Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
100 ACCEPTED 2022-09-09 19:34:28
2022-09-09 18:03:32
Oliwia Recław KASJOMA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
99 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:17
2022-09-08 22:09:50
Zofia Czerniecka SURMA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
98 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:20
2022-09-08 22:05:58
Mariusz Szkoda RAKTILA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
97 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:22
2022-09-08 22:05:02
Klaudia Spychała RAKTILA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
96 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:25
2022-09-08 22:04:27
Katarzyna Kaźmierczak REZYDENT
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
95 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:28
2022-09-08 22:03:43
Monika Złocińska REZYDENT
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
94 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:30
2022-09-08 22:03:12
Monika Złocińska WENIG
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
93 ACCEPTED 2022-09-09 12:11:33
2022-09-08 22:02:22
Alicja Żurakowska TUZ
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
92 ACCEPTED 2022-09-08 21:36:28
2022-09-08 18:40:36
Klaudia Schubert BALATON
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
91 ACCEPTED 2022-09-08 09:03:41
2022-09-07 20:45:59
Anna Piwońska JOVANNY G
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
90 ACCEPTED 2022-09-08 21:36:39
2022-09-07 20:44:36
Anna Piwońska PESTKA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
89 ACCEPTED 2022-09-08 09:03:45
2022-09-07 18:35:57
Jaśmina Malinowska ROSALLYN RABBANI WN
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
88 ACCEPTED 2022-09-07 09:11:10
2022-09-06 22:24:10
Alicja Piotrowska RITA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
87 ACCEPTED 2022-09-07 09:11:14
2022-09-06 22:18:40
Emilia Koziczak WOLTIARA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
86 ACCEPTED 2022-09-07 09:11:16
2022-09-06 17:26:28
Zuzanna Bąkowska HEROS
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
85 ACCEPTED 2022-09-08 21:36:48
2022-09-06 17:26:15
Zuzanna Kicza HEROS
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
84 ACCEPTED 2022-09-06 14:52:06
2022-09-06 14:35:50
Alicja Maślana ZIDAN
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
83 ACCEPTED 2022-09-06 14:52:09
2022-09-06 14:35:33
Alicja Maślana FULL SON
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
82 ACCEPTED 2022-09-06 14:52:11
2022-09-06 13:04:25
Olaf Bolczyk ROSALLYN RABBANI WN
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
81 ACCEPTED 2022-09-06 10:28:33
2022-09-06 09:38:46
Krzysztof Schubert JEGGER
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
80 ACCEPTED 2022-09-06 10:28:36
2022-09-05 22:19:12
Piotr Bąk LARGO
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
79 ACCEPTED 2022-09-06 10:28:41
2022-09-05 22:18:03
Piotr Bąk KOOH I NOOR K
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
78 ACCEPTED 2022-09-05 12:00:31
2022-09-05 11:34:24
Piotr Frąckowiak LITERKA
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
77 ACCEPTED 2022-09-05 09:30:35
2022-09-04 21:39:56
Lilianna Kwiatkowska FENIKS
  • 2x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
76 ACCEPTED 2022-09-05 09:30:38
2022-09-04 21:39:16
Julia Kaczmarzewska SIWY
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
75 ACCEPTED 2022-09-05 09:30:40
2022-09-04 21:38:20
Zosia Kaczmarzewska EGON
  • 2x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
74 ACCEPTED 2022-09-05 09:30:43
2022-09-04 21:37:42
Jagoda Jeske ARGO
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-09-05 09:30:45
2022-09-04 21:34:36
Klaudia Anna Czechowska SZANTIA
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
72 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:30
2022-09-04 14:46:14
Nadia Michalska SAMIRA
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
71 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:33
2022-09-04 13:30:38
Klaudia Kowalik GUARANA
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
70 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:37
2022-09-04 13:26:51
Agnieszka Kiedrowska HAPPY NELLY K
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
69 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:41
2022-09-04 13:25:41
Agnieszka Kiedrowska FOR LEONARDO
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
68 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:44
2022-09-04 10:05:55
Oliwia Włodarek KASIA
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
67 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:47
2022-09-03 20:37:44
Patryk Lembicz PLEJADA
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
66 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:51
2022-09-03 20:36:55
Patryk Lembicz KALINKA
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
65 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:06
2022-09-03 15:38:05
Aleksandra Kisała MIGOTKA
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
64 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:09
2022-09-03 12:49:21
Zuzanna Mielcarek OLIMPIC LADY
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
63 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:11
2022-09-03 12:48:45
Judyta Wieczorek PINTO
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
62 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:13
2022-09-03 12:48:32
Zofia Mielcarek PINTO
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:15
2022-09-03 12:48:09
Zofia Mielcarek ROSALLYN RABBANI WN
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:17
2022-09-03 12:47:43
Kalina Piątek WIKA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
59 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:26
2022-09-03 09:15:02
Zofia Młynarska ROZALITA
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
58 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:28
2022-09-03 09:14:36
Kornelia Książkiewicz PLANTAGO
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:30
2022-09-03 09:13:43
Dominika Geremek ZŁOTY RUBIN
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
56 ACCEPTED 2022-09-03 19:54:20
2022-09-03 09:13:23
Gabriela Przyłucka PRIME RADIUS
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
55 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:35
2022-09-03 09:12:38
Aleksandra Krzyżaniak GUARIBA
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
54 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:37
2022-09-03 09:12:11
Zuzanna Stawna SASANKA
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
53 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:39
2022-09-02 19:19:36
Zuzanna Magdziarz NERON
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
52 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:41
2022-09-02 19:05:21
Kinga Pawlak ROSALYNN RABBANI WN
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
51 ACCEPTED 2022-09-03 11:00:44
2022-09-02 15:46:05
Karolina Pertek SENDY
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
50 ACCEPTED 2022-09-02 09:54:59
2022-09-02 05:06:59
Katarzyna Nowak ISKRA RM
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
49 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:01
2022-09-02 05:06:36
Michał Remisz ISKRA RM
  • 1x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
48 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:03
2022-09-02 05:06:02
Michał Remisz MEDUZA
  • 1x 5/L/100 cm - wzrastającego stopnia trudności z Jokerem
47 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:05
2022-09-02 05:05:33
Małgorzata Grzybowska MEDUZA
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
46 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:07
2022-09-01 21:09:40
Julia Maćkowiak WIKA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
45 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:09
2022-09-01 20:37:41
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
44 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:12
2022-09-01 20:37:10
Hanna Pszkit PARALLELOS
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
43 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:14
2022-09-01 20:36:20
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
42 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:16
2022-09-01 16:13:16
Emilia Ograbek WENDY
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
41 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:18
2022-09-01 16:12:34
Rafał Pisarek DON MAGNUM
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
40 ACCEPTED 2022-09-02 09:55:21
2022-09-01 16:12:19
Rafał Pisarek TALBOT
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
39 ACCEPTED 2022-08-31 19:37:37
2022-08-31 18:34:47
Dominika Kiernikowska POMMERY VANT OUT VIEGVELD
  • 2x 6/L1/105 cm - zwykły Art. 238.2.1
38 ACCEPTED 2022-08-31 19:37:40
2022-08-31 18:34:16
Dominika Kiernikowska I'M IZZIE Z
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
37 ACCEPTED 2022-08-31 17:49:28
2022-08-31 11:23:55
Kinga Pyczak PUSTA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
36 ACCEPTED 2022-08-31 17:49:30
2022-08-30 21:31:58
Maja Skubiszewska MALWINKA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
35 ACCEPTED 2022-08-31 17:49:32
2022-08-30 21:31:28
Angelika Wesołowska ISKRA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
34 ACCEPTED 2022-08-31 17:49:34
2022-08-30 19:13:20
Jagoda Fonferek MIŁA-1
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
33 ACCEPTED 2022-08-30 10:16:00
2022-08-29 23:15:03
Marika Roszak GLOSA
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
32 ACCEPTED 2022-08-30 10:16:01
2022-08-29 22:06:47
Maja Kulwas QUINO15
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
31 ACCEPTED 2022-09-08 21:36:53
2022-08-24 20:18:23
Marta Paszkiewicz BASIA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
30 ACCEPTED 2022-09-08 21:37:12
2022-08-24 20:17:43
Rozalia Hryncewicz BASIA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
29 ACCEPTED 2022-08-25 12:43:46
2022-08-24 20:12:04
Joanna Szymocha WIEWIÓRKA
  • 2x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
28 ACCEPTED 2022-08-24 17:18:33
2022-08-23 16:06:36
Marta Dziubała ZEUS
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
27 ACCEPTED 2022-09-08 21:37:20
2022-08-23 16:03:34
Julia Jaworska LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
26 ACCEPTED 2022-08-24 17:18:38
2022-08-23 16:03:13
Julia Kin LUKSJA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
25 ACCEPTED 2022-08-24 17:18:41
2022-08-23 16:02:26
Miłosz Dereziński ZEUS
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
24 ACCEPTED 2022-08-24 17:18:44
2022-08-23 16:01:58
Lena Pertek ZEUS
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
23 ACCEPTED 2022-08-30 10:16:03
2022-08-23 16:00:15
Gabriela Sonntag GŁOS
  • 2x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
22 ACCEPTED 2022-08-29 16:06:25
2022-08-22 09:51:13
Maja Mazur PRADA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
21 ACCEPTED 2022-08-22 09:50:52
2022-08-21 15:27:48
Marysia Adamska SURMA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
20 ACCEPTED 2022-08-22 09:50:56
2022-08-21 15:22:59
Marta Kołodziejczyk SURMA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
19 ACCEPTED 2022-08-22 09:51:01
2022-08-21 15:19:59
Kołodziejczyk Alicja ARES
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
18 ACCEPTED 2022-08-22 09:51:04
2022-08-21 15:19:25
Kapela Maja ARES
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
17 ACCEPTED 2022-08-22 09:51:08
2022-08-21 15:13:56
Hubert Podskarbi HEROINA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
16 ACCEPTED 2022-08-22 09:51:11
2022-08-20 11:16:19
Julia Sara Turzyńska BORÓWKA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
15 ACCEPTED 2022-08-15 21:47:22
2022-08-15 12:48:11
Aleksandra Małek PUNA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
14 ACCEPTED 2022-09-04 20:33:54
2022-08-10 23:23:02
Nikola Grzewka KARINO K
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-09-06 14:52:13
2022-08-10 15:49:54
Julia Wachowiak IRWITA
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
12 ACCEPTED 2022-09-04 20:34:01
2022-08-10 15:49:24
Julia Wachowiak SID
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
11 ACCEPTED 2022-09-08 21:37:38
2022-08-10 15:47:25
Zofia Stasik AMEBA
  • 1x 1/Mini LL/Debiuty - mini przeszkody do pokonania wraz z Trenerem/Rodzicem w ręku
10 ACCEPTED 2022-08-10 18:02:58
2022-08-10 15:45:52
Kinga Winniczuk SILVANA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-08-10 18:03:00
2022-08-10 15:45:22
Lena Stochaj SILVANA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
8 ACCEPTED 2022-09-04 20:34:07
2022-08-10 15:44:52
Amelia Spychalska OZA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
7 ACCEPTED 2022-09-06 14:52:16
2022-08-10 15:43:43
Rozalia Hryncewicz IRWITA
  • 1x 4/LL/80-90 cm - zwykły Art. 238.2.1
6 ACCEPTED 2022-08-10 18:03:07
2022-08-10 15:42:52
Rozalia Hryncewicz OZA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
5 ACCEPTED 2022-09-04 20:34:14
2022-08-10 15:42:03
Amelia Grausz AMEBA
  • 1x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
4 ACCEPTED 2022-08-10 18:03:13
2022-08-10 15:41:19
Majka Ciechanowicz AMEBA
  • 1x 2/Mini LL - tylko Kuce/50 cm - z trafieniem w normę czasu
3 ACCEPTED 2022-09-04 20:34:17
2022-07-29 13:21:50
Mateusz Kłos ISKRA
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
2 ACCEPTED 2022-08-15 21:47:30
2022-07-29 13:21:18
Olga Wołochowicz PASJONATA DOUGLAS
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
1 ACCEPTED 2022-08-15 21:47:34
2022-07-29 13:20:47
Natalia Chmielewska HAIZI
  • 2x 3/Mini LL - Debiuty/70 cm - z trafieniem w normę czasu
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Adamska Marysia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2011 (Mł.)
brak
2. Alicja Kołodziejczyk KJ Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
3. Bąk Piotr KJ Profil Piła
S
O009317
4. Bąkowska Zuzanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2012 (Mł.)
Brak
5. Bolczyk Olaf bpk
2012 (Mł.)
Brak
6. Chmielewska Natalia stajnia Huffero
2010 (JM.)
none
7. Ciechanowicz Majka Stajnia Dzikich Pól
2012 (Mł.)
Brak
8. Czechowska Klaudia Anna Stajnia Wolsko
S
brak
9. Czerniecka Zofia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2010 (JM.)
brak
10. Dereziński Miłosz Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2016 (Mł.)
Brak
11. Dziubała Marta Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2011 (Mł.)
Brak
12. Fonferek Jagoda brak przynależności klubowej
2008 (JM.)
brak
13. Frąckowiak Piotr Brak przynależności klubowej
S
Brak
14. Geremek Dominika KJ Stajnia Nowina
2008 (JM.)
O066574
15. Grausz Amelia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
16. Grzewka Nikola Stajnia Dzikich Pól
2007 (JM.)
Brak
17. Grzybkowska Małgorzata brak
S
brak
10043143
18. Grzybowska Małgorzata Stowarzyszenie Kraju Jumping Team
2001 (MJ.)
brak
19. Hryncewicz Rozalia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
brak
20. Jaworska Julia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2007 (JM.)
Brak
21. Jeske Jagoda K.J. RUNOWO
2009 (JM.)
BRAK
22. Kaczmarzewska Julia K.J. RUNOWO
2010 (JM.)
BRAK
23. Kaczmarzewska Zosia K.J. RUNOWO
2007 (JM.)
BRAK
24. Kaźmierczak Katarzyna KJ Leśna Podkowa
2002 (MJ.)
25. Kicza Zuzanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
Brak
26. Kiedrowska Agnieszka Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2004 (J.)
O041402
27. Kiernikowska Dominika BKS KŁOS BUDZYŃ
2007 (JM.)
O052776
28. Kin Julia Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2009 (JM.)
Brak
29. Kisała Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2011 (Mł.)
Brak
30. Kłos Mateusz stajnia Huffero
S
none
31. Kołodziejczyk Marta Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
2012 (Mł.)
brak
32. Kowalik Klaudia Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2006 (J.)
O051710
33. Koziczak Emilia Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2006 (J.)
Brak
34. Krzyżaniak Aleksandra KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
O057723
35. Książkiewicz Kornelia KJ Stajnia Nowina
2012 (Mł.)
brak
36. Kulwas Maja Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
37. Kwiatkowska Lilianna K.J. RUNOWO
2014 (Mł.)
BRAK
38. Lembicz Patryk bpk
S
O034796
39. Maćkowiak Julia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
40. Magdziarz Zuzanna St. KJ Silva
2006 (J.)
O047503
41. Maja Kapela KJ Leśna Podkowa
2009 (JM.)
brak
42. Malinowska Jaśmina bpk
2011 (Mł.)
Brak
43. Małek Aleksandra Brak
2008 (JM.)
Brak
44. Maślana Alicja SKJ Leśna Podkowa
S
O022133
10226647
45. Mazur Maja Bez Przynależności Klubowej
2005 (J.)
brak
46. Michalska Nadia Bez Przynależności Klubowej
2003 (MJ.)
O051709
47. Mielcarek Zofia Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
O068063
48. Mielcarek Zuzanna Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2005 (J.)
O052782
49. Młynarska Zofia KJ STAJNIA NOWINA
2010 (JM.)
Brak
50. Nowak Katarzyna St. Kraju Jumping Team
S
O063490
51. Ograbek Emilia Stajnia Ograbek
2014 (Mł.)
brak
52. Paszkiewicz Marta bpk
2007 (JM.)
brak
53. Pawlak Kinga Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
brak
brak
54. Pertek Karolina Brak
2008 (JM.)
Brak
55. Pertek Lena Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2015 (Mł.)
Brak
56. Piątek Kalina Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2009 (JM.)
O066202
57. Piątek Karina
58. Piotrowska Alicja Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
2006 (J.)
Brak
59. Pisarek Rafał Bez Przynależności Klubowej
S
brak
60. Piwońska Anna KJ Profil Piła
S
O006371
61. Podskarbi Hubert Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2019 (Mł.)
brak
62. Przyłucka Gabriela Klub Jeździecki Stajnia Nowina
2010 (JM.)
Brak
63. Pszkit Hanna Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2011 (Mł.)
O063801
64. Pyczak Kinga brak
2006 (J.)
brak
65. Raczkowska Lena
66. Recław Oliwia Bez Przynależności Klubowej
2004 (J.)
brak
67. Remisz Michał St. Kraju Jumping Team
S
O028882
68. Roszak Marika Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2004 (J.)
brak
69. Schubert Klaudia bpk
S
brak
70. Schubert Krzysztof Niezrzeszony
S
brak
71. Skowronek Lena
72. Skubiszewska Maja Stajnia Ika
2010 (JM.)
Brak
73. Sonntag Gabriela Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2008 (JM.)
brak
74. Spychalska Amelia Stajnia Dzikich Pól
2010 (JM.)
Brak
75. Spychała Klaudia KJ Leśna Podkowa
S
brak
76. Stasik Zofia Stajnia Dzikich Pól
2013 (Mł.)
Brak
77. Stawna Zuzanna KJ Stajnia Nowina
2009 (JM.)
brak
78. Stochaj Lena Stajnia Dzikich Pól
2011 (Mł.)
Brak
79. Szkoda Mariusz KJ Leśna Podkowa
S
brak
80. Szymocha Joanna Stajnia Dzikich Pól
S
Brak
81. Turzyńska Julia Sara Brak
2004 (J.)
Brak
Brak
82. Wachowiak Julia Stajnia Dzikich Pól
2009 (JM.)
Brak
83. Wesołowska Angelika Stajnia Ika
2006 (J.)
Brak
84. Wieczorek Judyta
85. Wieczorek Judyta bpk
2004 (J.)
brak
86. Winniczuk Kinga Stajnia Dzikich Pól
2011 (Mł.)
Brak
87. Włodarek Oliwia KJ Stajnia Nowina
2010 (JM.)
brak
88. Wołochowicz Olga Stajnia Huffero
2010 (JM.)
brak
89. Złocińska Monika KJ Leśna Podkowa
2004 (J.)
Brak
90. Żurakowska Alicja KJ Leśna Podkowa
2011 (Mł.)
brak
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

6

AMEBA KUC POL 2013 klacz myszata/kuc:135 F: Ami /
M: Burza /
brak 616013680046313
2.

25

ARES SP POL 2015 wałach kara/163 F: Baron
M: Agata
brak 616009610122715
3.

68

ARGO TYP SZLACHETNY POL 2011 wałach gniada/165 F: CHOMSK
M: ASTRA
BRAK 616999610098811
4.

79

BALATON WLKP POL 2007 wałach kara/170 F: Rubinstein /
M: Barbara /
brak 007610186807
5.

14

BASIA KUC POL 2012 klacz srokata/kuc:120 F: Nn
M: Nn
Brak 616999610231412
6.

85

BLUMAR F:
M:
7.

27

BORÓWKA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz siwa/170 F: Lew
M: Bogini
Brak 616098200189621
8.

44

DON MAGNUM WLKP POL 2017 wałach skarogniada/175 F: MAGNUM VD BISSCHOP / ELVIS TER PUTTE
M: DOBA / SKUTER
brak 616007610059817
9.

67

EGON SP POL 2002 Wałach gniada F: ILION
M: EUFORIA
brak
10.

65

FENIKS KUC POL 2011 Wałach srokata/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
brak 616999610218711
11.

61

FOR LEONARDO PKSP POL 2018 wałach kasztanowata/168 F: For Leo han.
M: Flamenco westf.
brak 616999661265618
12.

75

FULL SON Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2018 wałach siwa/166 F: Calvino Z / Calvin Z
M: Fulda / Aviano
K034832 616009640025718
13.

30

GLOSA SP POL 2006 klacz gniada F: Szron /
M: Gligenia II /
brak -
14.

12

GŁOS TS POL 2015 wałach gniada/164 F: nn /
M: nn /
brak 616999610142415
15.

8

GUARANA Polski Kuc Wierzchowy POL 2011 klacz bułana/kuc:136 F: Gabon
M: Grecja
Brak 616 013 64 00020 11
16.

18

GUARIBA Polski Kuc Wierzchowy POL 2012 klacz kara/kuc:147 F: Narwik / Split
M: Granna / Bonetto D
K028081 616013640084212
17.

3

HAIZI HAFLINGER POL 2009 mare light chestnut/kuc:148 F: nn
M: nn
none 616999610235812
18.

60

HAPPY NELLY K PKSP POL 2016 klacz siwa/164 F: FAREZZO B
M: HAPPY GIRL
K034521 6160096400909016
19.

26

HEROINA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2003 klacz gniada/153 F: HUN
M: JOLA
brak POL 009611105803
20.

20

HEROS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:143 F: Herkules B /
M: Werwa /
brak 616013610149916
21.

36

I'M IZZIE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 klacz gniada/165 F: IDEAL DE LA LOGE
M: UTINA
BRAK 056015Z55225418
22.

4

IRWITA SP POL 2010 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak -
23.

1

ISKRA SP POL 2005 mare bay/165 F: nn
M: nn
none 616999640067505
24.

34

ISKRA SP POL 2010 klacz skarogniada/155 F: Cypr
M: Amazonka
brak 616009610050310
25.

37

ISKRA RM WLKP POL 2017 klacz ciemnogniada/172 F: Arctic / Acordelli
M: India / Corrado Boy
K033147 616007610186717
26.

71

JEGGER Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach ciemnogniada/178 cm F: Rascin
M: Jara
brak 616009600113917
27.

78

JOVANNY G KWPN POL 2014 wałach gniada/171 F: Dantos
M: Xx
Brak 12345
28.

64

KALINKA SP POL 2012 klacz gniada/165 F: Rapsod /
M: Korweta /
K029896 616009610129612
29.

9

KARINO K WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/168 F: Arctic
M: //
Brak 616007610028917
30.

62

KASIA KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:136 F: nn /
M: nn /
brak 616999610212115
31.

84

KASJOMA Szlachetna Półkrew POL 2000 klacz siwa/163 F: Czyniec
M: Kasjopea
brak 007611096200
32.

73

KOOH I NOOR K SP POL 2016 wałach ciemnogniada/Brak F: Farezzo B
M: Kleopatra K
Brak Brak
33.

72

LARGO SP POL 2016 wałach gniada/Brak F: Libretto
M: Loda Halama
Brak Brak
34.

70

LITERKA TYP POGRUBIONY POL 2015 klacz siwa/163 F: NN
M: NN
Brak 616999600235615
35.

11

LUKSJA WLKP POL 2007 klacz ciemnogniada/160 F: Azer /
M: Laguna /
brak -
36.

33

MALWINKA SZETLAND POL 2009 klacz siwa/kuc:120 F: nn
M: nn
brak brak
37.

38

MEDUZA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/172 F: P-Homar / Harcap
M: Melba / Barito
K032800 616009610066515
38.

53

MIGOTKA KUC POL 2010 Klacz siwa/kuc:100 F: Bardi / Esis
M: Maura / Jantar
brak 616013530323610
39.

17

MIŁA-1 KONIK POLSKI POL 2012 klacz myszata/kuc:140 F: order
M: malutka
brak 616011610038012
40.

50

NERON WLKP POL 2014 wałach ciemnogniada/168 F: Czad / Dido
M: Newada / Festiwal
K027469 616007610042914
41.

54

OLIMPIC LADY SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Faust Z /
M: Oklahoma /
brak 616009610110709
42.

5

OZA TYP SZLACHETNY POL 2011 klacz gniada/168 F: nn /
M: nn /
brak 616999610263411
43.

41

PARALLELOS Czysta Krew Arabska POL 2018 wałach siwa/kuc:147 F: Elferus
M: Palestrina
Brak 616POL18012355A
44.

2

PASJONATA DOUGLAS WELSH PONY POL 2008 gelding white/kuc:135 F: Wolling's Lion King
M: TIJD VLIJT'S DANTE
none POL013610131508
45.

40

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:137 F: Wolling's Lion King / Steehorst Celebration
M: Nata / Lazar
K031837 POL013610018408
46.

21

PESTKA SP POL 2014 klacz tarantowata/mk:157 F: Rulon
M: Xx
Brak 1234566
47.

55

PINTO TYP KOŃ MAŁY POL 2018 ogier siwa/mk:158 F: POKER
M: KLARA
brak 616999610152518
48.

47

PLANTAGO KUC POL 2017 wałach gniada/kuc:147 F: nn /
M: nn /
brak -
49.

63

PLEJADA SP POL 2014 klacz gniada/161 F: nn /
M: nn /
K029904 616999610213714
50.

35

POMMERY VANT OUT VIEGVELD BWP POL 2015 klacz gniada/175 F: ELVIS TER PUTTE
M: CARINA
K032556 056002W00309396
51.

13

PRADA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz gniada/176 F: Cruzeiro L
M: Petra
brak 616009530001413
52.

58

PRIME RADIUS SP POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Magnum VD Bisschop
M: Pera
Brak 616 009 61 00926 18
53.

23

PUNA KONIK POLSKI POL 2015 klacz myszata/kuc:135 F: mobil
M: pusta
brak 616 011 61 00626 15
54.

32

PUSTA KONIK POLSKI POL 2011 klacz myszata/kuc:133 F: mantel
M: pumka
brak 616 011610096511
55.

31

QUINO15 Deutsches Sportpferd POL 2007 wałach gniada/173 F: Quidams Rubin
M: Tonja 5933
Brak DE 456-3703096-07
56.

80

RAKTILA SP POL 2015 Klacz kara/162 F: Baron/Nefryt/Bona
M: Rosalie/Droomwals/Frmke
brak 616009681015015
57.

81

REZYDENT WLKP POL 2014 Wałach izabelowata/165 F: Aramir/Floren/Akaba
M: Rewia/Marat/Rusałka
brak 616007681034414 brak
58.

76

RITA WIELKOPOLSKA POL 2017 klacz kasztanowata/169 F: Barner
M: Róża
Brak 616009610126917
59.

56

ROSALLYN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Apasjonata Muscat /
M: Apasjonata Rossa I /
brak 616013610068417
60.

51

ROSALYNN RABBANI WN KUC WALIJSKI POL 2017 klacz ciemnokasztanowata/kuc:138 F: Apasjonata Musat
M: Apasjonata Rosa 1
brak 616013610068417
61.

46

ROZALITA KUC POL 2015 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
brak -
62.

59

SAMIRA Polski Koń Szlachetniej Półkrw POL 2009 Klacz gniada/163 F: Banita
M: Skarbnica
616009640088509 616009640088509
63.

49

SASANKA SP POL 2006 klacz gniada/mk:151 F: Owad / /Windwurf
M: Sikoreczka Samba / Walther
brak POL009640063606
64.

52

SENDY KONIK POLSKI POL 2016 klacz myszata/kuc:137 F: Maks
M: Sally
Brak 616098200167684
65.

7

SID Polski Koń Szlachetny POL 2007 wałach siwa/166 F: Bajou Du Rouet
M: Springfield
11369 009610046607
66.

22

SILVANA KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:145 F: //
M: //
Brak 616999580411117
67.

66

SIWY KUC POL 2013 wałach siwa/kuc:130 F: nn / nn
M: nn / nn
K031614 616999680048213
68.

24

SURMA WIELKOPOLSKA POL 2006 Klacz siwa/170 F: Galon/Gawor/Amanda
M: Sara/Lwówek/Sisi
brak POL 0076100581
69.

69

SZANTIA WIELKOPOLSKA POL 2019 klacz siwa/163 F: Poker
M: Szubi
brak B0118984S
70.

45

TALBOT WIELKOPOLSKA POL 2012 Wałach ciemnogniada F: Le Mistral
M: Trischa
K023803
71.

83

TUZ MAŁOPOLSKA POL 2006 Wałach gniada/160 F: Bonaparte/Pick Wick/Bona
M: Tulonka/Kasjan/Tuluza
brak 006610213006
72.

42

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Teren Twice
M: Wildzang's Sabina
Brak 616013590136511
73.

43

WENDY KUC POL 2016 klacz izabelowata/kuc:135 F: nn /
M: nn /
brak -
74.

82

WENIG SP POL 2014 Wałach kara/162 F: Skaner-A/Saturn/Draska
M: Wendy/Selleen/Roline
brak 616009681034714
75.

29

WIEWIÓRKA HUCUŁ POL 2015 klacz gniada/kuc:147 F: /
M: /
Brak 616012580419315
76.

57

WIKA HAFLINGER POL 2012 klacz jasnokasztanowata/kuc:140 F: Arko
M: Wiktoria
brak 616013640070212
77.

39

WIKA HAFLINGER POL 2012 klacz jasnokasztanowata/kuc:142 F: Arko
M: Wiktoria
Brak 616 013 64 00702 12
78.

86

Woltiara F:
M:
79.

77

WOLTIARA Polski Koń Sportowy POL 2013 klacz tarantowata/160 F: Bajerant
M: Wisła
Brak 616009640035213
80.

28

ZEUS KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:105 F: NN
M: NN
Brak 616999610235616
81.

74

ZIDAN WLKP. POL 2015 wałach gniada/170 F: Zinedine/Guidam
M: Dera/Harwest
K031012 616007610217515
82.

48

ZŁOTY RUBIN WLKP POL 2015 wałach siwa/170 F: Rasch (Rekrut) / Ramirado
M: Zokla / Klakier
K029707 616007610043515
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Alicja Kołodziejczyk
KJ Leśna Podkowa
SURMA (24)
2022-09-11
1
Bąk Piotr
KJ Profil Piła
LARGO (72)
2022-09-11
15
2022-09-11
13
2022-09-11
13
2022-09-11
12
Bąkowska Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (20)
2022-09-11
Bolczyk Olaf
bpk
2022-09-11
1
Chmielewska Natalia
stajnia Huffero
HAIZI (3)
2022-09-11
2022-09-11
3
Czerniecka Zofia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
SURMA (24)
2022-09-11
1
Dereziński Miłosz
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (28)
2022-09-11
1
Dziubała Marta
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (28)
2022-09-11
1
Fonferek Jagoda
brak przynależności klubowej
MIŁA-1 (17)
2022-09-11
2022-09-11
Geremek Dominika
KJ Stajnia Nowina
2022-09-11
7
2022-09-11
11
Grausz Amelia
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (6)
2022-09-11
4
2022-09-11
Grzewka Nikola
Stajnia Dzikich Pól
2022-09-11
1
2022-09-11
Grzybkowska Małgorzata
brak
MEDUZA (38)
2022-09-11
12
2022-09-11
Hryncewicz Rozalia
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (4)
2022-09-11
14
OZA (5)
2022-09-11
19
BASIA (14)
2022-09-11
Jaworska Julia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (11)
2022-09-11
16
Jeske Jagoda
K.J. RUNOWO
ARGO (68)
2022-09-11
2022-09-11
Kaczmarzewska Julia
K.J. RUNOWO
SIWY (66)
2022-09-11
12
2022-09-11
Kaczmarzewska Zosia
K.J. RUNOWO
EGON (67)
2022-09-11
1
2022-09-11
1
Kaźmierczak Katarzyna
KJ Leśna Podkowa
2022-09-11
13
Kicza Zuzanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
HEROS (20)
2022-09-11
3
Kiedrowska Agnieszka
Jeździecki Klub Sportowy Karolewko
2022-09-11
3
2022-09-11
7
2022-09-11
1
2022-09-11
4
Kiernikowska Dominika
BKS KŁOS BUDZYŃ
2022-09-11
9
2022-09-11
3
2022-09-11
11
2022-09-11
Kin Julia
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
LUKSJA (11)
2022-09-11
Kisała Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
MIGOTKA (53)
2022-09-11
2
2022-09-11
Kłos Mateusz
stajnia Huffero
ISKRA (1)
2022-09-11
2022-09-11
17
Kołodziejczyk Marta
Ośrodek rekreacyjno-sportowy Leśna Podkowa
SURMA (24)
2022-09-11
1
Kowalik Klaudia
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
2022-09-11
2022-09-11
10
Koziczak Emilia
Stajnia Black Born - Kuźnica Czarnkowska
2022-09-11
Krzyżaniak Aleksandra
KJ Stajnia Nowina
GUARIBA (18)
2022-09-11
2022-09-11
Książkiewicz Kornelia
KJ Stajnia Nowina
2022-09-11
6
2022-09-11
Kulwas Maja
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
QUINO15 (31)
2022-09-11
2022-09-11
6
Kwiatkowska Lilianna
K.J. RUNOWO
FENIKS (65)
2022-09-11
1
2022-09-11
1
Lembicz Patryk
bpk
PLEJADA (63)
2022-09-11
14
2022-09-11
6
KALINKA (64)
2022-09-11
10
2022-09-11
1
Maćkowiak Julia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
WIKA (39)
2022-09-11
8
Magdziarz Zuzanna
St. KJ Silva
NERON (50)
2022-09-11
2
2022-09-11
6
Maja Kapela
KJ Leśna Podkowa
ARES (25)
2022-09-11
1
Małek Aleksandra
Brak
PUNA (23)
2022-09-11
10
2022-09-11
Maślana Alicja
SKJ Leśna Podkowa
ZIDAN (74)
2022-09-11
5
2022-09-11
10
2022-09-11
11
2022-09-11
8
Mazur Maja
Bez Przynależności Klubowej
PRADA (13)
2022-09-11
2022-09-11
7
Michalska Nadia
Bez Przynależności Klubowej
SAMIRA (59)
2022-09-11
2
2022-09-11
5
Mielcarek Zofia
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
PINTO (55)
2022-09-11
22
2022-09-11
Młynarska Zofia
KJ STAJNIA NOWINA
2022-09-11
5
2022-09-11
Nowak Katarzyna
St. Kraju Jumping Team
2022-09-11
14
2022-09-11
16
Paszkiewicz Marta
bpk
BASIA (14)
2022-09-11
11
Pawlak Kinga
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2022-09-11
Pertek Karolina
Brak
SENDY (52)
2022-09-11
8
Pertek Lena
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
ZEUS (28)
2022-09-11
1
Piątek Kalina
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
WIKA (57)
2022-09-11
Wieczorek Judyta
bpk
PINTO (55)
2022-09-11
21
Piotrowska Alicja
Stajnia Black Born-Kuźnica Czarnkowska
RITA (76)
2022-09-11
1
2022-09-11
Pisarek Rafał
Bez Przynależności Klubowej
2022-09-11
2022-09-11
7
TALBOT (45)
2022-09-11
3
2022-09-11
Piwońska Anna
KJ Profil Piła
PESTKA (21)
2022-09-11
9
2022-09-11
2022-09-11
4
2022-09-11
2
Podskarbi Hubert
Stowarzyszenie Klub Jeździecki Leśna Podkowa
HEROINA (26)
2022-09-11
1
Przyłucka Gabriela
Klub Jeździecki Stajnia Nowina
BLUMAR (85)
2022-09-11
2022-09-11
4
Pszkit Hanna
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
2022-09-11
6
2022-09-11
4
2022-09-11
12
2022-09-11
13
2022-09-11
5
Pyczak Kinga
brak
PUSTA (32)
2022-09-11
2022-09-11
Skowronek Lena
2022-09-11
1
Recław Oliwia
Bez Przynależności Klubowej
KASJOMA (84)
2022-09-11
11
2022-09-11
9
Roszak Marika
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GLOSA (30)
2022-09-11
2022-09-11
1
Schubert Klaudia
bpk
BALATON (79)
2022-09-11
5
2022-09-11
Schubert Krzysztof
Niezrzeszony
JEGGER (71)
2022-09-11
8
2022-09-11
Skowronek Lena
2022-09-11
20
Sonntag Gabriela
Ośrodek Jeździecki Romanowo Dolne
GŁOS (12)
2022-09-11
2022-09-11
12
Spychalska Amelia
Stajnia Dzikich Pól
OZA (5)
2022-09-11
14
Spychała Klaudia
KJ Leśna Podkowa
RAKTILA (80)
2022-09-11
18
Stasik Zofia
Stajnia Dzikich Pól
AMEBA (6)
2022-09-11
1
Stawna Zuzanna
KJ Stajnia Nowina
SASANKA (49)
2022-09-11
2022-09-11
2
Stochaj Lena
Stajnia Dzikich Pól
SILVANA (22)
2022-09-11
7
Szkoda Mariusz
KJ Leśna Podkowa
RAKTILA (80)
2022-09-11
9
Szymocha Joanna
Stajnia Dzikich Pól
2022-09-11
2022-09-11
Turzyńska Julia Sara
Brak
2022-09-11
15
2022-09-11
Wachowiak Julia
Stajnia Dzikich Pól
IRWITA (4)
2022-09-11
SID (7)
2022-09-11
2022-09-11
Mielcarek Zuzanna
Ośrodek Szkolenia Jeździeckiego Goraj
2022-09-11
2022-09-11
Winniczuk Kinga
Stajnia Dzikich Pól
SILVANA (22)
2022-09-11
Włodarek Oliwia
KJ Stajnia Nowina
KASIA (62)
2022-09-11
1
Wołochowicz Olga
Stajnia Huffero
2022-09-11
2022-09-11
1
Złocińska Monika
KJ Leśna Podkowa
2022-09-11
10
Żurakowska Alicja
KJ Leśna Podkowa
TUZ (83)
2022-09-11
8
2022-09-11
9

Number of Riders: 90

Number of Horses: 82

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: H2-022021-1, AGA Agnieszka Bogucka-Sydow)

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl