Check out the beta version of our new website: LiveJumping.com

Entries, results and prizes

Entries, results and prizes

# Status
Updated / Creation date
Rider Horse Competitions
182 ACCEPTED 2022-09-21 19:59:08
2022-09-21 19:59:08
Ewa Aleksandra Dyżewska CASANOVA
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
181 ACCEPTED 2022-09-21 19:55:50
2022-09-21 19:55:50
Martyna Kamińska CALI LA CALIDAD
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
180 ACCEPTED 2022-09-21 21:13:31
2022-09-20 20:44:27
Amelia Apanasewicz WIZARD-M
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
179 ACCEPTED 2022-09-20 12:48:54
2022-09-20 12:48:54
Róża Wójcikiewicz GULIA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
178 ACCEPTED 2022-09-20 12:47:34
2022-09-20 12:47:34
Róża Wójcikiewicz ABDULA DEL COLLE
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
177 ACCEPTED 2022-09-20 20:52:14
2022-09-20 12:32:30
Lena Falkiewicz HARD ROCK
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
176 ACCEPTED 2022-09-20 20:52:10
2022-09-20 12:31:35
Lena Falkiewicz CORINO
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
175 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:58
2022-09-19 18:41:45
Barbara Kościelska CACHADILLO
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
174 ACCEPTED 2022-09-20 11:48:31
2022-09-19 11:20:14
Filip Falkiewicz CASINO ROYAL G
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
173 ACCEPTED 2022-09-20 11:48:25
2022-09-19 11:18:33
Filip Falkiewicz ATIFA
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
172 ACCEPTED 2022-09-19 11:15:43
2022-09-19 11:15:43
Zuzanna Niziołek MARIKA
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
171 ACCEPTED 2022-09-19 11:14:45
2022-09-19 11:14:45
Zuzanna Niziołek DIAMANTA BALOUBET
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
170 ACCEPTED 2022-09-19 11:46:24
2022-09-19 11:08:18
Maja Jagniewska DIAMANTE
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
169 ACCEPTED 2022-09-21 10:38:58
2022-09-19 11:03:18
Zofia Pakur LEMINUS
  • 1x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 1x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
168 ACCEPTED 2022-09-21 10:39:14
2022-09-19 11:02:36
Martyna Kiereś SPRING STAR'S ARNE
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
167 ACCEPTED 2022-09-16 07:47:27
2022-09-15 22:04:51
Zuzanna Ruszkowska DIARAVELL
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
  • 1x 29/P/P - zwykły
166 ACCEPTED 2022-09-16 07:47:40
2022-09-15 20:44:14
Agata Tejchman-Konarzewska ASESOR
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
165 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:05
2022-09-15 19:58:41
Maja Szukalska SPARKLING DARK KNIGHT
  • 1x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 1x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
164 ACCEPTED 2022-09-20 09:14:55
2022-09-15 19:50:36
Marcin Orłowski FIGA
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
163 ACCEPTED 2022-09-20 09:14:57
2022-09-15 19:50:08
Marcin Orłowski DEJA VU 7
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
162 ACCEPTED 2022-09-21 10:34:43
2022-09-15 19:36:50
Ida Twerdochlib CALL ME LUCK Z
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
161 ACCEPTED 2022-09-21 10:34:50
2022-09-15 19:35:19
Ida Twerdochlib LATINLOVER Z
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
160 ACCEPTED 2022-09-19 11:53:10
2022-09-15 17:53:43
Michalina Książek NO LIMED
  • 1x 2/P/P - zwykły
159 ACCEPTED 2022-09-16 12:02:23
2022-09-15 17:50:55
Antonina Książek GIOCONDA
  • 2x 1/L/L - dokładności
158 ACCEPTED 2022-09-21 10:59:56
2022-09-15 16:29:53
Paulina Kozłowska COLI
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
157 ACCEPTED 2022-09-21 21:26:14
2022-09-15 14:25:27
Wiktor Kajetan Piechota LAST QUALITY
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
156 ACCEPTED 2022-09-19 07:52:29
2022-09-15 14:24:54
Wiktor Kajetan Piechota JUKON
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
155 ACCEPTED 2022-09-19 07:52:31
2022-09-15 14:24:19
Wiktor Kajetan Piechota ECONTEAU TER DIESCHOOT
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 6/C/C - zwykły
  • 1x 22/C/C - zwykły
  • 1x 32/C/C - zwykły
154 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:14
2022-09-15 11:23:33
Natasza Stasiak ICARUS VAN HET MISPELHOF
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 2x 27/L/L - dokładności
153 ACCEPTED 2022-09-15 13:51:46
2022-09-15 10:44:46
Filip Babiak IBLUE
  • 1x 6/C/C - zwykły
152 ACCEPTED 2022-09-15 13:51:48
2022-09-15 10:44:29
Filip Babiak GUSTIQUE
  • 1x 4/N/N - zwykły
151 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:57
2022-09-14 23:08:20
Zuzanna Twardowska CIANTI
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
150 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:59
2022-09-14 23:07:08
Zuzanna Twardowska TREE OF CORVUS
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
149 ACCEPTED 2022-09-16 07:41:53
2022-09-14 21:51:52
Natasza Alicja Tomaszewicz ARQUERA DEL JARAMA
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
148 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:26
2022-09-14 21:22:18
Zofia Pela QUIRIN
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
147 ACCEPTED 2022-09-20 12:24:56
2022-09-14 20:37:30
Maria Wintoch CRISTO
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
146 ACCEPTED 2022-09-16 07:43:55
2022-09-14 13:09:02
Katarzyna Wachowicz BERGAMO
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 2x 27/L/L - dokładności
145 ACCEPTED 2022-09-21 21:28:55
2022-09-14 11:18:24
Adam Nicpoń KRAVITZ
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
144 ACCEPTED 2022-09-21 14:28:04
2022-09-14 11:17:08
Martyna Nicpoń ZERO Z
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
143 ACCEPTED 2022-09-21 14:28:26
2022-09-14 11:15:44
Martyna Nicpoń CLINT
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
142 ACCEPTED 2022-09-20 20:52:32
2022-09-14 11:15:03
Adam Nicpoń DENYS
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
141 ACCEPTED 2022-09-20 20:52:37
2022-09-14 11:12:33
Adam Nicpoń BIG BEN
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 6/C/C - zwykły
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 22/C/C - zwykły
140 ACCEPTED 2022-09-20 20:52:40
2022-09-14 11:11:32
Adam Nicpoń CHANCE 33
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 6/C/C - zwykły
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 22/C/C - zwykły
139 ACCEPTED 2022-09-16 07:42:33
2022-09-14 10:11:24
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik NAKI NETTE
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
138 ACCEPTED 2022-09-16 07:42:36
2022-09-14 10:08:26
Katarzyna Jackiewicz - Wójcik CASALLO Z
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
137 ACCEPTED 2022-09-14 12:59:43
2022-09-13 22:37:01
Zuzanna Łuczak KARMEN
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 26/LL/LL - dokładności
  • 1x 27/L/L - dokładności
136 ACCEPTED 2022-09-21 14:26:19
2022-09-13 20:02:18
Jakub Bajwoluk OPIUM
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 26/LL/LL - dokładności
135 ACCEPTED 2022-09-14 13:07:57
2022-09-13 18:56:32
Ewa Müller COTE D'OR
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
134 ACCEPTED 2022-09-14 13:07:59
2022-09-13 18:54:51
Ewa Müller QUATERINA G
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
133 ACCEPTED 2022-09-19 10:15:33
2022-09-13 18:44:16
Zuzanna Borkowska GRACJA
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
132 ACCEPTED 2022-09-19 13:00:54
2022-09-13 18:39:25
Karolina Miś GO JACK
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
131 ACCEPTED 2022-09-20 09:08:24
2022-09-13 18:06:56
Yelyzaveta Baranova PANCHER BOY
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
130 ACCEPTED 2022-09-14 13:06:37
2022-09-13 10:23:40
Konrad Mański CORTINO
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
129 ACCEPTED 2022-09-14 13:06:11
2022-09-12 23:04:01
Małgorzata Chylicka DIAVOJ
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
128 ACCEPTED 2022-09-13 08:05:50
2022-09-12 21:22:21
Gaja Skorowska DĘBLIN AA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
127 ACCEPTED 2022-09-13 08:05:56
2022-09-12 20:55:42
Karolina Rogala ELTANI
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
126 ACCEPTED 2022-09-13 08:06:01
2022-09-12 20:54:28
Karolina Rogala KYANA HDH
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
125 ACCEPTED 2022-09-13 07:52:56
2022-09-12 19:03:35
Zuzanna Czub FOR FLY
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
124 ACCEPTED 2022-09-12 09:37:13
2022-09-12 08:13:33
Julia Milewska CLAUDIUS
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
123 ACCEPTED 2022-09-12 09:37:18
2022-09-12 08:12:22
Julia Milewska KARLSSON 24
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
122 ACCEPTED 2022-09-12 09:37:24
2022-09-11 17:42:13
Natalia Klebba GOLDSTRIKE Z
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
121 ACCEPTED 2022-09-12 09:37:29
2022-09-11 17:41:13
Natalia Klebba NOLAN
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
120 ACCEPTED 2022-09-19 11:54:36
2022-09-11 15:40:40
Przemysław Sarnowski GRENADA
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
119 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:01
2022-09-11 15:37:19
Przemysław Sarnowski HARDCORE Z
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
118 ACCEPTED 2022-09-19 11:54:49
2022-09-11 15:36:10
Nadia Wostal BOLIVAR
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 26/LL/LL - dokładności
117 ACCEPTED 2022-09-19 11:55:05
2022-09-11 15:31:14
Maria Bemong ALMAR
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
116 ACCEPTED 2022-09-21 21:28:07
2022-09-11 15:28:52
Przemysław Sarnowski MINERVA VK
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
115 ACCEPTED 2022-09-13 12:08:34
2022-09-11 12:36:25
Dominika Hestkowska EASY FLY
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
114 ACCEPTED 2022-09-13 12:08:36
2022-09-11 12:35:47
Dominika Hestkowska A LLE HOPP
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
113 ACCEPTED 2022-09-21 21:30:28
2022-09-11 12:35:04
Robert Hestkowski TYCJAN
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
112 ACCEPTED 2022-09-13 12:08:39
2022-09-11 12:34:17
Robert Hestkowski CONX
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
111 ACCEPTED 2022-09-13 12:08:43
2022-09-11 12:33:30
Robert Hestkowski CHILE
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
110 ACCEPTED 2022-09-13 12:08:45
2022-09-11 12:32:29
Robert Hestkowski BALERO BRECH
  • 1x 6/C/C - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 32/C/C - zwykły
109 ACCEPTED 2022-09-13 07:50:39
2022-09-11 12:16:34
Maria Służewska-Gębka CEJLON
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
108 ACCEPTED 2022-09-13 07:54:37
2022-09-11 10:54:56
Aleksandra Gorecka CON CONTADOR
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 10/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
107 ACCEPTED 2022-09-14 13:01:55
2022-09-10 21:20:06
Agata Majak BIRTA
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 26/LL/LL - dokładności
106 ACCEPTED 2022-09-15 06:26:52
2022-09-10 20:36:35
Maria Cimoszko-Zauliczna DREAM
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
105 ACCEPTED 2022-09-16 07:42:55
2022-09-10 15:22:55
Justyna Kopko L' AREZZO KEROS
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
104 ACCEPTED 2022-09-22 07:22:04
2022-09-09 21:34:06
Weronika Ziółkowska BALOU BALOU
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
103 ACCEPTED 2022-09-14 13:04:44
2022-09-09 21:28:03
Aleksandra Wołczyńska REBEL
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
102 ACCEPTED 2022-09-14 13:05:02
2022-09-09 20:15:05
Wiktoria Kotowska CALICO 8
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
101 ACCEPTED 2022-09-20 10:43:25
2022-09-09 19:08:01
Amelia Depta IVAR VDL
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
100 ACCEPTED 2022-09-21 07:41:47
2022-09-09 18:49:35
Amelia Depta CHANTILLY T
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
99 ACCEPTED 2022-09-13 07:49:14
2022-09-09 16:20:39
Wiktoria Ryciak CLOUD 27
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
98 ACCEPTED 2022-09-13 07:49:16
2022-09-09 16:18:24
Wiktoria Ryciak VERONA
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
97 ACCEPTED 2022-09-19 11:55:58
2022-09-09 15:19:55
Barbara Jaszek SILVANO-G
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
96 ACCEPTED 2022-09-21 21:26:54
2022-09-09 14:02:40
Weronika Wilska-Czarnecka JANICE
  • 1x 4/N/N - zwykły
95 ACCEPTED 2022-09-20 08:01:07
2022-09-09 13:58:13
Weronika Wilska-Czarnecka BIG SANTURIA PS
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
94 ACCEPTED 2022-09-16 12:02:45
2022-09-08 20:37:54
Emilia Kurowska LUCIENE
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
93 ACCEPTED 2022-09-09 11:03:42
2022-09-08 20:25:22
Dominika Januszewska PAN VANDAMME
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 27/L/L - dokładności
  • 1x 29/P/P - zwykły
92 ACCEPTED 2022-09-12 09:36:45
2022-09-08 19:46:42
Lena Procińska JE T'AIME
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
91 ACCEPTED 2022-09-24 06:34:02
2022-09-08 17:41:04
Zuzanna Drechnowicz DARE DE LUX
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
90 ACCEPTED 2022-09-14 13:00:11
2022-09-08 17:39:52
Zuzanna Drechnowicz B.APPLE JACK Z
  • 2x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
89 ACCEPTED 2022-09-21 21:42:49
2022-09-08 17:17:50
Amelia Kużel WALENTINO
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
88 ACCEPTED 2022-09-16 07:42:13
2022-09-08 16:45:19
Alicja Kinkel LUCIENE
  • 1x 15/LL/LL - dokładności
  • 2x 26/LL/LL - dokładności
87 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:44
2022-09-08 11:57:15
Zuzanna Bodak SANTINO
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
86 ACCEPTED 2022-09-08 11:34:26
2022-09-08 10:15:10
Aleksandra Kozłowska NABAB
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
85 ACCEPTED 2022-09-19 11:56:22
2022-09-08 09:54:47
Julia Dardzińska SERAFINA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
84 ACCEPTED 2022-09-19 12:15:32
2022-09-08 08:27:58
Julia Nazarewicz TANGO
  • 2x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 2x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
83 ACCEPTED 2022-09-19 11:56:36
2022-09-08 07:24:41
Liwia Banach NESTO
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
82 ACCEPTED 2022-09-20 11:48:13
2022-09-08 07:19:47
Karolina Staroniewicz TANZANIA
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
81 ACCEPTED 2022-09-08 11:34:15
2022-09-07 17:59:58
Lena Karaszewska HERSYLIA ZK
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
80 ACCEPTED 2022-09-13 07:42:24
2022-09-07 14:44:18
Julia Mattsson CARMEN S
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
79 ACCEPTED 2022-09-14 13:05:43
2022-09-07 12:09:11
Paweł Czerniewicz WODEHOUSE BACCHUS
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
78 ACCEPTED 2022-09-14 13:05:28
2022-09-07 12:08:44
Agata Piastowska ANAWA
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
77 ACCEPTED 2022-09-14 13:05:31
2022-09-07 12:08:20
Agata Piastowska LILA LANI
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
76 ACCEPTED 2022-09-14 13:02:36
2022-09-07 09:15:28
Nina Żala KING DANCER
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
75 ACCEPTED 2022-09-14 13:02:17
2022-09-07 09:14:59
Lena Olejniczak INFERNO SEMPER INVICTA
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
74 ACCEPTED 2022-09-19 11:21:48
2022-09-07 09:14:20
Lena Kobylska HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA
  • 1x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 1x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
73 ACCEPTED 2022-09-21 21:24:39
2022-09-07 08:16:54
Dominika Glinka MISZA
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
72 ACCEPTED 2022-09-21 21:25:21
2022-09-07 08:16:26
Dominika Glinka MISIA
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
71 ACCEPTED 2022-09-13 07:51:20
2022-09-06 21:43:34
Marita Szachnowska KATTALEYA SH Z
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
70 ACCEPTED 2022-09-21 21:43:12
2022-09-06 21:41:45
Marcelina Klasa PEARL NIGHT
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
69 ACCEPTED 2022-09-21 21:29:51
2022-09-06 21:40:24
Dariusz Reszuta HINDOCTRO FOMIA
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
68 ACCEPTED 2022-09-21 21:42:17
2022-09-06 20:30:08
Livia Filipczyk ERLETTA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
67 ACCEPTED 2022-09-21 10:08:30
2022-09-06 16:54:39
Diego Pieniaszek MENCZESTER
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
66 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:03
2022-09-06 09:31:18
Blanka Pellowska STELLA PACK JURASEK
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
65 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:04
2022-09-06 09:30:42
Blanka Pellowska NADIA
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
64 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:05
2022-09-06 09:30:08
Paulina Pellowska CHIORT POBERI
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
63 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:07
2022-09-06 09:29:31
Paulina Pellowska ULTIMATUM
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
62 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:08
2022-09-06 09:28:42
Paulina Pellowska HERA DE LUX
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
61 ACCEPTED 2022-09-16 12:03:09
2022-09-06 09:25:33
Paulina Pellowska LA COCO 3
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
60 ACCEPTED 2022-09-07 07:39:42
2022-09-06 09:00:17
Alicja Olszewska DORAWA
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
59 ACCEPTED 2022-09-19 11:57:08
2022-09-05 22:07:39
Blanka Szymańska CALIOPE Z
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
58 ACCEPTED 2022-09-12 09:36:10
2022-09-05 19:27:42
Paulina Pierzyńska GUNS N' ROSES
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
57 ACCEPTED 2022-09-07 07:39:29
2022-09-05 16:29:45
Karolina Daszuta ORENA
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
56 ACCEPTED 2022-09-06 10:35:55
2022-09-04 22:34:11
Kacper Seroczyński PIXI BH
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
55 ACCEPTED 2022-09-19 11:57:34
2022-09-04 22:33:27
Nela Seroczyńska FLORA PK
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
54 ACCEPTED 2022-09-21 21:27:29
2022-09-04 21:38:53
Katarzyna Sobczyk DOUGLAS DES LUTHIERS
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
53 ACCEPTED 2022-09-07 07:39:50
2022-09-04 19:51:41
Nina Głogowska TWIGGY EWITA
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
52 ACCEPTED 2022-09-19 11:57:53
2022-09-04 19:21:26
Nadia Głębocka NAOMI C II
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
51 ACCEPTED 2022-09-08 11:34:01
2022-09-04 17:24:21
Maria Padalak STAKKATO BOY
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
50 ACCEPTED 2022-09-08 11:34:03
2022-09-04 17:23:35
Maria Padalak CHERRY CORVUS D
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
49 ACCEPTED 2022-09-19 11:58:08
2022-09-04 17:16:40
Apolonia Gac GOLDEN LADY
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
48 ACCEPTED 2022-09-06 10:36:19
2022-09-04 16:12:11
Zofia Kamińska RAKIJA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
47 ACCEPTED 2022-09-06 10:36:16
2022-09-04 16:10:31
Wiktoria Kamińska HEART LIGHTNING
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
46 ACCEPTED 2022-09-05 10:08:22
2022-09-04 13:25:08
Aleksandra Kozłowska EAGLE EH Z
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
45 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:24
2022-09-04 09:43:17
Jakub Jarecki SASANKA
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
44 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:18
2022-09-04 09:42:45
Jakub Jarecki OGALA
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
  • 1x 30/N/N - zwykły
43 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:16
2022-09-04 09:42:10
Jakub Jarecki NAIROBI
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 2x 27/L/L - dokładności
42 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:57
2022-09-04 09:41:15
Nela Dampc BATOR
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
41 ACCEPTED 2022-09-14 13:03:59
2022-09-04 09:40:53
Nela Dampc DURANTO Z
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
40 ACCEPTED 2022-09-14 13:06:30
2022-09-04 09:38:11
Ewa Babiarz CREOVILLA S
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
39 ACCEPTED 2022-09-21 22:13:21
2022-09-04 09:37:03
Nela Dampc COQUICKUCO G
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
38 ACCEPTED 2022-09-13 07:52:40
2022-09-04 02:47:56
Zuzanna Czub KING HEARTBREAKER TN
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
37 ACCEPTED 2022-09-06 08:52:13
2022-09-03 22:45:33
Aleksandra Pundzis CORTINA
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 2x 17/L/L - zwykły
  • 2x 27/L/L - dokładności
36 ACCEPTED 2022-09-06 08:51:41
2022-09-03 22:44:08
Marta Pundzis IKE
  • 1x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 1x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
35 ACCEPTED 2022-09-13 08:44:01
2022-09-03 21:56:33
Martyna Balicka MISSISIPI
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
34 ACCEPTED 2022-09-06 08:51:06
2022-09-03 21:52:07
Natalia Gussmann BERESTECZKO
  • 1x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 1x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
33 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:39
2022-09-03 21:35:47
Marcin Joppek LIKEUR PJT
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
32 ACCEPTED 2022-09-16 07:44:41
2022-09-03 21:35:13
Marcin Joppek CHELSEA BLUE PJT
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 19/N/N - zwykły
31 ACCEPTED 2022-09-05 10:08:10
2022-09-03 09:37:01
Pola Cichla DIANA
  • 2x 9/I pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – I półfinał 85 cm
  • 2x 14/II pół - JUN Mł - K/MP Juniorów Młodszych na kucach – II półfinał 85 cm
  • 1x 25/Fin Jun Mł- K/MP Juniorów Młodszych na kucach – finał 90 cm - Dwunawrotowy
30 ACCEPTED 2022-09-19 11:58:34
2022-09-02 13:08:24
Zuzanna Górska FANATYK
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
29 ACCEPTED 2022-09-21 21:43:52
2022-09-02 10:58:55
Nadia Sylwester CHARLIE
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 4/N/N - zwykły
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
28 ACCEPTED 2022-09-05 10:06:20
2022-09-01 17:55:18
Natalia Jensen MAURIK'S LIU.JO
  • 2x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 2x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
27 ACCEPTED 2022-09-20 10:13:19
2022-09-01 15:44:16
Aleksandra Pobłocka FELLOW
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
26 ACCEPTED 2022-09-20 10:13:33
2022-09-01 15:43:17
Dominik Pieniaszek CORIN O
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
25 ACCEPTED 2022-09-19 11:21:20
2022-09-01 10:57:02
Kamil Kowalski CÉLINE
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
24 ACCEPTED 2022-09-22 09:51:52
2022-08-31 22:45:04
Lena Obłońska DEXTER
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
23 ACCEPTED 2022-09-19 09:53:03
2022-08-31 22:41:32
Leon Półrola MAPLEVALLEY'S SALLY
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
22 ACCEPTED 2022-09-19 09:53:14
2022-08-31 22:40:57
Leon Półrola IHRP GISELLE
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
21 ACCEPTED 2022-09-21 21:00:55
2022-08-31 22:40:24
Luiza Majewska CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER
  • 1x 8/I pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – I półfinał 70 cm
  • 1x 13/II pół - Mł A2/MP Młodzików na kucach A2 – II półfinał 70 cm
  • 1x 24/Fin Mł - A2/MP Młodzików na kucach A2 – finał 75 cm - Dwunawrotowy
20 ACCEPTED 2022-09-14 13:00:32
2022-08-31 22:39:34
Luiza Majewska MISS TOASTIE
  • 1x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 1x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
19 ACCEPTED 2022-09-05 10:07:55
2022-08-31 19:28:55
Julia Karolak COCO CHANEL
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
18 ACCEPTED 2022-09-05 10:07:52
2022-08-31 19:27:15
Julia Karolak ADAGIO MOON
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
17 ACCEPTED 2022-09-14 13:01:02
2022-08-31 19:07:20
Martyna Kwasek KOTILLA
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
16 ACCEPTED 2022-09-20 20:06:14
2022-08-31 18:01:06
Maggie Misztal CHESTER
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
15 ACCEPTED 2022-09-06 08:52:03
2022-08-31 18:00:01
Maggie Misztal M
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
14 ACCEPTED 2022-09-05 10:06:40
2022-08-31 17:42:00
Zuzanna Becker MADISON VDL
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
13 ACCEPTED 2022-09-05 10:06:41
2022-08-31 17:41:30
Zuzanna Becker SUNSHINE M
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
12 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:27
2022-08-31 15:46:58
Aleksandra Maciejczyk PJOTTER
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 29/P/P - zwykły
11 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:13
2022-08-31 15:46:24
Julianna Gawęda KAMAEL
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
10 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:17
2022-08-31 15:45:49
Zuzanna Gawęda CHERIE DE BEAUFOUR
  • 1x 3/I pół - JUN/MP Juniorów – I półfinał 115 cm
  • 1x 20/II pół - JUN/MP Juniorów – II półfinał 120 cm
  • 1x 31/Fin Jun/MP Juniorów – finał 120/125 cm - Dwunawrotowy
9 ACCEPTED 2022-09-20 08:02:21
2022-08-31 15:44:54
Zuzanna Gawęda ERA
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
8 ACCEPTED 2022-09-19 08:08:50
2022-08-31 14:26:46
Julia Myszk KAMPIOEN FW
  • 1x 1/L/L - dokładności
  • 1x 2/P/P - zwykły
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 18/P/P - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
  • 1x 29/P/P - zwykły
7 ACCEPTED 2022-09-06 08:51:25
2022-08-31 14:25:50
Zuzanna Obłoza BENTOS
  • 1x 11/I pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – I półfinał 100 cm
  • 1x 16/II pół - JUN Mł - DK/MP Juniorów Młodszych – II półfinał 100 cm
  • 1x 28/Fin Jun Mł- DK/MP Juniorów Młodszych – finał 105 cm - Dwunawrotowy
6 ACCEPTED 2022-09-16 07:43:12
2022-08-31 14:21:25
Zuzanna Golicka FOR FLIX
  • 1x 5/I pół - SEN/MP Seniorów – I półfinał 125 cm
  • 1x 21/II pół - SEN/MP Seniorów – II półfinał 130 cm
  • 1x 33/Fin Sen/MP Seniorów – finał 130/135 cm - Dwunawrotowy
5 ACCEPTED 2022-09-19 11:21:29
2022-08-31 13:48:03
Michał Tomczuk ASTERIX
  • 2x 1/L/L - dokładności
  • 1x 17/L/L - zwykły
  • 1x 27/L/L - dokładności
4 ACCEPTED 2022-09-05 10:07:39
2022-08-31 13:45:25
Sara Wnuczko TOPAZ
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
3 ACCEPTED 2022-09-05 10:07:41
2022-08-31 13:44:57
Sara Wnuczko LISBERGS PRINCE MICHAEL
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
2 ACCEPTED 2022-09-05 10:07:32
2022-08-31 13:01:23
Laila Siekaj SARA
  • 2x 7/I pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – I półfinał 50 cm
  • 2x 12/II pół - Mł A1/MP Młodzików na kucach A1 – II półfinał 50 cm
  • 1x 23/Fin Mł - A1/MP Młodzików na kucach A1 – finał 55 cm - Dwunawrotowy
1 ACCEPTED 2022-09-14 13:01:39
2022-08-31 11:37:31
Julia Lendzion FERDINAND
  • 2x 10/LL/LL - dokładności
  • 2x 15/LL/LL - dokładności
  • 1x 26/LL/LL - dokładności
No. Rider Club
Year of birth
National Equ.Fed. ID
FEI ID
1. Apanasewicz Amelia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2009 (JM.)
O057977
2. Babiak Filip KJ Kietlów
2001 (MJ.)
O034130
10153034
3. Babiarz Ewa LKS Nadwiślanin Kwidzyn
2005 (J.)
O056367
4. Bajwoluk Jakub Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2001 (MJ.)
brak
5. Balicka Martyna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062075
6. Banach Liwia JKS Niestępowo
2008 (JM.)
O056773
7. Baranova Yelyzaveta Sopot
2008 (JM.)
6675
10289499
8. Becker Zuzanna JKS Barłomino
2006 (J.)
O049344
9. Bemong Maria Bez Przynależności Klubowej
S
O039473
10. Bodak Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Pomerania
2014 (Mł.)
O073429
11. Borkowska Zuzanna SKJ Barłomino
2005 (J.)
O037996
12. Chylicka Małgorzata Klub Jeździecki Turze
2009 (JM.)
O079353
13. Cichla Pola Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O057797
14. Cimoszko-Zauliczna Maria Sopocki KJ
S
O039477
15. Czerniewicz Paweł CSJ Coval Pogórze
S
O056166
16. Czub Zuzanna JKS Niestępowo
2006 (J.)
O049370
10258321
17. Dampc Nela Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2012 (Mł.)
O062642
18. Dardzińska Julia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O057621
19. Daszuta Karolina SKJ Hippika Tomaszkowo
S
O067660
20. Depta Amelia Pomorska Liga Jeździecka
2007 (JM.)
O051559
10262041
21. Drechnowicz Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2008 (JM.)
O056640
22. Dyżewska Ewa Aleksandra Sopocki KJ
S
O003288
23. Falkiewicz Filip Otomiński KJ Tabun
S
O007117
24. Falkiewicz Filip Otomiński Klub Jeździecki Tabun
S
O007117
25. Falkiewicz Lena Otomiński KJ Tabun
2008 (JM.)
O053528
26. Filipczyk Livia JKS Niestępowo
2007 (JM.)
O052053
27. Gac Apolonia Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O064281
28. Gawęda Julianna Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O038545
29. Gawęda Zuzanna Sopocki KJ
2007 (JM.)
O047345
10258045
30. Glinka Dominika Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O075374
31. Głębocka Nadia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2007 (JM.)
O057975
32. Głogowska Nina Sopocki Klub Jeździecki
2010 (JM.)
O063589
33. Golicka Zuzanna Sopocki KJ
2001 (MJ.)
O025765
34. Gorecka Aleksandra Pomorski Liga Jeździecka
2006 (J.)
O061687
35. Górska Zuzanna Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O065860
36. Gussmann Natalia Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2009 (JM.)
O050635
37. Hestkowska Dominika JKS U Robsonów
S
O003454
38. Hestkowski Robert JKS u Robsonów
S
O002897
39. Jackiewicz - Wójcik Katarzyna KJ Jackiewiczów
S
O002741
40. Jagniewska Maja Sopocki KJ
2006 (J.)
O050336
O050336
41. Januszewska Dominika Sopocki Klub Jeździecki
2002 (MJ.)
O040928
42. Jarecki Jakub Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
S
O006299
43. Jaszek Barbara Otomiński Klub Jeździecki Tabun
2003 (MJ.)
O044329
44. Jensen Natalia JKS Barłomino
2011 (Mł.)
O066457
LZRWZJ/47/22
45. Joppek Marcin Sopocki KJ
S
O031799
46. Kamińska Martyna Klub Jeździecki Arpav
2005 (J.)
O050335
47. Kamińska Wiktoria Sopocki KJ
2006 (J.)
O050334
48. Kamińska Zofia Sopocki KJ
2008 (JM.)
O050333
49. Karaszewska Lena Sopocki KJ
2006 (J.)
O043456
50. Karolak Julia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O059185
10227598
51. Kiereś Martyna Sopocki Klub Jeździecki
2012 (Mł.)
O067636
52. Kinkel Alicja JKS Niestępowo
2003 (MJ.)
O047539
53. Klasa Marcelina KJ La Scalla
2005 (J.)
O046922
54. Klebba Natalia KJ Arpav
S
O021726
55. Kobylska Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2009 (JM.)
O053219
56. Kopko Justyna JKS Olsza
S
O003096
57. Kościelska Barbara Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O039081
10217957
58. Kotowska Wiktoria Klub Jeździecki Turze
2007 (JM.)
O067809
59. Kowalski Kamil Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
2004 (J.)
O058641
60. Kozłowska Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2002 (MJ.)
O035523
61. Kozłowska Paulina LKJ w Gałkowie
S
O045404
62. Książek Antonina UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O057534
63. Książek Michalina UKJ Reimann Team Karlino
2008 (JM.)
O057082
64. Kurowska Emilia Bez Przynależności Klubowej K P O
2006 (J.)
brak
65. Kużel Amelia Pegaz Reda
2007 (JM.)
O052198
66. Kwasek Martyna KJu Rychertów Kiełpino
2006 (J.)
O050827
67. Lendzion Julia Klub Jeździecki J.J. Darboven
2004 (J.)
O054572
68. Łuczak Zuzanna Klub Jeździecki J.J. Darboven
2002 (MJ.)
O036722
69. Maciejczyk Aleksandra Sopocki KJ
S
O038542
70. Majak Agata Jeździecki Klub Sportowy Niestępowo
2009 (JM.)
O069377
71. Majewska Luiza JKS Olsza
2014 (Mł.)
O068103
72. Mański Konrad KJ Arpav
2005 (J.)
O049272
73. Mattsson Julia Sopocki Klub Jeździecki
2004 (J.)
O046661
74. Milewska Julia JKS Barłomino
S
O026670
75. Miś Karolina Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2006 (J.)
O042379
76. Misztal Maggie Sopocki KJ
2006 (J.)
O035341
77. Müller Ewa Sopocki Klub Jeździecki
S
O050310
78. Myszk Julia Klub Jeździecki Pegaz Reda
2001 (MJ.)
O029201
79. Nazarewicz Julia Sopocki KJ
2011 (Mł.)
O062418
80. Nicpoń Adam JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O001086
81. Nicpoń Martyna JKS Barłomino Sp. z o.o.
S
O012067
82. Niziołek Zuzanna Sopocki KJ
2006 (J.)
O038423
10200212
83. Obłońska Lena Jeździecki Klub Sportowy Olsza
2012 (Mł.)
O070664
84. Obłoza Zuzanna KJ Pegaz Reda
2007 (JM.)
O054965
85. Olejniczak Lena Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
O061070
86. Olszewska Alicja LKS Nadwiślanin Kwidzyn
S
O025506
87. Orłowski Marcin Sopocki KJ
S
O013232
88. Padalak Maria Sopocki KJ
2006 (J.)
O041037
89. Pakur Zofia Sopocki Klub Jeździecki
2009 (JM.)
O049348
90. Pela Zofia KJ Black Horse Team Gdańsk
2006 (J.)
O054591
91. Pellowska Blanka JKS Barłomino
2013 (Mł.)
O063592
92. Pellowska Paulina JKS Barłomino
2008 (JM.)
O051227
93. Piastowska Agata CSJ Coval Pogórze
S
O008330
94. Piechota Wiktor Kajetan SKJ Revel STĘKINY
2007 (JM.)
O038528
95. Pieniaszek Diego KJ Grek Sp. z o.o.
2003 (MJ.)
O039628
96. Pieniaszek Dominik KJ Grek Sp. z o.o.
S
O037005
97. Pierzyńska Paulina KJ J.J. Darboven
S
O034485
98. Pobłocka Aleksandra KJ Grek Sp. z o.o.
2004 (J.)
O048153
99. Półrola Leon JKS Olsza
2012 (Mł.)
O068050
100. Procińska Lena Sopocki KJ
2009 (JM.)
O061541
101. Psiuk Grzegorz Sobieski Jumping Team
S
O001094
102. Psiuk Maja Sobieski Jumping Team
2006 (J.)
O048957
103. Pundzis Aleksandra Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2005 (J.)
O051858
104. Pundzis Marta Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2010 (JM.)
O069160
105. Reszuta Dariusz La scalla
S
O000544
106. Rogala Karolina Sopocki KJ
S
O008833
107. Ruszkowska Zuzanna Klub Jeździecki Rakowiec Kwidzyn
2002 (MJ.)
O042867
108. Ryciak Wiktoria Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O044241
109. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
110. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
111. Sarnowski Przemysław Klub Jeździecki La Scalla
S
O001587
112. Seroczyńska Nela KJ Black Horse Team Gdańsk
2012 (Mł.)
O070081
113. Seroczyński Kacper KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O070082
114. Siekaj Laila Jeździecki Klub Sportowy Barłomino Sp. z o.o.
2011 (Mł.)
O062828
115. Skorowska Gaja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O052785
116. Służewska-Gębka Maria Klub Jeździecki J.J. Darboven
S
O006626
117. Sobczyk Katarzyna Klub Jeździecki Arpav
S
O003062
10139870
118. Staroniewicz Karolina Klub Jeździecki Arpav
S
O035529
119. Stasiak Natasza Sopocki KJ
2010 (JM.)
O067009
120. Sylwester Nadia Sopocki KJ
2007 (JM.)
O058145
121. Szachnowska Marita Klub jeździecki la scalla
2007 (JM.)
O060775
122. Szukalska Maja Sopocki Klub Jeździecki
2008 (JM.)
O054381
123. Szymańska Blanka Pomorska Liga Jeździecka
2009 (JM.)
O061549
124. Tejchman-Konarzewska Agata Sopocki KJ
2002 (MJ.)
O037535
125. Tomaszewicz Natasza Alicja JKS Olsza
2003 (MJ.)
O031778
126. Tomczuk Michał KJ Dilmar Kobylarnia
S
O013874
127. Twardowska Zuzanna Ludowy Klub Sportowy Nadwiślanin
S
O013978
128. Twerdochlib Ida Sopocki KJ
S
O024803
129. Wachowicz Katarzyna Sopocki Klub Jeździecki
S
O020407
130. Wilska-Czarnecka Weronika Sopocki KJ
S
O003476
10025824
131. Wintoch Maria KJ Black Horse Team Gdańsk
S
O031453
132. Wnuczko Sara KJ Black Horse Team Gdańsk
2014 (Mł.)
O067928
133. Wójcikiewicz Róża Sopocki KJ
2010 (JM.)
O062112
134. Wołczyńska Aleksandra Klub Jeździecki Pegaz Reda
S
O013380
135. Wostal Nadia Pomorska Liga Jeździecka
2010 (JM.)
O061846
136. Żala Nina Klub Jeździecki Pegaz Reda
2010 (JM.)
Brak
137. Ziółkowska Weronika Sopocki KJ
2008 (JM.)
O062891
No. Horse number Name Breed Country Year of birth Gender Color / Height Origin National Equ.Fed. ID Passport number FEI Passport
1.

15

A LLE HOPP POL 2011 wałach gniada F: A LLE SPRING Power
M: Dierba
K027953 DE441410770611
2.

186

ABDULA DEL COLLE SF FRA 2010 wałach kasztanowata/168 F: Cabdula Du Tillard /
M: Werwein DC / Werther
K033196 25000110398491R
3.

52

ADAGIO MOON Holsteiner Warmblut GER 2015 gelding bay/177 F: -
M: -
K034388 DE421000056815
4.

23

ALMAR WESTFALSKA POL 2014 wałach kasztanowata/168 F: Almanzor L
M: Iluzja
K027026 DE441411424214
5.

111

ANAWA SP POL 2011 wałach siwa/170 F: Wizzerd WV/ Indoctro
M: Anais/ Aloube Z
K018541 616009510353211
6.

214

ANTIBES SP POL 2017 wałach gniada/170 F: Rascin
M: Arabella
Braj 616009600078117
7.

126

ARQUERA DEL JARAMA ANDALUZYJSKA POL 2012 klacz kara/165 F: ADUANERO JR
M: INDUCIDA VI
K034915 724908000110587
8.

143

ASESOR SP POL 2014 ogier kasztanowata/170 F: -
M: -
K025630 616009510134514
9.

161

ASTERIX SP POL 2011 ogier gniada/170 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Adriadna / Rancover
K023988 616009530171111
10.

183

ATIFA SP POL 2016 klacz gniada/168 F: If Du Reverdy/Le Tot de Semilly
M: Atlantyda/Stalypso/Stakkato
K029056 616009590167716
11.

97

B.APPLE JACK Z Z POL 2015 wałach gniada/171 F: Black Jack
M: Afera
K031597 056015Z55000515
12.

19

BALERO BRECH SP POL 2015 wałach gniada F: Ballybo / Balou Du Rouet
M: Cortina / Conteur
K028275 DE431319618715
13.

212

BALOU BALOU SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Bijou Be / Balou Du Rouet
M: Sofia / Wantoz
K023192 616009540029713
14.

108

BATOR KUC POL 2004 wałach kara/kuc:125 F: Maashoeven's Egor / Kortehoeve's Arthur
M: Manci / Nagydorog Gabi
K022347 POL013611585004
15.

57

BENTOS WIELKOPOLSKA POL 2014 wałach gniada/170 F: Maaik/ Equador
M: Bienica/ Cap De B'Neville
K026673 616007610063414
16.

56

BERESTECZKO SP POL 2015 klacz ciemnogniada/145 F: Corvallo
M: Baccara
K030657 616009530124415
17.

133

BERGAMO SP POL 2012 Wałach skarogniada/173 F: Marino
M: Bazia
K028227 616009600116412
18.

192

BIG BEN NIEM. SPORT. GER 2014 wałach gniada/173 F: Big Star JR / Big Star
M: Lilie III B / Coriano
K024151 DE481810006414
19.

167

BIG SANTURIA PS OLD GER 2015 klacz gniada/179 F: Big Star / Quick Star
M: Santuria / Sandro Boy
K034156 DE418185028815
20.

101

BIRTA MAŁOPOLSKA POL 2009 klacz gniada/155 F: Lubań
M: Bajadera
K035183 POL006580212709
21.

12

BOLIVAR SP POL 2011 wałach gniada/170 F: Le Mistral
M: Bolivia
K028624 616009610193511
22.

173

CACHADILLO HOL GER 2011 wałach gniada/174 F: Cachas / Caretino
M: Natura / Candillo
K019772 DE421000240311
23.

207

CALI LA CALIDAD PKS POL 2016 klacz gniada/164 F: CALIDO I
M: CALIDOS LADY
K031520 616009670093716
24.

75

CALICO 8 HOL POL 2003 ogier siwa/165 F: Cassini I
M: Caprice III
K031603 DE421000036103
25.

10

CALIOPE Z ZANGERSHEIDE POL 2015 klacz gniada/178 F: Calvaro Z / Caletto |
M: Castanea Z
K029344 056015Z55694015
26.

205

CALL ME LUCK Z ZANGERSHEIDE BEL 2017 wałach siwa/170 F: Cardento
M: Catacombe Van't Heike
K034286 056015Z55852017
27.

83

CARMEN S NIEM. SPORT. GER 2009 klacz siwa/170 F: Cancoon / Colman
M: Luna Llena / Landprinz I
K020255 DE456570217309
28.

129

CASALLO Z ZANG FRA 2017 wałach kasztanowata/178 F: Casall /
M: Lorada / Corrado
K031280 25000117533572T
29.

208

CASANOVA HOLSTEINER POL 2016 wałach siwa/164 F: Casall
M: Undercover po Cassini I
brak DE421000533716
30.

216

CASANOVA HIPPICA SP 2015 wałach g.n. F: Hippica Koh - J - Noor / Kannan
M: Caprizia / Captain Paul
K028594 616009570039415
31.

184

CASINO ROYAL G HOLSZTYŃSKA POL 2017 wałach kasztanowata/173 F: Cascadello I m/Casall
M: Zora XII/Corrado I
K033502 DE421000700317
32.

86

CEJLON SP POL 2017 wałach srokata/165 F: Noel
M: Caluna
K032713 616009530062517
33.

160

CÉLINE WESTFALSKA GER 2014 klacz siwa/168 F: Cordess KWPN
M: Celine qeena westf.
K026977 DE441411424014
34.

215

CELYNOS WIELKOPOLSKA POL 2015 wałach kasztanowata/172 F: Nevados S
M: Celyna
K028145 616007520005015
35.

193

CHANCE 33 HAN GER 2013 klacz siwa/174 F: Cascadello / Casall
M: Abbigale / Calido
K028080 DE431319800313
36.

194

CHANTILLY T SP POL 2016 klacz skarogniada/175 F: Sergio L / Sergeant Pepper
M: Charyzma / Maram
K033580 616009520065316
37.

1

CHARLIE OLD POL 2013 wałach siwa/171 F: Celestiall /
M: Lolypop / Lacordos
K028615 DE433331017513
38.

139

CHELSEA BLUE PJT BAW POL 2009 klacz gniada/168 F: Chacco-Blue / Chambertin
M: Funny Girl / Poseidon
K018607 DE481810086809
39.

170

CHERIE DE BEAUFOUR SF FRA 2012 klacz siwa/168 F: Diamant De Semilly / Le Tot De Semilly
M: Macy van Leut / Elanville
K030234 12243223Y
40.

71

CHERRY CORVUS D SP POL 2014 wałach gniada/165 F: Corvus Z
M: Chocolett
K028499 616009530041914
41.

5

CHESTER SP POL 2018 wałach jasnokasztanowata/168 F: Benitol /
M: Chacona / Markies V
K033424 616009530127118
42.

18

CHILE SP POL 2016 klacz gniada/170 F: Ekwador / Elvis
M: Czubajka / Banita
K030665 A0001568S
43.

148

CHIORT POBERI HANOWERSKA GER 2006 wałach kasztanowata/168 F: Chacco Blue
M: Ramiros Girl
K030810 De 431310006906
44.

140

CIANTI SP POL 2012 klacz gniada/167 F: Castilio
M: Konfetti
K026415 616999680066412
45.

78

CLAUDIUS SP POL 2015 ogier gniada/177 F: Elvaro
M: Clarima
K032767 616009510293615
46.

41

CLINT OLD GER 2016 wałach kara/170 F: Clintissimo / Clinton I
M: Laviva / Quality
K029772 DE418180075716
47.

84

CLOUD 27 HOL POL 2009 wałach gniada/173 F: Cayado/Clearway
M: Vathia/Casall
K023054 DE421000060909
48.

53

COCO CHANEL Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2013 mare chestnut/170 F: Cassilio
M: Chanel
K024076 616009530054313
49.

44

COLI HAN GER 2015 klacz gniada/166 F: Colestus / Cornet Obolensky
M: Hawana / Liberty Life
K029458 DE431436981115
50.

90

CON CONTADOR KWPN POL 2007 wałach gniada/165 F: Con Air
M: Verona M
K012738 103SI28
51.

17

CONX POL 2011 wałach gniada F:
M:
52.

29

COQUICKUCO G LIT. WIERZCH. LTU 2015 klacz kara/163 F: Diarado Diamond / Diarado
M: Constancja G / Caruso Gut
K029386 LTU005170166015
53.

180

CORIN O . POL 2018 wałach gniada/170 F: Numerus
M: Corina o
. 616009610010118
54.

188

CORINO BRANDERDURSKA POL 2017 wałach siwa/166 F: It s Me du Mesnil
M: Carrera
K032279 276020000545726
55.

60

CORTINA SP POL 2017 klacz ciemnogniada/160 F: Hipoidas
M: Conti
K033286 616009600220417
56.

116

CORTINO AES POL 2015 wałach siwa// F: La Calidad
M: Cortina
K028832 826002150875359
57.

117

COTE D'OR SP POL 2009 wałach gniada/165 F: CARRY SON
M: HERA XXXIV
K018874 616009640083809
58.

26

CREEVELEA MIDNIGHT GAMBLER WELSH PONY IRL 2015 wałach kasztanowata/kuc:133 F: Royalview Casanova 7379 /
M: Rose Queen / Waxwing Roseman
K033349 826046040014007
59.

115

CREOVILLA S SP POL 2015 Klacz kasztanowata/168 F: Leoville /
M: C.Ravenna Z / Chicago I Z
K026820 616009520037415
60.

185

CRISTO HAN GER 2016 wałach gniada/165 F: Cristallo I
M: Diva Odessa
K031430 DE431310385316
61.

211

CYGAN KUC POL 2017 wałach srokata/kuc:144 F: Nn
M: Nn
Xxx 616999610221917
62.

96

DARE DE LUX SP POL 2013 wałach kasztanowata/166 F: Hermes De Lux
M: Darola
K025894 616 009 53 00462 13
63.

91

DĘBLIN AA MAŁOPOLSKA POL 2017 wałach siwa/165 F: Sadam
M: Dobrawa/Cyborg
K032043 A0022279S
64.

178

DEJA VU 7 HANN GER 2015 wałach kasztanowata/180 F: Duke of Hearts
M: Anette
K032523 DE431316700515
65.

191

DENYS OLDEBURD GER 2014 klacz gniada/174 F: Thagoras
M: Desteney
K033457 DE433330189914
66.

121

DEXTER KUC POL 2018 wałach srokata/130 F: Mefistor /
M: Diskra / Apel
K034523 616013520006018
67.

158

DIAMANTA BALOUBET OLD GER 2015 klacz ciemnogniada/170 F: Darshan / Diamant De Semilly
M: Quite Wenke / Quite Easy I
K029239 DE418180205915
68.

163

DIAMANTE OLD GER 2015 wałach ciemnosiwa/180 cm F: Darshan /
M: Calush AA / Remon AA
K033366 DE418182534915
69.

54

DIANA KUC POL 2013 klacz bułana/kuc:148 F: Strayer's Samson
M: Dora
K030688 616013670098413
70.

142

DIARAVELL WESTFALSKA POL 2013 klacz ciemnogniada/164 F: Diarado
M: Casandra L
K028475 DE 441410055113
71.

114

DIAVOJ Polski Koń Szlachetny Półkrwi POL 2008 wałach gniada/170 F: Convoi
M: Diana
K017626 616009530267508
72.

66

DORAWA WIELKOPOLSKA POL 2015 klacz gniada/165 F: Corvus Z
M: Demolka/ Nielsen
K034432 616007520084715
73.

68

DOUGLAS DES LUTHIERS SF FRA 2013 ogier ciemnogniada/. F: Lux Z
M: Paprika des Luthiers / Quick Star
K025141 13325989D
74.

120

DREAM HOL GER 2015 wałach gniada/174 F: Darco De Revel /
M: The Best / Esteban
K028879 DE421000033915
75.

109

DURANTO Z DRP GER 2009 ogier ciemnogniada/kuc:144 F: Prinsenhof's Dino
M: Guna
K031581 DE 427270089609
76.

55

EAGLE EH Z ZANGERSHEIDE BEL 2014 wałach ciemnogniada/175 F: Emerald Van't Ruytershof
M: Krisja De L'esperance
K026964 056015Z55692214
77.

14

EASY FLY HAN GER 2013 wałach gniada F: El Bundy / Escudo I
M: Sherona / Stakkato
K028278 DE431319627313
78.

154

ECONTEAU TER DIESCHOOT BWP POL 2004 ogier skarogniada/170 F: CONTENDRO
M: S.LAVERNELLE VAN'T JACOBIJNEN
K034550 226913
79.

210

ECRUZEIRA SP Klacz siwa F: br.d
M: br.d
K034672 616999530101915
80.

92

ELTANI WESTF GER 2014 wałach gniada/165 F: El Salvador / Vigaro
M: Catani / Calido
K028977 DE441411425614
81.

171

ERA SP POL 2013 Klacz gniada/- F: Zahros R (ex Z. Zarah 80) / Sam R
M: Eligranta / Marius Claudius
K024597 616009610202713
82.

32

ERLETTA SP POL 2015 klacz ciemnogniada/162 F: Lasko / Lennon
M: Eroica / Lancer III
K027750 616009510021515
83.

34

FANATYK WLKP POL 2012 wałach gniada/167 F: LUDGER
M: FALADA
K022642 616007682004312
84.

179

FELLOW KWPN NED 2010 wałach gniada/170 F: Gentle’s
M: Cornelia
K023210 528003201012131
85.

100

FERDINAND KWPN POL 2010 wałach skarogniada/170 F: NN
M: NN
K029091 528210002572714
86.

177

FIGA LITEWSKA LTU 2013 klacz kasztanowata/170 F: Charmeur
M: Frida
K026847 LTU005170140713
87.

6

FLORA PK KUC POL 2016 klacz kasztanowata/kuc:131 F: Ed /
M: Finka /
K030590 616013640092316
88.

132

FOR FLIX WESTFALE GER 2010 wałach kasztanowata/175 F: For Contest
M: Roxana
K031139 DE 441410841210
89.

89

FOR FLY WLKP POL 2018 wałach kasztanowata/167 F: Number One /
M: Fuksja / Marino
K034673 616007610180218
90.

144

GIOCONDA Aust. Gorącokrwista AUT 2015 klacz kara/160 F: Garibaldi / Grandeur
M: Argentina / Aloube Z
K029420 040018719703615
91.

164

GO JACK HANIWERSKA POL 2011 wałach jasnokasztanowata/171 F: GAVI
M: HAUPTSTUTBOCH ANTONIA
K022996 DE431310184111
92.

4

GOLDEN LADY WESTFALSKA POL 2014 klacz kasztanowata/171 cm F: Gold Way
M: Rudasya
K034739 UA630002373
93.

80

GOLDSTRIKE Z ZANG BLZ 2017 wałach ciemnogniada/165 F: Glenfiddich VDL / Bacardi VDL
M: Contendro's Girl / Contendro I
K032079 056015Z55787917
94.

157

GRACJA SP POL 2012 Klacz gniada/162 F: Chacco Fly
M: Gold Marie
K024801 616009640050312
95.

13

GRENADA SP POL 2016 klacz siwa/169 F: Kaszmir
M: Gracja
K031584 616009640053316
96.

187

GULIA SP POL 2016 klacz gniada/158 F: Farezzo B /
M: Galia / Dal
K032531 616009520081516
97.

76

GUNS N' ROSES WLKP POL 2015 wałach gniada/175 F: Vicsount / Pythagoras
M: Gejsza / Atlas Bavaria
K028646 616007610113215
98.

124

GUSTIQUE KWPN NED 2011 klacz siwa/166 F: Bustique / Indoctro
M: Modependence / Corofino
K020804 528003201101450
99.

189

HARD ROCK SP POL 2017 wałach siwa/163 F: Castle
M: Rock
K032891 616 009 53 00 795 17
100.

168

HARDCORE Z ZANGERSHEIDE POL 2018 wałach ciemnogniada/174 F: Hardrock Z
M: Budine
brak -
101.

209

HARRY TINKER GBR 2015 wałach srokata/kuc:126 F: Jack
M: Henrietta
K033332 48329393848448
102.

2

HEART LIGHTNING DWB DEN 2009 klacz ciemnogniada/163 F: Heartbeat / Heartbreaker
M: La Mirage / Lando
K026235 208333DW0904381
103.

162

HEETERVEEN’S JULIA’S LUNA KUC HOLENDERSKI POL 2012 klacz gniada/kuc:140 F: De Gorde Ree Now Or Never
M: Heeterveen Twickel’s Julia
K028789 528017021200773
104.

150

HERA DE LUX DSP POL 2014 klacz gniada/166 F: Hermes de Lux
M: Lilly
K032354 DE 45656003114
105.

72

HERSYLIA ZK SP POL 2013 klacz siwa/163 F: Pauillac De Meia Lua / Jalisco B
M: Husaria / Nabucho Du Serein
K024531 616009591027313
106.

82

HINDOCTRO FOMIA KWPN NED 2012 wałach gniada F: Indoctro
M: Zelle fomia
K020857 528003201204715
107.

123

IBLUE KWPN VAT 2013 wałach gniada/168 F: Zirocco Blue / Mr. Blue
M: Kakina / Zeoliet
K028638 528003201303531
108.

135

ICARUS VAN HET MISPELHOF Belgijski Koń Gorącokrwisty POL 2008 wałach gniada/175 F: TINKA'S BOY
M: FOLIE DE MUZE
K035003 056-002-W00271798
109.

22

IHRP GISELLE CONNEMARA IRL 2016 klacz siwa/kuc:144 F: Chico /
M: Gazelle /
K034741 372003000362260
110.

58

IKE Polski Kuc Wierzchowy POL 2014 klacz siwa/kuc:148 F: Falk
M: Impresa Miss Nando
K033735 616013520089214
111.

102

INFERNO SEMPER INVICTA KOŃ MAŁY POL 2017 wałach kara/mk:140 F: Anapon Moonlight Dancer
M: Infinity
K034314 616013530195517
112.

181

IVAR VDL KWPN NED 2013 wałach gniada/160 cm F: Tinka's Boy / Zuidpool
M: Tolivia VDL / Corrado I
K026315 528210002858429
113.

166

JANICE BWP POL 2009 klacz kasztanowata/171 F: Oo
M: Oo
K031258 056002W00293897
114.

77

JE T'AIME SP POL 2014 klacz skarogniada/163 F: Kilian 38 / Boreas
M: Jemioła / Marino
K028189 616009600113114JP
115.

153

JUKON SP POL 2017 ogier jasnokasztanowata/173 F: Number One
M: ILKA IV
K032994 616009610051217
116.

169

KAMAEL SP POL 2010 Wałach ciemnogniada/- F: Aroland Pg / Roland
M: Kolumbia / Rubin
K016670 616009530077810
117.

155

KAMPIOEN FW KWPN POL 2015 wałach gniada/170 F: Baloubama
M: Bonigue Trichta FW
K029047 528003201503371
118.

79

KARLSSON 24 HOL. GER 2004 wałach gniada F: Dolany / Donnerhall
M: Kiara III / Loutano
K008809 DE421000285004
119.

95

KARMEN WIELKOPOLSKA POL 2007 klacz kasztanowata/165 F: Cugnot
M: Kabała
K034895 616007600465507
120.

87

KATTALEYA SH Z Z BEL 2015 klacz kasztanowata/175 F: Kannan
M: Lady blue latour
K033823 056015Z55516415
121.

103

KING DANCER KUC POL 2017 ogier kara/kuc:122 F: Anapon Moonlight Dancer
M: Katia
Brak 616013530026817
122.

88

KING HEARTBREAKER TN KWPN NED 2015 wałach gniada/164 F: Calvaro z / Caletto I
M: Goronda Musterd / Heartbreaker
K026961 528003201504168
123.

99

KOTILLA WLKP POL 2011 klacz kasztanowata/168 F: Otill
M: Koma
K030565 616007530068911
124.

190

KRAVITZ OLD GER 2017 wałach gniada/168 F: Kasanova Della Pomme /
M: -
K033122 DE418181414717
125.

93

KYANA HDH AES POL 2015 klacz skarogniada/166 F: Gaetano Musterd
M: Hoopra po Brugal VDL
K030586 826002150874633
126.

131

L' AREZZO KEROS SBS BEL 2017 wałach kasztanowata/163 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Fee De Topaline / Ideal De La Loge
K034913 056007000L58545
127.

151

LA COCO 3 HOL GER 2008 klacz siwa/168 F: Clarimo / Clearway
M: Rossalla / Parco
K030809 DE421000138608
128.

37

LAST QUALITY POL 23.04.2016 wałach siwa F: TICALLUX VERTE
M: PARDOES
K034549 826002160877100
129.

206

LATINLOVER Z ZANG. NED 2011 wałach gniada/170 F: L'arc De Triomphe
M: Special Girl Sinea / Codexco
K034282 056015Z55676911
130.

38

LEMINUS NRPS POL 2008 wałach izabelowata/kuc:148 F: Le Matsjo
M: Polly T / Kielshoop Honeydas
K028860 528008080117808
131.

138

LIKEUR PJT KWPN NED 2016 klacz ciemnogniada/170 F: Arezzo VDL / Chin Chin
M: Sirocco Z / Singulord Joter
K028893 528003201602993
132.

112

LILA LANI OLD POL 2017 klacz gniada/167 F: Lezard/ Landadel
M: Loomia/ Lonely Boy
K034152 De 456560531517
133.

51

LISBERGS PRINCE MICHAEL HACKNEY PONY GER 2017 wałach gniada/kuc:129 F: Prinzipal /
M: That's Right / Stardust Boyvan'tStedeke
K033589 276484840058717
134.

127

LUCIENE SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Corleolord L
M: Laponia
K032797 616009600246815
135.

145

LUCIENE SP POL 2015 klacz gniada/162 F: Corleolord L
M: Laponia
K032797 616009600246815
136.

59

M KWPN NED 2017 wałach kasztanowata/176 F: I'm Special de Muze / Emerald van't Ruytershof
M: DE433330236404 / Armitage
K031567 528003201710364
137.

47

MADISON VDL KWPN POL 2017 wałach ciemnogniada/169 F: Global Express
M: Een Dame VDL
K032058 528003201704570
138.

21

MAPLEVALLEY'S SALLY KUC IRL 2011 klacz kara/kuc:141 F: nn
M: nn
K034740 482282929292
139.

159

MARIKA SP POL 2010 klacz siwa/168 F: Cantanis / Cantus
M: Milady / Czuwaj
K018474 616009590215410
140.

46

MAURIK'S LIU.JO WELSH PONY NED 2010 klacz skarogniada/kuc:145 F: Orchard (G) Wildeman / Orchard Red Prince
M: Maurik's Anais Anais / Veenstra's Promise
K030920 528017201200770
141.

197

MENCZESTER WIELKOPOLSKA POL 2010 wałach gniada/173 F: Bakalar
M: Magia
K021512 616007610218710
142.

11

MINERVA VK KWPN POL 2017 klacz gniada/166 F: Grand SLAM VDL
M: Hakarla
K031464 528210004711495
143.

175

MISIA KUC POL 2015 klacz gniada/kuc:130 F: NN
M: NN
K035181 616999530233515
144.

98

MISS TOASTIE KUC IRLANDZKI IRL 2011 klacz skarogniada/kuc:128 F: nn /
M: nn /
K034916 372003006852701
145.

94

MISSISIPI TYP KUC POL 2017 klacz siwa/kuc:135 F: NN
M: NN
K033229 616999630166417
146.

174

MISZA KUC POL 2008 wałach gniada/kuc:120 F: Nn
M: Nn
K035180 616999640110708
147.

73

NABAB SP POL 2011 wałach ciemnogniada/175 F: Markies V
M: Nirwana
K024599 616009600175011
148.

147

NADIA KUC POL 2010 klacz gniada/kuc:126 F: Nn
M: Nn
K026291 161999610284910
149.

104

NAIROBI KWPN NED 2018 wałach ciemnogniada/170 F: Dakar VDL
M: Waldie H
K034360 528003201803575
150.

128

NAKI NETTE KWPN NED 2018 klacz gniada/170 F: Carrera VDL /
M: Go Nette / Hamlet
K033861 528003201808402
151.

7

NAOMI C II Polski Koń Szlachetny Półkrwi<