Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
75 ACCEPTED 2022-09-09 20:52:23
2022-09-09 20:12:51
Amelie Domanska-Kruppa WZORKA
  • 2x 7/Pony Games/Konkurs nr 7 – Pony Games
74 ACCEPTED 2022-09-08 23:08:37
2022-09-08 22:43:06
Weronika Woskresińska PROZA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
73 ACCEPTED 2022-09-08 22:01:38
2022-09-08 21:21:55
Apolonia Suchorzewska -Potocka INKA
  • 2x 7/Pony Games/Konkurs nr 7 – Pony Games
72 ACCEPTED 2022-09-08 19:34:33
2022-09-08 19:34:22
Julia Jaroniek DEBORA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
71 ACCEPTED 2022-09-08 19:34:30
2022-09-08 19:33:17
Marcelina Gębicka ROXANKA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
70 ACCEPTED 2022-09-08 19:23:39
2022-09-08 19:21:31
Michalina Górska ALABAMA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
69 ACCEPTED 2022-09-08 19:23:32
2022-09-08 18:51:38
Monika Gorszwa ENERGY W
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
68 ACCEPTED 2022-09-08 18:24:33
2022-09-08 17:36:33
Adam Stasiak FORTUNATO T
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
67 ACCEPTED 2022-09-08 15:50:37
2022-09-08 15:45:20
Martyna Bugała CZAHA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
66 ACCEPTED 2022-09-08 13:42:50
2022-09-08 13:05:54
Elżbieta Gałązka BAYER TEAM
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
65 ACCEPTED 2022-09-08 08:34:52
2022-09-07 23:46:05
Nel Majewska NUBRID
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
64 ACCEPTED 2022-09-08 08:34:46
2022-09-07 23:45:12
Michalina Post AL-HATAL
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
63 ACCEPTED 2022-09-08 08:34:39
2022-09-07 23:38:19
Milena Białobrzewska ESKORTEZA
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
62 ACCEPTED 2022-09-07 23:08:44
2022-09-07 21:46:10
Magdalena Jóźwiak NADZIEJA
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
61 ACCEPTED 2022-09-07 23:08:41
2022-09-07 21:45:42
Monika Gorszwa DELICJA
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
60 ACCEPTED 2022-09-07 23:08:37
2022-09-07 21:29:44
Maria Przybylak INGABERG HOPE
  • 2x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
59 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:23
2022-09-06 21:04:08
Ada Miziolek OPAR
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
58 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:19
2022-09-06 21:01:28
Natalia Chrzanowska GRANDA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
57 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:12
2022-09-06 21:00:13
Jan Nowakowski KODIAK SEMPRA INVICTA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
56 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:09
2022-09-06 20:59:34
Aga Was POMPADOUR
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
55 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:07
2022-09-06 20:59:03
Wiktoria Wacławska DISNEY
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
54 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:05
2022-09-06 20:58:34
Nina Pawłowska BAMBI
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
53 ACCEPTED 2022-09-06 21:50:02
2022-09-06 20:58:10
Jan Nowakowski BAMBI
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
52 ACCEPTED 2022-09-06 21:49:59
2022-09-06 20:57:36
Maria Macińska ARAMIS
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
51 ACCEPTED 2022-09-06 21:49:54
2022-09-06 20:57:08
Katarzyna Kamińska Krawczyk JAREMA
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
50 ACCEPTED 2022-09-06 21:49:50
2022-09-06 20:56:37
Paulina Pawlak ORLANDO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
49 ACCEPTED 2022-09-06 21:49:45
2022-09-06 20:56:14
Nikita Grober ORLANDO
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
48 ACCEPTED 2022-09-06 11:33:03
2022-09-06 09:48:34
Michalina Marczyk PL NAJKA
  • 1x 7/Pony Games/Konkurs nr 7 – Pony Games
47 ACCEPTED 2022-09-04 20:24:50
2022-09-04 20:24:50
Zuzanna Nowak GERONIMO
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
46 ACCEPTED 2022-09-04 15:29:34
2022-09-04 14:23:39
Agnieszka Suchorzewska CHELSEA
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
45 ACCEPTED 2022-09-03 15:52:40
2022-09-03 15:52:40
Iga Szaflik NAZIR
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
44 ACCEPTED 2022-09-03 12:32:07
2022-09-03 11:45:13
Pola Klepacz DONOVAN
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
43 ACCEPTED 2022-09-09 21:38:35
2022-09-03 10:57:45
Oliwia Borkowska DOMINO
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 2x 7/Pony Games/Konkurs nr 7 – Pony Games
42 ACCEPTED 2022-09-02 10:26:23
2022-09-01 21:26:03
Kinga Benec PORTLAND
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
41 ACCEPTED 2022-09-01 14:56:56
2022-09-01 14:56:56
Julia Kowalska WIKTOR
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
40 ACCEPTED 2022-09-01 10:53:32
2022-09-01 09:28:28
Agata Arendt AVIATA
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
39 ACCEPTED 2022-08-31 20:28:43
2022-08-31 20:28:43
Julia Paradowska IRENEUSZ
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
38 ACCEPTED 2022-08-31 20:28:22
2022-08-31 20:28:22
Lena Stanisławska RAMZES
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
37 ACCEPTED 2022-08-31 18:26:45
2022-08-31 18:26:45
Joanna Łozińska-Miecznikowska NAZIR
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
36 ACCEPTED 2022-08-31 14:08:34
2022-08-31 13:51:50
Maja Wiśniewska KISS ME W
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
35 ACCEPTED 2022-08-31 14:08:32
2022-08-31 13:51:34
Hanna Kosińska POMELO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
34 ACCEPTED 2022-08-31 14:08:31
2022-08-31 13:50:39
Michalina Sierakowska ESTRELIA MK
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 – Konkurs klasy N, barier
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
  • 1x 10/N - 4/Konkurs nr 10 - Konkurs N-4
33 ACCEPTED 2022-09-08 19:23:23
2022-08-31 13:50:19
Karolina Lisowska DIL CASSO
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
32 ACCEPTED 2022-08-31 14:08:28
2022-08-31 13:49:46
Monika Lisowska BREGO
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
31 ACCEPTED 2022-08-31 14:03:11
2022-08-31 13:49:28
Gabriela Borecka BREGO
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
30 ACCEPTED 2022-08-31 12:39:10
2022-08-31 11:59:43
Anna Lasoń ARMINA BORDERI
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
29 ACCEPTED 2022-08-31 12:39:08
2022-08-31 11:59:21
Zofia Lasoń TILLY
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
28 ACCEPTED 2022-08-31 12:39:05
2022-08-31 11:58:45
Monika Nosidlak LOARA
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
27 ACCEPTED 2022-08-31 12:39:03
2022-08-31 11:58:16
Julia Kapala WHAT`S UP TEDDY
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
26 ACCEPTED 2022-08-30 22:35:17
2022-08-30 20:49:58
Judyta Kędziak BONAPARTE
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
25 ACCEPTED 2022-08-30 22:34:59
2022-08-30 20:49:21
Roksana Piaseczna NASTURCJA
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
24 ACCEPTED 2022-08-30 17:07:00
2022-08-30 16:55:20
Bogusław Miarecki BOGORIA
  • 1x 11/C-3/Konkurs nr 11 – Konkurs C-3
23 ACCEPTED 2022-08-30 12:08:54
2022-08-30 12:05:11
Katarzyna Kądrowska AVOLT M.W.
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
22 ACCEPTED 2022-09-09 17:59:11
2022-08-30 11:28:30
Marta Szkiela ACON
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
21 ACCEPTED 2022-08-30 11:24:43
2022-08-30 11:23:48
Malwina Borkowska KASZMIR
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
20 ACCEPTED 2022-08-30 11:05:20
2022-08-30 07:52:38
Mateusz Leszczyński WINCHESTER - L
  • 1x 5/P/Konkurs nr 5 – Konkurs klasy P, zwykły
19 ACCEPTED 2022-08-30 11:05:19
2022-08-30 07:51:51
Marianna Stankiewicz TAROT
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
18 ACCEPTED 2022-08-30 11:05:16
2022-08-30 07:51:24
Aneta Kolek RICHELIEU
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
17 ACCEPTED 2022-08-30 11:05:13
2022-08-30 07:50:52
Anita Grubin OMEGA M
  • 2x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
16 ACCEPTED 2022-08-29 16:36:04
2022-08-29 15:28:01
Joanna Pytlewska - Bil TEKILA
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
15 ACCEPTED 2022-08-29 16:36:00
2022-08-29 15:27:40
Maria Białkowska TEKILA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
14 ACCEPTED 2022-08-29 13:36:00
2022-08-29 13:32:20
Amelia Grzybowska ALEX
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
13 ACCEPTED 2022-08-29 13:35:58
2022-08-29 13:31:58
Justyna Banaszewska KLASER
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
12 ACCEPTED 2022-08-29 11:02:08
2022-08-29 09:40:16
Renata Bąk MEMORIAL DEL JARAMA
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
11 ACCEPTED 2022-08-29 11:02:05
2022-08-29 09:39:56
Renata Bąk H-ZHIVARA
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
  • 1x 10/N - 4/Konkurs nr 10 - Konkurs N-4
10 ACCEPTED 2022-08-29 11:02:03
2022-08-29 09:38:00
Katarzyna Smolczewska AURA
  • 1x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 1x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
9 ACCEPTED 2022-08-31 14:03:09
2022-08-29 09:37:40
Marianna Polińska RUBINT
  • 2x 1/LL50/Konkurs nr 1 – Konkurs 50 cm., dokładności.
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
8 ACCEPTED 2022-08-29 11:01:57
2022-08-29 09:37:21
Grażyna Kozłowska CHARL VAROS
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
7 ACCEPTED 2022-08-29 11:01:55
2022-08-29 09:36:49
Grażyna Kozłowska SILVER STAR
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
6 ACCEPTED 2022-08-20 20:28:45
2022-08-20 13:56:31
Maria Olejniczak ANGEL QUEEN
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
5 ACCEPTED 2022-08-18 14:01:23
2022-08-17 11:28:32
Emilia Pronobis CYMA
  • 2x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
4 ACCEPTED 2022-08-14 10:19:52
2022-08-12 22:27:23
Anna Łosowska EVEREST II S
  • 2x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
3 ACCEPTED 2022-09-05 17:07:04
2022-08-08 20:57:59
Aleksandra Pietras LENOX
  • 1x 3/LL90/Konkurs nr 3 – Konkurs 90 cm dwufazowy
  • 1x 4/L/Konkurs nr 4 – Konkurs L, dwufazowy
2 ACCEPTED 2022-08-09 11:49:33
2022-08-08 16:22:08
Irmina Szybka PANDA
  • 2x 2/LL70/Konkurs nr 2 – Konkurs 70 cm. z trafieniem w normę czasu
  • 1x 10/N - 4/Konkurs nr 10 - Konkurs N-4
1 ACCEPTED 2022-08-09 11:49:31
2022-08-08 16:21:47
Irmina Szybka OSADKOWSKI ASHVILLE
  • 1x 6/N/Konkurs nr 6 – Konkurs klasy N, barier
  • 1x 8/L-2/Konkurs nr 8 – Konkurs L-2
  • 1x 9/P-1/Konkurs nr 9 – Konkurs P-1
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Arendt Agata KJ Uniglob Gozdów
S
O026809
10121010
2. Bąk Renata Stowarzyszenie R&S Stables
S
O006022
3. Banaszewska Justyna ORK Pod Dębem - Czołowo
S
brak
4. Benec Kinga Brak
S
Brak
5. Białkowska Maria brak przynależności klubowej
S
brak
6. Białobrzewska Milena SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O038134
7. Borecka Gabriela Stowarzyszenie R&S Stables
2008 (JM.)
O055830
8. Borkowska Malwina SKJ HORSEPROFI
S
O068148
9. Borkowska Oliwia BRAK
2013 (Mł.)
BRAK
10. Bugała Martyna Brak
S
brak
11. Chrzanowska Natalia Bp
2008 (JM.)
Brak
12. Domanska-Kruppa Amelie none
2013 (Mł.)
none
13. Gałązka Elżbieta brak
S
brak
14. Gębicka Marcelina Brak
2006 (J.)
O068437
15. Górska Michalina St. R&S Stables
2009 (JM.)
Brak
16. Gorszwa Monika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
Brak
17. Gorszwa Monika Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
brak
18. Grober Nikita Bo
2010 (JM.)
Brak
19. Grubin Anita Łódzki Klub Jeździecki
2003 (MJ.)
Brak
20. Grzybowska Amelia ORK Pod Dębem - Czołowo
2008 (JM.)
brak
21. Jaroniek Julia Brak
2007 (JM.)
Brak
22. Jóźwiak Magdalena Stajnia Euforia
S
Brak
23. Kądrowska Katarzyna bpk
2007 (JM.)
O061839
24. Kamińska Krawczyk Katarzyna Bp
S
Brak
25. Kapala Julia KJ Fun Farma
2012 (Mł.)
O070729
26. Kędziak Judyta Brak
2010 (JM.)
Brak
27. Klepacz Pola Łódzki Klub Jeździecki
2006 (J.)
O051453
28. Kolek Aneta Łódzki Klub Jeździecki
S
Brak
29. Kosińska Hanna Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
O063245
30. Kowalska Julia SKJ HORSEPROFI Łódź
2008 (JM.)
O058299
31. Kozłowska Grażyna Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O065595
32. Lasoń Anna KJ Fun Farma
S
O068878
33. Lasoń Zofia KJ Fun Farma
2009 (JM.)
O068879
34. Leszczyński Mateusz Łódzki KJ
S
O013303
35. Lisowska Karolina Stow. R&S Stables Kębliny
2005 (J.)
O055829
36. Lisowska Monika Stow. R&S Stables Kębliny
S
O056172
37. Łosowska Anna Sportowy Klub Jeździecki Virako-Olimpia
S
Brak
38. Łozińska-Miecznikowska Joanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
S
O063028
39. Macińska Maria Bp
2009 (JM.)
Brak
40. Majewska Nel De La Sens
2008 (JM.)
brak
41. Marczyk Michalina brak
2012 (Mł.)
brak
42. Miarecki Bogusław KJ „Bractwo konne św. Marcina”
S
LZPZJ/410/17
43. Miziolek Ada Bp
2011 (Mł.)
Brak
44. Nosidlak Monika KJ Fun Farma
2004 (J.)
O080222
45. Nowak Zuzanna Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2006 (J.)
brak
46. Nowakowski Jan Bp
2009 (JM.)
Brak
47. Olejniczak Maria KJ Golden Dream
2011 (Mł.)
O062041
48. Paradowska Julia SKJ Horseprofi Łódź
S
O033511
49. Pawlak Paulina Nn
2007 (JM.)
Brak
50. Pawłowska Nina Bp
2009 (JM.)
Brak
51. Piaseczna Roksana SKJ HORSEPROFI Łódź
2011 (Mł.)
O067808
52. Pietras Aleksandra Bez Przynależności Klubowej
S
brak
53. Polińska Marianna Stowarzyszenie R&S Stables
2010 (JM.)
Bark
54. Post Michalina De La Sens
2011 (Mł.)
brak
55. Pronobis Emilia SKJ HORSEPROFI Łódź
2009 (JM.)
O063668
56. Przybylak Maria Skj HORSEPROFI
2011 (Mł.)
0066361
57. Pytlewska - Bil Joanna Brak przynależności klubowej
S
Brak
58. Sierakowska Michalina Stow. R&S Stables Kębliny
2007 (JM.)
O047679
59. Smolczewska Katarzyna Stowarzyszenie R&S Stables
S
Brak
60. Stanisławska Lena Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2008 (JM.)
brak
61. Stankiewicz Marianna Łódzki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O070271
62. Stasiak Adam KJ ViART Kampinos
2003 (MJ.)
O047481
63. Suchorzewska Agnieszka Brak
S
Brak
64. Suchorzewska -Potocka Apolonia brak
2012 (Mł.)
brak
65. Szaflik Iga BPK
O051862
66. Szkiela Marta SKJ HORSEPROFI Łódź
S
O043641
67. Szybka Irmina Walewicki KJ Gabon
2001 (MJ.)
O044404
68. Wacławska Wiktoria Bp
2008 (JM.)
Brak
69. Was Aga Bo
S
Brak
70. Wiśniewska Maja Stow. R&S Stables Kębliny
2009 (JM.)
Brak
71. Woskresińska Weronika Stajnia Grotniki
S
O029262
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

27

ACON WIELKOPOLSKA POL 2007 wałach gniada/162 F: Szewron
M: Amanda
K027914 POL007520155407
2.

64

AL-HATAL NN POL 2011 wałach srokata/kuc:145 F: NN
M: NN
brak UELN724911 320002225
3.

70

ALABAMA WLKP POL 1997 Klacz gniada F: El Passo
M: Arfa
brak
4.

19

ALEX HUCULSKA POL 2015 wałach myszata/kuc:137 cm F: Wulkan
M: Ania / Pac
brak 616012550078315
5.

12

ANGEL QUEEN Deutsches Reitpony POL 2009 klacz bułana/kuc:148 F: Argentino
M: Reitlands Flying Angel
K021533 DE434340333409
6.

52

ARAMIS SP POL 2006 wałach gniada/167 F: Ludger
M: Afrodyta
Brak Brak
7.

34

ARMINA BORDERI KUC CONNEMARA POL 2010 klacz bułana/kuc:145 F: Ares
M: Antalya Borderi
brak 616013670051510
8.

15

AURA SP POL 2016 klacz gniada/163 F: NN
M: Nn
Brak Brak
9.

43

AVIATA SP POL 2017 klacz gniada/160 F: -
M: -
- -
10.

28

AVOLT M.W. KWPN POL 2005 klacz skarogniada/170 F: Sandreo
M: LA DEMON
brak 528003 05.05196
11.

53

BAMBI ACHALTEKINSKA POL 2011 Wałach gniada/156 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
12.

66

BAYER TEAM MAŁOPOLSKA POL 2009 wałach gniada/170 F: Drop
M: Bajka
K032191 006590022409
13.

29

BOGORIA SP POL 2006 Klacz gniada/172 F: Akcent
M: Bataria
K016351 616009610106406
14.

6

BONAPARTE TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/175 F: Idrys
M: Bona
brak A0005380S
15.

35

BREGO WIELKOPOLSKA POL 2017 wałach skarogniada/160 F: Ben- Hur
M: Belgian
Brak 616007610028717
16.

14

CHARL VAROS HOLSZTYŃSKA GER 2018 wałach siwa/178 F: Charleston (Casscadello I)
M: Davana (Cannavaros)
11 DE421000055218
17.

47

CHELSEA SP POL 2018 klacz gniada/173 F: Mars
M: Casablanka
Brak 616009590010118
18.

3

CYMA WIELKOPOLSKA POL 2014 klacz gniada/165 F: Czumak
M: Cyntia
Brak 616007610133214
19.

67

CZAHA TRAKEŃSKA POL 2006 klacz kasztanowata/170 F: Havbek
M: Czarka
Brak 732010028506
20.

72

DEBORA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2011 klacz gniada/160 F: AS TREFL
M: Dzierlatka
brak 616009590240011
21.

60

DELICJA SP POL 2007 klacz gniada/170 F: Nn
M: Nn
Brak 05022007
22.

36

DIL CASSO SP POL 2015 wałach siwa/- F: Castle Rock
M: Dilejt / Sofix
K029488 616009520065116
23.

54

DISNEY HANOWER POL 2008 Wałach kara/174 F: Nn
M: Nn
Brak Brak
24.

46

DOMINO KUC POL 2018 wałach srokata/mk:148 F: Gabaryt
M: Damara
Brak 616999580333818
25.

8

DONOVAN WLKP POL 2013 gelding bay/163 F: Vandamme
M: Doba
K030593 616007610160913
26.

75

EGGI AA F:
M:
27.

69

ENERGY W KWPN POL 2009 wałach gniada/175 F: Jaaz
M: Testa Roza M
brak 528003200903942
28.

62

ESKORTEZA MAŁOPOLSKA POL 2011 klacz gniada/165 F: Awans
M: Eskapada
K024235 616006580309611
29.

37

ESTRELIA MK SP POL 2015 klacz ciemnogniada/167 F: Rasch
M: Echeveria / Landos
K030595 616009600207815
30.

11

EVEREST II S SP POL 2007 Wałach kara/182 F: Grando
M: Ewa
Brak 12549
31.

68

FORTUNATO T KWPN POL 2010 wałach kasztanowata/172 F: Zirocco Blue VDL
M: Anoberlina T
K030863 528003201006457
32.

48

GERONIMO KWPN POL 2011 wałach gniada/176 F: Numero Uno
M: Contica
K020233 528003201110280
33.

57

GRANDA SP POL 2005 Klacz siwa F: Konig Sobieski /
M: Grandessa / Sofix
K013498 009530107705
34.

16

H-ZHIVARA HOLSZTYŃSKA POL 2015 klacz skarogniada/175 F: Zhivago
M: Wavinja
Brak DE421000164915
35.

59

INGABERG HOPE WELSH COB POL 2010 klacz gniada/kuc:129 F: HOPE CADFRIDOG
M: HENFYNYW MATILDA
BRAK 826046020160454
36.

73

INKA FRYZYJSKA POL 2000 klacz kara/163 F: Simme Fan Fjilphuzen
M: Maartje v.d.wiske hoeve
brak 616004201004934
37.

42

IRENEUSZ PKSP POL 2016 Wałach siwa/160 F: Tjungske
M: Ira-j
K029284 6160095900087
38.

51

JAREMA SP POL 2008 wałach gniada/169 F: Maram
M: Jarmila
Brak Brak
39.

26

KASZMIR MAŁOPOLSKI POL 2015 wałach srokata/169 F: ARTEDY
M: KASABLANKA
K033374 616006580276715
40.

39

KISS ME W KUC POL 2005 Klacz gniada/kuc: F: Nn
M: Nn
Brak
41.

18

KLASER XX POL 2012 wałach skarogniada/160 F: Kornel
M: Klara / Who Knows
brak 616POL12007524T
42.

56

KODIAK SEMPRA INVICTA KUC POL 2012 wałach siwa/kuc:113 F: Harley
M: Kora
Brak 616 013 530277112
43.

76

KOFFI TINKER POL 2014 klacz srokata/mk:140 F: NN
M: NN
brak 616999580256414
44.

1

LENOX SP POL 2008 wałach gniada/182 F: Cantanis / Cantus
M: Luna / Lombard
K011740 616009662025408
45.

32

LOARA TYP POGRUBIONY POL 2007 klacz gniada/157 F: Grab
M: Lama
brak POL999590245007
46.

17

MEMORIAL DEL JARAMA Pura Raza Espaniola POL 2018 wałach gniada/165 F: Cobalto Del Jarama
M: Fragata Del Jarama
Brak 724015180338391
47.

61

NADZIEJA SP POL 2005 klacz gniada/165 F: Nn
M: Nn
Brak 07062005
48.

30

NASTURCJA KONIK POLSKI POL 2009 klacz myszata/kuc:136 F: Halasz
M: Nerba
K033292 616011610247409
49.

40

NAZIR TYP SZLACHETNY POL 2007 wałach siwa/165 F: nn
M: nn
brak 616999590322107
50.

65

NUBRID HAFLINGER POL 2012 Wałach izabelowata/kuc:145 F: Nugat
M: Bella Dea
703001414307112
51.

22

OMEGA M SP POL 2017 klacz kasztanowata/165 F: For Leo
M: Olimpia/Aravel Waro
Brak ///
52.

58

OPAR KUC POL 2010 wałach gniada/mk:140 F: Nn
M: Nn
0000000 0000
53.

50

ORLANDO SP POL 2007 wałach gniada/173 F: Japis
M: Ofelia
..... .......
54.

9

OSADKOWSKI ASHVILLE KWPN NED 2005 wałach gniada/170 F: Lando / Lancier
M: Taylor O / Lux
K010838 5280030509101 103FB85
55.

10

PANDA KUC POL 2004 klacz siwa/kuc:149 F: Piramidon
M: Mgiełka
K026646 999590485304
56.

49

PL NAJKA KUC WALIJSKI POL 2011 klacz kasztanowata/kuc:125 F: barako
M: polle gru naomy
brak 616013670049011
57.

38

POMELO TRK. POL 2017 wałach kara/160 F: Eloquent
M: Pochwała / Etos
K031057 616003010086117
58.

55

POMPADOUR SP POL 2015 wałach gniada/158 F: Clavius
M: Careretino
....... ....
59.

45

PORTLAND SP POL 2018 wałach gniada/170 F: Roland
M: Pikieta
Brak 61600959002318
60.

74

PROZA WESTFALSKA POL 2009 klacz gniada/168 F: World of Dreams
M: Sahneschmitte
brak DE 441410819209
61.

41

RAMZES TYP SZLACHETNY POL 2016 wałach gniada/163 F: NN
M: NN
K033358 616999610068316
62.

23

RICHELIEU WLKP POL 2004 Wałach ciemnogniada F: Activ
M: Remonta
K022926
63.

71

ROXANKA SP POL 2004 klacz siwa/160 F: NN
M: NN
Brak 999590466204
64.

5

RUBINT KUC POL 2015 klacz siwa/kuc:125 F: Nn
M: Nn
KO33392 HUN K QC00216BS21
65.

13

SILVER STAR PKS POL 2017 wałach siwa/167 F: Tjungske
M: po Nice Boy
brak 616 009 59 20265 17
66.

24

TAROT WLKP POL 2012 wałach gniada/154 F: Barok
M: Toga
K031908 616007660063812
67.

20

TEKILA Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2017 klacz kasztanowata/167 F: Ulco
M: Tora
Brak 616009610106217
68.

33

TILLY KUC / TINKER POL 2011 klacz srokata/kuc:132 F: nn
M: nn
K034694 826069000225699
69.

31

WHAT`S UP TEDDY Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 wałach kasztanowata/kuc:126 F: TJID VLIJT`S CYBER
M: WATKA
brak 616013590034914
70.

44

WIKTOR WIELKOPOLSKA POL 2014 Wałach gniada/164 F: Almanzor L
M: Wiki
K027202 616007600053314
71.

25

WINCHESTER - L WLKP POL 2016 wałach gniada/170 F: Lasko /
M: Werona / Baldram
K033055 616007593000316
72.

77

WZORKA PZHK POL 2016 mare white/kuc:none F: nn
M: nn
none 616999630141316
Rider Club
Competition
Prize
Rider
Horse
Date
Competition
Took off
Completed
Position
Prize
Bąk Renata
Stowarzyszenie R&S Stables
2022-09-11
3
2022-09-11
2
Banaszewska Justyna
ORK Pod Dębem - Czołowo
KLASER (18)
2022-09-10
4
2022-09-10
3
Białkowska Maria
brak przynależności klubowej
TEKILA (20)
2022-09-10
2022-09-10
13
Białobrzewska Milena
SKJ HORSEPROFI Łódź
2022-09-10
7
2022-09-10
Borecka Gabriela
Stowarzyszenie R&S Stables
BREGO (35)
2022-09-10
7
2022-09-10
1
Borkowska Malwina
SKJ HORSEPROFI
KASZMIR (26)
2022-09-10
2022-09-10
16
Borkowska Oliwia
BRAK
DOMINO (46)
2022-09-10
2022-09-10
Bugała Martyna
Brak
CZAHA (67)
2022-09-10
6
2022-09-10
4
Domanska-Kruppa Amelie
none
WZORKA (77)
2022-09-11
2022-09-11
1
Gałązka Elżbieta
brak
2022-09-10
2022-09-10
14
Gębicka Marcelina
Brak
ROXANKA (71)
2022-09-10
5
2022-09-10
Górska Michalina
St. R&S Stables
EGGI AA (75)
2022-09-10
14
2022-09-10
1
Gorszwa Monika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
DELICJA (60)
2022-09-10
1
2022-09-10
18
Gorszwa Monika
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-09-10
17
2022-09-10
15
2022-09-11
11
2022-09-11
7
Grubin Anita
Łódzki Klub Jeździecki
OMEGA M (22)
2022-09-10
2022-09-10
6
Jaroniek Julia
Brak
DEBORA (72)
2022-09-10
12
2022-09-10
1
Jóźwiak Magdalena
Stajnia Euforia
2022-09-10
16
2022-09-10
9
Kądrowska Katarzyna
bpk
2022-09-11
7
2022-09-11
5
Kapala Julia
KJ Fun Farma
2022-09-10
18
2022-09-10
7
Kędziak Judyta
Brak
2022-09-10
8
2022-09-10
7
Klepacz Pola
Łódzki Klub Jeździecki
2022-09-10
3
2022-09-10
1
Kolek Aneta
Łódzki Klub Jeździecki
2022-09-10
2
2022-09-10
Kosińska Hanna
Stowarzyszenie R&S Stables Kębliny
POMELO (38)
2022-09-10
1
2022-09-10
5
Kowalska Julia
SKJ HORSEPROFI Łódź
WIKTOR (44)
2022-09-10
2
2022-09-10
3
Lasoń Anna
KJ Fun Farma
2022-09-11
2022-09-11
Lasoń Zofia
KJ Fun Farma
TILLY (33)
2022-09-11
8
2022-09-11
Leszczyński Mateusz
Łódzki KJ
2022-09-10
4
Lisowska Karolina
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-09-10
5
2022-09-10
Łozińska-Miecznikowska Joanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
NAZIR (40)
2022-09-11
9
2022-09-11
Miarecki Bogusław
KJ „Bractwo konne św. Marcina”
BOGORIA (29)
2022-09-11
Nosidlak Monika
KJ Fun Farma
LOARA (32)
2022-09-10
2022-09-10
7
Nowak Zuzanna
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
2022-09-10
1
2022-09-10
Olejniczak Maria
KJ Golden Dream
2022-09-11
1
2022-09-11
1
Paradowska Julia
SKJ Horseprofi Łódź
2022-09-10
1
2022-09-10
4
DOMINO (46)
2022-09-10
1
2022-09-10
7
Piaseczna Roksana
SKJ HORSEPROFI Łódź
2022-09-10
12
2022-09-10
Pietras Aleksandra
Bez Przynależności Klubowej
LENOX (1)
2022-09-10
5
2022-09-10
6
Pronobis Emilia
SKJ HORSEPROFI Łódź
CYMA (3)
2022-09-11
12
2022-09-11
Przybylak Maria
Skj HORSEPROFI
2022-09-11
4
2022-09-11
4
Pytlewska - Bil Joanna
Brak przynależności klubowej
TEKILA (20)
2022-09-11
13
2022-09-11
Sierakowska Michalina
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-09-10
2
2022-09-10
1
Smolczewska Katarzyna
Stowarzyszenie R&S Stables
AURA (15)
2022-09-10
15
2022-09-10
13
Stanisławska Lena
Sportowy Klub Jeździecki HORSEPROFI
RAMZES (41)
2022-09-10
3
2022-09-10
2
Stankiewicz Marianna
Łódzki Klub Jeździecki
TAROT (24)
2022-09-10
10
2022-09-10
Stasiak Adam
KJ ViART Kampinos
2022-09-11
2
2022-09-11
3
Suchorzewska Agnieszka
Brak
CHELSEA (47)
2022-09-11
10
Suchorzewska -Potocka Apolonia
brak
INKA (73)
2022-09-11
2
2022-09-11
Szkiela Marta
SKJ HORSEPROFI Łódź
ACON (27)
2022-09-10
17
2022-09-10
2022-09-11
5
2022-09-11
Szybka Irmina
Walewicki KJ Gabon
2022-09-10
2022-09-11
6
2022-09-11
6
PANDA (10)
2022-09-10
11
2022-09-10
2022-09-11
Wiśniewska Maja
Stow. R&S Stables Kębliny
2022-09-10
1
2022-09-10
7
Woskresińska Weronika
Stajnia Grotniki
PROZA (74)
2022-09-10
7
2022-09-10

Number of Riders: 71

Number of Horses: 72

The sum of prizes: 0.00

Competition results developed by:
Timing system: HUBERTUS ZawodyKonne.com (license number: R2-092019-2, Sports Events (II))

Presented results are for reference only and should not be considered as the official results of the competition.
The Event Organizer and Service ZawodyKonne.com not guarantee full compatibility and accuracy of the data presented from the official results. Any abnormalities should be explained directly from the Organizer of the competition.

Copyright © ZawodyKonne.com 2004-2022
design and realization: signus.pl