Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

FINAŁ TPM I MLJ. ZRiT w skokach przez przeszkody
WLKS Krakus Swoszowice, 30.09-2.10.2022

No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Biedziak Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
2010 (JM.)
O063834
2. Biernat Karolina Wlks Krakus
S
O042964
3. Błachnio Aleksandra KJK Fabrex
S
O048544
4. Buwaj Emilia WLKS Krakus Swoszowice
2009 (JM.)
O063893
5. Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
2002 (MJ.)
O051354
6. Ciemierz Klaudia Klub Jeździecki Perrin
S
brak
7. Czarnota Julia KS Szwadron Jawornik
2008 (JM.)
LZRWZJ/1000/21
8. Czekaj Kinga Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O025099
9. Data Jagoda WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O054975
10. Dubik Julia WLKS Krakus
2021 (Mł.)
11. Dudek Zuzanna brak
S
LZRWZJ/4329/22
12. Dudzińska Julia KJ Facimiech
2007 (JM.)
O062439
13. Dykas Oliwia Klub Jeździecki ASSANYA
2007 (JM.)
brak
14. Fabisz Alicja BRAK
2012 (Mł.)
BRAK
15. Fabisz Julia Brak
2005 (J.)
O050294
16. Foksińska Izabela brak
2002 (MJ.)
O054722
17. Francuz Aleksandra Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2004 (J.)
O069310
18. Gajek Natalia WLKS Krakus Swoszowice
S
O023589
19. Gardulska Joanna KJ Facimiech
S
O019351
20. Golec Helena
21. Górkiewicz Olga Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
S
O009900
22. Halo Kornelia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
23. Hardek Julia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2008 (JM.)
brak
24. Hartabus Martyna BPK
2008 (JM.)
brak
25. Jahan Maya Bez Przynależności Klubowej
2008 (JM.)
O056757
26. Jamróz Nina Klub Sportowy LASER TEAM
2011 (Mł.)
O063105
27. Jarczewska Irena Uczniowski Klub Sportowy Szkoła Rajska
2004 (J.)
Brak
28. Jaworska Małgorzata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O024181
10200526
29. Jesionka Katarzyna BPK
S
O054092
30. Kajstura Zuzanna KJ Facimiech
S
O065635
31. Kiełtyka Elena Stajnia PAWSON
2005 (J.)
brak
32. Kilian Aniela WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O042158
33. Kmietowicz Lilla Klub Jeździecki ASSANYA
2010 (JM.)
brak
34. Knapik Marika bpk
2009 (JM.)
brak
35. Kobylecka Kamila KJ Assanya
2008 (JM.)
brak
36. Kościarz Kinga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O045654
37. Kostrzewski Zbigniew KS Stadnina Koni Krzywopłoty
S
O000276
38. Kowalska Michalina WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O062586
39. KOWYNIA JULITA
40. Kozera Nikola Kielecki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O077244
41. Koziarowska Natalia WLKS Krakus
S
O003126
42. Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
S
O002981
43. Kozińska Konstancja WLKS Krakus
2005 (J.)
O056734
44. Krzywosz Emilia bpk
2009 (JM.)
O063881
45. Kuczera Marianna Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2007 (JM.)
O061216
46. Kuźniak Aneta Klub Jeździecki Facimiech
S
LZRWZJ/3276/20
47. Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
S
O000877
48. Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O032158
49. Łos Magdalena KJ Facimiech
S
brak
50. Malik Kamila Kjk pod żubrem Niepołomice
2003 (MJ.)
O045665
51. Małopolska Zofia Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
/
52. Matuła Aleksandra WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056423
53. Natanek Angelika Brak
S
Brak
54. Niepomniaszczij Nina Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
S
O007661
55. Nowak Karolina WLKS Krakus
2005 (J.)
O059490
56. Orzechowska Urszula KS Szwadron Jawornik
2005 (J.)
brak
57. Ozga Natalia KJK Pod Żubrem Niepołomice
2006 (J.)
O048722
58. Pawlus Nadia Stajnia PAWSON
2010 (JM.)
Brak
59. Pawłowska Joanna WLKS KRAKUS Swoszowice
2008 (JM.)
brak
60. Pięta Bianka WLKS Krakus
2005 (J.)
O048322
61. Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków
2008 (JM.)
O056722
62. Piętka Amelia WLKS KRAKUS
2007 (JM.)
O064003
63. Pietruszka Anna Klub Jeździecki Facimiech
2009 (JM.)
O062301
64. Pindur-Antosz Karolina St. KS Sentio Equestrian
S
O001661
65. Piskorz Nikola KS Szwadron Jawornik
2006 (J.)
brak
66. Połtowicz Hanna Klub Sportowy Faruk
2009 (JM.)
O062285
67. Profic Robert WLKS Krakus
S
O036745
68. Przepióra Maja Wlks krakus swoszowice
2002 (MJ.)
O027342
69. Przybyłowska Maja Klub Jeździecki ASSANYA
2003 (MJ.)
Nr: 4302/22 A(w) B(w)
70. Rajca Julia Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2003 (MJ.)
O048900
71. Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
S
O013049
10121952
72. Sadowska Hanna Klub Sportowy LASER TEAM
2012 (Mł.)
O060032
73. Sadowska Maja Klub Sportowy LASER TEAM
2002 (MJ.)
O038764
74. Sala Anna KS Szwadron Jawornik
2009 (JM.)
brak
75. Sankowska Adrianna Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
S
O025894
10260816
76. Sanokowska Kaja KJ Facimiech
S
O051160
77. Serafin Justyna KS Szwadron Jawornik
2006 (J.)
brak
78. Siarheyeva Ekaterina Niezrzeszona
S
Brak
79. Skarżyński Szymon KS Szwadron Jawornik
S
Brak
80. Skarżyński Szymon KS Szwadron Jawornik
S
Brak
81. Skrobacz Olga WLKS Krakus
2003 (MJ.)
O034702
82. Skrzypiec Agata WLKS Krakus Swoszowice
2001 (MJ.)
O027059
10141798
83. Skrzypiec Agata Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2001 (MJ.)
O027059
84. Słabiak Bartosz Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2007 (JM.)
O069314
85. Śmietana Hanna KJK Pod Żubrem
2010 (JM.)
brak
86. Stalony-Dobrzańska Olga KJ Facimiech
2006 (J.)
O048236
87. Stanowska Karolina WLKS Krakus Swoszowice
2005 (J.)
O044153
88. Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
2007 (JM.)
O056430
89. Stolarska Nina Bez Przynależności Klubowej
2011 (Mł.)
O068667
90. Straupisz Milena
91. Styś Victoria KJK Pod Żubrem Niepołomice
2002 (MJ.)
O040406
92. Szczygieł Jadwiga Klub Sportowy LASER TEAM
2010 (JM.)
O061221
93. Szewczyk Joanna WLKS Krakus Swoszowice
2006 (J.)
O063890
94. Szuba Maria KJ Facimiech
2007 (JM.)
O050972
95. Trzcińska Franciszka Klub Jeździecki Facimiech
2001 (MJ.)
O031906
96. Tyrańska Aleksandra brak
S
O039902
97. Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
S
O000678
98. Weigel Bartosz Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
S
O052737
99. Wicher Zofia St.KS Sentio Equestrian
2004 (J.)
O062907
100. Władyka Lena WLKS Krakus Swoszowice
2008 (JM.)
O059590
101. Wojdacz Julia KS Szwadron Jawornik
2003 (MJ.)
Brak
102. Wolko Matylda Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2005 (J.)
O058516
103. Woźniacka Amelia WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
2008 (JM.)
O057649
104. Woźniacka Anna BPK
S
brak
105. Woźniacki Marek BPK
S
brak
106. Woźniak Anna WLKS Krakus
2007 (JM.)
O053037
X
107. Zaczyk Maciej Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2002 (MJ.)
O040547
108. Zając Aleksandra KJ Facimiech
S
O027341
109. Ziemianin Nikola Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2010 (JM.)
Brak
110. Żołna Ewelina KJ Facimiech
S
O020271
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

18

A'CONTENDRA AZ SP POL 2009 Klacz ciemnogniada F: Contendro I / Contender
M: Artemida / Reval
K013810 616009600380309
2.

95

AGITACJA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz kasztanowata/170 F: SPRINT
M: AMANITA
K027109 616009570114409
3.

126

AHLERT OLDENBURSKA POL 2000 Wałach kasztanowata/mk:162 F: Acorado
M: Rheingold
K009284 brak
4.

111

AKCENT WLKP POL 2006 wałach kasztanowata/mk:160cm F: HAMLET GO
M: ALKOWA
brak 007660485006
5.

25

AKERMAN MAŁOPOLSKA POL 2014 wałach skarogniada/163 F: Banita
M: Arwena
K028641 616 006 58 00954 14
6.

61

ALEBASTR Ukraiński Wierzchowy UKR 2003 stallion dark bay/168 F: Borispol /
M: Aleya /
K031203 804098100042500 UKR
7.

31

ALHAMBRA SP POL 2012 klacz gniada/170 F: Spartacus / Stakkato
M: Albufeira / Luron
K021490 616009510342112
8.

38

ALLUBET SP POL 2014 Wałach siwa/168 F: Carolus I
M: Andora
K027102 616009610076814
9.

94

ALTAMIRA FOLBLUT POL 2006 klacz kasztanowata/165 F: Special Power
M: Asceza
brak POL06000004347
10.

29

AMOS - POL - wałach gniada/170 F: -
M: -
- -
11.

104

ASHANTI MAŁOPOLSKA POL 2013 klacz gniada/168 F: Huzar
M: Arkadia
K023836 6160065802208
12.

132

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/165 F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
K025877 616009570145613
13.

26

ATOS SP POL 2013 wałach kasztanowata/XX F: Bijou Be
M: Amazonka-Polsmak
KO25877 616 009 57 01456 13
14.

1

BALANTAJ MAŁOPOLSKA POL 2013 wałach gniada/162 F: Pentagram
M: Bretania
K035020 616006550033113
15.

51

BAMAKO PA-BO-MA OS POL 2015 wałach gniada/175 F: Bamako de Muze / Darco
M: Malta-Pro / Pro Savage
K027845 DE418182529615
16.

84

BELINDA AES POL 2015 klacz jasnokasztanowata/162 F: BALPAR DE TREBOX Z
M: SUNLIGHT/ Quidam de Revel
K034095 .
17.

80

BOHEMME SELLE FRANÇAIS POL 2011 klacz gniada/165 F: Kashmir Van't Schuttersho
M: Chryseis
brak 11750991H
18.

114

BOLIWIA MAŁOPOLSKA POL 2006 klacz kasztanowata/163 F: Psalm
M: Bawaria
K031553 POL 006 57 00925 06
19.

2

BOLTER Polski Koń Szlachetny Pólkrwi POL 2011 wałach ciemnokasztanowata/167 F: Vandamme
M: Brenda
K021056 616009610026511
20.

116

BOND BEJ MŁP POL 2006 Wałach gniada F: Berlin Bej / Elsing
M: Bara / Ordynek
K012108
21.

123

BOND BEJ MAŁOPOLSKA POL 2006 wałach gniada/168 F: BERLIN BEJ
M: BARA
K012108 POL 006 58 03072 06
22.

88

BRANKA MALOPOLSKA POL 2010 klacz gniada/158 F: Ostragon
M: Bella
K027022 616006580543410
23.

65

BRAUNITTA Ukrainski Kon Wierzchowy POL 2026 klacz skarogniada/160 F: mister braun
M: armada
- 804002201600004
24.

21

C-BOLT HOL POL 2018 wałach kasztanowata/165 F: Casaltino
M: Z-First Lady
K034382 DE421000754818
25.

3

CADORO SP POL 2007 Ogier gniada/172 F: AVIANO (HOLST)
M: COLIBRIA (SACHS)/CASSIS(XX)
K015537 616009530290607 104FG48
26.

64

CALISTO 7 - POL 2017 wałach siwa/170 F: -
M: -
- -
27.

124

CARMEN WLKP POL 2009 klacz siwa/164 F: N
M: N
Brak Nn
28.

83

CEQUYL B PKSP POL 2017 wałach kasztanowata/162 F: Imequyl
M: Czana
K031123 /
29.

121

CHAMANII HOL POL 2014 klacz siwa/169 F: Chaman
M: Banda
K026855 DE421000083014
30.

129

CHENET HOL POL 2008 Wałach siwa/- F: Contender / Calypso II
M: Pepsi III / Carolus I
K014155 DE421000318808
31.

96

CLAUDIO AZ ZANGERSHEIDE POL 2016 wałach gniada/175 F: CANDERBURY
M: ORCHIDE II
Brak 056015Z55541316
32.

77

CONRAD 98 Koń Holsztyński POL 2007 ogier gniada/170 F: Cassini II
M: Wega IV
K014623 DE421000139607
33.

57

CONTINO MK SP POL 2016 ogier siwa/168 F: Marino
M: Cher/Classiker
K032054 616009600210616
34.

89

CORNET BLANCHE Z ZANG BEL 2015 wałach siwa/178 F: Cornet Obolensky / Clinton
M: Dame Blanche van Overis Z / Darco
K028782 056015Z55772515
35.

20

CORNET CROWN WESTFALSKA UKR 2014 ogier siwa/170 F: Cornet Obolensky
M: Pam
K034383 DE441410823914
36.

73

CORNO HOL POL 2013 wałach ciemnogniada/- F: Cornetino
M: Verona XII
K033429 DE421000601713
37.

69

COSTANTINO AD HOL GER 2012 wałach siwa/- F: Clarimo Ask / Clearway
M: Galatea / Latouro N
K031374 DE421000073612
38.

54

COYOTE UGLY V DWB DEN 2006 ogier gniada/176 F: Come Back II / Cor De La Bryere
M: Lillehammer V. / Lobster
K027228 208333200607257
39.

37

DIALEKTYKA HIPPICA Szlachetna Półkrew POL 2014 klacz skarogniada/165 F: Koh-I-Noor
M: Duńska Queen
K033558 616009570192614
40.

50

DIESEL Szlachetna Półkrew POL 2017 wałach gniada/160 F: Quirin 9
M: Dolinka
brak .
41.

85

DON PEDRO ZW SP POL 2012 wałach gniada/167 F: Pauillac de Meia Lua / Jalisco B
M: Szron po Robin II Z / Rahman
K024153 616009540017612
42.

113

DONNA ARUENA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2010 klacz kasztanowata/166 F: Irak
M: Damara I
K016675 616099200000172
43.

5

DRACO Szlachetna Półkrew POL 2015 wałach gniada/mk:156 F: Quirin 9
M: Dolinka
K030598 616999570185715
44.

92

DRAKO SP POL 2012 wałach ciemnogniada/167 F: Diarado
M: Delavita
K021627 616009670014912
45.

112

EASTER FOR EVER HOLSZTYŃSKA POL 2012 wałach skarogniada/170 F: Ephebe for Ever
M: Zarin XV
brak DE421000583012
46.

106

EGRI #188 KWPN POL 2018 wałach gniada/178 F: I’m Special de muze
M: Exelle
Brak 528003201810748
47.

33

ELVIS NN POL 2017 wałach siwa/mk:152 F: NN
M: NN
brak 616999570194817
48.

17

EMANUEL WAN HANOWERSKA POL 2007 klacz skarogniada/173 F: Wendepunkt
M: Wanessa
Brak 009630128207
49.

81

ENTRUST M Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/170 F: Quvee Prestige
M: Entropia M
K031565 616009690056917
50.

24

EROS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach skarogniada/162 F: Hektor
M: Erotyka
brak 616 007 69 00659 15
51.

93

EROS (GORAL) HUCULSKA POL 2018 wałach myszata/mk:145 F: Wicher
M: Era (Ousor)
brak 616 012 59 20572 18
52.

7

FERRERA CZEWB POL 2015 klacz gniada/mk:166 F: Volonter - T
M: Furetta
K029709 000082536
53.

34

FIKUS-TABUN HUCULSKA POL 2007 wałach gniada/kuc:147 F: Saracen
M: Walka
K032787 Brak
54.

35

FILA MAŁOPOLAK POL 2020 klacz izabelowata/mk:40 F: BRAK
M: BRAK
BRAK BRAK
55.

30

FINE LINE OLD POL 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
56.

71

FINE LINE OLD GER 2011 wałach kasztanowata/182 F: Santhago
M: Gramoon
K031873 DE418184060211
57.

58

FIRST KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/- F: Opan
M: Fabiola
K021214 528003201010034
58.

62

FOR FUN 7 OLDENBURSKA POL 2015 wałach kasztanowata/- F: For pleasure
M: Chacco Star
K032169 -
59.

55

FRED FLINSTONE KWPN POL 2010 wałach gniada/- F: Carambole / Cassini I
M: Rozarina / Burggraaf
K018749 528003201008527
60.

23

GEDI KOŃ MAŁY POL 2007 wałach skarogniada/kuc:145 F: Marafon
M: Greta
K030119 POL013540130807
61.

75

GLENN LANDINO Z ZANGERSHEIDE POL 2017 wałach gniada/170 F: Landino
M: Mary Glenn
LKRWZJ/5001/22 0
62.

87

H-BATAGLLIO Polski Koń Szlachetny Półkrw POL 2015 wałach siwa/167 F: Hippica Andiamo
M: Bolera De Ravel
LKRWZJ/6039/21 616009570166215
63.

98

HEROINA MAŁOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/168 F: BIBIGAR
M: HIPOLOGIA
brak 616098200152878
64.

99

HEROINA SP POL 2018 klacz gniada/170 F: Chacco Nann
M: Hipnoza
LKRWZJ/4593/22 616009540035918
65.

100

HIPNOZA SP POL 2011 klacz gniada/170 F: y
M: x
zz 11
66.

36

HIT ME ZAGORKA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 wałach gniada/164 F: Quvee Prestige
M: Homela
K033773 616009661134017
67.

115

HORDA MAŁOPOLSKA POL 2007 klacz gniada/165 F: Banknot
M: Hostessa
LKRWZJ/4350/20 POL006580690207
68.

134

INADJA UD F:
M:
69.

108

INAMORATA #188 ZANGERSHEIDE POL 2016 klacz gniada/171 F: Iron Man Van De Padenborre
M: Vaya Con Dios
Brak 056015z55870516
70.

90

IWAN TYP SZLACHETNY POL 2010 wałach ciemnogniada/168 F: Leo
M: Indii
K034398 616 999 55 01557 10
71.

131

JAMIRO VAN HET EQUIETANERHOF BWP BEL 2009 Wałach siwa F: Winningmood Van De Arenberg / Darco
M: Matrichta / Triton 321
K019090 056002W00290662
72.

82

JANKES KUC WALIJSKI POL 2015 wałach siwa/kuc:128 F: El-Willow Michael
M: Junika V. Förstergarten
K034987 616098200154029
73.

67

JEDI G KWPN NED 2014 wałach siwa/- F: Douglas
M: First Price G
K028452 528003201406911
74.

32

JOINT MAŁOPOLAK POL 2013 wałach gniada/160 F: Barnaba
M: Jurga
Brak 616 006 58 00761 13
75.

74

JUST NOTHING SP POL 2015 wałach siwa/174 F: HIPPICA KOH - I- NOR
M: JAMARA
K027965 616009570167615
76.

76

KAISER I WESTF. UKR 2012 wałach gniada/mk:156 F: Kalaska de Semilly
M: Run Away/Heartbreaker
K034481 DE441411469412
77.

103

KALIFORNIA HIPPICA OS POL 2016 klacz gniada/168 F: Kannan
M: California Hippica
K033662 DE418180318116
78.

102

KANTATA HIPPICA OS POL 2015 klacz gniada/169 F: Kannan
M: Casablanca Hippica
K033663 DE418182524915
79.

79

KARAT TYP SZLACHETNY POL 2014 wałach kasztanowata/170 F: Nn
M: Nn
Brak -
80.

22

KARLITO BREGANDE P Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 wałach skarogniada/172 F: Ron William
M: Kamara-P
K034980 616009670019011
81.

40

LA LUNA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 klacz ciemnogniada/165 F: ORDON
M: LIWIA
K031640 616999540161309
82.

70

LACARO MEKL GER 2010 wałach siwa/- F: Levisonn / Levisto
M: Cheyenne S / Cero
K025738 DE427270001210
83.

122

LAXTON KWPN NED 2016 wałach gniada/170 F: Gaspahr
M: Altijd Liefhebber
K030393 52801006167
84.

56

LIBIA WESTFALSKA GER 2005 klacz gniada/182 F: Landstreicher
M: Lambada
K011439 441411405605
85.

63

LUNA KG SP POL 2016 klacz gniada/- F: La Calidad
M: Law Baja KG
K031470 616009610187016
86.

133

MAGGIE PONYSPORT F:
M:
87.

49

MANOLA OO POL 2016 klacz kasztanowata/159 F: Kazbek
M: Marabia
brak 0
88.

16

MELVITA KWPN NED 2017 klacz siwa/167 F: Heart Touch
M: Elvita
brak 528003201701742
89.

46

MERA OO POL 2015 klacz gniada/mk:155 F: Kazbek
M: Miranda
LKRWZJ/1178/21 616POL15010573A
90.

66

MESSI KWPN POL 2017 ogier siwa/168 F: Hermantico / Comme Il Faut
M: Ilizeb/ Orthos
brak 528003201706230
91.

120

MILTON KWPN NED 2017 wałach gniada/162 F: Heathrow
M: Rolanda
K033532 528003201707749
92.

48

MIRANDA OO POL 2005 klacz gniada/mk:153 F: Ar-Rahman
M: Marabia
brak POL050000003528
93.

118

MISTER KERNA VAN BUTERHEIDEVELD / POL 2017 wałach kasztan// F: IMAGE HBC
M: BLACK-KERNA
/ /
94.

14

MOKAR OO POL 2010 Wałach kasztanowata F: Wadi Nur
M: Marabia
brak
95.

107

NEED SPEED #188 ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach gniada/172 F: IT’S HIGHLANDER VDK
M: JUZETTE BLUE R.T
Brak 056015z55549018
96.

128

NIRVANA SP POL 2009 klacz kasztanowata/168 F: Candiavolo
M: Nanellie
K018928 616009670152309
97.

44

NIVETTE SP POL 2018 klacz siwa/163 F: Tanos/Cantanis
M: Nanette/Cassini Kama
K033727 616009610069118
98.

28

NOT NOW XX POL 2008 wałach siwa/155 F: Clodovil
M: Nashville Skyline/Nashwan
K021301 372IRE45107521T
99.

86

ODYLLA HUCULSKA POL 2010 klacz srokata/mk:140 F: Fant
M: Nadia
brak 616012570100210
100.

19

OLANDO VAN DEN HEUVEL . BEL . wałach ciemnogniada/175 F: .
M: .
K034706 .
101.

105

OPIUM II SP POL 2015 klacz kasztanowata/172 F: Bijou Be
M: Osada
brak 616009540077115
102.

91

ORBIS SP POL 2016 wałach gniada/166 F: VULKAN L
M: OSTOJA
K031097 61600964001916
103.

45

PAMPERO G WIELKOPOLSKA POL 2018 wałach siwa/165 F: Tanos
M: Pasja
brak 616 007 61 01133 18
104.

117

PAN KRACY HUCULSKA POL 2017 wałach srokata/kuc:145 F: Omar z Brzezia
M: Primavera/ Miluś
K032361 616012661000617
105.

47

PETHRA OO POL 2011 Klacz gniada/mk:150 F: Esculap
M: Pilawa
K019500 brak
106.

68

PRIDE OF BALLYMORE KUC CONNEMARA POL 2015 klacz siwa/kuc:148 F: NN
M: NN
K028298 372414020041055
107.

60

REFLECTION Słowacka Gorącokrwista POL 2004 wałach siwa/174 F: Correli/ Corradiano
M: Vidi / Sanson
K024474 703001752123104
108.

52

RENA SP POL 2003 Klacz siwa/158 F: nn
M: nn
brak Pol999570125003
109.

72

ROBESPIERE Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2009 Wałach gniada F: Ever for pleasure
M: Rock nad roll
K015472 616009661130809
110.

43

ROMANIA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2012 klacz siwa/172 F: Corrado Boy
M: Ramona KG
K025261 616009610041212 106SN97
111.

110

SARANNAH NN POL 2010 klacz siwa/000 F: .....
M: ....
K025324 616009570182710
112.

59

SENATOR-K SP POL 2009 wałach siwa/172 F: Santos
M: Kinga-K
brak 619009570151909
113.

13

SILVIA OLD GER 2010 klacz gniada/171 F: Sir Shutterfly / Silvio I
M: Neptuna de Bonneville / Royal Bravour
K023012 DE 418184091310
114.

127

SUPERMAN #188 F:
M:
115.

125

SUPREMO #188 SP POL 2016 wałach gniada/172 F: Hippica Koch-J-Noor
M: Soplica
nnn 616009570145316
116.

53

SZANTA . POL 2013 klacz gniada/kuc:145 F: Wezyr
M: Szanka
K033875 Pol616013540003513
117.

109

T-ANGELO #188 Z POL 2017 wałach skarogniada/169 F: t
M: y
000 0000
118.

42

TORNADO TYP KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kara/150 F: nn
M: nn
brak 616999570195117
119.

39

VIVANTI PROGRES OLDENBURSKA GER 2013 klacz gniada/170 F: Vivant van de Heffinck
M: Startina
K025739 DE418185050413
120.

41

WACZAFA WIELKOPOLSKA POL 2012 Klacz gniada/168 F: Czarczaf
M: Ważka
K025556 616007520104412
121.

135

WENESA SP POL 2013 klacz gniada/170 F: Golden Aviator
M: Wenus
Brak N
122.

78

WENESA SP POL 2013 klacz kasztanowata/170 F: Golden Aviator
M: Wenus
Brak Brak
123.

101

WHAT A CASH KZ KWPN POL 2009 klacz gniada/162 F: What a Kashmir K
M: Rosanne M
Brak 056015Z55779609
124.

27

WISEACRE PEARL WELSH COB POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:148 F: Broadley Owen
M: Emeraldisle Rebecca
K031156 826046020164361
125.

97

ZAIR KWPN POL 2015 wałach siwa/185 F: -
M: -
- -
126.

130

ZORAN SP POL 2016 wałach siwa/177 F: Talent Charboniere
M: Zamira
K032619 616 010 61 00836 16
127.

8

ZORAN - POL - wałach siwa/185 F: -
M: -
K032619 -
Rider Club
Competition
Prize
Chełmecka Aleksandra Klub Jeździecki Facimiech
100
SUM:
100.00
Kilian Aniela WLKS Krakus
300
100
400
SUM:
800.00
Kościarz Kinga WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Koziarowski Jarosław WLKS Krakus
100
SUM:
100.00
Leśniak Krzysztof Wkls Kraków Swoszowice
200
200
SUM:
400.00
Łopatka Katarzyna Klub Jeździecki Facimiech
300
SUM:
300.00
Pięta Bianka WLKS Krakus
200
SUM:
200.00
Pięta Olaf WLKS Krakus Kraków
100
SUM:
100.00
Przepióra Maja Wlks krakus swoszowice
50
SUM:
50.00
Rokita Kamila RC Riding Center Sosnowice
200
SUM:
200.00
Skrobacz Olga WLKS Krakus
300
SUM:
300.00
Stefanowicz Hanna WLKS Krakus Swoszowice
400
200
SUM:
600.00
Wąsik Witold Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
200
SUM:
200.00
Żołna Ewelina KJ Facimiech
50
SUM:
50.00
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Biedziak Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LA LUNA (40)
2022-09-30
6
2022-10-01
9
2022-10-02
2
2022-09-30
14
2022-10-01
1
Biernat Karolina
Wlks Krakus
2022-09-30
11
2022-10-01
18
2022-10-02
Błachnio Aleksandra
KJK Fabrex
2022-09-30
2022-09-30
18
Buwaj Emilia
WLKS Krakus Swoszowice
2022-09-30
2022-09-30
20
2022-10-01
22
2022-10-01
2022-10-02
6
2022-10-01
10
Chełmecka Aleksandra
Klub Jeździecki Facimiech
WACZAFA (41)
2022-09-30
2
2022-09-30
7
2022-10-01
17
2022-10-01
8
2022-10-01
5
2022-10-02
2
100
Ciemierz Klaudia
Klub Jeździecki Perrin
NOT NOW (28)
2022-10-01
3
2022-10-01
6
Czarnota Julia
KS Szwadron Jawornik
MERA (46)
2022-10-02
1
Czekaj Kinga
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
LIBIA (56)
2022-09-30
13
2022-09-30
2022-10-01
14
2022-10-02
7
Data Jagoda
WLKS Krakus Swoszowice
CHENET (129)
2022-09-30
1
2022-10-02
5
Dubik Julia
WLKS Krakus
AHLERT (126)
2022-10-01
9
2022-10-01
4
Dudek Zuzanna
brak
2022-10-02
6
2022-10-01
7
2022-10-01
Dudzińska Julia
KJ Facimiech
MELVITA (16)
2022-10-01
11
2022-10-01
2022-10-02
8
Dykas Oliwia
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-10-01
12
2022-10-01
2022-10-02
13
Fabisz Julia
Brak
2022-10-01
1
Foksińska Izabela
brak
2022-09-30
10
2022-10-01
19
2022-10-01
2022-10-02
Francuz Aleksandra
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
IWAN (90)
2022-10-01
2022-10-01
Gajek Natalia
WLKS Krakus Swoszowice
NIRVANA (128)
2022-09-30
10
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
3
Gardulska Joanna
KJ Facimiech
2022-09-30
5
DRAKO (92)
2022-09-30
4
2022-09-30
3
Golec Helena
AHLERT (126)
2022-09-30
5
2022-10-01
6
2022-10-01
2
2022-10-01
3
Górkiewicz Olga
Ludowy Klub Jeździecki Solec w Bieruniu
BOLIWIA (114)
2022-09-30
6
2022-09-30
15
2022-10-01
12
2022-10-01
15
Halo Kornelia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
PAN KRACY (117)
2022-10-01
3
BOND BEJ (123)
2022-09-30
1
2022-10-01
3
2022-10-01
9
Hardek Julia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-10-01
2
2022-10-01
6
Hartabus Martyna
BPK
TORNADO (42)
2022-09-30
1
2022-09-30
22
2022-10-01
21
2022-10-01
2022-10-02
5
2022-10-01
1
Jamróz Nina
Klub Sportowy LASER TEAM
DIESEL (50)
2022-10-01
1
2022-10-01
2
2022-10-01
7
2022-10-01
4
Jaworska Małgorzata
WLKS Krakus Swoszowice
ATOS (132)
2022-10-01
7
2022-10-02
4
Jesionka Katarzyna
BPK
ORBIS (91)
2022-09-30
13
2022-09-30
3
2022-10-01
8
2022-10-01
6
2022-10-02
11
Kajstura Zuzanna
KJ Facimiech
2022-10-01
4
2022-10-01
2022-10-02
10
Kiełtyka Elena
Stajnia PAWSON
HEROINA (98)
2022-10-01
2022-10-01
Kilian Aniela
WLKS Krakus
2022-09-30
5
2022-10-02
1
300
2022-10-01
3
100
LACARO (70)
2022-10-01
8
2022-10-02
1
400
Kmietowicz Lilla
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-10-01
6
2022-10-01
2
Knapik Marika
bpk
AKCENT (111)
2022-10-01
6
2022-10-01
2022-10-02
3
Kobylecka Kamila
KJ Assanya
2022-10-01
2022-10-02
2022-10-01
Kościarz Kinga
WLKS Krakus
2022-09-30
1
2022-10-02
2
300
Kostrzewski Zbigniew
KS Stadnina Koni Krzywopłoty
2022-09-30
10
2022-09-30
13
Kowalska Michalina
WLKS Krakus Swoszowice
CARMEN (124)
2022-09-30
2022-10-01
4
2022-10-02
KOWYNIA JULITA
INADJA UD (134)
2022-10-01
13
2022-10-01
2022-10-02
3
Kozera Nikola
Kielecki Klub Jeździecki
JANKES (82)
2022-09-30
10
2022-09-30
15
2022-10-01
14
2022-10-01
2022-10-01
4
2022-10-02
Koziarowski Jarosław
WLKS Krakus
2022-10-01
10
MILTON (120)
2022-09-30
8
2022-10-01
12
LAXTON (122)
2022-09-30
6
2022-10-02
3
100
2022-10-01
6
Kozińska Konstancja
WLKS Krakus
AKERMAN (25)
2022-10-01
8
2022-10-02
5
Krzywosz Emilia
bpk
GEDI (23)
2022-10-02
6
2022-10-02
6
Kuczera Marianna
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2022-09-30
15
2022-09-30
8
2022-10-01
3
2022-10-02
4
2022-10-01
3
2022-10-01
6
Kuźniak Aneta
Klub Jeździecki Facimiech
HORDA (115)
2022-10-01
17
2022-10-01
Leśniak Krzysztof
Wkls Kraków Swoszowice
2022-10-01
3
200
2022-10-02
3
200
LUNA KG (63)
2022-10-01
5
2022-10-01
11
2022-10-02
9
2022-10-01
22
2022-10-01
9
Łopatka Katarzyna
Klub Jeździecki Facimiech
ROMANIA (43)
2022-09-30
2
2022-09-30
4
2022-10-01
1
300
2022-10-01
7
Łos Magdalena
KJ Facimiech
2022-09-30
14
2022-09-30
7
2022-10-01
4
2022-10-01
14
2022-10-01
2022-10-02
10
Malik Kamila
Kjk pod żubrem Niepołomice
2022-09-30
8
2022-09-30
8
2022-10-01
4
2022-10-02
10
2022-09-30
2022-10-01
15
2022-10-02
5
Małopolska Zofia
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
BOND BEJ (116)
2022-09-30
1
2022-10-01
7
2022-10-01
7
2022-10-01
2
Matuła Aleksandra
WLKS Krakus Swoszowice
PAN KRACY (117)
2022-10-01
5
2022-10-01
15
CHAMANII (121)
2022-09-30
1
2022-09-30
2
2022-10-01
12
2022-10-01
3
2022-10-02
5
Natanek Angelika
Brak
JOINT (32)
2022-10-01
18
2022-10-01
2022-10-02
9
Niepomniaszczij Nina
Klub Jazdy Konnej Pod Żubrem w Niepołomicach
2022-09-30
2022-10-02
12
2022-09-30
19
2022-10-01
23
2022-10-01
Nowak Karolina
WLKS Krakus
2022-09-30
12
2022-09-30
9
2022-10-01
6
2022-10-01
10
2022-10-02
12
Orzechowska Urszula
KS Szwadron Jawornik
MANOLA (49)
2022-10-02
Ozga Natalia
KJK Pod Żubrem Niepołomice
2022-09-30
1
2022-09-30
5
2022-10-01
2
2022-10-01
6
2022-10-02
1
Pawlus Nadia
Stajnia PAWSON
BRANKA (88)
2022-10-01
11
2022-10-01
Pawłowska Joanna
WLKS KRAKUS Swoszowice
SILVIA (13)
2022-09-30
7
2022-10-01
16
2022-10-01
4
2022-10-02
3
ELVIS (33)
2022-10-01
7
2022-10-01
7
2022-10-02
Pięta Bianka
WLKS Krakus
2022-10-01
2
2022-10-01
13
2022-10-01
5
2022-10-02
1
200
Pięta Olaf
WLKS Krakus Kraków
2022-10-01
2
100
2022-10-01
2
2022-10-01
4
2022-10-02
6
Piętka Amelia
WLKS KRAKUS
BOLTER (2)
2022-09-30
14
2022-09-30
2022-10-01
20
2022-10-01
2022-10-02
4
2022-10-01
7
Pietruszka Anna
Klub Jeździecki Facimiech
SARANNAH (110)
2022-09-30
7
2022-10-01
5
2022-10-01
2
2022-10-02
4
Pindur-Antosz Karolina
St. KS Sentio Equestrian
2022-09-30
16
Piskorz Nikola
KS Szwadron Jawornik
MOKAR (14)
2022-10-02
2
Połtowicz Hanna
Klub Sportowy Faruk
2022-10-02
2022-10-01
11
2022-10-01
2022-10-01
5
Profic Robert
WLKS Krakus
BELINDA (84)
2022-09-30
13
2022-10-01
17
2022-10-02
9
2022-09-30
20
2022-09-30
2022-10-01
19
2022-10-02
Przepióra Maja
Wlks krakus swoszowice
AMOS (29)
2022-09-30
9
2022-09-30
10
2022-10-01
3
50
2022-10-02
8
Przybyłowska Maja
Klub Jeździecki ASSANYA
2022-09-30
15
2022-09-30
2022-10-01
2
2022-10-02
10
2022-10-01
2022-10-01
9
Rajca Julia
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-10-01
2
Rokita Kamila
RC Riding Center Sosnowice
2022-10-01
2
200
2022-10-01
5
Sadowska Hanna
Klub Sportowy LASER TEAM
SZANTA (53)
2022-10-01
13
2022-10-01
2022-10-02
1
Sadowska Maja
Klub Sportowy LASER TEAM
DRACO (5)
2022-09-30
1
2022-09-30
6
2022-10-01
18
2022-10-01
1
Sala Anna
KS Szwadron Jawornik
MIRANDA (48)
2022-10-02
11
Sankowska Adrianna
Klub Jeździecki Trachy Sośnicowice
2022-09-30
19
2022-09-30
2022-10-01
2022-10-01
2022-10-02
12
Siarheyeva Ekaterina
Niezrzeszona
EGRI #188 (106)
2022-10-01
10
2022-10-01
2022-09-30
17
2022-09-30
2022-10-02
7
2022-09-30
10
2022-09-30
7
2022-10-01
23
2022-10-01
2022-10-02
2
2022-09-30
12
2022-10-01
15
2022-10-02
5
2022-10-01
13
Skarżyński Szymon
KS Szwadron Jawornik
2022-10-02
7
2022-10-01
16
2022-10-01
Skarżyński Szymon
KS Szwadron Jawornik
ZAIR (97)
2022-10-02
8
2022-10-01
20
2022-10-01
Skrobacz Olga
WLKS Krakus
2022-09-30
2022-10-01
2
300
2022-10-02
4
C-BOLT (21)
2022-09-30
17
2022-09-30
2022-10-01
10
Skrzypiec Agata
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
2022-09-30
21
2022-09-30
2022-10-01
1
2022-10-02
11
Skrzypiec Agata
WLKS Krakus Swoszowice
MESSI (66)
2022-09-30
4
2022-10-02
4
Słabiak Bartosz
Świętokrzyski Klub Jazdy Konnej w Brzezinkach
2022-10-01
5
2022-10-01
Śmietana Hanna
KJK Pod Żubrem
BOHEMME (80)
2022-09-30
1
2022-10-01
4
2022-10-01
3
2022-10-02
1
Stalony-Dobrzańska Olga
KJ Facimiech
2022-10-02
4
2022-10-01
5
2022-10-01
Stanowska Karolina
WLKS Krakus Swoszowice
2022-10-02
Stefanowicz Hanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-09-30
3
2022-10-01
1
400
2022-10-02
2
200
Stolarska Nina
Bez Przynależności Klubowej
ODYLLA (86)
2022-10-01
12
2022-10-01
17
Straupisz Milena
2022-10-01
2022-10-01
11
2022-10-01
5
Styś Victoria
KJK Pod Żubrem Niepołomice
CORNO (73)
2022-09-30
4
2022-09-30
11
2022-10-02
6
Szczygieł Jadwiga
Klub Sportowy LASER TEAM
RENA (52)
2022-10-01
8
2022-10-02
3
Szewczyk Joanna
WLKS Krakus Swoszowice
2022-09-30
18
2022-09-30
2022-10-01
9
Szuba Maria
KJ Facimiech
DRAKO (92)
2022-10-01
16
2022-10-02
11
2022-10-01
8
Trzcińska Franciszka
Klub Jeździecki Facimiech
2022-10-01
9
2022-10-01
4
Tyrańska Aleksandra
brak
EROS (24)
2022-10-01
21
2022-10-01
Wąsik Witold
Fundacja Klub Jazdy Konnej Zatoka
2022-09-30
11
2022-09-30
16
2022-10-01
12
2022-10-01
1
200
2022-10-02
2
Weigel Bartosz
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
CADORO (3)
2022-09-30
9
2022-10-01
2022-10-02
Wicher Zofia
St.KS Sentio Equestrian
2022-09-30
12
2022-10-01
16
2022-10-01
2022-10-02
Władyka Lena
WLKS Krakus Swoszowice
FIRST (58)
2022-09-30
16
2022-09-30
2022-10-01
20
2022-10-02
2022-10-01
14
Wojdacz Julia
KS Szwadron Jawornik
WENESA (78)
2022-10-01
2022-10-01
KARAT (79)
2022-10-01
9
2022-10-01
2022-10-02
5
Wolko Matylda
Stowarzyszenie Klub Sportowy Sentio Equestrian
2022-09-30
5
2022-09-30
7
2022-10-01
7
2022-10-01
6
2022-10-02
1
Woźniacka Amelia
WLKS KRAKUS SWOSZOWICE
OPIUM II (105)
2022-10-01
19
2022-10-02
2
Woźniacka Anna
BPK
ASHANTI (104)
2022-10-01
10
2022-10-01
8
Woźniacki Marek
BPK
ASHANTI (104)
2022-10-01
8
2022-10-01
1
Woźniak Anna
WLKS Krakus
ATOS (26)
2022-10-01
5
2022-10-02
1
Zaczyk Maciej
Wojewódzki Ludowy Klub Sportowy Krakus
ZORAN (130)
2022-10-01
8
2022-10-02
4
Zając Aleksandra
KJ Facimiech
NIVETTE (44)
2022-09-30
3
2022-09-30
2022-10-01
10
2022-10-02
9
2022-10-01
21
Ziemianin Nikola
Klub Jeździecki Stajnia Przylesie Borzęta
2022-09-30
12
2022-09-30
9
2022-10-01
13
2022-10-01
2022-10-01
1
2022-10-01
10
Żołna Ewelina
KJ Facimiech
HEROINA (99)
2022-09-30
2
2022-09-30
2022-10-01
14
2022-10-02
2
HIPNOZA (100)
2022-09-30
11
2022-10-01
11
2022-10-01
5
2022-10-02
3
50
2022-09-30
9
2022-09-30
2022-10-01
17
2022-10-02
7
2022-09-30
13
2022-09-30
6
2022-10-01
1
2022-10-01
2022-10-02
8

Number of Riders: 110

Number of Horses: 127

The sum of prizes: 3 700.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl