klub Sportowy Kawalkada
2012 (Mł.)
brak
66. Wysoczańska Nina KJ Michałówka
2008 (JM.)
O048850
67. Wysoczańska Portia KJ Michałówka
2017 (Mł.)
brak
68. Zawiasińska Zuzanna Klub Jeździecki Byndas Horses
2004 (J.)
brak
69. Ziemniarska Agata bpk
2003 (MJ.)
O042318
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

87

ANTEK F:
M:
2.

24

APASJONATA FLOWER LOVE KUC WALIJSKI POL 2014 klacz izabelowata/kuc:123 F: FRANKENHOEH'S VITALISE
M: ANABEL
K033687 616013610203114
3.

55

ASTER H KUC WALIJSKI POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Hogeland's Nandor
M: Alexia
Brak 52801721000457
4.

39

AURELIA KUC WALIJSKI POL 205 klacz gniada/kuc:140 F: BreavHeart
M: Cadifor
Brak 826046050026116
5.

56

BALUBINO H SP POL 2016 wałach gniada/170 F: Consens / Capitol I
M: Bacardi / Baloubino B
K032267 616009610127516
6.

30

BLANSZ SP POL 2003 wałach siwa/mk:mk:152 F: nn / nn
M: nn / nn
K031454 POL999670099303
7.

11

BRAWO MAŁY KOŃ POL 2010 wałach tarantowata/mk:149 F: nn /
M: nn /
K030203 616999640101810
8.

10

CADIFOR CHARLOTTE KUC WALIJSKI POL 2015 klacz gniada/kuc:146 F: Cadifor Braveheart /
M: Pontlasse Perfection /
brak 826046050026116
9.

80

CALELOU HOLSZTYŃSKA POL 2012 klacz ciemnogniada/180 F: Cassini I
M: Akila
Brak DE421000574712
10.

25

CAPSIZE HOL GER 2016 ogier gniada/170 F: Cascadello I / Casall
M: T-Casina / Cassini I
K029664 DE421000505016
11.

41

CASSILIANO HOL GER 2012 wałach siwa/172 F: Cassini I / Capitol I
M: Sahara II / Cambridge
K030163 DE421000187612
12.

27

CENNA KUC WALIJSKI POL 2007 klacz izabelowata/kuc:126 F: Toffi / Barako
M: Culiko / Topas
K023426 POL013610044207
13.

37

CHIBI-CHIBI KUC POL 2018 klacz jelenia/kuc:134 F: Domingo
M: Cenna
Brak 616013610228218
14.

57

CORENTELLA PS OS POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Cornet Du Lys / Cornet Obolensky
M: Centella / Centadel
K033299 DE418185050916
15.

35

CYNIUSZ KUC POL 2016 wałach bułana/kuc:144 F: Gran Chaco
M: Cyna
K031128 616013640091116
16.

85

Czarusia F:
M:
17.

31

DIAMENT SP POL 2004 wałach skarogniada/kuc:mk:148 F: X
M: X
K031129 999611495304
18.

74

DISNEY KUC POL 2017 wałach izabelowata/kuc:140 F: Ares
M: Duszka
brak 616013610179417
19.

62

DON GIOVANNI SP POL 2011 wałach gniada/178 F: Guffi
M: Danina
K035059 616009520057011
20.

29

FADO MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/168 F: Huzar
M: Fala
Brak 616006610054213
21.

13

FARAH BILL Czysta Krew Arabska POL 1997 wałach gniada/mk:145 F: El Amor
M: Farah Aneta
Brak Pol 97000000930
22.

45

FENIKS BRAK POL 2007 wałach gniada/kuc:131 F: Very top
M: Frida
K029061 013640016607
23.

18

FERDEK KF POL 2004 wałach srokata/kuc:135 F: N
M: Firma
Brak 000
24.

64

FERDUŚ NN POL 2010 wałach kara/mk:124 F: nn
M: nn
brak nn
25.

52

FIONA NN POL 2010 klacz siwa/kuc:134 F: NN
M: NN
K026259 616999610263910
26.

60

FORTUNA KUC FELIŃSKI POL 2007 Klacz tarantowata/kuc:138 F: Topaz
M: Flora
Brak
27.

75

GALMAN SP POL 2012 wałach gniada/168 F: Ulco / Voltaire
M: Goplana / Caretino K
K025798 616009670067912
28.

9

GRAF VON GUARDAVAL PP HAN POL 2012 wałach skarogniada/168 F: Graf Top / Graf Grannus
M: Genia / Grannus
K022354 DE431317247912
29.

6

GRAND KUC POL 2010 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K027561 616999610284010
30.

22

HARPUN KUC POL 2002 wałach kasztanowata/kuc:136 F: Walor
M: Harfa
Brak Brak
31.

23

HETMAN KONIK POLSKI POL 1999 wałach kara/kuc:130 F: Jaszyk
M: Hera
Brak 000
32.

20

HIRKOR KONIK POLSKI POL 1998 wałach kara/kuc:130 F: Jaszyk
M: Hera
K005942 0000000000000
33.

28

HOKUS MAŁOPOLSKA POL 2012 wałach kasztanowata/160 F: Jaśmin
M: Hangara
Brak 616006610054313
34.

17

HUZAR KUC POL 2004 wałach izabelowata/kuc:143 F: Taternik
M: Harfa
Brak 0001
35.

14

IELVE KWPN POL 2013 klacz kasztanowata/- F: Quidaro / Quidam De Revel
M: Eulve / Carambole / Cassini I
K024945 528003201308014
36.

15

ITOT SP POL 2017 wałach kasztanowata/170 F: Magnum vd Bisschop / Elvis Ter Putte
M: Ielve / Quidaro
K033356 A0020385S
37.

26

IVORY ES KWPN GER 2013 Ogier gniada/160 F: California / Calvino Z
M: Emira / Warrant
K026000 528003201305764
38.

58

JOKER WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/mk:147 F: EL-ZO
M: JULKA HS
Brak 616007640089017
39.

46

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
40.

59

KALINSKE KUC POL 2010 klacz jelenia/kuc:129 F: Aisetan
M: Kulpe
Brak 003210067009
41.

73

KAPRI MS Deutsches Sportpferd POL 2016 klacz kara/162 F: Kubaner xx
M: Linares
Brak DE 455870029716
42.

63

KARMELEK KUC POL 2018 ogier myszata/kuc:148 F: BANDERAS
M: KALINA
K033527 616013610054818
43.

86

Klementyna F:
M:
44.

61

LIVELLO HAFLINGER POL 2003 wałach izabelowata/kuc:145 F: Stony S.V/ Star
M: Lora/ Narvis
K019025 203001830257803
45.

34

MAGIA KUC POL 2013 klacz tarantowata/kuc:124 F: NN
M: NN
K028578 616999520119913
46.

53

MAKS TYP KUC POL 2012 wałach kara/kuc:115 F: NN
M: NN
Brak 616999610239712
47.

71

MARIT KUC WALIJSKI POL 2007 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Anmiklage's Sandor
M: Gruthuis Daphne
K024414 5280170700777
48.

81

MAX OBOLENSKY GOLD Z Z BEL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Maestro vd Bisschop / Cornet Obolensky
M: Centuria / Lavendel
K032804 056015Z55557717
49.

66

MELANIE KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: nn /
M: nn /
brak -
50.

65

MELODY'S STAR CONNEMARA IRL 2010 klacz gniada/kuc:145 F: --
M: --
Brak --
51.

33

MILKY WAY ZAGORKA KOŃ MAŁY POL 2010 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K029090 616999530347510
52.

67

MIRA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2013 klacz skarogniada/170 F: Action-Breaker / Heartbreaker
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034229 056002W00303278
53.

16

NANA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Kerson
M: Najka
Brak 616007610140015
54.

51

NANCY PONYSPORT KUC POL 2005 klacz srokata/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Nirwana / Witalis
K019967 POL013570009205
55.

19

NARWA KUC POL 1999 klacz bułana/kuc:145 F: Splir
M: Nera
Brak 013611095899
56.

48

NEREUS KWPN NED 2018 wałach gniada/167 F: Davenport VDL
M: Argentina
Brak 528003201806886
57.

79

NEVADA SP POL 2017 klacz tarantowata/165 F: Quentin Z
M: Nimfadora
Brak 61600964004317
58.

21

NIESPODZIANKA KUC POL 2005 klacz kara/kuc:148 F: Taternik
M: Narwa
Brak Brak
59.

40

NIKE WIELKOPOLSKA POL 2016 klacz kasztanowata/160 F: Szaman
M: Nebraska
brak 616007600039316
60.

36

NINA NN POL Nn klacz gniada/kuc:Nn F: Nn
M: Nn
Brak 0000
61.

12

ORIANE DE TOP Koń Małopolski POL 2014 klacz kasztanowata/163 F: Top Gun
M: Olga
Brak 616098200114888
62.

50

OSCAR H D'20 BWP BEL 2014 wałach kasztanowata/178 F: Kasanova De La Pomme
M: Talina
K030331 056002W00307311
63.

3

PIPI KUC POL 2005 klacz tarantowata/kuc:134 F: nn /
M: nn /
K021739 616999610261305
64.

68

PIPPA DE GOEDEREEDE BWP BEL 2015 klacz gniada/166 F: Eldorado Van De Zeshoek Tn / Clinton
M: Miralda De Reve / Le Tot De Semilly
K034230 056002W00311578
65.

47

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
66.

42

QUINNA 2 OLD GER 2008 klacz gniada/168 F: Carlucci / Contendro I
M: Quidam's Girl / Quidam's Rubin
K031475 DE418181342708
67.

54

ROXI KUC WALIJSKI POL 2017 klacz kasztanowata/kuc:130 F: Apasjonata Muscat
M: Apasjonata Rossa I
Brak Brak
68.

43

ROZBÓJNIK KUC POL 2014 ogier siwa/kuc:127 F: nn /
M: nn /
K025588 616999681034114
69.

84

SANNE SP POL 2017 klacz gniada/178 F: Carambole / Cassini
M: Simone / Corland
K033355 A0019796S
70.

83

SLIM FIT VD HEFFINCK BWP POL 2018 wałach siwa/167 F: Otard van't Roosakker / Gemini
M: Crusty vd Heffinck / Cornet Obolensky
K033244 056002W00319160
71.

49

SMART AND CLEVER 3 HAN GER 2014 wałach gniada/168 F: Stakkato Gold / Stakkato
M: Ever So Clever / Embassy I
K033255 DE431310154114
72.

70

SWEET EMMA KUC WALIJSKI POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:kuc:14 F: Nebo Liam 53328
M: Rhosymeirch Beck
K026255 826046020150135
73.

72

T-CHANNEL WIELKOPOLSKA POL 2010 klacz kasztanowata/168 F: Brandon
M: Tancerka
Brak 616007610160910
74.

2

TARAN ZAKON Polski Kuc Wierzch. POL 2016 wałach tarantowata/kuc:143 F: Jawor
M: Tera Pałac
K033880 616013640070216
75.

1

THREE-B-TWEET KUC POL 2006 wałach ciemnogniada/kuc:137 F: Camillo/Dante
M: Three Star Orchid/ Three-B- Ocean
K022625 POL 013 53 00531 06
76.

69

TORA Pełna Krew Angielska POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:150 F: Strażnik
M: Trzynastka
brak 616POL11007414A
77.

82

U PRIMO SP POL 2016 wałach gniada/164 F: Magnum vd Bisschop / Elvis ter Putte
M: Ulinela / Sir Neel
K029666 616009610142816
78.

38

ULENA SP POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Magnum vd Bisschop
M: Ulinela / Sir Neel
K033354 A0019791S
79.

77

UTOPIA Polski Koń Sportowy POL 2008 klacz gniada/164 F: Sapiecha
M: Ultigra
brak POL009540044508
80.

78

WILANDER TRAK POL 2014 wałach gniada/170 F: Elfado /
M: Weny Loxley /
brak 616007600212214
81.

76

ZAHUN MAŁOPOLSKA POL 2011 wałach gniada/164 F: Macho
M: Zarina
K032576 616006661563811
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bączkiewicz Marianna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-09-17
2022-09-17
Bleja Emilia
Stania Goodwill
UTOPIA (77)
2022-09-17
13
2022-09-17
16
Błaszczyk Antonina
Klub Jeździecki Wolica
HETMAN (23)
2022-09-17
11
2022-09-17
15
Broniarczyk Henryk
Klub Jeździecki Wolica
2022-09-17
5
2022-09-17
12
Byndas Armanda
Klub Jeździecki Byndas Horses
GALMAN (75)
2022-09-17
1
Cieślak Łukasz
Stajnia Opal Jaglisko
CALELOU (80)
2022-09-17
18
2022-09-17
11
Czyżewska Nina
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
CENNA (27)
2022-09-17
3
2022-09-17
10
Dahlke Wojciech
KJ Sokół Damasławek
2022-09-17
12
2022-09-17
3
500
U PRIMO (82)
2022-09-17
2022-09-17
9
2022-09-17
SANNE (84)
2022-09-17
2
2022-09-17
3
200
Dahlke-Burda Agata
KJ Sokół Damasławek
IELVE (14)
2022-09-17
1
800
ITOT (15)
2022-09-17
6
2022-09-17
2
700
ULENA (38)
2022-09-17
3
2022-09-17
2
300
Epting Zofia
KS SYDOW Riding Team
2022-09-17
9
2022-09-17
6
Florek Martyna
Brak
2022-09-17
2022-09-17
Gidaszewska Agata
bpk
2022-09-17
10
2022-09-17
Gidaszewski Stanisław
Brak
AURELIA (39)
2022-09-17
5
Gołębiowska Paulina
Klub Jeździecki Wolica
HARPUN (22)
2022-09-17
17
2022-09-17
16
Górna Marta
STAJNIA TARNOWO PAŁUCKIE
BLANSZ (30)
2022-09-17
1
Gruszka Dominika
Stajnia Gaj
NIKE (40)
2022-09-17
11
2022-09-17
20
Grzegorek Zofia
2022-09-17
2022-09-17
5
2022-09-17
1
Handke Maja
KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
FENIKS (45)
2022-09-17
10
2022-09-17
3
Józefiak Maria
Klub Jeździecki Wolica
2022-09-17
8
2022-09-17
6
Judek Sonia
KJ Michałówka
2022-09-17
4
2022-09-17
4
Kałużny Zbigniew
Stajnia Opal Jaglisko
NEVADA (79)
2022-09-17
15
2022-09-17
8
Kamińska Aleksandra
Klub Jeździecki Wolica
HUZAR (17)
2022-09-17
6
2022-09-17
9
Kamińska Martyna
Stajnia Tarnowo Pałuckie
BLANSZ (30)
2022-09-17
5
Kapała Filip
KS Jumping Events Poznań
2022-09-17
1
2022-09-17
1
Klinge Nadia
Stajnia Goodwill
ROXI (54)
2022-09-17
15
2022-09-17
2
Kmieciak Jagna
Klub Jeździecki Stajnia Szymanowo
2022-09-17
12
2022-09-17
6
Konieczyńska Matylda
Kociałkowa górka
JOKER (58)
2022-09-17
19
2022-09-17
10
Kostrzewska Klaudia
St. J Baborówko
2022-09-17
10
2022-09-17
Kowalczyk Ewelina
bpk
2022-09-17
7
2022-09-17
7
2022-09-17
5
2022-09-17
8
Kowalewska Maja
Kociałkowa Górka
FORTUNA (60)
2022-09-17
6
ANTEK (87)
2022-09-17
5
Krol Mia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak
BRAWO (11)
2022-09-17
8
Kulińska Zuzanna
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-09-17
18
2022-09-17
14
Lembicz Patryk
bpk
KALINKA (46)
2022-09-17
2022-09-17
6
PLEJADA (47)
2022-09-17
2
2022-09-17
7
Leonhard Eliza
KJ Hufnal Borowianka
FIONA (52)
2022-09-17
14
2022-09-17
13
Leonhard Olga
KJ Hufnal
MAKS (53)
2022-09-17
1
2022-09-17
19
Łuczyńska Zuzanna
Klub Jeździecki Wolica
FERDEK (18)
2022-09-17
7
2022-09-17
8
Łukaszewska Natalia
Brak
HOKUS (28)
2022-09-17
FADO (29)
2022-09-17
Marek Ida
OKJ OXER we Wtórku
NINA (36)
2022-09-17
7
2022-09-17
5
Michalak Hanna
UKJ Leśny Dwór Pakówka
2022-09-17
11
Modelska Joanna
Kociałkowa Górka
2022-09-17
16
2022-09-17
Mrotek Zofia
OKJ Oxer Wtórek
MAGIA (34)
2022-09-17
8
2022-09-17
1
CYNIUSZ (35)
2022-09-17
4
2022-09-17
1
Nowaczyk Liliana
bpk
MELANIE (66)
2022-09-17
11
Palacz Oliwia
KS SYDOW Riding Team
2022-09-17
5
2022-09-17
5
Pater Anna
Stajnia Goodwill
ASTER H (55)
2022-09-17
1
2022-09-17
Pawicka Michalina
Klub Jeździecki Wolica
HIRKOR (20)
2022-09-17
9
2022-09-17
Pisarek Olga
Stajnia Tarnowo Pałuckie
DIAMENT (31)
2022-09-17
14
2022-09-17
Pokrywka Małgorzata
UKJ Leśny Dwór Pakówka
MARIT (71)
2022-09-17
3
Przybylska Łucja
Klub Jeździecki Wolica
NARWA (19)
2022-09-17
5
2022-09-17
11
Przybyła Agata
KS SYDOW Riding Team
2022-09-17
5
2022-09-17
2
Przydanek Marcelina
Kociałkowa Górka
LIVELLO (61)
2022-09-17
17
2022-09-17
8
Radowicz Lena
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
2022-09-17
9
2022-09-17
7
Różczka Hanna
Bpk
2022-09-17
10
2022-09-17
4
Rychlik Grzegorz
St. J Baborówko
CAPSIZE (25)
2022-09-17
4
2022-09-17
Siwek Patrycja
Stajnia Opal Jaglisko
2022-09-17
20
2022-09-17
1
Skórnicka Maja
Brak
2022-09-17
13
2022-09-17
Sobalak Alicja
Stajnia Nota
DISNEY (74)
2022-09-17
Sołtysiak Zuzanna
bpk
2022-09-17
2
Stobińska Cécille
KS Kawalkada Murowana Goślina
2022-09-17
11
2022-09-17
4
Strzelec Antonina
OKJ Oxer Wtórek
2022-09-17
4
2022-09-17
1
Sydow Natalia
KS SYDOW Riding Team
2022-09-17
1
2022-09-17
1
500
NEREUS (48)
2022-09-17
8
2022-09-17
Tyszkiewicz Dorota
Brak
2022-09-17
9
2022-09-17
1
Włodarczak Klaudia
BPK
TORA (69)
2022-09-17
7
Włodarczyk Idalia
Pony Jumping Team by Klaudia Olejniczak Pecna
PIPI (3)
2022-09-17
4
2022-09-17
4
Wolniewicz Nikola
Stajnia Goodwill
NANA (16)
2022-09-17
2
2022-09-17
1
Wrzesińska Oliwia
Klub Sportowy Kawalkada
2022-09-17
1
2022-09-17
5
Wysoczańska Nina
KJ Michałówka
GRAND (6)
2022-09-17
3
2022-09-17
2022-09-17
10
2022-09-17
2022-09-17
11
Wysoczańska Portia
KJ Michałówka
FERDUŚ (64)
2022-09-17
5
Zawiasińska Zuzanna
Klub Jeździecki Byndas Horses
ZAHUN (76)
2022-09-17
2022-09-17
2
Ziemniarska Agata
bpk
2022-09-17
4
2022-09-17
4

Number of Riders: 69

Number of Horses: 81

The sum of prizes: 3 000.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl