Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
142 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:40
2022-09-13 11:56:39
Julia Bronclik KORYNTIA
  • 1x ZR1a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR1 b/Mini LL/Mini LL 70 cm Dokładności
  • 1x ZR7 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR7 b/Mini LL/Mini LL 70 cm Dokładności
  • 1x ZR14 b/Mini LL/Mini LL 70 cm Dokładności
141 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:52
2022-09-13 11:53:45
Anita Trzepizur JUST CENTO
  • 1x ZR2/ LL/Dokładności LL
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 2x ZR9/L/L Licencyjny
  • 1x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
140 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:41
2022-09-13 11:47:44
Łucja Buda MONTE
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
139 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:49
2022-09-13 11:47:15
Łucja Buda COOKIE
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
138 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:43
2022-09-13 11:46:43
Nadia Pranczk GWIAZDOR
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
137 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:49
2022-09-13 11:45:47
Nadia Pranczk MAJKA
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 b/Mini LL/Mini LL 70 cm Dokładności
136 ACCEPTED 2022-09-13 11:57:45
2022-09-13 11:40:26
Zuzanna Pranczk ELZA-WERA
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR14 b/Mini LL/Mini LL 70 cm Dokładności
135 ACCEPTED 2022-09-14 14:35:50
2022-09-12 22:19:30
Julia Nazarewicz ELEAR
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
134 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:11
2022-09-12 21:58:03
Lena Falkiewicz CAALISTENIA
  • 1x 16/L100/Duże Konie
  • 1x 17/P110/Duże Konie
  • 1x 34/110/115/Finał gr. Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką
133 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:13
2022-09-12 21:56:45
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 2x ZR10/L/L Regionalny
  • 2x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
132 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:15
2022-09-12 19:33:01
Inga Zdrojewska NICK II
  • 2x ZR8/LL/LL Dokładności
131 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:17
2022-09-12 14:07:35
Oliwia Pasiut CALA MILLOR
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
130 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:20
2022-09-12 08:25:27
Marta Romanowska GOOD-DAY
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR13/C/C Zwykły Regionalny
129 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:22
2022-09-12 08:24:21
Krzysztof Seren FLORIDOS S
  • 2x ZR9/L/L Licencyjny
128 ACCEPTED 2022-09-11 20:01:00
2022-09-11 19:43:49
Diego Pieniaszek SEPTEMBER AA
  • 2x ZR8/LL/LL Dokładności
127 ACCEPTED 2022-09-11 20:01:03
2022-09-11 19:31:34
Hanna Pszkit PASJONATA NADIA
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
126 ACCEPTED 2022-09-11 20:01:07
2022-09-11 19:29:04
Hanna Pszkit WALNUT SAMSON
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
125 ACCEPTED 2022-09-11 20:01:17
2022-09-11 12:53:03
Wanessa Kasprzak PŁATEK
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
124 ACCEPTED 2022-09-11 20:01:20
2022-09-11 12:52:46
Wanessa Kasprzak MILA FLY
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
123 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:29
2022-09-10 19:32:35
Maciej Wojtas TEDDY BEAR
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
122 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:31
2022-09-10 18:58:26
Agnieszka Kowalewska DEJZI
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
121 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:34
2022-09-10 18:57:49
Apolonia Myler PRINCESSA
  • 1x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x ZR14 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
120 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:36
2022-09-10 18:55:00
Apolonia Myler MARKIZA
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
119 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:38
2022-09-10 15:12:35
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
118 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:41
2022-09-10 15:11:53
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
117 ACCEPTED 2022-09-09 20:08:46
2022-09-09 19:01:23
Julia Szamp COLLY MALONE VRS
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
  • 1x ZR6/ C/Zwykły C Regionalny
116 ACCEPTED 2022-09-09 20:08:48
2022-09-09 18:56:50
Andrzej Smoliński GALILEO
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
115 ACCEPTED 2022-09-09 20:08:49
2022-09-09 18:55:51
Andrzej Smoliński GREEN DAY
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
114 ACCEPTED 2022-09-08 22:33:01
2022-09-08 21:29:41
Nadia Romaniecka RUFUS VD HEFFINCK
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
113 ACCEPTED 2022-09-08 22:33:05
2022-09-08 21:28:48
Nadia Romaniecka LORD FEIN
  • 1x ZR6/ C/Zwykły C Regionalny
  • 1x ZR13/C/C Zwykły Regionalny
  • 1x ZR19/C/C Szybkości Regionalny
112 ACCEPTED 2022-09-08 22:33:09
2022-09-08 18:49:51
Pola Stachura PEPPER N
  • 2x 11/L/L100 Duże Konie Na styl jeźdźca
111 ACCEPTED 2022-09-08 15:21:02
2022-09-08 09:52:53
Paulina Nowakowska ALISTER
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 2x ZR9/L/L Licencyjny
  • 2x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
110 ACCEPTED 2022-09-09 18:29:11
2022-09-08 07:54:47
Urszula Dorna BISZKOPT ZAGORKA
  • 1x ZR8/LL/LL Dokładności
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR15/LL/Dokładności LL
  • 1x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
109 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:12
2022-09-07 18:31:43
Dawid Czarnecki CRUZ S
  • 1x ZR6/ C/Zwykły C Regionalny
  • 1x ZR13/C/C Zwykły Regionalny
  • 1x ZR19/C/C Szybkości Regionalny
108 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:17
2022-09-07 18:30:50
Dawid Czarnecki NYRUSO H
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 2x ZR10/L/L Regionalny
  • 2x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
107 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:23
2022-09-07 18:30:08
Dominika Długosz TARTAN
  • 2x ZR2/ LL/Dokładności LL
  • 2x ZR8/LL/LL Dokładności
  • 2x ZR15/LL/Dokładności LL
106 ACCEPTED 2022-09-10 19:22:32
2022-09-07 18:29:19
Karolina Długosz LOCARNO HDH
  • 1x 11/L/L100 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 12/P110/P110 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 16/L100/Duże Konie
  • 1x 17/P110/Duże Konie
  • 1x 34/110/115/Finał gr. Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką
105 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:32
2022-09-07 16:19:44
Aleksandra Grela ALINERO
  • 2x ZR2/ LL/Dokładności LL
104 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:38
2022-09-07 15:49:54
Klara Kajdrys AMARULA 9
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
103 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:45
2022-09-07 14:31:17
Helena Kolikow CAVALIADA
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
102 ACCEPTED 2022-09-16 11:54:14
2022-09-07 11:50:07
Weronika Kamińska FARON
  • 2x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
101 ACCEPTED 2022-09-08 07:56:58
2022-09-07 11:48:22
Klementyna Cajske HASIRO
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
100 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:02
2022-09-07 11:47:50
Aleksandra Lauk CARROSO AK
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
99 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:07
2022-09-07 11:47:04
Aleksander Lauk COSMIC CONTENDUS AK
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
98 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:21
2022-09-07 11:44:05
Marta Bronnenberg FESTA
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
97 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:25
2022-09-07 11:43:33
Aleksandra Wylegała COSTA SERENA
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
96 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:30
2022-09-07 11:42:17
Julia Bronnenberg WALENCJA
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
95 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:35
2022-09-07 11:41:26
Julia Bronnenberg LAWENDA
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
94 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:45
2022-09-07 10:57:26
Julian Laskowski PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
93 ACCEPTED 2022-09-08 07:57:54
2022-09-07 10:56:14
Róża Laskowska BIDDYS SPOT THE STAR
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
92 ACCEPTED 2022-09-07 10:37:38
2022-09-07 07:25:11
Gaja Kazimierczak LONGLIFE
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
91 ACCEPTED 2022-09-07 10:37:42
2022-09-06 22:45:28
Sylwia Babińska TOSSUP
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
90 ACCEPTED 2022-09-07 10:37:45
2022-09-06 22:14:39
Paula Baumgart JOKER
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 2x ZR9/L/L Licencyjny
  • 2x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
89 ACCEPTED 2022-09-11 05:37:44
2022-09-06 21:36:35
Tomasz Pastwa NEGRA CONNORA AZ
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
88 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:09
2022-09-06 16:32:58
Filip Czeszejko-Sochacki MIŁEK PONYSPORT
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
87 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:13
2022-09-06 15:59:28
Marcel Soforek FIELO VAN DE LAFELDERBERG
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
86 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:16
2022-09-06 15:57:26
Marcel Soforek FUNNY BOY
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
85 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:19
2022-09-06 15:56:57
Marcel Soforek BOSS
  • 1x 11/L/L100 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 12/P110/P110 Duże Konie Na styl jeźdźca
84 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:21
2022-09-06 14:55:01
Zbigniew Szrejder LUCKY ZUCCA TB
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
83 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:28
2022-09-06 14:54:36
Zbigniew Szrejder RAMBO DV
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
82 ACCEPTED 2022-09-06 18:25:30
2022-09-06 14:53:57
Zofia Hoffmann GINEWRA
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR12/N/N Szybkości Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR18/N/N Zwykły Regionalny
81 ACCEPTED 2022-09-06 11:23:35
2022-09-06 09:43:56
Hanna Kuczkowiak FALCO
  • 2x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105/Finał gr. D bis Dwufazowy specjalny
80 ACCEPTED 2022-09-06 11:23:38
2022-09-05 20:23:52
Mia Moczkowska JOLY'S JACKPOT
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 38/50/60/70/80/90/100/Konkurs Pocieszenia Kuce i Małe Konie
79 ACCEPTED 2022-09-05 17:26:17
2022-09-05 16:45:39
Nela Dampc DURANTO Z
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
78 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:27
2022-09-05 14:03:18
Julia Trześniewska CORRADO X
  • 1x 17/P110/Duże Konie
  • 1x 18/N120/Duże Konie
  • 1x 39/100/110/120/Konkurs Pocieszenia Duże Konie Zwykły
77 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:30
2022-09-05 08:13:24
Martyna Kowalczyk HALAMA
  • 1x 11/L/L100 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 12/P110/P110 Duże Konie Na styl jeźdźca
76 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:33
2022-09-05 08:12:49
Anastazja Kaźmierczak GALIANO
  • 2x 13/N120/N120 Duże Konie Na styl jeźdźca
75 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:37
2022-09-05 08:12:02
Joanna Mucha SANTIAGO
  • 2x 20/50 Kuce/50 Kuce
74 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:47
2022-09-04 22:28:32
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
73 ACCEPTED 2022-09-05 17:24:51
2022-09-04 22:27:46
Nela Seroczyńska PIXI BH
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
72 ACCEPTED 2022-09-05 17:26:26
2022-09-04 22:27:09
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/50 Kuce/50 Kuce
71 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:20
2022-09-04 17:51:26
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 2x 13/N120/N120 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 2x 18/N120/Duże Konie
70 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:25
2022-09-04 17:36:04
Andżelika Rychter BROKAT
  • 2x ZR9/L/L Licencyjny
69 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:29
2022-09-04 16:20:38
Nadia Zwolinska HATTRICK PK
  • 2x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
68 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:35
2022-09-04 15:01:58
Tomasz Goszczyński HALNY
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
67 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:39
2022-09-04 15:01:20
Tomasz Goszczyński CAJERO
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
66 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:45
2022-09-04 14:14:17
Pola Pietrzak PANNA MIGOTKA
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
65 ACCEPTED 2022-09-05 17:25:56
2022-09-04 12:18:24
Carla Moczkowska DONDER H
  • 2x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105/Finał gr. D bis Dwufazowy specjalny
64 ACCEPTED 2022-09-05 17:26:32
2022-09-04 12:16:47
Mia Moczkowska MILAGROSS
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
63 ACCEPTED 2022-09-03 19:26:31
2022-09-03 14:34:02
Filip Czeszejko-Sochacki ARAGOR
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 7/P110/P-110 Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 16/L100/Duże Konie
  • 1x 17/P110/Duże Konie
  • 1x 34/110/115/Finał gr. Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką
62 ACCEPTED 2022-09-03 19:26:37
2022-09-03 11:50:04
Zuzanna Byczkowska PASJA
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
61 ACCEPTED 2022-09-03 19:26:41
2022-09-03 07:57:16
Paula Flaga ROSA
  • 1x ZR7 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR8/LL/LL Dokładności
  • 2x ZR15/LL/Dokładności LL
60 ACCEPTED 2022-09-03 19:26:45
2022-09-02 22:16:50
Alicja Grad GREGORY
  • 2x 10/LL/LL90 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL 90/Duże Konie
  • 1x 39/100/110/120/Konkurs Pocieszenia Duże Konie Zwykły
59 ACCEPTED 2022-09-02 21:19:46
2022-09-02 14:09:25
Anna Replin LAMBIK
  • 2x ZR2/ LL/Dokładności LL
  • 2x ZR8/LL/LL Dokładności
  • 2x ZR15/LL/Dokładności LL
58 ACCEPTED 2022-09-02 13:07:04
2022-09-02 09:25:41
Zofia Wiśniewska N'LUSI
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
57 ACCEPTED 2022-09-02 08:05:46
2022-09-01 22:25:28
Katarzyna Zawadzka INTUICJA KOŃSKI GAJ
  • 2x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
56 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:45
2022-09-01 21:32:40
Maja Głoskowska WEDOG PRIDE N JOY
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
55 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:53
2022-09-01 14:00:49
Bogna Stolarska TOFFI
  • 2x ZR1a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR7 a/Mini LL/Mini LL 50 cm Dokładności
  • 1x ZR8/LL/LL Dokładności
54 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:02
2022-09-01 13:57:47
Zofia Miąskowska I-CAN
  • 2x ZR2/ LL/Dokładności LL
  • 2x ZR8/LL/LL Dokładności
53 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:06
2022-09-01 08:45:59
Magdalena Prasek USHER Z
  • 1x ZR5/ N/ Dwufazowy specjalny
  • 1x ZR6/ C/Zwykły C Regionalny
52 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:10
2022-09-01 08:45:10
Hubert Prasek ISGAAR
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
51 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:14
2022-09-01 08:41:02
Carla Gerard ROLEX 2
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
50 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:17
2022-09-01 07:52:01
Antoni Nowak GRIXEL PK
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
49 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:22
2022-09-01 07:51:25
Nadia Zwolinska CASKADA
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
48 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:27
2022-09-01 07:50:55
Antoni Nowak PASCAL JAN-PON
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
47 ACCEPTED 2022-09-13 14:00:08
2022-08-31 22:26:43
Alicja Bigaj LOTOS
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
46 ACCEPTED 2022-09-02 08:06:40
2022-08-31 22:20:02
Alicja Bigaj SAMBOR
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
45 ACCEPTED 2022-08-31 22:14:49
2022-08-31 21:58:54
Michalina Jach STARTPOWER CAPTAIN
  • 2x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105/Finał gr. D bis Dwufazowy specjalny
44 ACCEPTED 2022-08-31 22:14:52
2022-08-31 21:58:03
Michalina Jach KRESKA
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
43 ACCEPTED 2022-08-31 17:56:40
2022-08-31 17:37:24
Zofia Krzeszewska ZUCCHERO A VELO
  • 2x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
42 ACCEPTED 2022-08-31 17:56:38
2022-08-31 17:36:11
Zofia Krzeszewska VALES BLUERAY
  • 2x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
41 ACCEPTED 2022-08-31 17:56:38
2022-08-31 16:59:27
Julia Zujkiewicz TURYSTKA
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
40 ACCEPTED 2022-08-31 15:54:46
2022-08-31 11:37:42
Zofia Sztajnert SUBLIEM'S MILANO
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
39 ACCEPTED 2022-08-31 15:54:49
2022-08-31 11:36:53
Maja Mirek KILLASPIC LADY
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
38 ACCEPTED 2022-09-13 14:00:13
2022-08-31 11:35:45
Franciszek Głoskowski C' SPEEDY RAIDER
  • 2x Z2/50/Zabawowy Reg DiM
37 ACCEPTED 2022-08-31 15:54:53
2022-08-31 11:35:17
Maja Głoskowska C' SPEEDY RAIDER
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 29/50/Finał gr. A-0 Dwufazowy specjalny
36 ACCEPTED 2022-08-31 15:54:57
2022-08-31 11:31:47
Maria Koperska - Pacyńska WINDHOEK'S JANTAR
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
35 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:02
2022-08-31 11:29:46
Maria Koperska - Pacyńska TOSKANIA
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
34 ACCEPTED 2022-09-13 16:43:50
2022-08-31 09:10:56
Jakub Mroczek VULCANO
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
33 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:25
2022-08-30 22:05:50
Julia Karbowiak KAZAR
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
32 ACCEPTED 2022-09-12 21:59:31
2022-08-30 22:05:21
Julia Karbowiak REBELS STARGIRL ROSALIE
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
31 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:20
2022-08-30 21:59:20
Zuzanna Sławińska WILDZANG'S ROSE SHAUNDI
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
30 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:25
2022-08-30 21:58:57
Zuzanna Sławińska MELODIA
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
29 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:29
2022-08-30 21:37:57
Lena Janaszczyk AJSZA
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
28 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:33
2022-08-30 21:36:54
Zofia Kamińska PASJONATA AMIGO
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
27 ACCEPTED 2022-08-31 15:55:37
2022-08-30 21:36:07
Zofia Kamińska PASJONATA PARYS
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
26 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:40
2022-08-30 18:12:25
Jacqueline Sadowska F-MATI AZ
  • 1x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
  • 1x ZR16/L/L Zwykły Regionalny
  • 1x ZR17/P/P Zwykły Regionalny
25 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:38
2022-08-30 17:59:08
Kalina Sierakowska HELABA D'INSEGOTTE
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
24 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:37
2022-08-30 17:10:04
Mirosława Gdaniec SOLARIS M
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
23 ACCEPTED 2022-09-02 13:07:06
2022-08-30 17:09:18
Wiktoria Cwalina ULILEN
  • 1x 12/P110/P110 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 13/N120/N120 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 1x 26/P110 Kuce i Małe konie/P110 Kuce i Małe Konie
  • 1x 27/N120 Kuce i Małe konie/N120 Kuce i Małe Konie
  • 1x 34/110/115/Finał gr. Rundy Mł i JM Zwykły z rozgrywką
22 ACCEPTED 2022-09-02 13:07:11
2022-08-30 17:08:33
Wiktoria Cwalina SZOGUN
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
21 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:33
2022-08-30 17:08:03
Marcelina Biernaczyk JACOB
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
20 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:31
2022-08-30 17:07:35
Liliana Brzykcy GOLDEN MOMENT
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
19 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:29
2022-08-30 17:07:02
Lila Kulesza JOWISZ
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
18 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:27
2022-08-30 17:06:17
Lila Kulesza NANDINA
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
17 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:25
2022-08-30 17:05:38
Helena Lubońska RAMIRO
  • 2x Z1/ 50/Zabawowy Reg. DiM
16 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:23
2022-08-30 17:05:05
Ignacy Luboński RAMIRO
  • 1x 21/60 Kuce/60 Kuce
  • 1x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
15 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:21
2022-08-30 17:04:44
Mirosława Gdaniec PINK PEARL
  • 2x ZR3/ L/Zwykły L Regionalny
  • 1x ZR4/ P/Zwykły P z jokerem
  • 1x ZR10/L/L Regionalny
  • 1x ZR11/P/P Zwykły Regionalny
14 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:18
2022-08-30 17:04:39
Ignacy Luboński S-PIORUN
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
13 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:15
2022-08-30 15:56:43
Alicja Marszałek Filipek JACODI'S ANJA'S ALENA
  • 2x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
12 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:12
2022-08-30 12:42:16
Michalina Lewandowska JAGIENKA
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
11 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:10
2022-08-30 12:41:45
Michalina Lewandowska EMMA
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
10 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:08
2022-08-30 12:17:40
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 2x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
9 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:06
2022-08-30 11:57:24
Kaja Bernat ODESSA
  • 2x 10/LL/LL90 Duże Konie Na styl jeźdźca
  • 2x 15/LL 90/Duże Konie
  • 1x 39/100/110/120/Konkurs Pocieszenia Duże Konie Zwykły
8 ACCEPTED 2022-08-30 20:03:03
2022-08-30 11:52:41
Natasza Kozak GENOVO
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
7 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:59
2022-08-30 11:45:55
Maja Sałapatek LOGAN
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 33/105/Finał gr. D bis Dwufazowy specjalny
6 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:57
2022-08-30 11:44:08
Amelia Rojek LIWIA
  • 2x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 38/50/60/70/80/90/100/Konkurs Pocieszenia Kuce i Małe Konie
5 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:55
2022-08-30 11:43:12
Zofia Reimann FRANKENHOEH'S MYLORD
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 2x 22/70 Kuce/70 Kuce
  • 1x 30/70/Finał gr. A-1 Dwufazowy specjalny
4 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:54
2022-08-30 11:41:43
Zofia Reimann ANAPON MOONLIGHT DANCER
  • 1x 3/ 70 Kuce/70 Kuce Dokładności 238.1.1
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 31/85/Finał gr. A-2 Dwufazowy specjalny
3 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:51
2022-08-30 11:40:47
Julia Pasternak OMBOS ZILVERSTER
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 6/ L100/L-100 L Kuce i Małe Konie Zwykły 238.2.1
  • 1x 24/90 Kuce i Małe Konie/90 Kuce i Małe Konie
  • 1x 25/L100 Kuce i Małe konie/L100 Kuce i Małe Konie
  • 1x 32/95/Finał gr. C Dwufazowy specjalny
2 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:49
2022-08-30 11:35:39
Maja Drozdowska HEDVAN
  • 1x 4/ 80 Kuce/80 Kuce Zwykły art.238.2.1
  • 1x 5/ 90/90 Kuce i małe konie Zwykły 238.2.1
  • 2x 23/80 Kuce/80 Kuce
  • 1x 38/50/60/70/80/90/100/Konkurs Pocieszenia Kuce i Małe Konie
1 ACCEPTED 2022-08-30 20:02:48
2022-08-30 11:34:30
Michalina Błądek RICARDA
  • 1x 1/ 50 Kuce/50 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 1x 2/ 60 Kuce/60 Kuce Dokładności art.238.1.1
  • 2x 20/50 Kuce/50 Kuce
  • 1x 29/50/Finał gr. A-0 Dwufazowy specjalny
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Babińska Sylwia Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O008577
2. Baumgart Paula St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O065192
3. Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O063661
4. Biernaczyk Marcelina KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O062410
5. Bigaj Alicja KS Faruk
2012 (Mł.)
O059676
6. Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2012 (Mł.)
O067719
7. Bronclik Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
BRAK
8. Bronnenberg Julia Budzyński KS Kłos SJ
2011 (Mł.)
O063488
9. Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
S
O026923
10. Brzykcy Liliana KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O060389
11. Buda Łucja Pomorska Liga Jeździecka
2011 (Mł.)
O071427
12. Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
2010 (JM.)
O057366
13. Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
2003 (MJ.)
O034621
14. Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O057092
15. Czarnecki Dawid
16. Czarnecki Dawid -
S
O003411
17. Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2009 (JM.)
O063646
18. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
19. Długosz Dominika SKJ Sopot
2011 (Mł.)
O065706
20. Długosz Karolina SKJ Sopot
2007 (JM.)
O066521
21. Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
2009 (JM.)
O061954
22. Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O051350
23. Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
S
O022289
24. Egurrola Carmen
25. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
26. Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
S
O045255
27. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
28. Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
brak
29. Gerard Carla Klub Jeździecki Centrum Hipiki Jaszkowo
2010 (JM.)
O062512
30. Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
2014 (Mł.)
O062987
31. Głoskowski Franciszek KJ Infernal Team Golesze
2016 (Mł.)
Brak
32. Goszczyński Tomasz KS Jumping Events Poznań
2013 (Mł.)
O062184
33. Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
2007 (JM.)
O053068
34. Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
S
O034583
35. Hoffmann Zofia Stow. Sportowe Ośrodek Jeź. Jaszczółtowo
2002 (MJ.)
O044117
36. Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
2010 (JM.)
O060611
37. Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
2012 (Mł.)
O067826
38. Kaiser Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O062993
39. Kajdrys Klara KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O061567
40. Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
2009 (JM.)
O059032
41. Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
2011 (Mł.)
O059116
42. Karbowiak Julia KJ Sielanka Warka
2011 (Mł.)
O058263
43. Kasprzak Gracjana brak
2009 (JM.)
49013/21
44. Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
2003 (MJ.)
O043469
45. Kazimierczak Gaja KJ Janowice
2011 (Mł.)
O058812
46. Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
2006 (J.)
O057311
47. Kolikow Helena Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O064348
48. Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
2011 (Mł.)
O064083
49. Kowalczyk Martyna UKJ Karmen Nieklonice
2001 (MJ.)
O044922
50. Kowalewska Agnieszka Kj Turze
S
O035509
51. Kozak Natasza Reimann Team Karlino
2010 (JM.)
O068377
52. Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O064947
53. Kuczkowiak Hanna JKS AMICO Mołdawin
2007 (JM.)
O046461
54. Kulesza Lila KJ Podkowa Gruszczyn
2012 (Mł.)
O059337
55. Laskowska Róża KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2013 (Mł.)
O067046
56. Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O067045
57. Lauk Aleksander Budzyński KS Kłos SJ
2004 (J.)
O026920
58. Lauk Aleksandra Budzyński KS Kłos
S
O002251
59. Lewandowska Michalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O057242
60. Lubońska Helena KJ Podkowa Gruszczyn
2015 (Mł.)
brak
61. Luboński Ignacy KJ Podkowa Gruszczyn
2013 (Mł.)
O065118
62. Marszałek Filipek Alicja BPK - MAZ
2010 (JM.)
O060463
63. Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
2001 (MJ.)
O033657
64. Michalec-Kamyk Joanna Sopocki KJ
S
O040934
65. Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O062693
66. Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2009 (JM.)
O058183
67. Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
2011 (Mł.)
O058184
68. Mroczek Jakub Jeździecki Klub Sportowy u Robsonów
2010 (JM.)
O052047
69. Mucha Joanna UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
Brak
70. Musiała Marta
71. Myler Apolonia KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O068472
72. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
73. Nowak Antoni UKJ Karmen Niekłonice
2012 (Mł.)
O062186
74. Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O019073
75. Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
S
O039660
76. Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
2007 (JM.)
O051351
77. Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
S
O032468
78. Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O039628
79. Pietrzak Pola KJ KAJA Czosnowo
2013 (Mł.)
O061737
80. Pranczk Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2011 (Mł.)
O063522
81. Pranczk Zuzanna Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O063523
82. Prasek Hubert St. Interhorse Dobra Nadzieja
2012 (Mł.)
O062296
83. Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
S
O000912
84. Pszkit Hanna BPK WIE
2011 (Mł.)
O063801
85. Rąbca Milena JKS Niestępowo
2012 (Mł.)
O062613
86. Radowski Jonasz KJ Michałówka
2001 (MJ.)
O040781
87. Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
2013 (Mł.)
O060358
88. Replin Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
2003 (MJ.)
O059987
89. Rojek Amelia UKJ Reimann Team Karlino
2009 (JM.)
O060529
90. Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
2003 (MJ.)
O042315
10262549
91. Romanowska Marta KJ Bonin
S
O012863
92. Rychter Andżelika Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O067511
93. Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
2008 (JM.)
O052587
94. Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O053838
95. Seren Krzysztof KJ Michałówka
S
O045652
96. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
97. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
98. Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
2011 (Mł.)
O060237
99. Sławińska Zuzanna KJ Podkowa Gruszczyn
2011 (Mł.)
O059496
100. Smoliński Andrzej Pomorska Liga Jeździecka
S
O060289
101. Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
2010 (JM.)
O060239
102. Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
2008 (JM.)
O054409
103. Stolarska Bogna Bez Przynależności Klubowej
2007 (JM.)
Brak
104. Szamp Julia Sopocki KJ
2005 (J.)
O048302
105. Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
O004337
106. Sztajnert Zofia KJ Infernal Team Golesze
2010 (JM.)
O059242
107. Trzepizur Anita Pomorska Liga Jeździecka
2002 (MJ.)
O059189
108. Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
2004 (J.)
O050418
109. Wiśniewska Zofia KU AZS Politechniki Warszawskiej
2012 (Mł.)
O066802
110. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
111. Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
S
O046539
112. Wylegała Aleksandra Budzyński KS Kłos SJ
2010 (JM.)
O060605
113. Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
2010 (JM.)
O059420
114. Zdrojewska Inga SKJ Stajnia Pod Wierzbą
2009 (JM.)
brak
115. Zujkiewicz Julia KJ Akademia Kucania Dawidy
2010 (JM.)
O062054
116. Zwolinska Nadia UKJ Karmen Niekłonice
2011 (Mł.)
O064272
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

37

AJSZA KUC POL 2009 klacz gniada/kuc:118 F: nn /
M: nn /
K033280 528009091167446
2.

110

AKT SP POL 2002 wałach kasztanowata F: Hamlet Go / Turnus
M: Agnew / Agar
K007573 POL007590002602
3.

108

ALINERO Polski Koń Sportowy POL 2018 wałach gniada/164 F: Colinero
M: Abra
BRAK Brak
4.

139

ALISTER SP POL 2014 wałach skarogniada/167 F: Bolshoi / Favoritas
M: Alzacja / So In Love
K026851 616009610072314
5.

128

AMARULA 9 Niemiecki Kuc Wierzchowy GER 2009 wałach gniada/kuc:143 F: Acado / Acadius
M: Donna Felina / Kooihuster Wessel
K032821 DE456370366209
6.

5

ANAPON MOONLIGHT DANCER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kara/kuc:136 F: Turnina's Gismore / Glansevin Graffiti
M: Jula Musical Mystery / Kalevan Mistic Pride
K022823 616013640032412
7.

66

ARAGOR WLKP POL 20.04.2008 wałach gniada/164 F: Contendor / Contendro
M: Arabeska / Czynel
K016816 POL007610214308
8.

138

BIDDYS SPOT THE STAR KUC IRL 2013 wałach tarantowata/kuc:123 F: nn /
M: nn /
K033968 372003005509683
9.

123

BISZKOPT ZAGORKA HOLSZTYŃSKA POL 2009 wałach izabelowata/mk:155 F: K.Cros
M: Ilvia
K032024 616999530357609
10.

96

BOSS WLKP POL 2017 wałach ciemnogniada/172 F: Tanos
M: Birma
K031185 616007610112517
11.

81

BROKAT ANGLOARAB POL 2008 wałach gniada/162 F: El Batal
M: Barda
K034157 006510396708
12.

30

C' SPEEDY RAIDER KUC WALIJSKI POL 2012 wałach kasztanowata/kuc:120 F: Frankenhoeh' Vitalise
M: Coelenhage's Sally / Castellau VTP
K032417 616013520029212
13.

158

CAALISTENIA SP POL 2013 klacz ciemnogniada/167 F: Maaik /
M: Caroline / Gluosnis
K022902 616009600209113
14.

84

CAJERO KUC POL 2004 wałach gniada/kuc:124 F: nn /
M: nn /
K009557 616999611504104
15.

161

CALA MILLOR HOL GER 2007 Wałach gniada/175 F: Artani / Acorado
M: I-Campari / Cascavelle
K012665 DE421000018307
16.

131

CARROSO AK SP POL 2015 wałach kasztanowata/- F: Cascadello I / Cassal
M: Ornella XV / Contender
K026765 DE421000603515
17.

57

CASKADA KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
K026979 616999640096107
18.

129

CAVALIADA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:129 F: Nn
M: Nn
K034311 616999640091512
19.

144

COLLY MALONE VRS AES POL 2016 klacz gniada/160 F: Orlando van de Heffinck / Heartbreaker
M: Cocaina / Pablo I
K030334 826002160878411
20.

169

COOKIE KUC POL 2012 Wałach siwa/kuc:kuc:13 F: nn
M: nn
K029312 616999670118112
21.

71

CORRADO X HOL POL 2008 wałach gniada/170 F: Corrado I/ Colderabryere
M: Baroness/Fernando
K015030 DE421000282408
22.

132

COSMIC CONTENDUS AK SP POL 2015 Wałach gniada/- F: Contendus / Contender
M: Cosmic Touch / Concetto
K027713 616009610107015
23.

134

COSTA SERENA TS POL 2008 klacz gniada/kuc:139 F: nn / nn
M: nn / nn
K026372 616999610314508
24.

124

CRUZ S SP POL 2014 wałach gniada/173 F: Black Jack / Cornet Obolensky
M: C. Ravenna Z / Chicago I Z
K027117 616009520042014
25.

175

Deauville S F:
M:
26.

148

DEJZI TYP SZLACHETNY POL 2010 klacz siwa/162 F: NN
M: NN
K033633 61699990640092310
27.

24

DIARADOS OS GER 2016 wałach kara/mk:157 F: Diarado / Diamant De semilly
M: Rosa / Calico
K028892 DE418184230016
28.

106

DOLMAN SP POL 2013 gelding bay/- F: Markies V /
M: Dygresja / Golden Boy
K024779 616009600163213
29.

86

DONDER H KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:149 F: Dexter Leam Pondi
M: Carmen M
K033974 528008090037109
30.

103

Driada F:
M:
31.

70

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
32.

119

ELEAR KUC POL 2014 wałach bułana/kuc:141 F: Galahad
M: Elenka
K035188 616999640086014
33.

100

ELGON WIELKOPOLSKA POL 2009 wałach kasztanowata/168 F: Rafael
M: Etna
K014009 616007530282409
34.

167

ELZA-WERA HUCULSKA POL 2013 klacz srokata/kuc:135 F: JANTAR
M: WENECJA-O
brak 616012550012113
35.

12

EMMA KUC FELIŃSKI POL 2007 klacz bułana/kuc:140 F: Romus / Figaro
M: Empatia / Grafit
K020362 POL013580665307
36.

27

F-MATI AZ HOLSZTYNSKA POL 2014 klacz skarogniada/167 F: Connor
M: R-Mati
K029995 DE421000752614
37.

90

FALCO KUC POL 2014 wałach siwa/kuc:148 F: Tupet
M: Felina
K026828 616013540087714
38.

173

FARON SP POL 2015 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749
39.

174

FARON SP POL 2015 wałach skarogniada/167 F: Salamon / Darko
M: Farina / Czad
K026749 616009640010415
40.

133

FESTA SP POL 2010 klacz gniada F: Sarmata / Turbud Quirinus
M: Fiesta / Liguster
K018298 616009640071110
41.

94

FIELO VAN DE LAFELDERBERG BWP BEL 2005 wałach kasztanowata/kuc:149 F: Shogoun II / Night and Day
M: Venus Van De Lafelderberg / Power Van Vrijhern
K031223 W-243629-BWP
42.

44

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
43.

163

FLORIDOS S SP POL 2015 ogier gniada/175 F: Nevados S
M: Fonica S
Brak 616009520037515
44.

6

FRANKENHOEH'S MYLORD WELSH PONY POL 2004 ogier ciemnokasztanowata/kuc:131 F: Den Bramel's Baye / Rowol's Poko
M: Ayubowan's Imke / Steenhorst Juan
K030515 DE410101018904
45.

95

FUNNY BOY KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:149 F: Falk
M: Ksantia
K022353 616013520045812
46.

73

GALIANO SP POL 2007 wałach gniada/170 F: Landos 2 /
M: Gwiazdka /
K021612 POL009640040207
47.

145

GALILEO SP POL 2008 wałach gniada/166 F: Caliro / Calato
M: Guernica / Lexus
K023100 POL009530232208
48.

9

GENOVO Irlandzki Kuc Sportowy POL brak wałach kara/kuc:140 F: brak
M: brak
528023201920693 201920693
49.

99

GINEWRA WLKP POL 2016 klacz gniada/168 F: Connor / Casall
M: Gaja / Carry Son
K029036 616007610083716
50.

21

GOLDEN MOMENT DRP GER 2009 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Golden Dream / DonnerBlitz
M: Padija / Play Back
K029410 DE441411227909
51.

162

GOOD-DAY SP POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: nn /
M: nn /
K017464 616999610169110
52.

146

GREEN DAY NIEM. SPORT. GER 2015 wałach gniada/175 F: Czorneboh / Colestus
M: Gwen / Graf Top
K026824 DE455878558215
53.

69

GREGORY SP POL 2006 wałach kasztanowata/166 F: Maram
M: Galilea
K011160 009 59 01840 06
54.

56

GRIXEL PK Polski Kuc Wierzchowy POL 2017 wałach kasztanowata/kuc:139 F: Ed
M: Gryta
K031181 616 013 64 00794 17
55.

166

GWIAZDOR KUC POL 2012 wałach bułana/kuc:kuc:12 F: nn
M: nn
K031354 616 999 61 02247 12
56.

72

HALAMA SP POL 2016 klacz gniada/164 F: Vulkan L /
M: Historia /
K031180 616009640005316
57.

83

HALNY KUC WALIJSKI POL 2012 ogier gniada/kuc:129 F: Apasjonata Rubicon / Linde Hoeve's Optimist
M: Hawana / Bernstein Yul
K021205 616013610071212
58.

159

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
59.

130

HASIRO SP POL 2013 Wałach gniada/- F: Casiro / Cassini
M: Hiszpanka / Contendus
K028178 616009610141813
60.

82

HATTRICK PK KUC POL 2018 wałach gniada/kuc:137 F: Ed
M: Hiszpanka
Brak 616013640084618
61.

3

HEDVAN KUC POL 2016 wałach siwa/kuc:148 F: Airen 1
M: Hedva
K031427 616013530209016
62.

26

HELABA D'INSEGOTTE KUC BELGIJSKI BEL 2003 klacz skarogniada/kuc:138 F: Orchid's Deamii / Rusty 195
M: Zorka /
K030254 BELP218254BWP
63.

52

I-CAN KWPN NED 2013 Wałach gniada//// F: Canabis Z
M: Cirane B
K025790 528003201305552
64.

176

INIA WESTF POL 2017 klacz kasztanowata/168 F: I'm Special De Muze / Emerald Van Het Ruytershof
M: Jo's Carma / Cassini II
K034096 DE441411088017
65.

49

INTUICJA KOŃSKI GAJ KUC POL 2007 klacz siwa/kuc:139 F: Very Top / Going Top
M: Idylla / Kolczyk
K020962 B0109035S
66.

54

ISGAAR KUC GER 2005 klacz bułana/kuc:149 F: Tilo / Belvoir Turks Cap
M: Immaculada / Capitol I
K016211 DE422220048005
67.

105

Iwan F:
M:
68.

22

JACOB KUC POL 2008 wałach kara/kuc:125 F: nn / nn
M: nn / nn
K018737 616999610318008
69.

15

JACODI'S ANJA'S ALENA NL POL 2009 klacz ciemnokasztanowata/kuc:135 F: Jacodi's Bo's Barcalay He. Stb / Woodrow Carisbrook
M: Anja Stb / Merrie Moscan
K026248 52801802009251
70.

13

JAGIENKA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: Strayer's Samson / Wester Aikema's Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K023715 POL013670006908
71.

122

JOKER SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Sword / Glimmerman
M: Jurta / Firstgraaf
K032694 616009580138012
72.

91

JOLY'S JACKPOT BRAK POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:148 F: nn
M: nn
brak brak
73.

20

JOWISZ KUC WAL. POL 2006 wałach gniada/kuc:141 F: Strayers Samson / Wester Aikemas Nando
M: Koekoekshof Jannique / Corbyon
K011731 POL013670007906
74.

170

JUST CENTO SP POL 2017 wałach gniada/160 F: Alczento
M: Jesi
K030496 616009530129017
75.

80

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
76.

171

Kamel Castro F:
M:
77.

33

KAZAR SP POL 2016 wałach gniada/kuc:148 F: Rewal / Rodan
M: Kalla / Barok
K033279 616009580300916
78.

29

KILLASPIC LADY ISH IRL 2013 klacz gniada/kuc:141 F: Killaspic Braveheart /
M: Shanacnucc Lady / nn
K032857 372414005423067
79.

164

KORYNTIA WIELKOPOLSKA POL 2008 Klacz gniada/167 F: Rytm
M: Korsyka
K024432 POL007530226408
80.

48

KRESKA KUC POL 2010 klacz kasztanowata/kuc:141 F: Fikus
M: Kuszka
K020861 616013640040510
81.

65

LAMBIK BWP BEL 2011 wałach gniada/175 F: Kalaska De Semilly
M: Cayenne 61
K024280 056002W00299018
82.

136

LAWENDA KUC POL 2015 klacz jasnokasztanowata/kuc:130 F: Stougjeshoeve Energy / Mintfield Aristocrat
M: Lady / nn
K031377 616013610106515
83.

104

Levista F:
M:
84.

152

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
85.

7

LIWIA KUC POL 2014 klacz gniada/kuc:149 F: Trzy po trzy
M: Laguna
K032198 616013640080014
86.

127

LOCARNO HDH A. E. S. NED 2016 wałach gniada/170 F: LOCARNO (AK LOCARNO 62)
M: Color Me Cream Z
K030675 826002160877228
87.

8

LOGAN PONY POL 2006 wałach bułana/kuc:149 F: Liguster /
M: Tangana / Angelo
K028385 013840015206
88.

120

LONGLIFE Holenderski Kuc Walijski NED 2011 wałach gniada/kuc:147 F: Leandros Sirik
M: Blakt’s Ashly
K028152 528017201101099m
89.

141

LORD FEIN WESTF GER 2014 wałach kasztanowata/165 F: Landfein / Landadel
M: Landfein / Landadel
K030695 DE441411425314
90.

59

LOTOS SP POL 2003 wałach siwa/kuc:141 F: nn/nn
M: nn/nn
K012890 POL999540168503
91.

97

LUCKY ZUCCA TB SP POL 2017 wałach gniada/168 F: Zucca /
M: La Cordessa /
K034679 616009520017217
92.

168

MAJKA KUC FELIŃSKI POL 2014 Klacz srokata/kuc:kuc:13 F: Norylsk
M: Mrzawka
K029316 616013610134214
93.

150

MARKIZA KOŃ MAŁY POL 2014 klacz siwa/kuc:145 F: Faktor / Lord Star
M: Marjac's Rianne / Steehorst Freelance
K031356 616013510283114
94.

36

MELODIA KUC POL 2008 klacz kasztanowata/kuc:128 F: Frankeshoes Mylord / Den Brand's Baye
M: Megan'B / Falk
K020303 POL 013 52 01433 08
95.

157

MILA FLY OLDENBURSKA POL 2012 klacz gniada/mk:157 F: Chacco Fly
M: Mila Mar
K023659 616009640036312
96.

88

MILAGROSS TYP.SZL. POL 2011 klacz gniada/kuc:148 F: nn /
M: nn /
K023004 616999600286011
97.

102

Milo F:
M:
98.

93

MIŁEK PONYSPORT KUC POL 2007 wałach gniada/kuc:138 F: Waron / Waluś
M: Mała Mi / Witalis
K017501 POL0135570315207
99.

165

MONTE KUC POL 2014 wałach srokata/kuc:116 F: NN
M: NN
brak 616999520112414
100.

62

N'LUSI KUC POL 2012 klacz bułana/kuc:127 F: Tija Vlijt's Victor /
M: Nelly /
K026694 616013600252912
101.

19

NANDINA KUC POL 2014 klacz ciemnogniada/mk:149 F: Nando Super / Nando
M: Ksantia / nn
K026584 616013520102614
102.

109

NEGRA CONNORA AZ SP POL 2016 klacz kara/170 F: Connor
M: Nawa / Lord Hippo
K030750 616009600238116
103.

160

NICK II WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/170 F: Likwor
M: Nebraska
K034221 616007530037715
104.

125

NYRUSO H KWPN NED 2018 wałach gniada/176 F: QUASIMODO VD MOLENDREEF
M: HYRUSA H
- 528003201805345
105.

10

ODESSA SP POL 2015 klacz gniada/brak F: brak
M: brak
brak 616009670038115
106.

4

OMBOS ZILVERSTER KUC POL 2011 klacz siwa/kuc:141 F: Ice and Fire
M: Carisma
K030414 528000110082311
107.

85

PANNA MIGOTKA KUC POL 2012 klacz gniada/kuc:119 F: nn /
M: nn /
K030437 616999520132712
108.

58

PASCAL JAN-PON KUC WALIJSKI POL 2012 wałach ciemnogniada/kuc:128 F: Durley Hall / Archimedes
M: Pasjonata Amanda /
K026980 616013520072312
109.

67

PASJA KUC POL 2008 klacz gniada/kuc:140 F: NN (Carmen s Neptun) /
M: NN (Prima) /
K023409 616999600472608
110.

38

PASJONATA AMIGO KUC WALIJSKI POL 2009 wałach gniada/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Anja / Tijd Vlijt's Survival
K018348 POL013610020809
111.

154

PASJONATA NADIA KUC POL 2008 klacz myszata/kuc:136 F: Wolling's Lion King
M: Nata
K031837 POL013610018408
112.

39

PASJONATA PARYS KUC WALIJSKI POL 2007 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Tijd Vlijt's Santiago / Telynau Souza
M: Polly / Den Bramel's Baye
K017075 POL013610145207
113.

143

PEPPER N DEUTSCHES PFERD GER 2015 ogier gniada/165 F: Osharin's Peron /
M: Paula /
K027378 DE410100502915
114.

17

PINK PEARL HOLSZTYNSKA GER 2010 klacz siwa/168 F: Corrado I
M: Paragona
29743 DE421000455010
115.

76

PIXI BH KUC POL 2013 klacz kasztanowata/kuc:130 F: nn /
M: nn /
K028466 616999661405213
116.

137

PLAYBOY GLOBAL EXPLOSION KUC IRL 2009 wałach gniada/kuc:141 F: nn /
M: nn /
K033770 372414005113044
117.

156

PŁATEK MAŁOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/167 F: Sadam
M: Płataria
K023827 616006580515610
118.

149

PRINCESSA KUC FELIŃSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:120 F: Harbin
M: Muzka / Harbin
K033539 616013670094412
119.

98

RAMBO DV BWP BEL 2017 wałach gniada/173 F: Bamako De Muze / Darco
M: Heoka Van Ret Netehof /
K031122 056002W00315801
120.

18

RAMIRO KUC POL 2001 wałach gniada/kuc:126 F: nn / nn
M: nn / nn
K013543 POL999580294301
121.

34

REBELS STARGIRL ROSALIE HACKNEY PONY GER 2011 klacz gniada/kuc:135 F: Noble Rebel /
M: Hesselers Kimberly Girl /
K030932 DE484849914311
122.

2

RICARDA Welsh Mountain Pony POL 2001 klacz kasztanowatodereszowata/kuc:kuc:ku F: RIEKARDO
M: HAUPTSTUTBUCH MUSI
K029876 427270090002
123.

101

RIWIERA SP POL 1998 klacz srokata/166 F: Wendepunkt
M: Rewia
brak 009640001598
124.

55

ROLEX 2 MAŁY KOŃ POL 2004 wałach siwa/mk:140 F: MARTELL
M: RITA
K017920 POL013540072804
125.

68

ROSA TYP SZLACHETNY POL 2018 klacz gniada/160 F: Dixan
M: Rossi
K034585 616 999 66 10162 18
126.

107

RÓŻA KUC POL 2017 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: Chantal
K030651 616999530188417
127.

140

RUFUS VD HEFFINCK BWP BEL 2017 wałach kasztanowata/172 F: MJT Nevados S / Calvados Z
M: Nailah vd Heffinck / Kalaska De Semilly
K031263 056002W00316142
128.

16

S-PIORUN KUC WALIJSKI POL 2009 wałach siwa/kuc:126 F: nn / nn
M: Sarnau Rainstorm / Sarnau Rhisairt
K019042 616013670129009
129.

60

SAMBOR KUC POL 2011 wałach inna/kuc:kuc F: Hipolit
M: Samba
K025054 616013610195811
130.

74

SANTIAGO KUC POL 2009 wałach siwa/kuc:128 F: Majk
M: Sasanka - k
K026965 616013640116009
131.

153

SEPTEMBER AA MAŁOPOLSKA POL 2016 wałach ciemnogniada/166 F: Awans
M: Sasanka
KO30455 616006580328016
132.

25

SOLARIS M SP POL 2012 wałach ciemnogniada/161 F: Vandamme / Guidam
M: Somatina M
brak 616009610063112
133.

47

STARTPOWER CAPTAIN Deutsches Reitpony GER 2012 wałach kasztanowata/kuc:146 F: Carnuet
M: Starpower Lady
K032431 DE422.220035712
134.

28

SUBLIEM'S MILANO NEW FOREST PONY POL 2014 wałach gniada/kuc:148 F: Reekamp's Slogan
M: Eikenhorst's Stella / Mikel
K030398 528018020141035
135.

64

SZOGUN KUC POL 2004 wałach siwa/kuc:137 F: Angelo / Amstelhoeves Anton
M: Szampanka / Farah-Kaju
K016587 POL013640020904
136.

11

TANGO KUC WALIJSKI POL 2007 wałach gniada/kuc:124 F: Timo /
M: Shira /
K030537 POL013610199407
137.

126

TARTAN KUC FELIŃSKI POL 2013 wałach srokata/kuc:141 F: Efekt
M: Tajlandia
K032776 616013580093813
138.

147

TEDDY BEAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: -
M: -
K024194 616999530285711
139.

61

TOFFI SP POL 2007 wałach gniada////// F: Protest
M: Tala
Brak POL009640006307
140.

151

TOPAZ KUC POL 2008 wałach kasztanowata/kuc:130 F: Rosenhof Massino / / Stardust Boyvan'tStedeke
M: Thalia Von Uda / Tabor
K025107 POL013530189108
141.

32

TOSKANIA KUC WALIJSKI POL 2005 klacz kara/kuc:120 F: Twix /
M: Gaskonia /
K014651 POL013640024405
142.

121

TOSSUP DSP POL 2017 wałach skarogniada/168 F: Accuse
M: Tośka
K031964 De455559900217
143.

40

TURYSTKA TYP KUC POL 20-05-2014 klacz siwa/kuc:142 F: NN
M: NN
K032017 616999590041114
144.

63

ULILEN SP POL 2010 klacz gniada/165 F: Vandamme / Guidam
M: Ulinela / Sir Neel
K018975 616009610227310
145.

53

USHER Z ZANG POL 2015 wałach kasztanowata/164 F: U Can't Lose / Nothing To Lose
M: Chilli / Turbud Quirinus
K028084 056015Z55512115
146.

41

VALES BLUERAY KUC CONNEMARA IRL 2008 wałach siwa/kuc:148 F: Vales Blue Rebel /
M: Vales Molly /
K024184 826082-001201313
147.

1

VULCANO MAŁY KOŃ POL 2016 wałach kasztanowata/mk:148 F: Duranto Z / Prinsenhof's Dino
M: Vanilia / Wicher
K030285 616 013 53 00266 16
148.

135

WALENCJA SP POL 2009 klacz siwa/kuc:144 F: Pietrek / Elpar
M: Wira / Farmer
K019089 616013610101109
149.

155

WALNUT SAMSON KUC WALIJSKI POL 2011 ogier bułana/kuc:130 F: Willow Tree Twice / Willow Tree Amigo
M: Wildzang's Sabiona / Wilzang's Sundance
K028195 616013590136511
150.

43

WEDOG PRIDE N JOY WELSH PONY POL 2012 klacz izabelowata/kuc:130 F: Tireinon Star Rocker / Lodor Llewelyn AP Meredith
M: Holly / Bengad Whitebeam
K025821 ULEN82604602068
151.

172

WERA F:
M:
152.

35

WILDZANG'S ROSE SHAUNDI KUC WALIJSKI NED 2010 klacz siwa/kuc:127 F: Shamrock Mr. Olivier / Arkelshof's Sunstar
M: Wildzang's Rosebird / Cusop Steward
K029122 528017201000296
153.

31

WINDHOEK'S JANTAR KUC WALIJSKI POL 2011 wałach jasnokasztanowata/kuc:125 F: Turnina's Gismore /
M: Windhoek's Jozefin / Boreas Ubbo
K030563 616013640081011
154.

42

ZUCCHERO A VELO PONY POL 2011 ogier gniada/kuc:141 F: Malbrom / Luron
M: Lhs's Zanadiqua / Krimh
K023354 616013661439611
Rider Club
Competition
Prize
Bernat Kaja UKJ Reimann Team Karlino
upominki
Błądek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
150
SUM:
150.00
Bronclik Julia Pomorska Liga Jeździecka
rzecz
rzecz
rzecz
Bronnenberg Marta Budzyński KS Kłos SJ
200
140
150
SUM:
490.00
Buda Łucja Pomorska Liga Jeździecka
upominki
upominki
Byczkowska Zuzanna KU AZS Uniwesytetu Warszawskiego
rzeczowa 50 zł
200
SUM:
200.00
Cajske Klementyna Budzyński KS Kłos
50
SUM:
50.00
Cwalina Wiktoria KJ Podkowa Gruszczyn
300
200 zł
n.rz 100
300
SUM:
600.00
Czeszejko-Sochacki Filip JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
rzecz 90 zł
200
200
rzeczowa 100 zł
100
SUM:
500.00
Długosz Karolina SKJ Sopot
rzecz 90 zł
Dorna Urszula Klub Jeździecki Stajnia Jarużyn
80
SUM:
80.00
Drozdowska Maja Reimann Team Karlino
upominki
Drywa Aurelia JKS Dako-Galand Skibno
130
SUM:
130.00
Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
20
SUM:
20.00
Flaga Paula Pomorska Liga Jeździecka
rzecz
Gdaniec Mirosława Stowarzyszenie Sportowe - Ośrodek Jeździecki Jaszczółtowo
rzecz
80
SUM:
80.00
Głoskowska Maja KJ Infernal Team Golesze
200
50
SUM:
250.00
Grad Alicja St. Interhorse Dobra Nadzieja
upominki
Grela Aleksandra VitaSport Brachlewo
rzecz
Jach Michalina Klub Jeździecki Herkules Wapno
Rzecz 50 zł
300
200
SUM:
500.00
Janaszczyk Lena KJ Ranczo Kołata
100
SUM:
100.00
Kamińska Weronika Budzyński KS Kłos SJ
rzecz 90 zł
Kamińska Zofia KJ Ranczo Kołata
n.rz 150
100
rzeczowa 150 zł
SUM:
100.00
Kasprzak Gracjana brak
rzecz
rzecz
Kasprzak Wanessa Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych Kwieki
30
rzecz
70
SUM:
100.00
Kaźmierczak Anastazja UKJ Karmen Niekłonice
100 zł
Koperska - Pacyńska Maria JKS u Robsonów Dąbrówka Mała
50
SUM:
50.00
Kowalczyk Martyna UKJ Karmen Nieklonice
rzecz 90zł
150
SUM:
150.00
Krzeszewska Zofia KJ Akademia Kucania Dawidy
150
SUM:
150.00
Laskowski Julian KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Miąskowska Zofia Pomorska Liga Jeździecka
rzecz
Mirek Maja KJ Infernal Team Golesze
50
SUM:
50.00
Moczkowska Carla KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
200
SUM:
200.00
Moczkowska Mia KU AZS Uniwersytetu Warszawskiego
50
SUM:
50.00
Nazarewicz Julia Sopocki KJ
100
SUM:
100.00
Nowakowska Paulina Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
rzecz
80
100
SUM:
180.00
Pasiut Oliwia Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
140
SUM:
140.00
Pasternak Julia UKJ Reimann Team Karlino
Rzecz 100zł
150
SUM:
150.00
Pastwa Tomasz Pomorska liga jeździecka
100
150
100
SUM:
350.00
Pranczk Nadia Pomorska Liga Jeździecka
upominki
upominki
Prasek Magdalena St. Interhorse Dobra Nadzieja
150
200
250
SUM:
600.00
Pszkit Hanna BPK WIE
50
SUM:
50.00
Radowski Jonasz KJ Michałówka
30
70
SUM:
100.00
Reimann Zofia UKJ Reimann Team Karlino
50
SUM:
50.00
Replin Anna St. Interhorse Dobra Nadzieja
rzecz
Romaniecka Nadia Sobieski Jumping Team
150
200
SUM:
350.00
Romanowska Marta KJ Bonin
100
SUM:
100.00
Sadowska Jacqueline Pomorska Liga Jeździecka
rzecz
Sałapatek Maja UKJ Reimann Team Karlino
Rzecz 150 zł
150
SUM:
150.00
Sierakowska Kalina KJ Akademia Kucania Dawidy
100
SUM:
100.00
Soforek Marcel KJ Sokół Damasławek
n.rz 50
150
50
SUM:
200.00
Stachura Pola UKJ Karmen Niekłonice
rzecz 90zł
Stolarska Bogna Bez Przynależności Klubowej
rzecz
rzecz
Szamp Julia Sopocki KJ
200
SUM:
200.00
Szrejder Zbigniew JKS Rywal Grudziądz
140
80
100
170
rzecz
80
70
SUM:
640.00
Trzepizur Anita Pomorska Liga Jeździecka
rzecz
50
SUM:
50.00
Trześniewska Julia KJ Olmet-OstSped Ostrów Wlkp.
100
150 zl
upominki
SUM:
100.00
Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
150
50
SUM:
200.00
Wojtas Maciej Klub Jeździecki J.J.Darboven
100
SUM:
100.00
Zawadzka Katarzyna SKJ Beckersport Laszczki
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Babińska Sylwia
Klub Jeździecki J.J. Darboven
TOSSUP (121)
2022-09-18
8
2022-09-18
Baumgart Paula
St. Kujawsko-Pomorski KJ w Bydgoszczy
JOKER (122)
2022-09-16
12
2022-09-16